Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) ACE- válasza nagyj74 (#8000) üzenetére


ACE-
addikt

Mit értesz laggolás alatt? Videón látszik?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#8002) nagyj74 válasza ACE- (#8001) üzenetére


nagyj74
senior tag

Nem. A Facebook, és a Google Maps. Ezek nagyon akadnak.
Lehet ezért jött ki ilyen korán frissítés..?

(#8003) alcapone386


alcapone386
őstag

Netflixezek...netflixezek...erre paff frissítés letöltése.
S20plus XEH - android 12 - januári biztonsági csomag. Nem sok mega, de legalább van :B
link

(#8004) fcbarca válasza ACE- (#8001) üzenetére


fcbarca
őstag

Nálam is nagyon laggol face,chrome android 12 alatt.És nagyon hamar merul, 5 óra képernyoido se jon ossze. Fura oneplus 8 utan,oriasi visszalepes (exynos/12 gb ram)

(#8005) buherka válasza fcbarca (#7970) üzenetére


buherka
addikt

Van egy felső kategóriás telód és sajnálod a pénzt egy gyári töltőre? Majd amikor veszed a 3. Noname fosh töltőt és elcseszel egy vödör pénzt minden féle szir-szarra...majd 4.-re megveszed a gyárit. Gyári samu töltő van tervezve ehhez a telóhoz...érteni engem? :o

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#8006) fcbarca válasza buherka (#8005) üzenetére


fcbarca
őstag

BlitzWolf,Baseus töltők nagyon jó minőségűek

(#8007) buherka válasza fcbarca (#8006) üzenetére


buherka
addikt

Hja...csak a a csúnya mérnök bácsik úgy tervezik meg a gyári töltő elektronikáját, hogy kimondottan a Samu telefonokhoz legyen kompatibilis. Ez nem arról szól hogy 5V és 3A, meg 45W. Pl. A Xiaomi 65W-os töltővel nem megy a Samu telefon Super gyors töltés. A töltő kábelről ne is beszáéjünk. Pl. gagyi kábellel se megy ám a gyors töltés. Oda se árt egy 5A-es kábel, ami ugyan úgy gyári. De te tudod, ha inkább vársz heteket, hónapokat a külföldről rendelt szarokra, amire max mese-garancia van....lelked rajta. Ott az aláírásom...legyél okos ember. ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#8008) modd3r válasza buherka (#8007) üzenetére


modd3r
őstag

Nem értek egyet veled. :DD

(#8009) ACE- válasza buherka (#8007) üzenetére


ACE-
addikt

A Quickcharge szabvány, ha olyan töltőt veszel ami márkás és szabványos, nem lehet gond. Nekem van egy Tronsmart, Xiaomi és Blitzwolf töltőm is, wireless és sima, pont ugyanúgy tölti a telefont, mint a sajátja... sőt nekem ugye S20 FE-m van, és ahhoz csak 15W-os töltőt adnak, így a 25W-os Blitzwolf sokkal gyorsabban tölti.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#8010) Szergej0818


Szergej0818
csendes tag

Azt olvasom a hivatalos külföldi t Mobile oldalon, hogy még "fejlesztés" alatt van csak az android 12 náluk. Szóval nem mostanában várható ez alapján sajnos. :(((

(#8011) kozma1986 válasza Szergej0818 (#8010) üzenetére


kozma1986
tag

Menjenek a fenébe. Bár 1-2 országban már kiadta a telekom...

(#8012) modd3r válasza Szergej0818 (#8010) üzenetére


modd3r
őstag

Itt a Telekom hivatalos válasza: a Telekom részéről megtörtént szoftver frissítéséhez a jóváhagyás, így bízunk benne, hogy a gyártó hamarosan elérhetővé teszi. Még egy kis türelmedet kérjük, míg ez a gyártó részéről megtörténik.

(#8013) viewdetails válasza modd3r (#8012) üzenetére


viewdetails
addikt

samsung community? :D

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8014) modd3r válasza viewdetails (#8013) üzenetére


modd3r
őstag

Igen.

(#8015) modd3r


modd3r
őstag

Android 12 tölthető TMH-ra is! (OTA)

[ Szerkesztve ]

(#8016) Jappán válasza modd3r (#8015) üzenetére


Jappán
tag

Köszi az infót :R :R :R már jön is le :DD

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#8017) GazRic válasza modd3r (#8015) üzenetére


GazRic
senior tag

Köszi ... Már fent is!

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#8018) balintka válasza modd3r (#8015) üzenetére


balintka
addikt

Köszi, már fel is ment.

Csináltok visszaállítást?

