Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) polonic válasza kiezTe90 (#1899) üzenetére


polonic
félisten

120 hz-en?
Ez így mennyi képernyő idő?

(#1902) Land


Land
veterán

Remélem annyira nem OFF. Látva az idei csúcs telefon árazást a kínai márkáknál (Oneplus, Xiaomi) is eléggé elgurult a gyógyszer.
Várható szerintetek mostanában 200k Ft körül használt, de újszerű sima S20 vagy ekkora esésre ne igen számítsak?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1903) kiezTe90 válasza polonic (#1901) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Igen, 120 hz-en használom. Mikor töltőre raktam akkor volt kicsit több mint 4 és fél óra. Ebből kb. 1 óra Pubg. Szerintem nem rossz.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1904) janeszgol válasza Land (#1902) üzenetére


janeszgol
félisten

Én megkockáztatom, hogy a sima S20-ből lesz 1-2 hónapon belül 200 ezer környékén alig használt. Ez szerintem teljesen reális várás. Viszont többhöz tartozni fog valamilyen előfizetés. Hiába független a teló, ha előfizuhoz van kihozva.
Szóval óvatosan.

Most megnéztem itt a HA-n. 210 ezerért ad egyet egy GSM. 270 ezerért van S20+ is. 210-ért van vodás is már.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1905) Land


Land
veterán

Az S10 szériánál emlegetett gyengébb térerő probléma javítva lett az S20-ban?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1906) fogtunder válasza Land (#1905) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nekem eddig nem volt gondom a térerővel (Voda)

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1907) NavySeal válasza fogtunder (#1906) üzenetére


NavySeal
senior tag

+1 szintén Voda. Előző telefonjaimhoz képest (Pixel 2, Samsung A5) nem érzek visszalépést térerőben.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1908) Tsebacsi válasza Land (#1905) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nálam érezhető kicsit, bár inkább azért, mert a 2 torony pont arra van, amerre az egyik legnagyobbat árnyékol a házunk, a nappaliban érezhetően (kevesebb csík) gyengébb a térerő mint pl. az emeleti hálóban ami a másik oldalon van, közelebb a tornyokhoz.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1909) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Láttatok az uj gondokat a S20 Ultránal exynos verzio:
[link]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1910) Kasya válasza mSchumi87 (#1909) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ugy nezem, valaki itt hazon belul mar megoldast is talalt ra.

(#1911) HUNgabus válasza fogtunder (#1898) üzenetére


HUNgabus
senior tag

azért az szép összeg lehetett, én egy ubiquiti van felrakva a ház közepére, pedig beton és ytong minden, nem is a legnagyobb 2 éve volt kb 35 ezer, megy bele egy Cat 5e kábel és az 1000/1000 -ből van vagy 300/400 mindenhol, még a pincébe is,

(#1912) fogtunder válasza HUNgabus (#1911) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Kb 65K volt az egész mutatvány, pár évente azért belefér ennyi, hogy legyen rendes sávszél mindenhol. Néztem az Ubi cuccokat is, a TP-Link EAP szériát is, de most a quick and dirty megoldás lett a vége.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1913) lasse001


lasse001
senior tag

Sziasztok. Használ valaki itt Hex# managert?

(#1914) DaDa


DaDa
senior tag

Sziasztok, párom hamarosan vesz egy S20-at Vodanal. Kérdés, hogy van a dobozban jack átalakító? Feltételezem, hogy van de ha mégsem akkor vennék gyorsan. Azért sajnálom mert Ő sokat headsetezik most munka miatt és van egy komoly jackes headsete. Remélem átalakítóval is fog működni.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#1915) PedroPascal válasza PeteePeti (#1868) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Nekem még most sem jelent meg a frissítés. Mi lehet a gond?

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1916) barcsajani válasza DaDa (#1914) üzenetére


barcsajani
tag

Szia, igaz én Angliából vettem, S20 5G, nem volt a dobozban átalakító, tudomásom szerint nincs egyikben sem.

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#1917) DaDa válasza barcsajani (#1916) üzenetére


DaDa
senior tag

Köszi, közben találtunk itthon egyet így már nyugodtabban várjuk a telefont.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#1918) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Bejelengkezem egy S20+ -al. Reggel mikor elindultam még egy IPhone 11pro volt a terv aztán megnéztem az S20 plus-t. Utána már nem is volt kérdés melyik jön velem. :DD
IPhone 3 - 11 pro -ig (az js) meg volg minden, android vonalon az összes Galaxy, Note széria, Huawei 10,20 pro Máté 9,10,20 pro. :D
Remélem jó döntést hoztam...

[ Szerkesztve ]

(#1919) icecave válasza DaDa (#1917) üzenetére


icecave
nagyúr

Olyan átalakítót találtatok, amiben van DAC? Simával nem fog menni, pl. ilyennel sem: [link] Épp a másik topikban is ez a téma.

(#1920) Luser2000


Luser2000
addikt

Sziasztok!

Véleményetek szerint a promóciós ajándék Buds+ esetleges garanciális ügyeit milyen papírokkal kellhet majd intézni?

Köszi szépen előre is!

