Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) MrTwister válasza REXIS (#1300) üzenetére


MrTwister
őstag

No meg kérdés, hogy mivel az CDMA-s(vagy rosszul tudom?)megy e itteni GSM hálózaton? :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1302) polonic válasza REXIS (#1300) üzenetére


polonic
félisten

Elvileg hivatalosan Európában az exynos verziót forgalmazzák.
De egyébként biztosan megoldott szürkeimporttal, egyéb módon. De ezt sajna nem tudom. Neten próbálj utána nézni.

(#1303) fogtunder válasza MrTwister (#1301) üzenetére


fogtunder
nagyúr

A Verizon az CDMA hálózat, de az AT&T az GSM. A nagyobb gond, hogy a hivatalos gari nem fog rá élni, a Samsung csak arra vállal, amit ők hoznak az országban forgalomba, egy ilyen értékű telefonnál én ezt biztos nem vállalnám be.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1304) leslien válasza REXIS (#1300) üzenetére


leslien
nagyúr

tessék innen vehetsz abszolút megbízható eladó sokan vesznek .. posta garancia él .. beállítani a régiót és már rendelhető is... UK
Samsung Galaxy S20 család itt megtalálható a Snapdragon verzió! pl G9860 HK verzió
[link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1305) MrTwister válasza fogtunder (#1303) üzenetére


MrTwister
őstag

Értem akkor AT&T S20 amcsi "rokontól" jöhetne, persze akkor a garit is neki kéne kezelni, az más kérdés, hogy vám miatt nyilván nem éri meg oda vissza postázgatni egy sok százezres kütyüt...

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1306) modd3r


modd3r
őstag

Az előbb tulmelegedes miatt az S20 magától levette a fényerőt (ami állandó maxon van), és kikapcsolta a 120 Hz-et is. Ujrainditas sem oldotta meg, csak amikor leraktam 10 percre hűlni a telefont. :F
Nem lesz ez így jó..

(#1307) HarleyCustom válasza modd3r (#1306) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Játszottál?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1308) modd3r válasza HarleyCustom (#1307) üzenetére


modd3r
őstag

Nem. Böngészés volt csak kb. fél óra.

(#1309) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Valami nem kosher.... :U 30 perc böngészéstől ilyet csinált? Akkor ott hardveres a gond. Szerviz! Kiírta, hogy túlmelegedés és lekapcsolt?
Egész nap nyúzom, több órát böngészek, folyamatosan használom és semmi gond vele. Ma például még GPS is ment kb.1,5órát és NULLA melegedés. :U

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1310) HUNgabus válasza modd3r (#1306) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Meg mielott megkapom hogy direkt szarozom..., blablabla, nekem nagyon tetszik az S20! Pont jo a merete, kijelzo nagyon ott van a szeren, plane 120Hz. DE!
Ez vagy hardveresen van nagyon elkurva (koszi samu) vagy meg csak nem is beta hanem alfa a szoftver rajta.

Pont 1 hete van nalam, ami eddig elojott:

- Gyorsan merul
- Melegszik, ilyenkor fura dolgokat csinal
- GPS (nalam legalabbis) szar, kifagy, pontatlan
- Chrome laggol gorgeteskor ( tudom hasznaljak mast )
- Par jatek ugy megy rajta hogy visszasirom az S7 telomat 😭
- Kamera nagyon nem talal fokuszt vagy melle fokuszal 65Mp modban, erdekes hogy mas modban jo

Egyenlore ennyi, es tenyleg tetszik, azert se adom vissza, kivarom, meg jo lesz, itthon...😷

[ Szerkesztve ]

(#1311) HarleyCustom válasza HUNgabus (#1310) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Akkor a tiétek széria hibás lehet. Másra nem tudok gondolni. Adjátok szervizbe, én biztosan már régen leadtam volna, ha azokat produkálja, amit neked/nektek.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1312) HUNgabus válasza HarleyCustom (#1311) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Vodas, ma beszeltem veluk, hogy mit lehetne, kicserelni vagy vmi, de csak szerviz ami most hetek is lehet, addig meg ...

(#1313) polonic válasza HarleyCustom (#1309) üzenetére


polonic
félisten

Egyébként nekem sem volt melegedés. Volt egy 25 perces skype vidóhívásom és éppen, hogy langyos volt
Az S8 azért már bőven meleg volt ennyi idő után.

