Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Navaren válasza leslien (#547) üzenetére


Navaren
aktív tag

Mert egyébként a geekbench pontszámon felül mi változna? :)
Vagy ez elvi kérdés? :)

(közben kétujjnyi, jéggel, a lelkibékédre, egészség :) )

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#552) glacious


glacious
addikt

Nekem még nincs fenn a Telekom fiókomban a számla, aki náluk vette, hogyan áll?
Az én készülékem dobozából hiányoztak az extra gumiharangok.

Nálatok a hangválasztóban nincsenek egy képernyőnyire egymástól a hangok?

(#553) HarleyCustom válasza glacious (#552) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hiányoztak? Hogyan? Hogyhogy?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#554) horvi0813


horvi0813
tag

A dobozban van egy üres kis doboz. Abban mi kellett volna h legyen? Gumiharangok megvannak, USBC-Jack kellett volna h legyen?

(#555) MCs88 válasza NavySeal (#550) üzenetére


MCs88
aktív tag

Egyelőre a belakás fázisában vagyok, S9-ről váltottam. Baromi gyors. A 120Hz-hez gyorsan hozzá lehet szokni. A +-os méretét még szoknom kell a sima S9 után, de úgy tűnik nem lesz probléma. Képeket még nem nagyon csináltam vele.

(#556) polonic


polonic
félisten

Tokot lehet már kapni? Vagy megjelenéskor kezdik el azokat árulni?
Clear view vagy a bőrtok érdekelne.

(#557) icecave válasza horvi0813 (#554) üzenetére


icecave
nagyúr

Az biztos nem, Note-hoz is külön kellett venni már.

(#558) mg1992mg válasza polonic (#556) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Már lehet, nekem előbb itt voltak 2 héttel, mint a telefon :))

(#559) xedamen


xedamen
senior tag

Azt már érzem, hogy nem lesz valami erős üzemidőben az S20+. Igaz 120 Hz-en van, de ha már beletették, akkor ne 3 óra kijelzőt tudjon már vele. Messzemenő következtetéseket nem vonok még le, be kell lakni, aksinak be kell állni. 60 Hz-en is úgy merül, mint a Note 10+, holott ennek elvileg 10-15%-kal energiatakarékosabb a procija és a telep is nagyobb. Érdekes...

(#560) glacious válasza HarleyCustom (#553) üzenetére


glacious
addikt

Nem tudom, bontatlan volt a doboz.

(#561) TTom65 válasza polonic (#556) üzenetére


TTom65
tag

Itt már kapható, két nap alatt itt van.
[link]

(#562) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Bakker, jól megbonyolították ezt az akkululátor statisztilát. Már nincs olyan opció, hogy utolsó feltöltés óta mennyi volt a kijelzőidő? :F

(#563) TODI1111 válasza ForRedGlory (#562) üzenetére


TODI1111
addikt

Sajnos nincs, android 10 óta ez a sz@r van helyette.

[ Szerkesztve ]

(#564) Ricardo válasza ForRedGlory (#562) üzenetére


Ricardo
félisten

Hogy néz ki most? Van róla képernyő mentésed?

(#565) ForRedGlory válasza Ricardo (#564) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akad. :) Az idősíkon lehet változtatni (talán két órás időintervallumban), hogy adott időszakban mennyi volt a képernyőidő... na de ha a parasztja a teljes feltöltéstől számított időt lássa, na az nincs.

[ Szerkesztve ]

(#566) Ricardo válasza ForRedGlory (#565) üzenetére


Ricardo
félisten

Kár érte. Az lenne a legfontosabb.

(#567) PeteePeti válasza glacious (#552) üzenetére


PeteePeti
őstag

Számla nekem sincs fenn, minden más igen! Írtam is nekik, hogy pótolják, mert Budshoz kelleni fog a Membersben!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#568) icecave válasza ForRedGlory (#565) üzenetére


icecave
nagyúr

Viszont napra lehet, így ha mondjuk éjfél után egy perccel leveszed a töltőről, látni fogod, hogy aznap mikorra mertül le. Ettől még hülyén van megcsinálva, de valami támpontot már adhat a SOT-ról.

(#569) Kasya válasza ForRedGlory (#565) üzenetére


Kasya
nagyúr

Gsam battery monitor esetleg? Tudom...+1 program.

(#570) MikeWazowski válasza Kasya (#569) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Akkor már inkább ez -> [link]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#571) Kasya válasza MikeWazowski (#570) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kinek mi, nekem nem valt be :)

(#572) polonic


polonic
félisten

A galaxy store-ban van pár alkalmazás, ami nem tudom, mi lehet.
Battery guardian, battery tracker, file guardian, app booster. Mind samsungos alkalmazások
Feltelepítve nem igazán látszanak sehol. Mi hasznuk van ezeknek így?