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1921) DaDa válasza icecave (#1919) üzenetére


DaDa
senior tag

Igazad lehet, de szerencsére ez a headset usb/jack. A mate 20-ammal egy otg type c - usb átalakítóval is próbáltuk és azzal tökéletesen működik. Kipróbáltam a talált jack átalakítóval azzal a mate sem vitte. Most már csak abban reménykedünk, hogy az S20 is vinni fogja usb-vel.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#1922) DaDa válasza icecave (#1919) üzenetére


DaDa
senior tag

Mondjuk az érdekes, hogy a zene szól a sima jack átalakítón is csak a mikrofon része nem. Tehát a bemenettel lesz valami, kifelé átalakítja a hangot analóggá.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#1923) PeteePeti válasza Luser2000 (#1920) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nincs rá garancia! Csak a három napos csere, ha esetleg hibás darabot kapnál! Azon felül nem jár, mert ajándék! Legalábbis én így tudom!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1924) mSchumi87 válasza ateszapa748 (#1918) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Es mi miat dontottel a S20+ mellet? :)

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1925) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

Telekom falhasználóktól kérdeklődnék. Ha be van kapcsolva a VoLTE akkor a térerőnél jobb felül látható vagy sem? Szolgáltatótól kell kérni külön a bekapcsolást?

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1926) barcsajani válasza PedroPascal (#1925) üzenetére


barcsajani
tag

Igen, látható. Tudomásom szerint nem kell kérni egyik szolgáltatónál sem, a beállításokban tudod bekapcsolni.

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#1927) PedroPascal válasza barcsajani (#1926) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Be van kapcsolva de nem jelzi az ikont. Két sim-el használom mind kettő telekomos és mind kettőnél be van kapcsolva de csak a 4g ikon van a térerő mellett.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1928) barcsajani válasza PedroPascal (#1927) üzenetére


barcsajani
tag

Először még régebben s10+on nekem is kellett neki 1-2 nap mire megjelent, azóta stabilan ott van.
Most mióta S20 van ezen azonnal megjelent.
Szerintem nálad sincs gond, várj pár napot, esetleg indítsd újra.

[ Szerkesztve ]

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#1929) ateszapa748 válasza mSchumi87 (#1924) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

igazából volt már iPhone 11 prom. Nagyon jó telefon, de ahogy a kezembe fogtam az S20 pluszt már le sem akartam tenni. Utana megfogdostam a 11 prot is de teljesen más érzés es látvány volt az S20 plusz után. Nagyon jó forma, kíjelző brutal, 120hz csak hab a tortán meg aztán van benne 5g hátha jól jön egyszer :)
Remélem jól döntöttem... majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#1930) *H* válasza PedroPascal (#1927) üzenetére


*H*
aktív tag

Telekom-nál nem jelzi külön ikonnal. Ha hívás közben is 4G-n marad, akkor működik a VoLTE.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#1931) PedroPascal válasza barcsajani (#1928) üzenetére


PedroPascal
senior tag

S9+ volt előtte 2 év alatt soha nem láttam ezt az ikont most az s20+ 1 hónapja van meg ezen sem láttam. Mennyit kell még várni? :DDD

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1932) PedroPascal válasza *H* (#1930) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Ezt kipróbáltam és így működik azzal a sim-el amin be van állítva a mobil net. Ha másik sim-el telefonálok akkor hívás közben nincs mobil net.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1933) barcsajani válasza PedroPascal (#1931) üzenetére


barcsajani
tag

Értem, én külföldön használom, itt van VoLTE jel fent a jobb sarokban, így gondoltam máshol is kéne legyen...

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#1934) NoahM válasza ateszapa748 (#1929) üzenetére


NoahM
junior tag

Akkor Te vagy az én lelki társam :P már a postán vár az S20+ és most i11 Prorol írok, de nagyon csábít az a szép kijelző.
na mesélj kérlek milyen már sok Noteot meg Samut eladtam már és mindig visszatértem az iPhone-ra remelem most ott tudom hagyni.
SOTt írj kérlek és hogy alapvetően van e bármilyen lag stb (tudom tudom de akkor is ennyi pénzért már na....)

koszi! :C

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1935) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Van aki dualsim-es telefonként használ s20-at ?
Mik a tapasztalatok vele üzemidőben stb.

(#1936) ateszapa748 válasza NoahM (#1934) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Dettó. Mindig visszatértem én is ... talán ez most más lesz. Még nagyon friss az élmény, de annyi már tudok mondani hogy pörög mint a vattacukor. :K A kijeltő (szerintem) a legjobb a piacon jelenleg, alig hajlított, nagyon kényelmes (nincs véletlen gépeles). SOT rol.meg korai lenne, de kell neki pár nap ezt már megszoktam a Samunál :)

[ Szerkesztve ]

(#1937) PedroPascal válasza ADAM1337 (#1935) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Jelenlegi szoftverrel dual sim-el nem bír ki egy normál napot az s20+ ugyan olyan használattal az előd S9+ kb 20-30%-al jobb volt üzemidőben érzésre. Nem a dual sim 120Hz miatt. Egyszerűen a jelenlegi rendszer üzemidő gyilkos. Ez egy hónap tapasztalata nem csak humbuk.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1938) ADAM1337 válasza PedroPascal (#1937) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A használatot letudod írni, átlagos kijelző idő este töltőre rakásnál mennyi szokott lenni ?
Ebbe mi van ?
Navi játék böngészés fb(egyéb social prog ?)

