Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) jacis válasza icecave (#1850) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha nem lenne a 120Hz egyáltalán nem gondolkodnék az S20+ -on. Így viszont kapok majd valamit és lesz amiben meg visszalépek. Bosszant egy kicsit.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1852) Menor válasza MCs88 (#1842) üzenetére


Menor
csendes tag

Köszi, végül ez volt, amit írtál, felhívtam őket, visszakapcsolták az LTE-t, így már van 4G+, meg VoLTE is. Mondjuk menüben még mindig nincs kapcsoló a VoLTE-hez, szerencsére nem akarom kikapcsolni. Kicsit bosszantó azért. Viszont rákérdeztem, azt mondták, kell, hogy menjen az 5G is így, már ahol van lefedettség persze. Nem RED előfizum van, sima flottás.

(#1853) barcsajani


barcsajani
tag

Sziasztok, pár napja került hozzám egy S20 5G. Belaktam, egyből érkezett rá egy kB 500+ MB-s frissítés. Felraktam, a március 1-i biztonsági frissítést is tartalmazta.
Ujjlenyomatot, pint nem használok feloldáshoz, csak a sima elhúzást.
A legtöbbször mikor akarom feloldani kb 2-3 másodpercig nem reagál semmilyen érintésre a kijelző, olvastam angol fórumon, más is panaszkodott erre a hibára.
Miután feloldottam tökéletesen érez mindent mindenhol, de ott elég gyakran vacakol. :((
Ti találkoztatok már ezzel? Esetleg valaki tud megoldást erre?

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#1854) NavySeal válasza barcsajani (#1853) üzenetére


NavySeal
senior tag

Nekem ez (S20+) az első Samsung csúcstelefonom. Mindennel meg vagyok elégedve, már-már a méretet is megszoktam. :) Azonban azt a kiszámíthatatlan, megbízhatatlan ujjlenyomatolvasót, na azt nem tudom megszokni. :((( (gyári fólia még rajta van, lehet az ront a használhatóságon?)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1855) mSchumi87 válasza NavySeal (#1854) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Ez ilyen, folia ide vagy oda, ugyan olyan lesz, majd a kovetkezo generáciok mar jobbak lesznek

Amit megprobalhatsz az ez: [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1856) NavySeal válasza mSchumi87 (#1855) üzenetére


NavySeal
senior tag

Köszönöm! :R
Kipróbáltam, végigcsináltam most nekem gyorsabbnak tűnik :) , de tesztelem ma.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1857) Tündike25


Tündike25
tag

Sziasztok!
Az "Intelligens képernyőzár" működik nálatok rendesen? Nálam borzalmas... Egy jól funkciónáló alternatíva esetleg? Vagy egy And10 alatt is működő "screen on" alkalmazás? Érthetetlen, hogy egy ilyen funkció miért nem került még be alapból az Androidba... :(

(#1858) jacis válasza mSchumi87 (#1855) üzenetére


jacis
nagyúr

Kipróbáltam én is ezt a módszert. Tényleg jobb lett a gyorsaság. Ezt a megoldást be kellene rakni minden ultrahangos ujjlenyomattal rendelkező Samsung teló összefoglalójába. 👍

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1859) NavySeal válasza jacis (#1858) üzenetére


NavySeal
senior tag

+1
Azóta is érzésre sokkal jobb!!

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1860) Ramito válasza barcsajani (#1853) üzenetére


Ramito
csendes tag

Nekem is ilyen. Megoldásom nincs rá. Reméljük egy update majd orvosolja egyszer.

(#1861) Juhaszatti válasza mSchumi87 (#1855) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez tényleg jó módszer. A frissítések is sokat javítottak már az S10 ujjlenyomatolvasóján, de ezzel még jobb lett. :R

(#1862) inflator válasza mSchumi87 (#1855) üzenetére


inflator
tag

+1
Látványos a javulás!

