Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) HarleyCustom válasza icecave (#1349) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A hz re gondolsz? A játékon kívül vettem észre ezt, sima használatnál. Közben nem. És most, hogy végeztem a játékkal...eléggé meleg volt. Most, hogy vissza hült, minden rendben. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1352) icecave válasza HarleyCustom (#1351) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, a hz-re, és direkt appot mondtam, nem játékot. Volt is erről szó, apponként ugrálhat a hz, attól függően, támogatja-e, vagy nem.

(#1353) HarleyCustom válasza icecave (#1352) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Kiléptem a játékból, be a beállítások menübe és ott vettem észre görgetésnél. Ahogy lehült(hamar), megint vajsima lett a görgetés.
Én nem vettem észre eddig sehol, hogy ne menne 120hz-en. Csak most, játék után közvetlenül.
De ez eléggé EXTRÉM körülmény volt szerintem, órákat játszani...legalábbis nekem elképzelhetetlen :)
Ha játszanék, azt nem telefonon csinálnám, vagy ha mégis, akkor egy gamer képességűn.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1354) polonic válasza HarleyCustom (#1353) üzenetére


polonic
félisten

A 120 hz is a melegedés függvényében ki tud kapcsolni.
Ha a készülék 42 fok fölött van. Vagy bizonyos appok használata közben. Pl kamera, Google maps.
[link]

(#1355) HarleyCustom válasza polonic (#1354) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Értem...
Ezt én nem venném hibának, de valaki úgy gondolja az.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1356) glacious válasza polonic (#1354) üzenetére


glacious
addikt

Azt észrevettem, hogy valamiért videokommunikáció sokkal jobban emeli a hőt, mint a játék, pedig az fogyasztásuk kb. feleannyi.

(#1357) utomi


utomi
senior tag

Na kíváncsiságból én is leszedtem a PUBGt ! Felraktam HDR+-ra és Ultra-ra de nálam nincs gond. Mármint nyilván langyos és egy idő után talán meleg is de bőven határon belül . Elhiszem ,hogy van itt akinek gondja van de én is hajlok arra ,hogy ott vagy valami szoftveres bug van vagy hardveres gond. Amióta megvan folyamatosan nyúzom ,napi több óra böngészés és sose volt még sem lag sem melegedés ilyenkor. CoD gyakrabban előkerül persze olyankor melegebb de mondom sosem megy egy normál határ fölé.

(#1358) reap3r


reap3r
aktív tag

Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy tudja-e valaki, hogy a sima S20-as a telekomnál 5G képes-e?
Vagy esetleg érdemesebb-e máshol venni? Olyan 250-275 ezres határt szabtam meg magamnak a vásárlást tekintve.

Illetve a kérdésem még, hogy tudjátok-e ajánlani a sima S20-ast a tapasztalataitok révén?

Olvastam itt az utolsó pár hozzászólást, látok melegedéses kommenteket, azért remélem az én használatom mellett nem fordulna elő ilyesmi. Főként a dual sim funkció, és a napfényben jól olvasható kijelző nálam a fő szempont. Amire használnám: rengeteg videóchat, chat, illetve telefonálás, emailezés, navi és fotózás kirándulások alkalmával. Játszani sosem játszom.
Pixel 2 Xl-ről váltanék, amit már pár hónapja törött kijelzővel hurcolok, és kezd gáz lenni, amikor interjún vagy egyéb esetben előveszem a telibe tört kijelzős telefont. Azonban a kamera képességeit a mai napig becsülöm, és a gyors update-eket, de mégegyszer ilyen puritán stock androidot nem szeretnék huzamosabb ideig használni és a Google telefonok szervíz supportja hazánkban sajnos 0.

Köszönöm válaszaitokat!

(#1359) leslien válasza reap3r (#1358) üzenetére


leslien
nagyúr

Azonban a kamera képességeit a mai napig becsülöm, és a gyors update-eket, de mégegyszer ilyen puritán stock androidot nem szeretnék huzamosabb ideig használni és a Google telefonok szervíz supportja hazánkban sajnos 0.

ha S20 vennél akkor búcsút mondhatsz a jó képeknek.. valóban unalmas a Pixel mert nincs vele semmi gond.. a S20 jó lenne ha SD kapnál az lenne méltó utód egy Pixel után..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1360) polonic válasza reap3r (#1358) üzenetére


polonic
félisten

A sima S20-ból nincs 5G képes.

(#1361) HarleyCustom válasza reap3r (#1358) üzenetére


HarleyCustom
veterán

5g képes S20 csak szürkeimportos SnapDragon procisban van. EU-ban nem forgalmazzák hivatalosan.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1362) HUNgabus válasza Kasya (#1347) üzenetére


HUNgabus
senior tag

az lesz, lementek minden róla aztán rápakolom a XEH legfrissebb verzióját odinnal, hátha...

