Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) hroberto válasza TODI1111 (#1798) üzenetére


hroberto
veterán

Szóval ha bármilyen GSM boltban veszek egy S20-at, ami EU-s piacra szánt, arra él az 1 év gyártói garancia?
Tudtommal régebben így volt.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1802) TODI1111 válasza hroberto (#1801) üzenetére


TODI1111
addikt

Ha jól tudom (amennyiben tévednék majd kijavítanak) a samsung magyarország abban az esetben javítja a más országból származó eu-s készüléket (1év garancia) ha van számla és vagy kitöltött garanciajegy.

(#1803) nikilauda válasza hroberto (#1801) üzenetére


nikilauda
senior tag

Úgy tudom, hogy ez így van most is.
A dobozon van egy European SIM card only felirat. Innen tudod, hogy európában forgalomba helyezett.

(#1804) hroberto válasza nikilauda (#1803) üzenetére


hroberto
veterán

Rendben, akkor elvileg mindegy hol veszem, lényeg, hogy EU-s piacra szánt telefon legyen.
Pár éve a Smartshop svájci S8-at küldött, amit végülis kicseréltek egy német modellre.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1805) papi77 válasza PeteePeti (#1796) üzenetére


papi77
addikt

Csak részben van igazad! Én s10 et vettem náluk 2 év gyártói garival :P :DD

Az első: NOKIA 1611

(#1806) Juhaszatti válasza papi77 (#1805) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Tavaly az S10-et még én is gyárival vettem a Firstphone-nál. Idén már csak boltit adnak, ha minden igaz. Máshol is lehetnek ilyen változások.

[ Szerkesztve ]

(#1807) PeteePeti válasza papi77 (#1805) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát hogyne! :C
De, hiszek neked! :R

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1808) PeteePeti válasza Juhaszatti (#1806) üzenetére


PeteePeti
őstag

Mert ők hivatalos forgalmazók voltak tavaly azért! ;)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1809) Wayne


Wayne
aktív tag

Sajna nincs nagy színválaszték... 40es hetero férfinek mennyire gáz kék színben? :) Sajnos élőben nincs lehetőségem sehol megnézni. A fekete és szürke meg elég unalmasak már... Általában átlátszó tokot használok.

(#1810) papi77 válasza PeteePeti (#1807) üzenetére


papi77
addikt

Akkor idénre változott.
Látod ezt nem tudtam :)

Az első: NOKIA 1611

(#1811) guczy


guczy
csendes tag

Miért van az, hogy ha Dexben indítom el a Simpsons Tapped Out-ot akkor letölt 800 megányi updatet és ha utána újra a telefonon akkor meg majd 2 gigát? A Dex nem ugyanazt az alkalmazást használja mint telefon módban? Mindenestre rohadt idegesítő

(#1812) polonic válasza Wayne (#1809) üzenetére


polonic
félisten

Én is kéket használok. Bár nem 40-es vagyok.
De szerintem rohadtul jó színe van.

(#1813) dobolson válasza Wayne (#1809) üzenetére


dobolson
senior tag

Meg ha valaki nem ismer és nem tudja, hogy heteró vagy, gondolhatja azt is, hogy "milyen menő már az a kék teló a homi csávó kezében". :D

(#1814) arn77 válasza dobolson (#1813) üzenetére


arn77
aktív tag

:DDD :DDD :DDD :C :C :C

(#1815) Wayne válasza dobolson (#1813) üzenetére


Wayne
aktív tag

Na látod, pont ez az! :D A vírus miatt most minden be van zárva, csak neten találok képeket, videókat.... de az még sem olyan, mint élőben. Most egy S6 edge plus van Gold színben (csak ilyent lehetett kapni), emiatt is hezitáltam anno, de kellemesen csalódtam.

(#1816) Sgr_A válasza Wayne (#1815) üzenetére


Sgr_A
addikt

Most Egy rajos arany telód van és hezitálsz a kéken :F
én 50 elmúltam és piros i11-et vettem mert a feketét unom a többi meg olyan pasztell szín volt Aztán legfeljebb homlesnek néznek

(#1817) MrTwister


MrTwister
őstag

"homles"(homeless) az a hajléktalan :DDD , egy iPhonennal!? Érzeeed az ellentmonást? Jóvanna tudom mit szerettél volna írni, csupán ez egy magaslabda volt így...bocsi :U :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1818) PeteePeti válasza MrTwister (#1817) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nem kell itt a szavakkal játszani! :))
Mondjuk ki nyíltan! Buzi! :DD

(Természetesen ez is csak vicc, szal előre elnézést azoktól a melegektől, akik ezt olvassák!) :R

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1819) fogtunder válasza MrTwister (#1817) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Van ilyen, csak azt hipsternek hívják ;]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1820) dobolson válasza Wayne (#1815) üzenetére


dobolson
senior tag

Szerintem amúgy a rózsaszín kivételével simán oké manapság a világoskék, piros, stb szín fasziknál is. Nekem a szürke tetszett a legjobban, ezért ezt vettem, de a kék is frankó. :)