(#1863) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Örűlök,hogy legalább igy tudtam segiteni. :)

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1864) kiezTe90 válasza mSchumi87 (#1863) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Köszönöm én is, tényleg jó megoldás!

Más:
Szerintetek lehet használni a Mate 20 Pro 40W-os gyorstöltőjét a telefonhoz? Természetesen nem mindig, csak ha hirtelen kell bele egy kis szufla. (Ha jól emlékszem, enged 40W-on tölteni ugye?)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1865) dobolson válasza kiezTe90 (#1864) üzenetére


dobolson
senior tag

Nem enged, max 25W. Az ultra tud 40-et,vagy lehet többet.

(#1866) PedroPascal válasza kiezTe90 (#1864) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Huawei más gyorstöltés technológiát használ. Régebben próbáltam 3 különböző Huawei gyorstöltőt S9+ csak sima töltés módban ment vele. Nekem ez a tapasztalatom hogy nem kompatibilis egymással a Samsung és Huawei.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1867) fogtunder válasza PedroPascal (#1866) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Pontosan így van most is. Van olyan töltőm, ami tudja gyorstölteni mindkettőt, de egyiket se teljes teljesítményen.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1868) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Telekom S20+ 5G TMH

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1869) lasse001 válasza PeteePeti (#1868) üzenetére


lasse001
senior tag

A Vodára is megjött. :DD

(#1870) polonic válasza PeteePeti (#1868) üzenetére


polonic
félisten

XEH S20+ még nem.

(#1871) hdanesz válasza PeteePeti (#1868) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

És érezni valami javulást? :)

(#1872) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Ide is megjött, most települ...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1873) HUNgabus válasza hdanesz (#1871) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Nálam (vodas), ha lehet meg szarabb lett az ujjlenyomatolvasó, pedig megcsinaltam amit lentebb írnak és akkor jó volt. Most újra megcsinált, hátha..., de nem lett jó. Kamera majd nap közben ha kutyázom.

[ Szerkesztve ]

(#1874) PeteePeti válasza hdanesz (#1871) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát még nem néztem semmit nagyon, főleg nem kamerát! :B
De az biztos, hogy az 5G kapcsoló még mindig nem jelent meg, pedig már van éles 5G terület is ugye Telekomnál! Ez mondjuk érdekes! :F

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1875) kiezTe90 válasza PeteePeti (#1874) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Nekem lett a frissités után! Bar hollandiába vettem, de magyar Telekom eSim-el (is) használom!

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1876) PeteePeti válasza kiezTe90 (#1875) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát de akkor az nem TMH romos akkor, ha holland! ;)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1877) arn77


arn77
aktív tag

S20+ XEH is tölti az áprilisi updatet!

(#1878) glacious válasza HUNgabus (#1873) üzenetére


glacious
addikt

Nálam eddig pontosabb és gyorsabb.

(#1879) glacious válasza arn77 (#1877) üzenetére


glacious
addikt

Még mindig nem merem feltenni az XEH-t a TMH helyett.

(#1880) arn77 válasza glacious (#1879) üzenetére


arn77
aktív tag

Mitől rosszab?

(#1881) atessz71


atessz71
csendes tag

Telekom 5G. [kép]

(#1882) glacious válasza arn77 (#1880) üzenetére


glacious
addikt

Attól félek, hogy más CSC-re áll be, vagy marad TMH-n a kártya miatt és akkor felesleges volt az egész.