(#1314) HarleyCustom válasza HUNgabus (#1312) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Pedig muszáj, inkább mielőbb legyél túl rajta. Én tuti leadnám. Nem hiszem, hogy hetek...Add be egyből a Samsunghoz.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1315) leslien válasza HarleyCustom (#1309) üzenetére


leslien
nagyúr

Akkor ott hardveres a gond.

erről beszélünk és már lassan világon mindenhol... ;] :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1316) HarleyCustom válasza polonic (#1313) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Csakis széria hibás lehet. De azt kicserélik sztem. Le kell adni szervizbe az ilyet....
Pár órával ezelőtt használtam a GPS-t, azonnal működött, másfél órát ment a kocsiban, közben Spotify is ment rajta, ki a hangrendszerre és semmi melegedés, semmi hiba :U

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1317) HarleyCustom válasza leslien (#1315) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Értem a tréfát :)

De az enyémnek semmi baja, pedig a "SZAR" Exynos procis ;] . Teszi a dolgát...semmi olyasmi, mint amiket itt leírtak ketten is.
Mivel több millió darab készült, benne van a hibalehetőség. Ott a garancia, ki kell használni.
Nagyobb bajunk ne legyen, mint hogy le kelljen adni a telefont szervizbe. :)

(A jelenlegi helyzet miatt, hamar TITÁN lesz itt belőlünk :DDD ;] )

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1318) fogtunder válasza MrTwister (#1305) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Eleve a posta is több tízezer forint per út, zéró értelme van az egésznek, van azért még pár SD telefon a piacon, amiből lehet válogatni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1319) MrTwister válasza fogtunder (#1318) üzenetére


MrTwister
őstag

Maximálisan egyetértek. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1320) polonic


polonic
félisten

Az akku statisztika érdekes.
Tegnap beszéltem vagy egy másfél órát. Az akkuhasználatnál ez látszott is a statisztikában. Mára viszont eltűnt a tegnapiból. Csak 1 percet ír.
Az accubatrery sem mutatja.

(#1321) dobolson válasza HarleyCustom (#1311) üzenetére


dobolson
senior tag

Nem hibás a talója, hanem ez a teló (remélem csak egyelőre) ilyen. A hungabus által leírtakat szinte mind tapasztalom, tapasztaltam.
Tegnap a gps-em is bénázott, bár csak a waze-zel, utána indítottam a mapset és az oké volt.
Melegedésem nekem is van, mikor full indokolatlan, chrome tényleg laggos és befagy néha.
Úgy tudom, te nem játszol a telón, így ezt nem tudod megítélni, de tényleg játszhatatlan ez a vas, fhd+ felbontáson és 60 hz-en is, de még hd felbontáson 60 hz-en is. Konkrétan a pubg alacsony részletességgel is negyed óra után egy lagghalmaz, mi9-em max melegszik, de hibátlanul viszi full beállításokon is ugyanazt a játékot.
És ezek a hibák, tapasztalatok itt és a világhálón is sokszor fordulnak elő. Szóval ennyit arról, hogy hibás-e a telefonja.
Ja és az akku is egy fos, nem kell szépíteni, mert az. :)

[ Szerkesztve ]

(#1322) HarleyCustom válasza dobolson (#1321) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Jó, igazad van. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1323) dobolson válasza HarleyCustom (#1322) üzenetére


dobolson
senior tag

Én pusztán azt mondom, hogy túl sok usernél vannak ugyanazok a hibák, ebből gondolom, hogy nem garanciális problémák ezek.

(#1324) glacious válasza dobolson (#1321) üzenetére


glacious
addikt

Egy s9+ után én csak javulást látok mindenben, már az üzemidő is jobb (azért mégis csak egy 2 évvel frissebb 25%-kal nagyobb akksi van benne :DDD )
Megnézem azt a PUBG-t, mert kíváncsi vagyok.

A note 7-nél is volt egy szériahiba, csak az látványosabban jött ki.
És az s9+-t ugyanannak a havernak adtam el, akinek anno az s7edge-m, remélem neki sem lesz azzal problémája.

