Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Rinocerosz válasza NY_A (#3996) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Nekem is jobb lett az üzemidő és ezt leginkább azon vettem észre, hogy estére még van a telefonban 30% ami nagyon jó. Szerintem még ezen is tudnának javítani és remélem fognak is :)

Tegnap néztem egy Galaxy s20 exynos vs snapdragon kamera tesztet (igaz oroszul) és szerintem az exynos jobban teljesített videóban és képekben is. [link]
Sajnálom, hogy az ilyen nagyobb tech csatornák nem csinálnak újabb teszteket, hogy mennyit változott a telefon " X " idő után.

(#4002) lasse001


lasse001
senior tag

Voda S20+ -ra még senki nem kapta meg OTA-n?

(#4003) lasse001 válasza lasse001 (#4002) üzenetére


lasse001
senior tag

Felraktam Odinnal.

(#4004) glacious válasza bandi0000 (#3999) üzenetére


glacious
addikt

Ha nem honos romot tettél fel, csak odinnal tudod frissíteni.

(#4005) bandi0000 válasza glacious (#4004) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hogy értve honost?

Xbox One: bandymnc

(#4006) glacious válasza bandi0000 (#4005) üzenetére


glacious
addikt

Ha pl. feltetted az XEH-t a TMH helyett és nem egyezett meg a két rom, onnan kezdve nem frissül.

(#4007) NavySeal válasza lasse001 (#4002) üzenetére


NavySeal
senior tag

Nálam még semmi.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#4008) lasse001 válasza NavySeal (#4007) üzenetére


lasse001
senior tag

Már 20.-a óta fent van a samin a Vodás új rom. Letöltöttem és már fel is raktam. Fasza

(#4009) bigsee válasza Rinocerosz (#3992) üzenetére


bigsee
addikt

Témaindítót elolvasod, "Adatkommunikáció, akkumulátor, összegzés" szekció, közvetlenül a piros reklám alatt...! ;)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#4010) Rinocerosz válasza bigsee (#4009) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Elképesztő mikre nem emlékszel :)) . Akkor inkább lekapcsolom :) úgyse veszem nagy hasznát ennek a funkciónak.

(#4011) bigsee válasza Rinocerosz (#4010) üzenetére


bigsee
addikt

Most olvasgatom el, miket nem veszek... :D

Egyébként S10-nél is felugrik néha indokolatlanul... De nagyon ritka, kb. heti 1X

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#4012) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !
Van itt sima S20 tulaj ? Létezik, hogy a kisebb változat jobban bírja akkuidőben ?
Nézegetem az S20+-okat és úgy néz ki, mintha a sima S20-ak jobban bírnák.
Esetleg van itt S20 sima tulaj ?
Tudna SOT képet küldeni ?

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4013) Rinocerosz válasza eladogeppc (#4012) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Szia!
Elvileg lehetséges, de... szerintem valamivel többet kellene hoznia az s20+ nak.
[kép]
Most azt vegyük hozzá, hogy kicsit türelmetlen vagyok ezért felraktam rá az új romot, hogy ne keljen az ota-ra várni. Szóval nem állt be az akkumulátor idő akkor még. Szerintem egy 5-6 óra amit tud hozni, de keményebb használat mellett ez inkább 4 óra.

Nagy vonalakban böngésztem, youtube-on zenét raktam, próbálgattam ezt a fullHD 120fps videót, messengeren volt videó hívás... kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#4014) Teal'C válasza eladogeppc (#4012) üzenetére


Teal'C
addikt

S20+ 120hz mobilnettel az új rommal ota frissítés

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4015) ClioRS


ClioRS
őstag

S20 új szoftverrel, 3,5 óra Discord ment a háttérben, most vagyok 4 óra kijelzőidőnél, és még van 17%. Jó lett ez a frissítés. Eddig naponta kétszer töltöttem a telefont :D Pedig már azon gondolkoztam lecserélem valami másra....

(#4016) ADAM1337 válasza ClioRS (#4015) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én anno 1 hónapig bírtam az s20-al, pont emiatt, aztán p40 pro lett ami lazán hoz 6-7 órákat, igaz sajnos méretbe nagyobb de kamerában jobb volt.
Most lett egy note 20 ultra is, és az is meglepően normálisan teljesít aksiban pedig féltem. (itt drámáztam is az s20 aksi idejével)

(#4017) ClioRS válasza ADAM1337 (#4016) üzenetére


ClioRS
őstag

Jaja, ezt írtad múltkor is, megértem, engem is felb.szott nagyon eddig, de most, hogy jobb az üzemidő meg az ujjlenyomat felismerés, már tényleg elég jó készülék. Ja, és valaki írta, hogy nem is melegszik annyira, tényleg így van. Csak nehogy megint elcsesszék :DDD

(#4018) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Köszönöm nektek a segítséget a képeket és a tapasztalatokat !
S20 5G változat esetleg jobb lehet ? Van valami hátulütője annak a típusnak ? Az elvileg Qualcomm lehet ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4019) ADAM1337 válasza eladogeppc (#4018) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nálunk nincs qualcomm-os példány.
Sufni gsm-be talán betudod szerezni, de az csak bolti garis lesz.

