Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) fogtunder válasza MikeWazowski (#1499) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ezt senki se vitatja, de a valóságon nem változtat, hogy nekünk olyanunk hivatalos forrásból nem lesz. Ezért céltalan ezen ennyit vergődni, annyi SD SoC-vel szerelt telefon van, meg kell venni egyet az S20-at meg hagyni a francba és jóccakát.

Nekem is tetszik egy csomó japán belpiacos kocsi, de tudomásul vettem, hogy ha n akarom rengeteg szopás árán importálni az egyiket, akkor nekem ilyenem nem lesz és kész.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1502) PedroPascal válasza fogtunder (#1501) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Remélhetőleg a rendszer frissítés hamarosan orvosolja a hibát. Samsung biztosan tud erről és megoldják.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1503) MikeWazowski válasza fogtunder (#1501) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igazad van, de sztem a korrekt az lenne ha olcsóbban adná ezeket a telefonokat a Samu.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1504) leslien válasza fogtunder (#1501) üzenetére


leslien
nagyúr

ezért kellenek ezek a videók ,h tudomást szerezzenek róla.. talán szerencsénk lesz és a következő már SD lesz...

(#1502) Lápi
[link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1505) PedroPascal válasza leslien (#1504) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Ukulele-vel jobban adja :DDD

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1506) HarleyCustom válasza Puma K (#1500) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Jobb választás lenne...igen. De nincs. Nem tudom feltünt-e. És nekem elég gyors ez is és nem érdekel az SD verziós, mert itt nincsen. Ha lenne, azt venném, de nem van, ezért ez van.... :D
Folyamatosan ezen rugózás miatt nevetek rajta. Hagy tudjam már, min akarok kacagni :D jó? Köszi :DDD

Akinek meg nem felel meg, lecseréli valami másra, vagy meg sem veszi. Ennyire egyszerű.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1507) NoahM


NoahM
junior tag

Szép jó estét Uraim,

Tanácsot szeretnék kérni olyantól aki esetleg iPhoneról váltott és mi a véleménye? Nehéz elhagyni az ökoszosztémát ezért keresem a “sorstársam” ali szeretne de nehezen tud Apple nélkül élni :P

Konkrétan S20+ érdekel ha segít ez valamiben :)

Szép estét

n

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1508) HarleyCustom válasza NoahM (#1507) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én visszatérnék már iOS-re. Ezelőtt 11pro-m volt órával együtt. Nem a telefon miatt, hanem a rendszer miatt. Hiányzik a sok dolog, amit kialakítottam. Egyébként ez is jól működik csak amazt szoktam meg.
Kiváló telefon, szerintem jól sikerült. Nekem sima S20 van. Jó forma, jó hw, jó sw, mindenhogy tetszik.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1509) Puma K válasza HarleyCustom (#1506) üzenetére


Puma K
veterán

Van olyan is, hogy vásárlói magatartás.

Ha egy adott céggel, termékével, elveivel vagy bármivel ami vele kapcsolatos nem értesz egyet akkor nem támogatod semmilyen formában így pénzt sem adsz a termékéért.

Mivel te megvetted az elsők között az új "selejtesebb" verzióját ennek a telefonnak így kb azt jelzed a gyártó felé, hogy "Jól van srácok faszák vagyok csak így tovább minden okés."

Még csak azt sem vártad meg, hogy a gyártó csökkentse az árát a telefonnak adott mértékben ami mondjuk reálisnak mondható azért a készülékért.

A régi telefonod valószínűleg ugyan úgy kiszolgálta volna az igényeidet... még akár 1 évig is mire ennek a mostani 20-as szériának lentebb ment volna az ára.

Ez a gond és ezért szálltak el adott elektronikai eszközök árai... és ezért csinálnak meg ilyet mint a Snapdragon vs Exynos téma... kétszeri meggondolás nélkül azonnal impulzus vásárolnak az emberek... vagy mert a legújabb kell nekik de azonnal... ez pedig nem jó.

Folyamatosan rugóznak igen, mert van alapja.

De ezzel a stílussal amivel előadod magad inkább nem azonosulnék.

További jó Szamsung telefonvásárolgatásokat... egy csalódott pár hetes S10e tulaj.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1510) HarleyCustom válasza Puma K (#1509) üzenetére


HarleyCustom
veterán

"...De ezzel a stílussal amivel előadod magad inkább nem azonosulnék..."