(#1821) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Nekem off topic Huawei P30 van jelenleg Breathing Crystal színben. Igaz, a videón P30 Pro van, de a szín stimmel. És teszek rá ki mit gondol ezáltal rólam. :D Nekem tetszik élőben...és nem nőies. Szerintem. Ha majd egyszer sikerül eldöntenem, hogy S20 vagy S20 Plus legyen...akkor kékben rendelem, az tuti. :C

(#1822) MrTwister válasza hdanesz (#1821) üzenetére


MrTwister
őstag

Jól néz ki, nagyon tetszik ez a színárnyalat, nekem most szürke S20U van, még barátkozok a színével egyelőre. Kékben szerettem volna...de Telenornál csak ez volt! :U
fogtunder: Teljesen igazad van! ;]
PeteePeti: jujj ez annyira nem volt polcorrect! :P Legyünk már egy kicsit szofisztikáltabbak! ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1823) Wayne


Wayne
aktív tag

köszike a válaszokat! akkor kék lesz drágáim ;)

(#1824) MrTwister válasza Wayne (#1823) üzenetére


MrTwister
őstag

:DD [link] ;] :DDD

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1825) fogtunder


fogtunder
nagyúr

nekem amúgy kék van, nem szeretem az unalmas színű telefonokat, anno rajongtam a fehér iPhone-okért, amit akkoriban senki nem csinált, már a szürkére is ferde szemmel néztek a designerek, de pl S8-ból szerintem nagyon jó volt az Orchid Grey, P30 Proból is Aurora van. lehet, hogy némelyik kicsit borderline, de nem hiszek benne, hogy ez jelent valamit. S20-ból a rózsaszínt azért már nem vállalnám be :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1826) Menor


Menor
csendes tag

Sziasztok!
Vodától vásárolt s20+ 5G kapcsán kérdeznék. Mobilhálózatoknál be van kapcsolva az 5G, de ilyen hálózatot még sehol sem mutatott a teló, Bp belvárosban sem. Kb. folyamatosan H+ jelzést látok, ami elvileg 3G-nek felel meg, 11 Mbps letöltési sebességet mértem. Ugyanott, a mellette lévő s9 4G+-t jelez. Ez szerintetek mi a manó?
Másik kérdésem a VoLTE, ami S9-en simán megy, s20+nál a kapcsoló sincs ott, amivel aktiválhatnám. Bármilyen használható ötletnek örülnék. A teló amúgy nagyon bejövős ezen kívül. Köszi előre is!

(#1827) NavySeal válasza Menor (#1826) üzenetére


NavySeal
senior tag

Nekem is ilyen Vodás van. 4G-n használom és a VoLTE-t nem én kapcsoltam/kapcsoltattam be, egyszer csak megjelent.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1828) NavySeal válasza NavySeal (#1827) üzenetére


NavySeal
senior tag

Kipróbáltam: 5G-re kapcsolva is bejön a VoLTE ikon.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1829) Menor válasza NavySeal (#1828) üzenetére


Menor
csendes tag

Köszi. A vicc az, hogy elődje egy s9+ volt, ugyanezzel a simmel, meg előfizetéssel, azon ment a 4G+, meg a VoLTE is. Azt hittem, talán valami szoftveres gond, vagy hogy nem aktiválták a VoLTE-t még erre az újdonság miatt, de akkor jó kérdés. Valami beállítás lehet elcseszve nálam, vagy a vodánál az előfizun, vagy hardveres gond akkor. Valami tipp, hogy ezt még milyen beállítás befolyásolhatja? Nálam ilyen a mobilhálózatok beállítás, szoftverből is fent a legújabb.

[ Szerkesztve ]

(#1830) fogtunder válasza Menor (#1829) üzenetére


fogtunder
nagyúr

IMEI-től függ, szóval nem jelent semmit, hogy az előző telefonon ment. várj pár napot (munkanapot) és ha nem aktiválódik be, akkor ügyfélszolgálat, de elvileg be fog.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1831) Menor válasza fogtunder (#1830) üzenetére


Menor
csendes tag

Okok, köszi, ezt nem tudtam a VoLTE-ről. Viszont még mindig kérdés a mobilnet probléma akkor...

(#1832) fogtunder válasza Menor (#1831) üzenetére


fogtunder
nagyúr

same shit, ezeknek a szolgáltatásoknak az aktiválása nem megy automatikusan. elvileg az ÁSZF-ben, vagy valami más doksiban, amit szerződéskötéskor aláírsz van is róla tájékoztatás, csak senki nem szokta elolvasni :D

kis türelem, meglesz mindkettő elvileg.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1833) icecave válasza Menor (#1826) üzenetére


icecave
nagyúr

Voidás 5G lefedettség eléggé gyér, hogy úgy monjdam (ki kell választani): [link] Még nagyon gyerekcipőben van ez az egész.