(#4020) eladogeppc válasza ADAM1337 (#4019) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ez engem nem zavarna. Volt jó pár "Sufni" boltos telefonom. Hamarabb megcsinálták mint a szolgáltatónál vásároltakat. :D

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4021) ADAM1337 válasza eladogeppc (#4020) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Alkatrész sincs Európába hozzá, amúgy mivel más az alaplap.

(#4022) eladogeppc válasza ADAM1337 (#4021) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ez teljesen érthető ! Ez már az ő dolguk, hogy hogyan oldják meg. Eddig a speciális telefonjaimat mind cserélték. Nem tököltek. (Partnero)

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4023) Rinocerosz válasza eladogeppc (#4020) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Ha neked ez nem probléma akkor szerintem érdemes utána nézni. A Snapdragonnak kicsit jobb a teljesítménye és az üzemideje is. Viszont az exynosnál jobbak a képek és a videók... nem rég néztem tesztet.
Szóval ha inkább az üzemidő a lényeg akkor a Snapis jobb vétel lehet.

Legalább láthatnánk egy Sanpdragonos kijelző időt :)) .
Kísérleti nyúl leszel ;] .

(#4024) eladogeppc válasza Rinocerosz (#4023) üzenetére


eladogeppc
veterán

Basszus. Kiderült, hogy hiába 5G, Exynos 990 :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4025) Teal'C válasza eladogeppc (#4022) üzenetére


Teal'C
addikt

Partnero ban én sem csalódtam még.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4026) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

jött már vkinek OTA VDH legújabb update?

köszi

(#4027) rdanika


rdanika
tag

hol lehet megnézni mi a rom verzio?

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#4028) Rinocerosz válasza rdanika (#4027) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Beállítások - A telefon névjegye - Szoftver adatai - itt lesznek az infók.

(#4029) NY_A


NY_A
őstag

Kíváncsiságból nyomattam egy antutu tesztet, illetve kettőt.
Elsőnél kíváncsi voltam mit hoz ha hűtöm a telefont, és aztán ahhoz képest normál körülmények között.
Első mérés autó szellőzőjébe rakott tartóban klíma mellett, második bent szobában 26 fokban. Mindkettő tok nélkül.
Én nagyobb különbséget vártam.


(#4030) polonic válasza NY_A (#4029) üzenetére


polonic
félisten

Nekem nem volt ennyi még az antutu pontszám.

(#4031) Kossuth válasza Rinocerosz (#4028) üzenetére


Kossuth
tag

Sziasztok! A mai napon csatlakozom én is egy S20+-al!
S9+-ról jövök. Kényszer váltás volt, még nem akartam cserélni, mert teljesen meg voltam elégedve az S9+-al. Több mint 2 éve használtam, de a kis rohadék beázott. Beázáskor nem tudtam kikapcsolni, mert nem kapcsolt be a kijelző. Másnap tudtam csak szervízbe vinni, de addigra összeégett a belseje, így az a teló sajnos kuka lett.

Remélem ez tovább bírja majd.

(#4032) NY_A válasza polonic (#4030) üzenetére


NY_A
őstag

Eddig még nekem sem. A 2.5-ös frissítés óta érezhetően hűvösebb a telefon terhelés alatt, gondolom ez is kihat a pontszámokra. Ezelőtt ugyan ez a teszt max 520-at mutatott. Nem izgulok az ilyesmire én csak arra használom, hogy lássam minden rendben van-e a telefonnal.
Ennél a frissítésnél nem laktam újra a telefont, csak ráfrissítettem, ezért is érdekelt mi lesz. Az első számot annak tudtam be, hogy hideg. De a második meglepett.

(#4033) polonic válasza NY_A (#4032) üzenetére


polonic
félisten

Egyébként én sem szoktam ezzel foglalkozni.
Működjön jól a telefon és kész.

(#4034) Teal'C válasza NY_A (#4032) üzenetére


Teal'C
addikt

Én is csak a stabilitás miatt szoktam tesztelni és enyi nekem sem volt 516-520. Viszint az 546 tal beérte a snapdragont ez azért jó hír.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4035) xhege


xhege
addikt

Sziasztok!

2 sim kártyával használva jelentős a különbség akksi szempontjából a sima S20 és az S20+ között? Mennyi kijelzőidőt tud egyik illetve a másik? Az S20 szimpatikusabb lenne a mérete miatt, de ha sokkal gyengébb az akksi, akkor az S20+ lenne a befutó.