Nem baj, nem sértődöm meg. :D Bár fogalmam sincs miről hablatyolsz, de bizos úgy van.
(Te csalódott s10e tulaj) :DDD

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1511) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Ahogy nézem kezd kijönni a frusztráció egyeseknél a vírus miatt...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1512) HarleyCustom válasza Tsebacsi (#1511) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Csak súlyosbítja a helyzetet. :) Előtte is megvolt már. A frusztráció genetikailag kódolva van az emberekben ebben a KGST régióban. :D

Más:
Hiba mentes a telefon. Amióta megvan, nem tapasztaltam semmi problémát. Telefonálok, böngészek, fénykèpezek, videózok, gyors, stb.és teszi a dolgát. Tegnap felfedeztem a fényképezőben, hogy mennyi lehetőség van szerkeszteni. Sztem baromi jó...
Mondjuk ami zavar, hogy nem tudok magyarul diktálni a jegyzetekben. Ez egy hiányosság részemre. Vagy esetleg van rá valami megoldás? Ha van, akkor nem szóltam :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1513) NoahM válasza HarleyCustom (#1508) üzenetére


NoahM
junior tag

Köszönöm, ettől féltem :D egészen a Note 9ig mindig csereberéltem és vagy megunom az iPhonet vagy meg örülök a Samsungtól és mindig remelem jobb lesz. :)) Pedig vizuálisan sokkal szebbek csak ahogy Te is mondtad már visszatérnél :)
egyébként köszi, meg követem a marakodásokat :DD

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1514) HarleyCustom válasza NoahM (#1513) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem minden áron, szóval ha nem sikerül, majd később, mert egyébként hibátlan a cucc. :)
Legszívesebben e mellé vennék újra iPhone-t, de azt nem lehet. 2 az már luxus. Sőt, még egy is :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1515) PeteePeti válasza NoahM (#1507) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én mindig is android vonalon mozogtam! Samsung, Xiaomi és OnePlus! Viszont nem is olyan régen próbára tettem magam egy IPhone 11 Pro Max-al! Most újra android egy SG S20+! Mindkettő telefon nagyon szuper, és nekem mindkét rendszer tetszik is, igaz teljesen más a kettő, de pont emiatt is szerethetőek! Egy dolog viszont nagyon hiányzik, és az a Apple Watch általi érintés nélküli fizetés! A mobilfizetést a Samsungon is használom (K&H appal, és jól működik), de a Watch Active 2 sajnos nem engedélyezett erre, pedig NFC képes, viszont sem a Google Pay, sem a Samsung Pay nem elérhető kis hazánkban! :O
Szal nekem ez a funkció, ami rettentően hiányzik, ha már valaki próbálta és megszokta! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1516) lasse001 válasza PeteePeti (#1515) üzenetére


lasse001
senior tag

Garmin orával megy a fizetés. És nagyon jól elvan az androiddal.

(#1517) polonic válasza HarleyCustom (#1512) üzenetére


polonic
félisten

Lehet diktálni magyarul.
Csak nem a billentyűzeten kell a diktálás gombot megnyomni, mert az bixby diktálás lesz. Hanem a Google hangalapú gépelés kell.
Ezt meg úgy lehet elérni, hogy nem rejted el azt a billentyűzet elrejtése kis nyilat alul.

[ Szerkesztve ]

(#1518) HUNgabus válasza HarleyCustom (#1495) üzenetére


HUNgabus
senior tag

:O akkor az enyém tényleg szar lesz, minden szinten van vmi baja, tényleg vihetem vissza :W

a lentebb linkelt videóban 3:28 jól látszik a GPS nem frissül, na nekem is ez van, akkor most ez Samu Exynos feature és várható rá javítás vagy tényleg szerviz, ha nem muszály nem szívesen adnám be,

[ Szerkesztve ]

(#1519) PeteePeti válasza lasse001 (#1516) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hivatalosan megy? Vagy valami Revolut, Curve kártyás megoldással? :U

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1520) leslien válasza utomi (#1496) üzenetére


leslien
nagyúr

ha ezt tudni fogja akkor leveszem a kalapom(előbb vennem kell) segítek ,soha nem fogja tudni.. max SD amire mehet a Gcam.. [link]
nekem is volt egyszerre P3 XL vs S20+ vs i11
most jelenleg P4 XL van
de amiket írsz az messze áll a valóságtól...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1521) NoahM válasza HarleyCustom (#1514) üzenetére


NoahM
junior tag

Há én is pont erre gondoltam hogy itt a nagy unalmamban veszek egy s20+ és adok meg egy esélyt neki de a mostani 11 Pro majdhogynem túl jól sikerült, főleg Macbookkal és iPaddel. És igen elég nagy luxus :Y
Esetleg a kritikus imessagere van alternatívátok ami hasonlóan működik? Esetleg messengert betenni, vagy arról nem lehet SMS-t küldeni?
Őszintén néha zavar hogy ennyire nehéz “kitörni” a Apple ökoszisztémából.

