Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) lasse001 válasza PeteePeti (#1200) üzenetére


lasse001
senior tag

Én is most töltöm. S20+ Voda 5G

(#1202) NavySeal válasza PeteePeti (#1200) üzenetére


NavySeal
senior tag

+1
Nálam is meg jött és települ. Voda 20+5G

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1203) Tsebacsi válasza PeteePeti (#1200) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:R Én is töltöm lefele.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1204) mSchumi87 válasza PeteePeti (#1200) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Szia ez a betu tipus neve a Bauhas?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1205) szpajk


szpajk
tag

Sziasztok,
Elköszönök tőletek, ugyanis éltem a 14 napos elállás jogával és visszavittem az S20-t a Telekomba.
Így feleslegessé váltak a tokok amiket rendeltem hozzá, ha valakit esetleg érdekel a hirdetésem közt megtalálja.

spike

(#1206) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Telenoros. S20+ 5G

(#1207) PedroPascal válasza PeteePeti (#1200) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Nekem is ilyen van de nem talál frissítést.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1208) xedamen válasza mg1992mg (#1206) üzenetére


xedamen
senior tag

A megnövelt teljesítmény vajon további melegedéssel jár? 😂

(#1209) PeteePeti válasza mSchumi87 (#1204) üzenetére


PeteePeti
őstag

Igen az! ;)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1210) polonic


polonic
félisten

S20+ XEH-re is megérkezett a frissítés.

(#1211) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Vodafone sima S20 is megjött ma reggelre :C

kérdésem az lenne hogy régebben az S7 korszakomban ( ami szintén vodás volt ) ráraktam másik szoftver, XEH vagy FRE épp a gyorsabb frissíthetőség miatt, azt hiszem a SamFirm-el szedtem le a firmwire-t és az Odinnal ment fel a telóra, ezek még most is müködnek? egyáltalán érdemes szarakodni vele?

köszi

(#1212) polonic válasza HUNgabus (#1211) üzenetére


polonic
félisten

Nem próbáltam, de olvastam vagy itt vagy az ultra topikban, van akinek sikerült odinnal feltenni másik SW-t.
Egyébként szerintem várd meg, mi lesz a tendencia. Hogy a szolgáltatós romok később jönnek vagy nem, mint a XEH.
Most pl egy időben jöttek mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#1213) Titana


Titana
tag

Sziasztok!
Szeretném kérdezni, hogy volt-e olyan aki élt a 14 napos elállás jogával most vagy tavaly az s10-nél ? Szolgáltatónál lett vásárolva. Ilyenkor vissza kérik az ajándék buds-ot?
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#1214) Root Banane


Root Banane
tag

Sziasztok! Valakinek van tapasztalata a Turbado bolttal? Jelenleg nálunk 256 ezer forint környékén van az S20, ami nagyon jó vételnek tűnik. Esetleg EUmobil tapasztalatok is érdekelnének, náluk még olcsóbb, de a Turbado egy fokkal megbízhatóbbnak tűnik.

(#1215) PeteePeti válasza Root Banane (#1214) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én már sokat vásároltam náluk (Turbado)! Minden alkalommal bontatlan új terméket kaptam! Igazából rendben vannak! Elállásom is volt és nagyon gyorsan vissza utalták a pénzt, szal ilyen szempontból korrektek! Garanciális ügyem viszont még soha sem volt náluk!
Utóbbi rendelésem, viszont olyan volt amit raktáron lévőnek írták, de egy hét után sem küldték még el! Valami logisztika partnerre hivatkozva! Szal azt végül lemondta! Tehát inkább érdeklődj készletről, mielőtt rendelsz!
Az biztos, hogy nem hivatalos Samsung forgalmazó, így a garancia biztos nem gyári garancia! Az, hogy szürke import-e a termék nem tudom, mert ehhez a részéhez nem értek! :B
Nagyjából ennyi! :D

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1216) bounty123 válasza Titana (#1213) üzenetére


bounty123
őstag

Ez korábban úgy volt, hogy 14 napon belül nem is küldték ki a Budsot. Egész biztos lehetsz benne, hogy nem lehet így ingyen Budshoz jutni :U

(#1217) Titana válasza bounty123 (#1216) üzenetére


Titana
tag

Köszönöm.
Most kiküldték, már itt figyel, csak mivel nem a szolgáltató intézte a buds-ot, hanem a Samsung Members alkalmazásból saját magunknak kellett regisztrálni és befotózni a számlát ezért nem tudtam, hogy ilyenkor mi a helyzet.