(#1883) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Hát gyerekek.... :)

Meg kell mondjam, hogy az S20 gyönyörű. Most, hogy egy hete kb.nincs meg, hiányzik. Még szerencse, hogy nejemé itt van. :)
11pro elbújhat mellette, kijelzőben biztosan. :K

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1884) jacis válasza HarleyCustom (#1883) üzenetére


jacis
nagyúr

Meg az oldalkávák az i11 esetében olyanok mint egy középkategóriás telónál.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1885) HarleyCustom válasza HarleyCustom (#1883) üzenetére


HarleyCustom
veterán

11pro-m van...
De igen, a 11a káva király. :D Fel sem ér az S20-hoz

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1886) mSchumi87 válasza HarleyCustom (#1885) üzenetére


mSchumi87
senior tag

es a 11Pro-nak kb milyen a káva? nagyon feltuno? :)

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1887) HarleyCustom válasza mSchumi87 (#1886) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az S20-hoz képest azért nagyobb. Nekem jobban tetszik külsőre az S20, mint az iPhone. Ezt most nagyon eltalálták Samsungék szerintem.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1888) barcsajani


barcsajani
tag

Az utolsó frissítés úgy néz ki helyre hozta a lezárt képernyős bugot, amikor nem reagált elég gyakran 2-3 másodpercig.
Viszont nekem továbbra is eléggé melegszik, nem játszok semmit, Chrome, Messenger, Facebook, ilyesmiket használok rajta.
Előtte Note 10 volt, 3-4 óra videóchat utána se volt meleg, ennek elég 10-15 perc és 38-9 fokos az akku hőmérséklete.
Ez normális? Ti mit tapasztaltok?

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#1889) ForRedGlory válasza atessz71 (#1881) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt hol látod? Azt látom, hogy be vagy lépve önkiszolgálóra, de ez most melyik menüpont?

(#1890) *H* válasza ForRedGlory (#1889) üzenetére


*H*
aktív tag

Nem kell belépned sem. A készülékeknél kiválasztod valamelyik S20-at és az oldalán legfelül megjelenik majd a tájékoztatás.

[Pl. itt]

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#1891) kiezTe90 válasza barcsajani (#1888) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Nekem nem melegszik, pedig én játszom is rajta. Jó nekem is felmegy kicsit, de nem nagyon. De amúgy szerintem az a hőfok, még nem vészes.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1892) atessz71 válasza *H* (#1890) üzenetére


atessz71
csendes tag

Kiválasztottam az S20ultrát és ezt a szöveget automatikusan megjeleníti.

(#1893) guczy


guczy
csendes tag

Preferált wi-fit nem lehet valahogy beállítani? Range extender miatt 4 retkes wi-fi hálózat van a lakásban, de a telefon valahogy mindig a legrosszabbat választja

(#1894) Tsebacsi válasza guczy (#1893) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ezzel én is szívok, mindig rajta ragad a gyenge hálózaton...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1895) polonic


polonic
félisten

És a range extendereket nem lehet úgy beállítani, hogy azok 1 hálózatot sugározzanak?

(#1896) PedroPascal válasza polonic (#1895) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Mesh hálózat. Ez kell nektek.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1897) polonic válasza PedroPascal (#1896) üzenetére


polonic
félisten

Azaz, igen. Hirtelen nem ugrott be a neve. Pedig már nem egyszer találkoztam vele.
Nemtom mi van velem :DDD

(#1898) fogtunder


fogtunder
nagyúr

Én pár hónapja olvastam utána jobban, perpill talán a TP-Link Deco M4 a legjobb ár/érték arányban. Ebből raktam ki négyet a házba, 170nm, tökéletes lefedettség mindenhol. Annyi érdemes hozzátenni, hogy kábel mindhez van kihúzva, így nem kell dedikált backhaul csatorna, amiben olyan is van, az már nagyon drága.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1899) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Egyre jobban megvagyok elégedve az S20+al.
Egy az, hogy számomra (!!!) gyönyörű telefon. Valamiért nagyon tetszik.
Mostmár akkumlátorba is jobb, mint eleinte. Reggel fél 6-kor vettem le töltőről, azóta messenger, youtube, böngészés, plusz PUBG, meg alap dolgok, és jelenleg van 22%-on. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1900) ntomtb


ntomtb
tag

Újdonsült tulajdonosként a messenger üzenetek nem jelennek meg a felső sávban. Mi lehet a gond? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.