(#8019) Szergej0818 válasza balintka (#8018) üzenetére


Szergej0818
csendes tag

Pont ezen gondolkozom én is, de azt előtte érdemes, vagy utána, miután feltelepült? Lehet hülye kérdés, de nem emlékszem hogy szoktam.

(#8020) modd3r válasza balintka (#8018) üzenetére


modd3r
őstag

Nem, sose szoktam. :P

(#8021) polonic válasza balintka (#8018) üzenetére


polonic
félisten

Én nem. Eddig teljesen jól működik minden.

(#8022) glacious


glacious
addikt

És végre kiírja az eSIM-em, hívószámát :D

(#8023) nagyj74 válasza glacious (#8022) üzenetére


nagyj74
senior tag

Igen, ez újdonság a 12-ben.

(#8024) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok. Lejött egy s20 hajlított uvegfolia, de UV vélküli sima öntapadós. Viszont van egy tubus uv gélem, fel lehet tenni vele, vagy a sima üveget nem ajánlott UV-vel felhelyezni?

(#8025) viewdetails válasza balintka (#8018) üzenetére


viewdetails
addikt

Én igen, főverzió váltás után reflexből.
Túl sok minden - bank, céges profil, levelezések, fizetős appok - van a telefonomon ahhoz, hogy egy esetleges hiba a későbbiekben beleférjen.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8026) balintka válasza Szergej0818 (#8019) üzenetére


balintka
addikt

Én utána szoktam mindig.

(#8027) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

Ma ment fel az android 12. Korábban úgy használtam, hogy egyszerre volt a telefonon wifi-n és mobilneten. Most nem így van és nem is találom ezt a beállítási lehetőséget.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#8028) PedroPascal válasza PedroPascal (#8027) üzenetére


PedroPascal
senior tag

[kép]
Az opció be van kapcsolva mint 11 alatt de ha wifin van nem jeleníti meg a mobil net 4g pictogrammot, így nem is aktív gondolom. Akkor is ez a helyzet ha wifi hívás nem aktív mint jelen esetben.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#8029) modd3r


modd3r
őstag

Jó ez az Android 12,tetszenek az ujitasok és tényleg furgebb lett a rendszer. De nálam érezhetően gyorsabban merül a telefon... :F

(#8030) Szergej0818 válasza modd3r (#8029) üzenetére


Szergej0818
csendes tag

Sajnos nekem is. És a #7975 - ös hozzászólásomra miszerint megy az energia takarékos üzemmód és 120 Hz egybe, az eddig ismert megoldások közül már egyik sem működik. De nem értem, hogy egy okos telefonról beszélünk és nem tudom ezt mégsem beállítani vagy paraméterezni, hogy mit tartalmazzon az energia takarékos mód. Úgyhogy kutakodok még, hátha kitalálnak rá 12 nel is megoldást, mert nekem az nagyon bejött, érezhetően lassabban merült a teló.

(#8031) balintka válasza Szergej0818 (#8030) üzenetére


balintka
addikt

És mit gondolsz, gondoltok az akkumulátorvédelemről? Ki fogja bekapcsolni a max. 85%-os töltést? Én szerintem használni fogom.

(#8032) polonic válasza balintka (#8031) üzenetére


polonic
félisten

Én eddig is használtam. Csak az accubattery pro-val állítottam be jelzést és amikor csipogott, akkor vettem le a töltőről. Most már nem kell ez a program így.
Még most is, mindjárt 2 évesen, 89 %-os az akksi.

(#8033) Rinocerosz válasza modd3r (#8029) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Nálam is erősebben merül. Újra kell húzni valószínűleg... próbát megérne... csak nekem is annyi kedvem van hogy csak na :)) .

(#8034) ACE- válasza Rinocerosz (#8033) üzenetére


ACE-
addikt

Nem lehet hogy csak azért érzitek így, mert ilyenkor az új funkciók átnézése, több nyomogatás miatt nyilván többet is használjátok? A digitális jólét nem mutat a korábbiaktól eltérő használatot az elmúlt pár napban amióta felraktad?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#8035) modd3r válasza ACE- (#8034) üzenetére


modd3r
őstag

Nem. Régen volt valami olyasmi, hogy bizonyos esetekben (pl. verzió frissítéskor) "újrakalibrálja" magát az akksi szoftveresen. Nemtom most is ez van-e.

[ Szerkesztve ]

(#8036) Rinocerosz válasza ACE- (#8034) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Szoktam nézegetni, hogy mikor mennyit merül. Nálam persze már az akkumulátor is problémás, de sajnos most ez van.
Sok a szemét is már rajta... szóval érik a dolog.
Egyszer csak rászánom magamat és elviszem cseréltetni, de mostanában úgyvan, hogy folyamatosan kellene a telefon.