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1522) fogtunder válasza NoahM (#1521) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mitől kritikus az iMessage? már kb minden szolgáltató megoldotta, hogy ha lehet, akkor adat alapon küldi az üzenetet, de ezen kívül is van kb 842398 cross-platform üzenetküldő alkalmazás.
amúgy ha ennyire be vagy épülve az Apple ökoszisztémába már és szereted, szerintem ne válts. én nem bírtam megbarátkozni az OS/X-el, ahogy az iOS-el se igazán, így ezek nekem nem opciók, de pl az iPad OS-el a tabjaik már teljesen használhatóak lettek.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1523) NoahM válasza PeteePeti (#1515) üzenetére


NoahM
junior tag

Igen pont ezért tanakodom én is már eg ideje, de ahogy mondod az Apple Pay egyszerűen tökéletes és néztem hogy én sem Samsung Payyel sem Google Payyel nem tudnám használni, de Garming órán van úgyhogy az nem zavar, watchrol váltottam és nagyon bevált, tököm kívan töltögetni 2 naponta.
Még a P40 Pro érdekeL de GMS nélkül haaaaat....
Meg az új OnePlus 8Pro majd de nem tudom tudok e várni meg két hónapot :P

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1524) lasse001 válasza HUNgabus (#1518) üzenetére


lasse001
senior tag

Revolut. A válság óta mindenhol órával fizetek.

(#1525) NoahM válasza fogtunder (#1522) üzenetére


NoahM
junior tag

Az én környezetemben kb az emberek 90 százalékának iPhoneja van, és nem sznobság miatt hanem mert egyszerűbb. Ez egy spirál szerintem, minél többnek az van annál jobban magába zár, és nehéz kitörni. pl Samsungon hogy lehet adat alapon?Munkám miatt sokszor küldök képet és iphoneon ez nagyon jo felbontásban van, de úgy tudom hogy a Samsung csak 300kb-ig küld MMSt nem? Remélem rosszul tudtam :P Egyébként nektek kb mennyi SoT jön ki, egy normál nap nem gond?
Ami miatt vonzónak találom: AOD, USB-C, mindenféle töltés lehetőségek és a brutális kijelző notch nélkül és nagyrészt a 120hz.
Kb 12 éve hobbim a telefon, idáig nem irogattam ide mert nem keresem a konfliktust senkivel, de most van időm is meg célom is :P :W

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1526) polonic válasza NoahM (#1525) üzenetére


polonic
félisten

Egyébként az RCS kb ugyanaz, mint az iMessage. Az egy iparági szabvány, GSMA felügyeli. Sok gyártó és szolgáltató állt be mögé.
Apple-nek is be kéne állnia a szabványos dolgok mögé. Nem a saját dolgait erőltetni. És akkor lehetne mindenkinek csak üzenetet küldenie telefontól függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#1527) fogtunder válasza NoahM (#1525) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ahogy írják RCS, MMS-t nem is tudom, mikor küldtem utoljára, vagy hogy egyáltalán küldtem-e valaha. kb mindenre, ami az Apple-nél van, van egy rendes iparági szabvány, amit ők kifacsarva felhasználnak (lásd a csak Apple Payre használható NFC, vagy a szintén nem szabványos Bluetooth). azt mondjuk nem értem, hogy a környezetedben élők telefonjai miért befolyásolják a saját döntésedet, de legyen. a feleségem is szifont használ, de ettől nekem még nem kell, mert az az ő telefonja, ez meg az enyém. az egy másik kérdés, hogy ha minden más eszközöd tőlük van, akkor az ezek közötti szinergia az egy erős előny, ebben jó az Apple.
a SoT, normál nap, az erősen felhasználás függő, nagyon nem mindegy, mi megy a kijelzőn, de amúgy pörgess vissza, erről szól a topik megjelenés óta.
a személyes véleményem az egyébként, hogy jelenleg egy P30 Pro sokkal jobb választás, mint egy S20+. 120Hz nyilván nem lesz, de ár/érték arányban sokkal jobb telefon, hosszabb akkuidővel.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1528) NoahM válasza polonic (#1526) üzenetére


NoahM
junior tag

Rendben köszönöm, tehát akkor nem csak 300kb-ig tudok majd képet küldeni? Vagy ezért ha veszek egy S20+ akkor mit kell tennem? Ez alapból működik minden esetleg Samsung telefon fele automatikusan?