(#573) szpajk


szpajk
tag

Valaki rajtam kívül vett még sima S20-at, vagy mindenki az S20+ választotta?
Tegnap nekem is megjött, délután átköltöztem. Nem sok időm volt nyúzni, de az elő tapasztalatok nagyon pozitívak. A méret tökéletes, a kijelző gyönyörű, a sebesség elképesztő!
Mondom én egy S7 Edge után. :D
Fotózni még nem volt lehetőségem, majd munka után lövök párat.
Első blikkre eddig úgy érzem jó választás volt. :)

spike

(#574) mSchumi87 válasza polonic (#572) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Ha jol tudom ahoz kell a Good lock app, es azon belul tudod bealitani ezeket :)

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#575) icecave válasza mSchumi87 (#574) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem kell hozzá, az más. Ezekhez a Galaxy Labs nevű program kell, az kezeli őket. Galaxy store-ból letölthető. Hasznát sokat nem láttam én sem, ez sem ad részletesebb akku statisztikát, app booster meg minden ugye :D

(#576) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Kicsit utána néztem, hogy volt-e korábban hasonló probléma. A Galaxy S7 Edge esetén szintén rózsaszín csík jelent meg a kijelzőn sokaknál (vastagabb és egyértelműbb mint nálam és nem a bal, hanem a jobb oldalon). A megjelentés teljesen random volt, eleinte mindenkinek jó volt a kijelző (én is a beállítások procedúrájának vége felé vettem észre, amikor már elkezdtem volna használni. Szerintem először nem volt ott, közben jelent meg valamikor) A Samsung akkor garanciában javította a készülékeket, ha azok nem voltak sérültek.
Micsoda véletlen, hogy éppen Galaxy S7 Edge-ről váltok Galaxy S20 Plus-ra... :W Figyeljétek a kijelzőt, mert kizártan tartom, hogy egyedi eset lenne.

Még egy kicsit utána olvasva: a telefon melegedése hozta elő a problémát. És valóban! Nálam is vastagabb és jobban látható a csík amikor meleg a telefon (adatok áthúzása két telefon között stb) mint amikor hidegen bekapcsolva mutattam be a Telenornál. A flexkábelének ragasztása enged el a magas hő miatt.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#577) bigsee válasza Fritz Teufel (#576) üzenetére


bigsee
addikt

És mit csinálnak vele? Javítják, csere?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#578) glacious


glacious
addikt

Viszont érdekes, hogy átköltöztem az s9+-ból, és pont úgy merül az akksi, majd az XEH-ra váltáskor úgyis kell majd a FR.
És a kedvénc témáim még ugye nincsenek s20asítva, ezért pár beállítás szét van csúszva.

(#579) Kasya válasza polonic (#572) üzenetére


Kasya
nagyúr

Galaxy Labs-on belül nézted esetleg?
Közben latom megvalaszoltak.

[ Szerkesztve ]

(#580) fogtunder válasza bigsee (#577) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én 3 napos cserét kérnék, mert nem hibátlan a termék, kötelesek cserélni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#581) Tsebacsi válasza fogtunder (#580) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

+1

Bementem nyitásra telekomhoz, megkaptam a telefont :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#582) Fritz Teufel válasza bigsee (#577) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Cserélni fogják.
Este vittem vissza, de közben a posta futár még nem ért vissza a depóba és nem igazolta vissza az átvételt. Így hivatalosan még nem is volt nálam a készülék, így nem is tudták visszavenni. Tehát a telefon nálam maradt.
A Telenor adatbázisában, a készülékem mellé került egy megjegyzés, hogy 72 órás csere (mivel ebből biztosan ki fogunk futni). Tehát csere lesz, de elvileg majd ma hívnak, hogy mi és mikor lesz pontosan.
A másik, hogy a Budsra már beregisztráltam ezzel az IMEI számmal. A kampány viszont nem a Telenoré, hanem a Samsungé. Tehát, még oda is jelezni kell, mert az új készülékemnek új IMEI száma lesz. A hibás készülék számára való regisztrációt valahogyan törölni kell, az újra meg megkérni. Ráadásul úgy láttam, hogy az ajándék Buds időben vagy darabszámban korlátos.
Jó kis móka lett a dologból :s

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#583) polonic


polonic
félisten

Egyébként most kikapcsoltam a 120 hz-et, mert 60-on is nagyon gördülékeny a rendszer.
Kiváncsi vagyok az akkuidőre. De a 120-at preferálom, nagyon fluid úgy a cucc, folyik.

