Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Sziasztok! A legutolsó frissítés óta jelentősen csökkent az üzemidőm.
Tapasztalta más is ezt?
jelenleg:
G980FXXUIHWH9

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#9002) alcapone386 válasza Ferdzsoo (#9001) üzenetére


alcapone386
őstag

Nekem is éléggé vacak az üzemidő és melegszik netezésnél is. Ma jött rá egy frissítés, remélem orvosoltak rajta valamit.

S20plus 4g XEH

(#9003) Ferdzsoo válasza alcapone386 (#9002) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igen én is feldobtam gyorsan.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#9004) Enigma1945 válasza alcapone386 (#9002) üzenetére


Enigma1945
őstag

Nekem az elozo frissites ota kifagy a telo :W
Szo szerint nem reagal semmire :W
Ha hivnak sem tudom felvenni
A frissites elott nem volt ilyen!!
Eszmeletlen!

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#9005) alcapone386


alcapone386
őstag

Lekopogom, de eddig a melegedés netezés közben mint ha javult volna. Net, zene, facebook mellett érezhetően jobb. SOT 15%-nál 3óra 47perc. Remélem még fél évet kibír, aztán váltok snapdragon processzorra. Elég volt az exynosból....:W

Cimborával találkoztam. S20plus ról váltott s23ultrára. Nem bánta meg a váltást. Üzemidő, gyorsaság, kamera sokkal jobb. Remélem menni fog le az ára, mert azért még mindig sok mogyoróba kerül :))

[ Szerkesztve ]

(#9006) Ferdzsoo válasza alcapone386 (#9005) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én is a 23 ultrát szemeltem ki, de én is örülnék ha húzná még fél évet az S20.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#9007) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

én vettem egy gyári akkut (11 ezer forintért) , saját magam kicseréltem úgyhogy azóta is jól szuperál.
Mondjuk az elmúlt 6-7 évben a mobilokat kb csak hívásra használom, meg ha nagyon kell írni akkor egy két üzenet, mindenesetre így az akkucsere óta szintén két, két és és fél napot elmegy az s20 ami nekem kielégítő. Szóval ha esetleg csak ennyi a gond, akkor tudom javasolni az akku cseréjét és megint új a telefon
Támogatás nincs, hát nem gond, mert az appok jóval tovább támogatják még a rendszert szóval egy darabig még menni fog minden

(#9009) Garsza


Garsza
veterán

Helló! Asszony S20 -án összetört a kijelzőn az üveg érintőpanel. Az oled panel látszólag nemsérült. Láttám hogy vannak szervizek akik cserélik külön az üveget 35 000HuF -ért. Csináltatott már valaki ilyet? Milyen minőségben tudják ezt megcsinálni? Látszik ilyenkor hogy ez cserélve volt?

(#9010) krystman


krystman
őstag

Olvasva, akkor szerintetek nem is érdemes így ezeket a frissítéseket feltenni mert elég sok hibát generál amit olvasok róla. Külföldön is hasonlót írnak. Amúgy kijelző védőt milyet érdemes rá tenni? Mert még mindig a gyári van rajta.

(#9011) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok! Érdemes 200e ft-ért 2023 ban újonnan vásárolni S23+ készüléket?
Emagon nézegetem, előnye az hogy lehet bővíteni a memóriát, hogy kapok hozzá töltőt, és ideális a mérete. Illetve még azt szeretném kérdezni, hogy amit kinéztem annak a RAM memória 12gb. Ez mindegyiknek annyi, vagy van 8 giga is?
Köszönöm szépen!

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#9012) belashx válasza tecsa74 (#9011) üzenetére


belashx
senior tag

Gondolom S20+ akart lenni, ha már ebbe a topikba írtál.;)

Csakbaz S20+ 5G rendelkezik 12 GB memóriával.
Jó készülék, én nagyon szeretem, de annyit biztosan nem adnék érte. A kózépkategóriás Samsungoknál jobb, noha az újabbak talán leelözik teljesítményben, és 1-2 dologban, de a feature-ök tekintetében jobban áll azoknál.