[ Szerkesztve ]

(#1325) HarleyCustom válasza dobolson (#1323) üzenetére


HarleyCustom
veterán

De mégis mennyi az a túl sok? Van Xdb.S20 a felhasználóknál. Mennyi "rossz" ebből? Van erről valami statisztika?
Csak kérdezem...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1326) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

új nap új "feature" :W

ma a 3 hónapos bordel collie-mat fotóztam, úgy ahogy sikerült csak, 10 képből vagy fele fókusz hibás, direkt kihoztam a régi S7, ott majd mind sikerült,

végén 4k60fps videó, kb 3p után a telefon egyszerűen újraindult szó nélkül,

de legalább nem volt meleg :DD

(#1327) MrTwister válasza HUNgabus (#1326) üzenetére


MrTwister
őstag

Ott valami nagyon nem kerek ha csak úgy újraindulgat, ez tényleg szerviz, esetleg full gyári resetet próbáltál? :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1328) HUNgabus válasza MrTwister (#1327) üzenetére


HUNgabus
senior tag

szervizzel még várok kicsit, hátha jön vmi frissítés ami varázsütésre megoldja a bajokat :C

de komolyan, mivel másik normális telom nincs, így nagyon nem szívesen vinnem pont most szervizbe hetekig, max ha tényleg behal vagy használhatatlan lesz, csak azért hogy szétszedjék (bukó a vízállóság) majd visszaadják összekarcolva hogy nekik jó volt, sok ilyet hallottam így inkább kihagynám egyenlőre,

beszéltem a céges vodás kontaktommal, próbál szerezni egy csere telót, max akkor,

gyári hard reset-re még nem szántam rá magam, de lassan megcsinálom, legalább pipa,

(#1329) HarleyCustom válasza HUNgabus (#1328) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ki mondta, hogy hetekig tart a szerviz? Felhívtad a Samsungot és ott mondták?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1330) glacious válasza dobolson (#1321) üzenetére


glacious
addikt

Kipróbáltam a PUBG-t és az egy óra játék alatt alig melegedett, 20% akksi ment le.
HDR+Ultra beállítások mellett, végig olyan 30-40fps között volt.

(#1331) dobolson válasza glacious (#1330) üzenetére


dobolson
senior tag

Hát ez durva, nálam 1 meccs nem tud lememni normálisan. És tűzforró is mellette. :U :W

Mi9 egyébként 55-60 fps körül futtatja.

[ Szerkesztve ]

(#1332) leslien válasza MrTwister (#1327) üzenetére


leslien
nagyúr

szerviz sem tud vele mit kezdeni....ahogy dobolson is mondja... sajnos ez van... :(((

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1333) lasse001 válasza HUNgabus (#1328) üzenetére


lasse001
senior tag

Én úgy tudom most megint prémium szerviz van a korona miatt visszavonásig. Valahol olvastam. Keress rá.

(#1334) leslien válasza dobolson (#1331) üzenetére


leslien
nagyúr

most nézem a Pixel 4 XL.. mit kell néznem..? . nem vagyok egy nagy játékos...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1335) dobolson válasza leslien (#1334) üzenetére


dobolson
senior tag

Hát én a mi9-en könnyen meg tudom nézni, mert a game turbo nevű gyári progi előhívható játék közben és ott kiírja.
Mondjuk ez fura, hogy glacious kollégának semmi gondja nem volt vele, nekem meg egy trágya. :F

(#1336) fogtunder válasza HarleyCustom (#1329) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Bullshit, békeidőben 3-4 munkanap a turnaround time a Samunál, most lehet pár nappal több, de nem hetek

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1337) HarleyCustom válasza dobolson (#1335) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Miért fura? Elég sokat legyártottak, mindegyik más SARS szerint készül. Lehet jó és hibás széria.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1338) HarleyCustom válasza fogtunder (#1336) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Azért kérdezem...nekem is kamu szaga van. Mondjuk ha a szolgáltatóhoz viszi be, akkor lehet. De korábban is írtam neki, hogy a Samsungba kell ladni közvetlenül, de meg sem hallotta amit mondtam :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1339) arn77 válasza lasse001 (#1333) üzenetére


arn77
aktív tag

Igen, házhoz jönnek de ha jól tudom viszik. Anno a háznál szervizeltek. Régi szép idők. Sehol nem találom a cikket. :W

Megvan!