(#8037) viewdetails válasza modd3r (#8035) üzenetére


viewdetails
addikt

Wipe cache vagy nem HOME_CSC Odin esetén.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8038) modd3r válasza viewdetails (#8037) üzenetére


modd3r
őstag

Nem tudok Recovery-be lépni, mert a 11-es frissítés gépről ment fel, és azóta hibauzit kapok ha a gomb kombinációval próbálok indításnal belepni... :Y Mindegy, márciusban S22-re váltok úgy is.

(#8039) Jappán


Jappán
tag

A merülés kérdés sajnos nálam is megjelent frissítés után. :((
Nincs többet nyomkodva/használva. A készenléti merülés is agresszívabb lett, a rendszer pedig akadozik. Fura.... Nem sok hangulatom van legyalulni az egészet :O

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#8040) spider23


spider23
aktív tag

Nekem is jobban merült, így hétvégén rávettem magam egy reset - re. Még tegnap is állítgatni kellett hogy olyan legyen mint volt. Viszont a durva merülés megszünt és érezhetően gördülékenyebb lett a rendszer. Szóval nekem megérte a dolog.

(#8041) balintka válasza spider23 (#8040) üzenetére


balintka
addikt

Menüből vagy recovery-bol csináltad a visszaallitast?

(#8042) viewdetails válasza modd3r (#8038) üzenetére


viewdetails
addikt

Különös. Menüs hard reset nem játszik?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8043) DonMarco válasza viewdetails (#8042) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Én speciel menüből csináltam.. Szerintem detto ugyan az.

(#8044) spider23 válasza balintka (#8041) üzenetére


spider23
aktív tag

Recoveryből csináltam. Mentést nem raktam vissza, mindent egyenként állítottam vissza.

(#8045) modd3r válasza viewdetails (#8042) üzenetére


modd3r
őstag

Onnan biztos menne, de nem akarok újratelepítést, csak a cache törlést.

(#8046) alcapone386


alcapone386
őstag

Tudom, most ki fogom verni néhol a biztosítékot, de szeretnék megosztani veletek egy akku tapasztalatot.
Amit tudni kell, hogy 1 év lejárta előtt, az akksim és alaplapom szarakodott(térerő problémák), így szervíz ezeket cserélte.

1 hete betegen itthon fekszek, nem megyek sehova, csak netflixezek és netezek. Wifi szolgáltatja a netet, bluetooth 5.2 tws fülessel nézem a filmeket. Telefonálás szinte nulla. Na és itt jön a számomra is meglepő SOT. Feltűnt, hogy kevésbé merül a telefon, de nem akartam hinni a szememnek. 9 óra feletti SOT jött össze. Ami a vicc, hogy ha dolgozni járok, 4.5óra SOT jön össze. Régebben s7edge nél tűnt fel, hogy nagyban függ a SOT, hogy mennyit mozgok kishazánkba, de mostmár bebizonyosodni látszik, hogy nagyban függ a SOT, hogy milyen sűrűn csatlakozok más más adótoronyra. Egy biztos. 9óra SOT még soha nem jött össze, úgyhogy nekem ez a rekord. (S20plus, Android 12 - XEH)

[ Szerkesztve ]

(#8047) modd3r válasza alcapone386 (#8046) üzenetére


modd3r
őstag

A WiFi sokkal kevésbé meríti az akkut, mint a mobilnet. Ha valahol rossz a térerő, akkor meg meginkabb.

(#8048) alcapone386 válasza modd3r (#8047) üzenetére


alcapone386
őstag

Igen, wifi gazdaságosabb. Melóban csak mobilnetet használok, ami látszik is a SOT on. Csak azért írtam le a tapasztalatom, hogy akinek kevés a SOT, annak nem feltétlen a készüléke a vacak, lehet csak folyamatosan térerő problémái vannak.

(#8049) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Lejárt már a telóhoz kapott Buds Plus garija, ha jól emlékszem 1 év volt..
Na annyi van, hogy meghalt a bal oldali füles, pedig sokkal kevesebbet használtam mint a jobb oldalit.. Ez nyilván irreleváns, csak na..
Sokkal halkabban szól mint a jobb oldali..
Minden neten található dolgot megpróbáltam, de semmi.

Esetleg valaki találkozott ezzel a problémával?

(#8050) NavySeal válasza mg1992mg (#8049) üzenetére


NavySeal
senior tag

Én is így jártam. Kukáztam, mert sehogy sem sikerült életre kelteni.
Nálam a jobb oldali lett nagyon halk.

Több valamit, kevesebb semmit!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.