Egyébként hol lehet még kapni újonnan?
Már látom, EMAGnál.
Inkáb körülnéznék a Rejoy háza táján, vagy HA-n.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#9013) bajnokpityu válasza tecsa74 (#9011) üzenetére


bajnokpityu
félisten

A sima plusz az 8 az 5g az 12gb rammal bír. Samunal van értelme a 12gb nek. Nagyon nagy az oprendszer.
Olyan jó készülék,hogy amikor kezdtek kikopni egy éve, vettem egy frissen felújítottat. Sok szempontból jobb mint S21 S22 plus...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9014) DonMarco válasza krystman (#9010) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Én minden frissítést felteszek és semmi problémát nem tapasztalok. S20+ 4g

(#9015) krystman válasza DonMarco (#9014) üzenetére


krystman
őstag

Köszi szépen! :R

(#9016) saril válasza bajnokpityu (#9013) üzenetére


saril
senior tag

Ezt nem értem, kezdtek kikopni? Február 17 jelent meg az S23, hova kezdtek kikopni? vagy az S20-ra érted? mert az írásodból nekem nem esik le.

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#9017) belashx válasza saril (#9016) üzenetére


belashx
senior tag

Ez az S20 topik, nyilván arról beszél. :)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#9018) bajnokpityu válasza saril (#9016) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Topic címet olvasd el ujra

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9019) janeszgol válasza tecsa74 (#9011) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem érdemes megvenni, mert annak bizonytalan a származása. A sima S23 is 300k felett van. S20 család helyett meg vegyél A54-et.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9020) tecsa74 válasza belashx (#9012) üzenetére


tecsa74
tag

Szia! Köszönöm szépen, valóban elírtam, és Samsung Galaxy S20-ra gondoltam... :)

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#9021) bajnokpityu válasza janeszgol (#9019) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Épp van itthon s20plus is meg 54 is. Hát egyértelműen az s20at venném..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9022) ACE- válasza bajnokpityu (#9021) üzenetére


ACE-
addikt

Miért?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#9023) bajnokpityu válasza ACE- (#9022) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Minden porcikajabol a minoseg sugarzik. Es jobb kezbe fogni is.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9024) Garsza


Garsza
veterán

Helló! Most olvastam egy cikket hogy az S20 is megkapja az android 14 és One UI 6. Nem úgy volt hogy a 20 széria már nemkap főverzió frissítést?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#9025) Enigma1945 válasza Garsza (#9024) üzenetére


Enigma1945
őstag

Az nagyon komoly lenne :C
Én egy s20 fe mobilt nyúzok ami 4g de snapdragon 865 chipsetes 6gb memoriaval

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#9026) Des1gnR válasza Garsza (#9024) üzenetére


Des1gnR
őstag

https://www.telefonguru.hu/hir/a_galaxy_note_20_es_a_galaxy_s20_megsem_kap_android_14_frissitest_2023-11-02

"Nem, a Galaxy Note 20 és a Galaxy S20 nem kapja meg az Android 14-alapú One UI 6.0 frissítést. Bár a Samsung megemlítette ezeket az eszközöket a One UI 6-tal kapcsolatos cikkében a honlapján, ezek az eszközök csak néhány Galaxy Enhance-X funkciót kapnak."

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#9027) Garsza válasza Des1gnR (#9026) üzenetére


Garsza
veterán

Értem, én is így tudtam, csak azután jött szembe ez a cikk.

(#9028) L_ajos


L_ajos
őstag

Mai napig ( + keddig ) birtam a telóval. Még nincs baja, de érzem hogy elfogyott a mai "terheléshez" a telefon, így kedden érkezik a 23U.

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#9029) Garsza válasza L_ajos (#9028) üzenetére


Garsza
veterán

És miben érzed hogy elfogyott?