(#1939) barcsajani válasza ADAM1337 (#1935) üzenetére


barcsajani
tag

Én note 10-ről jövök, ott is dual sim volt, egy napot elment kb 5-6 óra SOT-al.
Jelenleg S20 5G van, 3-4 óra SOT, nem szokott kibírni egy napot, szerintem is a 120Hz a ludas, valszeg a dual sim is picit hozzá tesz a gyorsabb merüléshez, de nem sokat.

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#1940) PedroPascal válasza ADAM1337 (#1938) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Semmi extra. Navit még nem is használtam. Fb, böngésző... Nem sokat telefonálok BT folyamatosan megy Galaxy Watch miatt. Reggel töltőről leveszem és mire munkából hazérek 30-50% az akksi. Úgy gondolom sokszor átlag alatti a felhasználásom, nem nyomkodom sokat munka időben. Mire haza érek és használnám töltőre kell tenni. Pár napot próbáltam 60Hz-en de minimális volt a javulás. Egy ekkora nagy akksitól nem ez lenne az elvárható. 100% hogy a rendszer optimalizálás hiánya okozza ezt. Remélem hamarosan orvosolja a Samu mert ez komolyan kiábránditó.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1941) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Most váltanék telefont. S10-hez képest az S20 lett annyival jobb, hogy megérje azt a többletárat? 2 SIM-et használnék benne, ezzel van valakinek tapasztalata? Jól kezelhető?

:R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1942) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Majd az S20 felhasználók pontosabb képet tudnak adni, de én nem váltanék rá az S10-emről. Van pár vonzó tulajdonsága, mint pl a magas képfrissítés vagy a nagyobb zoom, de összességében nagyon kiforratlannak tűnik ez a széria. Mind a tesztek, mind a felhasználói tapasztalatok alapján.
A 10-el viszont elégedett vagyok, ha csak nem gurítanak valami nagyot jövőre, szerintem még 2 évig elleszek ezzel.

(#1943) zsolti72837 válasza Juhaszatti (#1942) üzenetére


zsolti72837
őstag

Jelenleg gondolkozok, hogy S10-et vagy S20-at vegyek-e inkább. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1944) emeron


emeron
tag

Vásároltam egy dual wireless charging pad-et. Árt a telefonnak, ha csak vezeték nélküli töltéssel töltöm? Érdemes időnként a gyári adapterrel is tölteni? Amióta megvan nem akarok kábeleket látni... :DD

(#1945) Juhaszatti válasza zsolti72837 (#1943) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Oh, úgy értelmeztem hogy 10-ről váltanál. :) Ha nem, úgy viszont meggondolandó lehet a 20-as is.
Olyan gyorsan esik ennek a szériának az ára, hogy a GSM boltokban egyre kisebb árkülönbség van az S10 és az S20 között, talán már "csak" 50 ezer körül. Persze csak ha szóba jöhet a GSM boltos vásárlás, hivatalosan azért jóval drágább.

[ Szerkesztve ]

(#1946) fogtunder válasza emeron (#1944) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mégis miért ártana?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1947) PeteePeti válasza Juhaszatti (#1942) üzenetére


PeteePeti
őstag

Kiforratlan??? Mármint? Én teljes megelégedettséggel használom az S20+-omat! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1948) Juhaszatti válasza PeteePeti (#1947) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Elsősorban a problémás, márciusi időjárásban is melegedő processzorra, a QHD - 120Hz közötti kompromisszumra, és akkumérethez képest gyenge üzemidőre gondolok.
Persze a felbontás/képfrissítés dolog szoftveresen orvosolható lesz a későbbiekben, de ez tovább növelheti az üzemidő gondokat.

Nem mondom hogy rossz telefon, mert abszolút nem az, de biztos hogy nem a legjobban sikerült széria, bőven van min faragni a következőre.
Örülök egyébként hogy elégedetten használod, biztosan sokan vannak ezzel így, a kisebb nagyobb gondok ellenére is. :R

(#1949) fogtunder válasza Juhaszatti (#1948) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem nem melegszik egyáltalán, mondjuk nem használom a QHD-t, mert nem látom értelmét ezen a képátlón. ugyanakkor biztos, hogy túl kell nézni a kognitív disszonancián, én sem ajánlanám jelenleg a hivatalos árán a megvételét, mert ahhoz képest, hogy mit tud akkuban, nagyon drága. most karanténban nem zavar az akkuidő se, de lehet eljön az a pont, amikor fog és visszarakom a kártyámat a P30 Proba, csak a makrofotók fognak hiányozni, amiket ezzel tudok lőni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1950) polonic válasza fogtunder (#1949) üzenetére


polonic
félisten

Pozitív lettél, hogy karanténban vagy? Vagy volt olyan kontaktod?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.