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1529) fogtunder válasza NoahM (#1528) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nem, majdnem minden Androidos telefon felé, ezt jelenti az iparági standard. de amúgy ott a Viber, Whatsapp, Signal, FB Messenger, Telegram, atyaúristen tudja még mi. de elég furcsa, hogy ezekről nem hallottál, ha 12 éve ez a hobbid :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1530) polonic válasza NoahM (#1528) üzenetére


polonic
félisten

Minden olyan telefon felé működik, ahol van RCS szolgáltatás. Nem csak Samsung.
Szolgáltató is kell hozzá. Itthon Vodafone és Telekom támogatja, Telenor nem. Digit nem tudom.

(#1531) NoahM válasza fogtunder (#1527) üzenetére


NoahM
junior tag

Rendben köszönöm, igyekeztem mindent elolvasni, lehet pont átugrottam.
Azért befolyásolja mert több előnyöm van belőle SW szinten (látom ha elolvasták az üzenetemet, látom ki merre van, FaceTime, naptár megosztása, stb) Ezért ide írok hozzátok mert úgy gondolom Ti tudtok a legtöbbet ezekről és én még androidban nagyon új vagyok, de érdekel a nyitottsága és testreszabhatósága.
A P30 Pro javaslatot köszönöm, gyorsan el is olvasom a tesztet megint :C

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1532) Tündike25


Tündike25
tag

Na, ma megérkezett a Buds+ végre. :) Minőségi darab és remekül integrálódik a telóhoz. Szépen, tisztán szól, de a Jabra Elite 65t-m azért kenterbe veri, főleg basszusban. Az érintésvezérlő sztem borzasztó ötlet, izzadt kéz vagy véletlen érintés simán "meghülyítheti". Az akku idő minden esetre pozitívum, akárcsak a felturbózott "ambient" lehetőség, az IPX2 viszont kurva nagy negatívum.
Több fülest is kipróbáltam már, de eddig még mindig az Airpods Pro a legjobb amit hallottam.

(#1533) NoahM válasza fogtunder (#1529) üzenetére


NoahM
junior tag

:D De hallottam köszönöm, Vibert, Messengert használom, csak olyan komolytalannak tartom ez üzleti kontakttól megkérdezni hogy mit használ hogy azon küldjek valamit.
Ahogy most olvastam jelenleg kb a szolgálgatók kb 5 százaléka támogatja az RCSt, és ahol én lakok egy sem. Egyébként köszönöm...

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1534) fogtunder válasza NoahM (#1533) üzenetére


fogtunder
nagyúr

De ha nem Apple user, akkor iMessage sincs, megkérdezni meg nem igazán kell, mert látod telefonszám alapján az appban, ha benne van a névjegyzékben. Legrosszabb esetben e-mail, azért a céges kommunikációban még mindig az az alap.
Az említett funkciókra amúgy mind van megoldás Apple berkeken kívül is. Itthon tudtommal eléggé támogatott az RCS amúgy, merre laksz, ahol nem?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1535) NoahM válasza fogtunder (#1534) üzenetére


NoahM
junior tag

Rendben köszönöm, most röhögni fogtok de Dánia, hanyatló nyugat, itt egy szolgáltató sem támogatja még. De igazatok van, olvastam a szabvány részleteit és nagyon ígéretes csak lassan fut be.
És igen igazad van, őszintén idáig a messenger az ami talán szerintem a legpraktikusabb és mindenkinek van. Na köszönöm akkor tanakodok tovább a S20+ n addig is :))

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1536) fogtunder válasza NoahM (#1535) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ez amúgy egy vicces tendencia, a nyugati országokban a távközlés sokszor le van maradva a KKE blokkhoz képest, egyszerűen azért, mert később kezdtük kiépíteni a dolgokat és modernebb volt az első alap, amit utána fejleszteni kell. Kis országokban eleve nehezebb invesztálni új technológiákba, plusz ha jól rémlik, arrafelé extrém magas az iPhone penetráció, ami szintén magyarázhatja, miért nincs. eSIM van?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1537) PeteePeti válasza NoahM (#1523) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nem lenne gondom a Garminnal sem, de a kijelzőtechnika amit használnak kiborít! Értem én, hogy milyen előnyei vannak, de nálam csak az amoled jöhet szóba! Tudom, hogy van a Venu, ami már amoled, de az meg nem teszik külsőre! :W Szal sakk-matt egyenlőre! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1538) NoahM válasza fogtunder (#1536) üzenetére


NoahM
junior tag

Igen, ebben teljesen egyetértek, mind a net stb sokkal jobb otthon. Az is jogos hogy amiatt lehet nagyon az iOS aránya. eSIM van, de őszintén sok értelmét én nem láttam hogy átáljak, igazából csak a dualsim lenne az előnye felhasználóként nem? Majd később amikor majd csak esim lesz akkor megértem hogy kevesebb helyet foglal, nagyobb akksi stb.