(#9030) SkyTrancer válasza Garsza (#9029) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

60-as csiszolóvászon pl pikk-pakk elfogyasztja :DDD :DDD

(#9031) Oldman2


Oldman2
veterán

Azt a működési módot be lehet-e kapcsolni s20+ -on, hogy ha jön egy értesítés, akkor a kijelző villanjon fel és a zárképernyő, rajta az Értesítéssel, jelenjen meg?

Nem találok ilyet egyelőre.

(#9032) Enigma1945 válasza Oldman2 (#9031) üzenetére


Enigma1945
őstag

[Ez kell neked]
( pc-rol linkeltem be )

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#9033) Oldman2 válasza Enigma1945 (#9032) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, első ránézésre ez lesz a megoldás!
:R

(#9034) Oldman2


Oldman2
veterán

XEH CSC-re kijött a 2023.11.01 dátumú biztonsági javítást tartalmazó G985FXXSIHWJD firmware.

Changelog

Mivel az OXM "csoportba" tartozó összes fw CSC-től függetlenül bitre azonos, Frija-ból tölthető "bárki számára".

(#9035) Enigma1945


Enigma1945
őstag

sajnos megváltam szeretett telefonomtól.. a mai nap sikeresen kiejtettem a zsebemből, és széttört a kijelzője.. :(
sokáig velem volt, egyik legjobb telefonom volt.
de most akkor vissza a xiaomira.
sziaztok, elhagyom a topikot.
akinek meg még megvan ez a csöppség, nagyon vigyázzon rá! nagyon jó telefonok ezek még!! :R :R

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#9036) Garsza válasza Enigma1945 (#9035) üzenetére


Garsza
veterán

A kijelző is tört vagy csak az üveg?

(#9038) SkyTrancer válasza Oldman2 (#9037) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Ez az ért nem jó amit ír, mert a telefont használtan vettem, és nem sokkal később cseréltem benne akkut márciusban
rendeltem újat, biztos ami biztos
na most én 3 naponta töltöm a telefont
program szerint meg itt tartok :D

[ Szerkesztve ]

(#9039) Oldman2 válasza SkyTrancer (#9038) üzenetére


Oldman2
veterán

Hiszek neked, az "igazi megoldás", ha egy ilyen nem hivatalos adat mellett egy "hivatalos szerviz" adatunk is lenne.

(#9040) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Akksit szeretnék cserélni, mert még szeretném kb 2 évig használni a telefont. Hol tudok eredeti akksit cseréltetni úgy, hogy a vízállóság megmarad ?

(#9041) BIT_ válasza Zamasun (#9040) üzenetére


BIT_
tag

Samsung márkaszerviz

(#9042) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Vagy saját magad rendelsz egy akkut- én asszem 11 ezerért szeretem egy gyárit meg hozzá 2000 ért ragasztót és mint az új :)

(#9043) Zamasun válasza SkyTrancer (#9042) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Honnan vetted ?
Én ezt néztem ki.

(#9044) Oldman2


Oldman2
veterán

Kérdés:

Az S20+ 5G és a "sima" S20+ méretilag azonos? Ugyanolyan tok megy rájuk?

(#9045) BIT_ válasza Oldman2 (#9044) üzenetére


BIT_
tag

Igen

(#9046) Oldman2 válasza BIT_ (#9045) üzenetére


Oldman2
veterán

:R

(#9047) SkyTrancer válasza Zamasun (#9043) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Gyárit kell nézni
Én innen rendeltem
És ugyan innen hozzá való ragasztót is ha jól emlékszem a T-7000-es szerszámragasztót használtam a művelethez
[link]

(#9048) Zamasun válasza SkyTrancer (#9047) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Köszi :R

(#9049) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Ilyennel már találkoztatok? Minden töltés során feljön egyszer csak. Többféle töltővel próbálva.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#9050) ACE- válasza Des1gnR (#9049) üzenetére


ACE-
addikt

Töltőcsatlakozó tiszta?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.