(#1218) leslien válasza Titana (#1213) üzenetére


leslien
nagyúr

nem kérik vissza...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1219) fogtunder válasza HUNgabus (#1211) üzenetére


fogtunder
nagyúr

továbbra is Odinnal lehet frissíteni, de nem hiszem, hogy nagy differrencia lesz most már a szolgáltatói és az open sw között, mivel mindenki független készüléket árul, nagyrészt csak VoLTE és 5G specifikus dolgokban tér el az operátori sw, azokat pedig én személy szerint akarnám, hogy benne legyenek.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1220) HUNgabus válasza fogtunder (#1219) üzenetére


HUNgabus
senior tag

értem, köszi az infókat

az "átkosban" az S7 korszakban ez még máshogy volt :)

most néztem hogy elvileg a Voda egy nappal előbb jött ki mint a XEH :R

(#1221) Titana válasza leslien (#1218) üzenetére


Titana
tag

Köszönöm neked is a választ.Te már küldtél vissza telefont amihez járt a Buds , mert azt olvastam azt hiszem nálad,( lehet másnál volt) hogy duplát küldtek a buds-ból és nem kérték vissza, de konkrétan, ha a telefont viszed vissza a 14 napos elállás jogán akkor mi a helyzet.

(#1222) NavySeal


NavySeal
senior tag

02.20-án reggelt BUDS+-om ma érkezett meg. A futár előbb itt volt, mint hogy jött volna a levél a kiszállítási értesítésről :)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1223) fogtunder válasza HUNgabus (#1220) üzenetére


fogtunder
nagyúr

igen, mert akkor még léteztek operátori verziók, azóta mindenki átállt az open dual SIM telefonokra, viszont pár funkció implementációja eltér operátori szinten, ezekhez jobb, ha hozzáigazítják a szoftvert, mert az ilyen jellegű frissítések egy normál open sw-be valszeg csak hetekkel, hónapokkal később szivárognak be. viszont mivel nem kell megvárni az összes érintett operátor tesztelését és hubajavításait, elvileg gyorsabban jönnek most már a TMH/VDH szoftverek is.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1224) jacis válasza Titana (#1221) üzenetére


jacis
nagyúr

Nagyon rá vagy állva erre a buds témára... Gondolom ha sikerül minden évben bejátszod ezt..

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1225) PeteePeti válasza Titana (#1213) üzenetére


PeteePeti
őstag

Esetleg az fel se merül benned, hogy vissza add nekik? :Y Tudod erkölcsi megfontolásból! Meg becsületből! :P

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1226) Titana válasza jacis (#1224) üzenetére


Titana
tag

Szia, még véletlenül sem. Nem is ismersz, de már ilyeneket feltételezel rólam. 56 éves elmúltam nem úgy neveltek, hogy lopjak, csaljak, hazudjak, az elmúlt időben többször volt olyan, hogy az edzőteremben táskát, telefont találtam és nem elloptam hanem egyből leadtam a pultnál, még az sem jutott eszembe, hogy bele nézzek a táskába. De látom, hogy itt szeretnek pálcát törni az emberek fölött.
Viszont itt be is fejezem, mert nem kívánok erről többet beszélni én csak segítséget kértem, érdeklődtem,hogy ilyenkor mi történik.
Szép napot mindenkinek.