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1539) fogtunder válasza NoahM (#1538) üzenetére


fogtunder
nagyúr

csak azért kérdeztem, mert itthon pl RCS van mindenhol, eSIM csak a Telekomnál az alacsonyabb iPhone penetráció miatt. gondolom ott is megcsinálták a matekot és rájöttek, hogy nagyobb értéke van annak, mint az RCS-nek a felhasználói bázis alapján.
én amúgy akkor látom értelmét, ha van egy eSIM képes órád, nem kell telefont vinni futáshoz pl, elég az óra és egy headset. aki keveset mozog EU-n kívül, annak a Dual-SIM hozzáadott értéke is aránylag alacsony szerintem.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1540) NoahM válasza PeteePeti (#1537) üzenetére


NoahM
junior tag

Igen megértem, őszintén a Garmin kijelzője majdhogynem csak óraként jó, és hivatalosan nem is okosoráknak számítanak, de a Fenix 6 Sapphire valami beutál jól néz ki és 14 napos uzemidővel néha el is felejtem hol a töltő, de persze soha nem fogja azt hozni amit az Apple. Samsung, Huawei és OLED társai.

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1541) lasse001 válasza NoahM (#1540) üzenetére


lasse001
senior tag

De viszont ha sportolsz a többi óra nem hozza a Garmin szintjét.

(#1542) NoahM válasza fogtunder (#1539) üzenetére


NoahM
junior tag

Igen, most nezegettem es tenyleg van (nem mintha nem hittem volna el). Egyebkent mar reg gondolkoztam rajta hogy biztosan ki kellett hogy valamit talaljanak ami a rég elalvult smst es MMSt felvaltja, de akkor uton van már. De gondolom az elmúlt időben olyan ütemben váltottunk át internet alapú kommunikációra hogy gondolom nem sürgős nekik.

Na tanakodok tovább akkor hogy váltsak e, vagy hogy játszósnak ez vagy a P30 Pro (köszi :) ) vagy majd OnePlus 8 :DD

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1543) fogtunder válasza NoahM (#1542) üzenetére


fogtunder
nagyúr

játszósnak 1000€-s telefon? irigylem a problémáidat :D a OnePlus 8-nak szerintem akkor van értelme, ha kell a nyers erő, amit a Snapdragon tud nyújtani.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1544) NoahM válasza fogtunder (#1543) üzenetére


NoahM
junior tag

Há a nejem is ezt mondja :) igazából mindig eladom a régit és akciósan szerzek valamit, szóval nem izomból :))

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1545) icecave válasza NoahM (#1544) üzenetére


icecave
nagyúr

" igazából mindig eladom a régit és akciósan szerzek valamit"

Ja, én is ezt mondom az asszonynak, ő meg van olyan kedves és úgy tesz, mintha elhinné, hogy ez tényleg így van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1546) NoahM válasza icecave (#1545) üzenetére


NoahM
junior tag

Így van, néha megpróbálom elmagyarázni hogy meg “occón” volt szóval “kerestem” rajta de az már sok szerintem :P

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1547) fogtunder válasza NoahM (#1546) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én ennek a telefonnak a megvásárlását még magamnak se tudnám megindokolni, nemhogy a feleségemnek :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1548) Ricardo válasza fogtunder (#1547) üzenetére


Ricardo
félisten

"Hogy még jobb, részletesebb képeket tudjak rólad csinálni, és láthatóbb legyen az arcod minden gyönyörű vonása. Látszódjod szemed csillogása, és visszaköszönjön a képekről, hogy hajad olyan, mint vízesés a tavaszi alkonyatban." :DDD

(#1549) NoahM válasza fogtunder (#1547) üzenetére


NoahM
junior tag

Hát két hónapja tanakodom úgyhogy elhiheted előbb magamat kell meggyőzni csak amikor meglátom meg nyomogatom elfog az “érzés” :DD

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1550) polonic


polonic
félisten

120 hz-en másfél óra alatt 18 % merülés szerintetek rendben van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.