(#1835) Menor válasza fogtunder (#1832) üzenetére


Menor
csendes tag

Zsír, nagyon köszi. Akkor csak várok türelmesen. Azért elképzeltem, ahogy egy csóka ott ül a gép előtt, és teszi be a pipákat valami rublikába kézzel. Igazi álommeló lehet 😁

(#1836) mg1992mg válasza Menor (#1829) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Egy ideig én szenvedtem azzal, hogy folyamatosan elment a netem, leváltott E-re, aztán H, és végül csak visszatért a 4G+ , érdekes mód egy idő után abbahagyta ezt a hülyeséget, és lekopogom, nem tudom mitől, talán szolgáltatónál kellett valamit állítaniuk, de tökéletesen működik azóta. Csak hát nem Voda, hanem Telenor.

(#1837) TODI1111 válasza mg1992mg (#1836) üzenetére


TODI1111
addikt

"és végül csak visszatért a 4G+ "
Szegeden én még nem láttam soha 4G+ kijelzést, gondolhatod mikor lesz ebből 5G....... :D

(#1838) fogtunder válasza Menor (#1835) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ugye nem kell ecsetelni, hogy ez a valóságban nagyon nem így működik? :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1839) mg1992mg válasza TODI1111 (#1837) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Itt nyugaton hál'isten nincs ezzel gond.. :B De való igaz, amikor "nálatok" voltam (Szegeden), ritka volt a 4G+

(#1840) Fuxosbömis válasza TODI1111 (#1837) üzenetére


Fuxosbömis
tag

A telenor szegedi lefedettsége gyengébb. Telekom és vodafone sokkal jobb ezen a téren. Nekem a városon belül gyakorlatilag csak 4G+-on fut....nem Samsung a telefonom.

(#1841) TODI1111 válasza Fuxosbömis (#1840) üzenetére


TODI1111
addikt

Én az utóbbi időben szinte csak samsung készülékeket használok, de szegeden még soha nem láttam 4G+ kijelzést a készüléken. Mikor Pesten dolgoztunk vagy éppen Balatonedericsen pihentünk ott viszont volt.

(#1842) MCs88 válasza Menor (#1829) üzenetére


MCs88
aktív tag

Ha esetleg szerződés hosszabbítással hoztad el a telefont, akkor a vodafone-nak van egy olyan szokása, hogy ilyenkor resetel minden szolgáltatást ami a telefonszámhoz tartozik, beleértve a 4G hozzáférést is. Ha több nap után se jön rá újra a hálózat, hogy 4G képes telefonod van, akkor hívd fel az ügyfélszolgálatot és kérd a visszakapcsolását.
A másik, hogy az 5G - már ahol van - jelenleg csak bizonyos RED előfizetésekre van engedélyezve.

[ Szerkesztve ]

(#1843) MCs88 válasza TODI1111 (#1841) üzenetére


MCs88
aktív tag

Nem tudom merre járkálsz Szegeden belül, de nekem nem sok olyan hely van, ahol nincs Voda 4G+.

[ Szerkesztve ]

(#1844) TODI1111 válasza MCs88 (#1843) üzenetére


TODI1111
addikt

Telenor hálózat. :)

(#1845) jacis


jacis
nagyúr

Ez a videó egy kicsit elvette a kedvem az S20+ -tól.
[link]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1846) jacis válasza jacis (#1845) üzenetére


jacis
nagyúr

A változtatható apertura méret hiánya nagyon kijön szerintem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1847) Juhaszatti válasza jacis (#1846) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nekem is jobban tetszik itt az S10. Pedig ha minden igaz ez már az S20 kamera update után készült.

(#1848) icecave válasza Juhaszatti (#1847) üzenetére


icecave
nagyúr

Azt is kell nézni,hogy S10 hány updaten van már túl. Lehet, mikor kijött az sem muzsikált így, sőt.

(#1849) jacis válasza icecave (#1848) üzenetére


jacis
nagyúr

Azért nem volna gond ha úgy jönnek ki egy új verzió, hogy az elődjét felül tudná múlni már az első nap.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1850) icecave válasza jacis (#1849) üzenetére


icecave
nagyúr

Látod ez igaz és joggal elvárható. Note 9 után mikor a 10+ kijött, röhögtem, de tényleg. Most, sok frissítés után is azt mondom, hogy már közelíti a Note 9-et, de még mindig nem éri el és ez valahol szánalmas. Ahogy a 9-es is, ez is kb. egy éves korára "lesz ott kamerában", úgy gondolom. Ebből egyet tanultam: ha Samsung vonalon akarok maradni, akkor vagy nem veszem meg a megjelenéskor,hanem kb. fél évvel utána, vagy szemet hunyok addig a kamera szoftver miatti béna képkészítésére.

Ami vicces - és nem flémet akarok kelteni - Note 9 után volt pár hónapig egy sima i11-em, mielőtt megvettem a 10+-t. Az az első naptól odavert kamerában, ahogy üzemidben is. Ezt nem is tagadhatom, mert egyértelmű (most attól tekintsünk el,hogy maga az iOS 13 is átment jópár fissítésen, mire bugmentes lett, de a kamera alapból király volt, később a deep fusion erre még rátett). Persze, el kellett engednem, mert csomó feature-t amit rendszeresen használok, csak itt kapok meg, míg fényképet keveset készítek. Szóval van időm megvárni, mire kiforr a dolog.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.