(#1227) Ateszpapa válasza Titana (#1221) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem kérik vissza a Budsot, mivel a számlán nem szerepelt tavaly.
Ha most sincs feltüntetve akkor a megtarthatod. :)

(#1228) dobolson


dobolson
senior tag

PeteePeti: na, mr igazság bajnoka. Nem mindegy neked, mit csinál vele? :U

Amúgy a frissítéssel megoldódtak a játék közbeni melegedések és a teljesítmény is fasza nagyon játék közben. Mármint nem a samun, vettem egy mi 9-et az s20 mellé, na ott nem kérdez a snapi 855. :D

(#1229) xedamen válasza dobolson (#1228) üzenetére


xedamen
senior tag

😂😂😂😂😂 besírtam 😂😂😂

(#1230) NavySeal válasza dobolson (#1228) üzenetére


NavySeal
senior tag

:DD

[ Szerkesztve ]

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1231) PedroPascal válasza dobolson (#1228) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Nekem most sem talál frissítést. Mi lehet a gond?

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1232) Ricardo válasza dobolson (#1228) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha a szoftver frissítése nem oldja meg jöhet a hardverfissítés. :U

(#1233) pety27


pety27
tag

Sziasztok!

Honor band4 pro okoskarkötővel próbálta már valaki társítani az s20+t? Leszedtem hozzá a 2 Huawei appot de akkor sem sikerül.

(#1234) dobolson válasza PedroPascal (#1231) üzenetére


dobolson
senior tag

Nemtom, rányomtam a frissítésre és feldobta, h van. Nem mindenkinek egyszerre lesz elérhető, 1-2 nap és biztos a tiéd is jelzi, h tölthető.

Ricardo: hát ja. :)

(#1235) PedroPascal válasza dobolson (#1234) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Érzékelhető javulás van frissítés után?

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1236) dobolson válasza PedroPascal (#1235) üzenetére


dobolson
senior tag

Nem vettem észre semmit eddig. Egyébként is a néha indokolatlan melegedései meg a játékban a gyatraságán kívül nincs bajom vele, gyors, fasza volt eddig is.

(#1237) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

végre megtaláltam, hogy hogyan lehet eltüntetni azt a kurva kameralyukat, így egész használható a teló, nagyon bejön ez a 120Hz, az Pixel 3 - S7 után felüdülés a szemnek, a kijelző fényereje is messze szebb, jobb, nekem még nem volt kb 1/3 fölé húzva a csúszka, a kékfényszűrő is egész nap bekapcsolva kb fele alatt kicsivel, így egész jó a képe...

amit viszont észrevettem hogy ( legalábbis nálam ) nem akar javulni az aksija, most már vagy 4x töltöttem 20-90% közt és semmi SOT javulás, sót inkább egyre rosszabb...

(#1238) HarleyCustom válasza HUNgabus (#1237) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az üzemidő felhasználó függő, mindenkinél más. Nálam például hozza azt, amit néhány korábbi telefonom. Például: iPhone Xs, 11pro. Messze ezek voltak nálam a legjobbak és az S20 szinte ugyanaz, pár százalékkal gyengébb, de semmi jelentős. Volt nemrég Pixel 4-gyem, az valami borzalom üzemidőben. Az S10 szintén gyengébb volt, az S10e-ről nem is beszélve.
Szóval nekem speciel tökéletesen hozza azt, amit elvárok e téren.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1239) pety27 válasza HUNgabus (#1237) üzenetére


pety27
tag

És hol lehet? :)) :D

(#1240) ckaresz122


ckaresz122
tag

Sziasztok,
Rendeltem egy ilyet abban a tudatban hogy a hátlapi rész is szilikon, de nem. Sajnos műanyag, plasztik.
Egyszer beszivtam, hogy műanyag tok mögé ment a homokszem és karcos lett a telefon hátlapja.
Használ valaki ilyet? Nincstapasztalat véletlen? Köszi.
[link]
https://www.speedshop.hu/mobiltelefon-tok/spigen-ultra-hybrid-samsung-galaxy-s20-crystal-clear-tok-atlatszo-46652.html

[ Szerkesztve ]

(#1241) polonic


polonic
félisten

A buds+ fülesnél a tokban egyszerre csak az egyik töltődik?
Én azt hittem, mindkettő egyszerre.
Ha 15 percre rakom be, akkor így csak az egyiknek növekszik a töltöttsége.