(#584) NavySeal válasza polonic (#583) üzenetére


NavySeal
senior tag

Kíváncsi vagyok én is, hogy alakul az üzemidőd 60 és 120Hz-en. Én is inkább 120Hz-en használnám, hisz többek közt ezért is döntöttem a modell mellett.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#585) xedamen válasza polonic (#583) üzenetére


xedamen
senior tag

Soha többé nem akarok mást használni csak 120 Hz-et:D Az a baj, hogy elértük azt a pontot, hogy az aksi nem tudja kiszolgálni a technológiát. 1-2 év és jönnek a grafit aksik talán, vagy valami más, de ez így elég gyér. Dupla ekkora aksi kellene S20+ba, hogy hozzon 6-8 óra SOT-ot. De az is nevetséges lenne, hogy 9000 mAh - 8h SOT 😂 most vagyok 1 óra kijelzőnél, főleg WiFi-vel, 4 óra készenlét és lement 20%. Így ez nem fog kelleni, az fix:(

(#586) MikeWazowski válasza polonic (#583) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ha ennyire eszi az akksit a 120 Hz FHD-n akkor elképzelni nem tudom mi lesz nagyobb felbontásnál... kb. értelmetlen kategória.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#587) hito válasza hito (#543) üzenetére


hito
nagyúr

Hát, én egyelőre kihagyom az S20-at. Emiatt a dolog miatt hatalmas csalódás :( Utána olvastam és tényleg kb. akkora a látószöge a tele optikának, mint a normálnak. Nem is tudom mire vélni ezt a dolgot, ez így kamuzoom.

Egyébként tegnap megnyomkodtam MM-ban. Zoomkamerával természetesen nincs 60fps mód, illetve raw képet természetesen megint csak főegységgel lehet menteni.

Ezektől függetlenül biztos szuper kis készülék, de nekem ezek a feature-ök nagyon fontosak.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#588) MikeWazowski válasza hito (#587) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Majd jövőre az S21. Addig még ezt a Hz témát is jobbá teszik, kiforrja magát. Meg remélem eltűnik a kameraluk is. Ha nem is a kijelző alatt lesz a szelfi kamera, egy oneplus megoldásnak is örülnék.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#589) xedamen válasza Fritz Teufel (#582) üzenetére


xedamen
senior tag

Azért remélem a buds-t megrendeled mind a kettőn 😂

(#590) xedamen


xedamen
senior tag

@hito @MikeWazowski
De jó Mate 20 Pro topicos embereket látni:D kicsit otthon érzem magam 😂

(#591) bigsee válasza Fritz Teufel (#582) üzenetére


bigsee
addikt

Szerintem tök mindegy, milyen IMEI-re kérted, arről szóljon a számla, oszt kész...! Ha sokat tökölsz, tényleg kicsúszol a Buds készletből...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#592) Ateszpapa válasza Fritz Teufel (#582) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nehogy jelezd, regelj az újjal is a számla is kell.

[ Szerkesztve ]

(#593) fogtunder válasza xedamen (#585) üzenetére


fogtunder
nagyúr

szerintem ezt a pontot már évekkel ezelőtt elértük, én az előző két évben ezért hanyagoltam a Samsungokat, mert nem bírtam egy full napi használatot kihozni belőlük, miközben a Note 7 simán ment másfél napot, meg amúgy a Mate 20 Pro és a P30 Pro is. itt nagyjából megcsinálták, de ha akarom a 120Hz-et, akkor ugyanott vagyok, vagy rosszabb a helyzet, pedig tényleg tök jól néz ki és wow, de ennyit nem ér.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#594) MCs88


MCs88
aktív tag

Frissen belakva Geekbench-en 910/2784 a score (ez single core-ban ~pont azonos a SD865-el)

(#595) szpajk válasza MCs88 (#594) üzenetére


szpajk
tag

Én is lefuttatam az S20-on, 918/2777 a score.

spike

(#596) hito válasza xedamen (#590) üzenetére


hito
nagyúr

Nem javulunk :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#597) glacious válasza MCs88 (#594) üzenetére


glacious
addikt

Az semmi, geekbench 4 hamarabb lefut, mint s9+-on és csak 2200 a single core 😃

(#598) MikeWazowski válasza xedamen (#590) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én már lecseréltem egy ideje :)

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#599) xedamen válasza MikeWazowski (#598) üzenetére


xedamen
senior tag

Én is Januárban egy Note 10+ra, most megvettem az S20+, de szerintem ebből 14 napos elállás lesz, ha ilyen gyér az aksi...:(

(#600) NavySeal válasza xedamen (#599) üzenetére


NavySeal
senior tag

Ez is öntanulós rendszer, nem? Figyeli a felhasználói szokásokat az első időkben, aztán pár nap múlva ahhoz igazítja magát.

Több valamit, kevesebb semmit!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.