(#1363) ForRedGlory válasza HarleyCustom (#1348) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A melegedés miatt vette vissza 60hz-re. Pár perc és visszaáll. :) Ja már írták.

[ Szerkesztve ]

(#1364) Ramito


Ramito
csendes tag

Hello! S9+ telefonomat szeretném leváltani. Az s10 szériát átugorva vártam már az s20 eljövetelét. Most ügye itt van és én kinéztem magamnak az s20+ 5g verzióját. Azonban amit olvasok itt az exynos gyengeségéről az eléggé elbizonytalanít. Legfőképp az a tény amit én csak most tudtam meg, h befolyásolja a kép minőségét és nem jó irányba. Van ennek a telefonnak olyan alternatívája ami elérhető nálunk? 2-3 évre tervezem használni, a fotós képességek kiemeltek nekem. Illetve a google alkalmazások megléte. Játszani nem használnám.

(#1365) Tsebacsi válasza Ramito (#1364) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Miféle kép minőséget befolyásoló dologra tetszik gondolni? Mármint hogy az SD verzióval jobb képeket lehet lőni?

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1366) Ricardo válasza Ramito (#1364) üzenetére


Ricardo
félisten

Lehet ezért itt megköveznek, de ha fontos a kamera akkor nézd meg a Xiaomi Mi 10 szériáját.

(#1367) Ramito válasza Tsebacsi (#1365) üzenetére


Ramito
csendes tag

Igen. :)

(#1368) ForRedGlory válasza Ramito (#1367) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Annyival nem csinál rosszabb képeket, mint amennyire sír itt miatta 1-2 ember megszakítás nélkül. Nézz meg róla összehasonlítást, aztán el tudod dönteni. Ne abból a pár emberől indulj ki, aki folyamatosan hisztizik a képek miatt, felnagyítva a dolgokat.

(#1369) leslien válasza Ramito (#1364) üzenetére


leslien
nagyúr

nézz be ide ... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1370) HarleyCustom válasza ForRedGlory (#1363) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tudom. Csak az volt a furcsa, hogy a beállításokban 120Hz volt, viszont láthatóan visszavette 60Hz-re.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1371) Ace882 válasza polonic (#1360) üzenetére


Ace882
tag

Nincs?? [link]

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#1372) leslien válasza Ace882 (#1371) üzenetére


leslien
nagyúr

az plus...
na még egyszer csak Snapdragon verzióban van sima, kicsi S20

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1373) leslien válasza leslien (#1372) üzenetére


leslien
nagyúr

lemaradt

5G verzió..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1374) Ace882 válasza leslien (#1372) üzenetére


Ace882
tag

Bocsánat igazad van.

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#1375) glacious válasza HUNgabus (#1362) üzenetére


glacious
addikt

Semmi értelme, bitre ugyanaz a firmware.

(#1376) utomi válasza utomi (#1357) üzenetére


utomi
senior tag

Na közben mivel van kéznél még egy OnePlus 7T Pro is ezért oda is felraktam a PUBGt kíváncsiságból ! Ott van egy ún. Ultra Frame Rate opció is ,gondolom az a 90FPS lenne ?! Láthatóan több FPS van mint az S20U-n. Nem mondom ,hogy ég és föld de azért van szemmel látható különbség. Melegedni viszont nekem ugyanúgy melegszik az S855+-is mint az S20U. Na még nyuzom őket aztán meglátjuk még.

(#1377) AdamSnow


AdamSnow
csendes tag

Sziasztok!
S20+ tapasztaltatok olyat, hogy az okos felvétel csak videókat készít és nem csinál belőle képeket? Csütörtökön még működött...
Tegnap volt nekem egy rendszefrissétés ma reggel meg bekapcsoltam a google fotók szinkronizálást nem tudom ezzel lehet-e baj.

Winter is coming...

(#1378) glacious válasza utomi (#1376) üzenetére


glacious
addikt

Az ultra az a 40 fps környéke, az extreme a 60.

De szerintem GPU válogatja, hogy mi melyik. A GFX toolban beállítottam a 60fps-t és akkor úgy futott, ahol az extreme nem volt elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#1379) polonic


polonic
félisten

Hdr videót csak a hdr10+ opcióval készít a teló?