(#1242) ckaresz122 válasza polonic (#1241) üzenetére


ckaresz122
tag

Mindkettőnek kéne töltődnie.

(#1243) PedroPascal válasza polonic (#1241) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Kontakt hiba lehet. Ellenőrizd megfelelően csatlakozik a füles a töltő tokhoz töltés közben, kosz ilyesmi nincs közte...

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1244) xedamen válasza polonic (#1241) üzenetére


xedamen
senior tag

Nekem is furán tölt néha, előző generáció jobban beleült a töltőbe, így nem mászott el a helyéről, ez kicsit elmozdul, akkor már nem tölt. De a hangzás az ég és föld. Tökéletesen kihallatszódik minden. Beregisztáltam ma Tidal-ra (most 4 hónapra összesen 600 Ft) és teszteltem a kettőt. Minden hangszer, minden dallam gyönyörűen szól hála a kétutas hangszórónak. Az előző generációval is elégedett voltam, de ez messze felülmúlja azt, már rossz érzés volt azt visszatenni 😂

(#1245) MrTwister válasza xedamen (#1244) üzenetére


MrTwister
őstag

"most 4 hónapra összesen 600 Ft" Hol lehet ilyet kérni? :Y

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1246) HUNgabus válasza pety27 (#1239) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Beállítások - Kijelző - Teljes képernyős alkalmazások - jobb felül 3 pötty - Speciális beállítások

(#1247) polonic


polonic
félisten

Köszi a válaszokat. Remélhetőleg csak kontakthiba kosz miatt. Majd figyelem legközelebb is, hogy mi lesz.
Egyébként tényleg jó a cucc, bár szerintem a vezetékes füles hangzásvilágát nem éri el.

Pár kérdés még hozzá:
A buds+ töltő tokja nektek is nagyon lassan töltődik vezeték nélküli töltőn?
A töltőtok állandóan töltés alatt tartja a fülhallgatót? Tehát ha én belerakom, 100 % a füles, de mondjuk napok múlva is 100%-on tartja? Mert akkor ez annyira nem tesz jót az akksinak. Onnan vettem észre, hogy 100-on marad füles és 30 %-on volt a tok, később a tok lement 27-re.

(#1248) glacious válasza polonic (#1247) üzenetére


glacious
addikt

Én amikor megkaptam, akkor a bal füles 88%-on volt, a jobb 64-en a tok pedig 53-on, ebből következtetve nem töltötte aktiválás előtt.
Szerintem, ha nem lóg a tok a BT-n, akkor nem merül.

Vezetékesen is lassan töltődik, de egy 600 mAh-s akksinál ne is töltsön gyorsan, mert nem bírná.

(#1249) icecave válasza polonic (#1247) üzenetére


icecave
nagyúr

Szerintem nem csepptöltögeti. Van 2 Sony-m ( wf-1000xm3 és wf-sp700n), belerakom, fetölti, majd hagyja merülni (nyilván kikapcsolt állapotban nem sokat merül, de volt, hogy nem vettem egyiket elő 2 hétig, majd kivéve a tokból 70%-on volt). Csak akkor kezdi el újra tölteni, ha használod és visszateszed.

(#1250) Tündike25


Tündike25
tag

A legújabb frissítés után ami eddig feltűnt, hogy az Eszközkarbantartó widget mostantól a felhasznált és nem pedig a szabad tárhelyet/memóriát mutatja. :(
Valamint mintha mikro lagok jelentek volna meg bizonyos menükbe, app funkciókba belépésnél. Pl: Eszközkarbantartó -> Akkumulátor -> Akkumulátor_használat vagy AODNotify -> Értesítések -> App. Eddig ezek is villám gyorsak voltak, de most van minimális kis késés. Másnak is jelentkezik esetleg hasonló? S20+ 4G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.