(#4036) keke_no1


keke_no1
csendes tag

Sziasztok! Gondoltam leírom nektek, hátha más is belefut a dologba. A következő volt a hibajelenség S20+omnál megvásárlás óta: A messenger hívások nem jöttek elő a messengerből, szóval ahhoz, hogy fel tudjam venni, be kellett lépnem a messengerbe (onnan tudtam h hívnak, hogy csörgött). Ez a probléma csak a messengerrel volt jelen. Megoldás: A messenger autómatikusan bekerült az alvó alkalmazások közé. Onnan töröltem, átkerült az "El nem alvó alkalmazások" közé. Így már felugrik a kis hívás ablak.

Viszont lenne problémám is, hátha van valakinek ötlete. Előtte s8+om volt. Ha írtak messengeren, az látszott az órámon is. Itt valahogy nem jut el az órára az értesítés. Ezzel kapcsolatban van ötletetek? Elvileg a messengernek minden engedély ami létezik meg van adva.

Köszi :R

(#4037) Legendah


Legendah
csendes tag

Sziasztok,

Van esetleg valakinek tapasztalata abban, hogyha védő fóliát/üveget rakok a kamerára, az befolyásolja a képek minőségét? Mivel eléggé kiáll, félek hogy idővel karcolódna, ezért gondoltam, hogy veszek rá egy üveget, vagy sima fóliát. Vélemények, esetleg tapasztalatok erről?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#4038) Kossuth


Kossuth
tag

Üdv. Van a telefonban ujjlenyomatos alkalmazás zár funkció? Vagy tudtok ajánlani valamilyen bevált appot erre a célra?

(#4039) bandi0000 válasza Legendah (#4037) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hàt ha telibe fóliàt meg üveget raksz rá, akkor biztos befolyàsolja, ha normàlisat veszel, akkor nem, mert ki lesz vágva

Xbox One: bandymnc

(#4040) NY_A válasza Legendah (#4037) üzenetére


NY_A
őstag

Én egyszer a Mate 20 Prora raktam olyat amit teli üveg, aztán olyat ami ki volt vágva. Mindkettő másként volt rossz.

(#4041) zebede válasza Kossuth (#4038) üzenetére


zebede
őstag

Van, biztonságos mappa a neve.
Lehúzod a gyorspanelt, ott az ikonja.

[ Szerkesztve ]

(#4042) DaDa válasza Legendah (#4037) üzenetére


DaDa
senior tag

Szinte biztos, hogy egyes esetekben zavarni fogja. Nem véletlen, hogy olyan drága és precíz egy-egy lencsetag. Bár tapasztalatom nincs de picit értek a fotózáshoz. Szóval nem ajánlom.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4043) DaDa válasza Kossuth (#4038) üzenetére


DaDa
senior tag

Nincs sajnos, csak a biztonsági mappa lehetőség.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4044) PeteePeti válasza Legendah (#4037) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ha félted a kamerát és használsz tokot, akkor ezt ajánlom neked! Magyar webshopok is árulják! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#4045) polonic


polonic
félisten

Azt vettem észre, hogy az edge panel a 2.5 telepítés óta elkezdte zabálni az akkut.
Nálatok is?

(#4046) xhege válasza xhege (#4035) üzenetére


xhege
addikt

Erre valaki tudna válaszolni? Ha az S20 és S20+ között azonos felhasználás mellett csak mondjuk 20 perc üzemidő különbség van akkor inkább előbbit, de ha 1-2 óra különbség van akkor utóbbit venném. A tesztek hasonló üzemidőt sugallnak, de érdekelne a felhasználóknak tapasztalata is. Előre is köszi a választ! :R

(#4047) Teal'C válasza xhege (#4046) üzenetére


Teal'C
addikt

A kérdés inkább az hogy a sima 20 melegedése eltünt e sz új frissítéssel.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4048) Rinocerosz válasza xhege (#4046) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Igazából sokat nem nyersz az s20+ al. Gondolom azért vannak ennyire egy szinten mert a plus verzióban nagyobb a kijelző.

Szerintem azt vedd meg amelyikkel boldogabb lennél. Sok játék, videó nézegetéshez inkább az s20+ mivel a nagyobb ház miatt szerintem lassabban melegszik fel. (Itt is inkább az s20 tulajoknál volt a melegedés)

Kompaktabb telefonnak meg ügye az s20 a tökéletes választás. Most, hogy megérkezett a One Ui 2.5 sokat javult az üzemidő és a melegedés is kevésbé érezhető.

(#4049) Legendah válasza PeteePeti (#4044) üzenetére


Legendah
csendes tag

Ez jó ötlet lenne, csak Ultrám van, ugyanez a tok ami arra is készült, már bután néz ki szerintem. :(

Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt a kérdésemre! :R

(#4050) xhege


xhege
addikt

Köszönöm a válaszokat! Volt S10e telefonom, de két hét után eladtam, pedig imádtam a méretét. Sajnos nagyon gyorsan merült és melegedett az is. Játszani nem szoktam, videózni sem igazán. Képeket szerkeszteni viszont igen és az is eléggé igénybe veszi a vasat. Note 10-eken gondolkodtam még, de fotózásban az S20 széria jobbnak tűnik, és a kijelző sem annyira hajlított, ami nálam mindenképpen előny.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.