Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) ForRedGlory válasza Stimpy001 (#799) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt az atlathatatlansagot.... :))

Jo a fejed Dzsoniboj ;]

[ Szerkesztve ]

(#802) Stimpy001 válasza ForRedGlory (#801) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

MixBooth... :D
Egyébként most vagyok túl a rootoláson, kb 3 perc volt az egész

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#803) ForRedGlory válasza Stimpy001 (#802) üzenetére


ForRedGlory
félisten

. Oopsz :))

[ Szerkesztve ]

(#804) ForRedGlory válasza Stimpy001 (#802) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Most ilyen alappal tolom :D

(#805) ERPY válasza ForRedGlory (#804) üzenetére


ERPY
őstag

Bakker, ehez kicsi ez a felbontás és kijelzőméret. :))

(#806) Markizmark


Markizmark
addikt

Valaki elmesélni hogyan lehet kilőni a kamera zárhangot???

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#807) andrew01


andrew01
tag

Kérdésekre válaszok
Minden full magyar ! mindent belehet állítani magyarra ! Nagyon jó. Kivétel-S jegyzetben-kézírásból szöveg résznél - nincs magyar (17 nyelv van) sajnos itt hiányzik, pedig ez 'need for me' remélem majd frissül.. /ékezetes szöveg az felejtős/
Kamera zárhang - ha némán van a telo (hangprofilja) nincs hang..
Csobogó hang érintéskor - mivel semmilyen hangot, nem használok/tam kép.kezeléshez ezt rögtön inaktiváltam.. de a menüböl úgy tünik, ezt változtatni nem lehet.. ha csak nem rootol az ember.. de én sosem tettem nem is fogok..
Fólia - én rögtön tetettem rá.. és azt kell mondjam, úgy érzékelem hogy minimálisan de befolyásolja pen-t.. de csak olyan tekintetben, hogy kicsit rá kell nyomni a kijelzőre.. tehát nem kalibrálja el.. de ugye, nem használtam fólia nélkül, meg note1-t sem, szóval lehet ha ez ilyen, javitsatok ki ha tévedek.. de én úgy képzeltem, hogy olyan a pen, mint az ember ujja-hajszálnyira megérinted és 'work fine'.. lényeg fóliás és kis nyomás azért kell h nyomot hagyjon a pen :) de amúgy tök jól megvannak együtt..
Multiwindows-nagyszerű !! nincs lag! ill. mikor méretezed át.. akkor a méretező csíkot útóköveti az ablak.. az még nem teljesen tökéletes..a fül föl se tűnik nekem, szerintem nem zavaró, csak ha nagyon akarom és juszt is azt nézem :)
Első benyomásként elmondanám, hogy remek használni, a gigászi kijelzőt nézni, igazán szerethető jószág :)
Ez a 6. Amoledes cuccom... és valóban ez eddig a legszebb.. semmi sávosodás meg ilyenek.. viszont még a direkt napfényben való láthatóságban lehetne még fejlődni.. nem rossz, de nem is remek..
Aggódtam én is a mérete miatt, lévén átlagos nagyságú kezem van és kedvenc farmerom igen szűk zsebű, de mindkettő pipa :) egy nap után egy kézzel kezelgetem többnyire, és olyan lazán csusszan be a szűk zsebbe :) és csak lightosan sejlik, hogy egy note lapul amott :)
Kis fekete leves.. kicsit csúszós a hátlap valóban, de csak kézben.. ha már izzad a tenyered, már kényes vele hirtelen mozdulatokat tenni :) meg a hátlap levétel és inkább visszatétel is jó kis játék.. elöször.. :)
Ennyi dióhéjban.. :D egyelőre.. :)

[ Szerkesztve ]

(#808) Markizmark válasza andrew01 (#807) üzenetére


Markizmark
addikt

Némán van a teló és le van húzva minden hangerő. Mégis kattan a kamera ... :S Most akkor?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#809) t-bali3 válasza Stimpy001 (#799) üzenetére


t-bali3
senior tag

Ez durván király :)
Nem is tudtam, hogy lehet ilyen elrendezésben is ikonokat kirakni a Notera.