(#1380) leslien válasza utomi (#1376) üzenetére


leslien
nagyúr

persze h melegszik.. be is b@szna ha nem melegedne... nézd meg megint ezt a videót [link] pont jó ellenfél van ott az Ultranak...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1381) dobolson válasza utomi (#1376) üzenetére


dobolson
senior tag

Igen, így van, van egy extreme lehetőség is snapi 855-ön. Az s20-on csak smoth részletességen engedi, de nekem botrány úgy is a játék, biztos, hogy nincs meg az 50-60 fps. Na mindegy, elfohadtam, játszom a mi9en. :)

(#1382) leslien válasza dobolson (#1381) üzenetére


leslien
nagyúr

azért ez borzasztó... veszel egy telot kb fél millióért, és egy negyedannyiba kerülő teloval kell játszanod...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1383) icecave válasza leslien (#1382) üzenetére


icecave
nagyúr

A Oneplus 7T Pro inkább kb. feleannyiba kerül, mint egy Ultra. Csak a pontosság kedvéért, persze, így is necces, dehát ez van.

[ Szerkesztve ]

(#1384) leslien válasza icecave (#1383) üzenetére


leslien
nagyúr

ha pontosság akkor nézd meg a kollégának melyik másik teloja van... ;)

szerk
én erre reagáltam....
Na mindegy, elfohadtam, játszom a mi9en. :)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1385) icecave válasza leslien (#1384) üzenetére


icecave
nagyúr

A hozzászólásban, amire regaáltunk (#1376), az O7T van az utlra ellenében, ő arról beszélt. Ezért írtam.

[ Szerkesztve ]

(#1386) Ricardo válasza icecave (#1385) üzenetére


Ricardo
félisten

A lénygen nem változtat.

(#1387) icecave


icecave
nagyúr

Így van, nem volt célom a kötekedés, Note 10+ tulajként figyelem az S20 széria dolgait és nagyon para ami megy mostanában a Samu táján. Én azt látom, hogy pont az általam birtokolt telefon procija az utolsó telefon, ami még érdemben fel tudta venni a versenyt saját Sandragonos ellenfelével. A kamera már az enyémnél is neccesebb, vagyis inkább a szoftver, amivel még lehetne csiszolni vele. Note 9 volt a közvetlen elődje, a mai napig azt mondom, az jobb képkeket csinált ugyanenyni idősen, ugyanennyi frissítéssel a hátamögött, mint a 10+. Ez pedig valahol nagyon szomorú. Annyira azért nem érdekel mégsem a dolog, mert nagyon keveset fotózom, nem vagyok az a fajta, aki az életénem minden mozzanatát fényképezi és/vagy posztolja. Viszont azon a kevés fotón is észrevehető a különbség, gondolom,ha sokat csinálnék, hatványozottan előjönne és zavarna.

[ Szerkesztve ]

(#1388) utomi válasza dobolson (#1381) üzenetére


utomi
senior tag

Mondjuk nekem nem botrány ,mármint szépen megy ott is de láthatóan több az FPS a Snapin. Különben ez azért is érdekes mert elvileg a Mali több pontot hoz Antutuban mint az Adrenao. Szóval lehet ez inkább szoftveres azaz PUBG hiba mint Mali. Ez persze rajtunk nem segít. Jövőre elvben vége a saját tervezésű SoCnak és szabvány ARM lesz az Exynos is, aztán ,hogy ez jó vagy rossz lesz majd kiderül.

(#1389) glacious válasza utomi (#1388) üzenetére


glacious
addikt

De ha nincs optimizálva az adott gpu-ra, akkor ez történik. Ez olyan, mint amd vs nvidia. A qualcomm folyamatosan frissíti a drivereit.

[ Szerkesztve ]

(#1390) Aryon87 válasza leslien (#1382) üzenetére


Aryon87
félisten

Hat ez ubergaz ..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1391) modd3r


modd3r
őstag

Holnaptól én is visszallok a Mi 9 SE-re, S20-at meg akar áron alul is, de eladom. Sziasztok.

(#1392) HarleyCustom válasza Ricardo (#1386) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mi a lényeg?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1393) Ricardo válasza HarleyCustom (#1392) üzenetére


Ricardo
félisten

Teljesen mindegy hogy O7T vagy Mi9. A lényeg az, hogy vesz az ember egy közel fél milliós eszközt és kell mellé venni egy másik (jóval olcsóbb telefont) hogy tudd használni azokat az alkalmazásokat amitől a csodakütyü letérdel. Lehet haternek nevezni, de ez vicc.