[ Szerkesztve ]

(#1340) lasse001 válasza arn77 (#1339) üzenetére


lasse001
senior tag

Ezt olvastam én is :)

(#1341) glacious válasza dobolson (#1335) üzenetére


glacious
addikt

Mali GPU mellett csak LOW-n lehet 50-60fps-re állítani (extreme).
Találtam hozzá GFX toolt, azzal durván be lehet konfigolni. Le is törlöm, nagyon addiktív ez a játék :D
Amúgy 5-6 órát simán bírná az akksi, az nem olyan rossz.

A régi Game launcher sokkal jobb volt, mérte az fps-t, lehetett korlátozni a felbontást, fps-t, most meg alig van lehetőség benne.

(#1342) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

vodás, ott azt mondták hozzájuk kell bevinnem és kb hetente 2x viszik csak el a szervizbe jelenleg, ott meg már gondolom érkezési sorrend, a vodában mondták hogy valószínűleg hetek ( ez lehet 2 hét vagy passz mennyi )

mint írtam nincs más helyette mert az S7 aksija jó ha 50%, így meg kell várnom még a ügyintézőm szerez egy csere telót, samu nem ad tudtommal,

(#1343) nagyatti1


nagyatti1
csendes tag

Sziasztok!
Az S20-on működik a Huawei healt alkalmazás?Valaki használja ezzel a telefont?
Azért kérdezem mert a Note 10 pluszra nem akart felmenni.
A válaszokat előre is köszi.

(#1344) dobolson válasza glacious (#1341) üzenetére


dobolson
senior tag

Ja néztem azt a progit, de samun nem használtam, lehet kellett volna. Most megnéztem, mi9 full beállításokon is 55 körüli fps-t ad. Ne töröld le! :D

nagyatti1
Letölti és telepíti, szóval gondolom működik.

[ Szerkesztve ]

(#1345) bigsee válasza nagyatti1 (#1343) üzenetére


bigsee
addikt

Note-on is működik rendben!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1346) fogtunder válasza HUNgabus (#1342) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Az lehet, hogy ritkábban viszik most el, de én nem tudok róla, hogy ennyit nőtt volna az átfutási idő, eleve kevesebb eset van, szóval ez a várólista a Telemaxban szöveg nekem sántít erősen.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1347) Kasya válasza fogtunder (#1346) üzenetére


Kasya
nagyúr

A Vodas mond valamit, hasrautes szeruen. Nem tudja o se pontosan.
Valoszinu az adott Voda uzlet postan tovabbitja a hivatalos szervizpartnernek (Tmax), ott nyomnak ra egy HR-t, mert amugy mindent rendben fognak talalni az sw diagnosztika szerint, aztan postazzak vissza. Ez lehet siman tobb mint 5 munkanap.

(#1342) HUNgabus
Ezt konnyiteni, gyorsitani es a "barmolastol a telefont megvedeni" ugy lehet, ha otthon Odinal frissit az ember. Ha tenyleges problema nem lathato a telefonon, akkor a szerviz se valoszinu hogy foglalkozni fog vele.

[ Szerkesztve ]

(#1348) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Na.
Kicsit megterheltem a telót...először. :D
Itt mondtátok ezt a PUBG játékot.
Nos...
Letöltöttem, játszottam. Full grafikán. 1 órát.
Semmi lagg.
Melegedés van azért...de ekkora volt az iPhone 11pro-n is, amikor teszteltem játékkal.(bár nem játszom egyébként)
A kijelző, amikor kiléptem a játékból, a 120hz mintha eltűnt volna, látható, hogy 60hz en működik, de a beállításokban a 120hz van továbbra is, szóval nem értem :)
Játék közben nem vettem észre változást!

Aláírom, tényleg melegszik, de nekem full beállításon ment, 1 órát játszottam, nem laggolt, vitte szépen. :) Szóval, kipróbáltam, ennyi. Törlöm is le a játékot, mert értékes időt vesz el az életemből...na ezért nem is játszom soha :)
De tény, hogy ez a PubG azért rendesen gyilkolja :K

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1349) icecave válasza HarleyCustom (#1348) üzenetére


icecave
nagyúr

Dinamikusan váltogatja attól függően, hogy az adott app támogatja-e vagy nem.

(#1350) fogtunder válasza Kasya (#1347) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Én tudom, hogy működik az after sales folyamatunk, csak azt nem, hogy ezeket az ordas marhaságokat honnan szedik az értékesítők, sok év után is meg tudnak lepni még.

I hate morning people. And mornings. And People.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.