A samsung egy A kategóriás gyártó. Jelenleg vezeti a mobil piacot. Ilyennek nem szabadna előfordulnia. nagyon rossz irányba haladnak. az S6-ban olyan kamera volt ami a maga idejében versenybe szállt bármelyik másik készülékkel. az akku már abban sem volt acélos. aztán jött az S7-S7 edge. az edge változat már nem ugrott szintet az S6 hoz képest, de nagyjjábólhozta amit kellett, akkuban előrelépés volt. Onnantól szépen lassan szürkültek a mezőnybe. Nem is a konkurenciához képest, hanem önmagukhoz mérten is. Sorra olvasom, a tulajdonosok véleményét, hogy kamerában nem hozza az előd szintjét. Üzemidőbenmég mindig gyengélkednek. Itt a konkurenciához mérten értem, mert abban sajnos nem voltak erősek. Az S20-as szériával kapcsolatban a melegedés, siralmas üzemidő ( Ha kikapcsol az ember mindent amitől a telefon az ami akkor hozza az átlagot nagyjából), GPS gondok...

Egy top gyártó alapból nem követhetne el ilyen szarvashibákat. Ezen az árszinten meg főleg.
Én őszintén remélem, hogy összeszedik magukat.

(#1394) leslien válasza Ricardo (#1393) üzenetére


leslien
nagyúr

+1 :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1395) HarleyCustom válasza Ricardo (#1393) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Wow.
Szerintem túl van reagálva a dolog. Teljesen jó készülék (S20).
A drágábbik plus és ultra nem mozgat meg, nem is venném annyiért mert tudom, hogy nem jobb, mint egy fele annyiba kerülő, más gyártó csúcs készüléke.
Aki megvette, az megérdemli, mert nem gondolkozik reálisan, álomvilágban él. Én nem vettem meg, ezért nem tud érdekelni, hogy mit tud és mit nem és hogy a konkurencia mit tud olcsóbban. Legfőképp nem sírom tele a topikot miatta, hogy jaj, nem jó ennyiért...ez jobb, ez rosszabb, ez olcsóbb...pff.
Viszont unalmas itt olvasni oldalakon keresztül ugyanazt a marhaságot ugyanazon emberektől. Egyszer le van írva, oké, szar. De utána mindig ismétlik ugyanazt...nem lehetne befejezni? Nincs erre egy másik dühöngő topik? Egy másik "utáljuk együtt az S20 szériát" topik? Csináljatok egyet és menjetek oda nyavajogni.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1396) leslien válasza HarleyCustom (#1395) üzenetére


leslien
nagyúr

Viszont unalmas itt olvasni oldalakon keresztül ugyanazt a marhaságot ugyanazon emberektől.

azért az megvan remélem ,h pl ma csak 2 tulaj kezdte el... ;) khmm [link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1397) dobolson válasza Ricardo (#1393) üzenetére


dobolson
senior tag

+1. Én tényleg nem panaszkodni meg sopánkodni akarok mindig, hogy itt minden milyen szar, mert amúgy nem. Csak na, nem hittem, hogy a 2 éves p20 pro-t visszasírom pár dologban.
Aztán lehet az lesz, ha megjelenik az új oneplus vagy mi10 itthon, eladom a mi9-et meg az s20-at, aztán átnyargalok. :)

Francesco77
Ez a topik van arra is, hogy sírjunk, meg arra is, hogy örüljönk. Bocsáss meg nekünk, ha valami nem oké, és meg mérjük említeni. Nem olvasod el, továdd görgetsz, ennyi. Remélem, sikerül eladnod a telót, ha még árulod (de tényleg fasza teló), aztán nem kell ezeket olvasnod. :R

[ Szerkesztve ]

(#1398) hroberto válasza Ricardo (#1393) üzenetére


hroberto
veterán

Mostanában akarom cserélni a Mi9 - et. Mivel a Mi10 elég drága lett, képbe került az S20 is. De olvasva a fórumot, elbizonytalanodtam...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1399) Ricardo válasza HarleyCustom (#1395) üzenetére


Ricardo
félisten

Én nem sírom tele a topikot. Ketten vitatkoztak milyen telefont használ a fórumtárs az S20 mellett játékra. Erre írtam annyit, hogy a lényegen nem változtat. Ennyit, nem többet. A kifejtés a te kérdésedre adott válasz volt. Pedig szerintem egyértelmű volt kifejtés nélkül is. Nem az a fontos hogy mit használ mellette, hanem hogy egyáltalán kell neki valami mellé , mert nem működik úgy ahogy kellene.

(#1400) dobolson válasza hroberto (#1398) üzenetére


dobolson
senior tag

Mi9-et szinte tényleg csak játszani használom, de néha youtube meg böngészés is van, és kb semmivel nem lassabb, mint az s20. De fotókban nagyon elmarad a samuhoz képest, az nem kérdés.
Ezzel együtt nekem inkább az s20 tetszik jobban, főleg a kamera és a 120 hz miatt is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.