(#810) babosmiki válasza t-bali3 (#809) üzenetére


babosmiki
addikt

TSF Shell launcher: [link]

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#811) andrew01 válasza Markizmark (#808) üzenetére


andrew01
tag

hát passzolom.. most kiprobáltam mindkettő módszert - 3 állású hangprofil-néma aktiv- nincs hang; 3rdpartyHangvezérlő widgetel minden hang lehúz.. és úgy sincs klikkem.. ííí nemtom mi lehet amott az anomália, mondjuk régen olvastam vmi olyat hogy régionként, kamerás kütyükben, változó lehet eme funkció inaktiválásanak lehetősége.. eu szabályozás vagy pont hogy nem.. már nem emlékszem..

(#812) Markizmark válasza andrew01 (#811) üzenetére


Markizmark
addikt

EU-s a teló, franciából jött.

Amúgy a Kies fölajánlott nekem egy frissítést. Más föltette már? :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#813) ronson88 válasza Markizmark (#812) üzenetére


ronson88
tag

Igen, de ha tudod, inkább OTA-n tedd fel! A Kies időnként kissé megbízhatatlan :(

(#814) k5.20 válasza Markizmark (#812) üzenetére


k5.20
senior tag

Amíg nem teszed fel, addig nincs osztott képernyőd.

(#815) WaterWave


WaterWave
veterán

ez a frissítés tartalmazza az osztott képernyőt?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#816) k5.20 válasza WaterWave (#815) üzenetére


k5.20
senior tag

Úgy biz'a.

(#817) Markizmark


Markizmark
addikt

Remélem a zárhanggal is történik majd vmi a frissítés után ... :S

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#818) WaterWave


WaterWave
veterán

folyamatosan fogják frissíteni

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#819) Gadgetfan_ válasza Markizmark (#817) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Nem biztos. Az USA-ban (és talán az EU-ban is) elvileg nem lehet olyan telefont forgalomba hozni, aminél némítani lehet az exponálás hangját, Személyiségi jogok miatt, hogy ne lehessen észrevétlenül, tudtán kívül valakit lefotózni. Nagy botrányok voltak ebből Amerikában a kamerás telefonok megjelenése idején, hogy pl. gyerekeket fotóztak pedofilok a plázákban, meg a nők szoknyája alá fotóztak perverzek a mozgólépcsőn, vagy kávézókban ülve. Azután hozták ezt a rendelkezést...

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#820) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Egy kérdés a tulajokhoz. Tényleg annyira szar a fényerő, hogy már borús időben sem látni szabadban a kijelzőt max fényerőnél?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#821) Fradipuma válasza Cyberpunk (#820) üzenetére


Fradipuma
tag

kamu. Itt Skóciában szinte minden nap rossz az idő, de a kijelző tökéletesen látszik, úgy is, hogy a fényerőt automatikusra állítom......

(#822) Cyberpunk válasza Fradipuma (#821) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na jó egy pozitív kommentet is hallani ez ügyben. Mert van 1-2 emberke aki váltig állítja, hogy szar. És azért ezt nehezen tudnám elképzelni. Mert ha igaz akkor le kell hogy mondjak róla. :(((

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#823) ForRedGlory válasza Gadgetfan_ (#819) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lehalkitod a telefont es problema megoldva. Amugy amit irsz erosen ketseges...HTC-n kapasbol kikapcsolhato.

(#824) Gadgetfan_ válasza ForRedGlory (#823) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Akkor vagy a HTC kerüli a törvényt, vagy azóta megszűnt ez a korlátozás. Annak idején sokat foglalkoztak ezzel a médiában kint, nagy volt a hisztéria a témában.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#825) andrew01


andrew01
tag

Jó a fényereje és a láthatóság. Nem csúcsjó, de jó!
Újabb tapasztalatot osztanék meg :)
Akksi töltés 'teszt' - Tényleg gyorsan töltődik.. (tekintve mekkora a juice) valamelyik tesztben olvastam asszem...
Pontosan 20%nál tettem töltőre /bekapcsolt állapot, semmi piszka-móka/ 2h02perc után 100% os töltöttség :) és még hozzá tenném 1h töltés elég volt, hogy 75%ig feltolja az akksit...
Emlékszem még mikor SGSII korai gyári romokkal 3h alatt sem töltődött föl.. jóval kisebb akksival..

[ Szerkesztve ]

(#826) nggabi válasza ForRedGlory (#823) üzenetére


nggabi
nagyúr

a fényerőről neked mi a véleményed? te láttál már sok telót...

"szenyor dzsíííí"

(#827) ForRedGlory válasza nggabi (#826) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A fenyerovel semmi gond. Aki mast mond hazudik.

(#828) ForRedGlory válasza andrew01 (#825) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Note tolto ketszer annyit ad le mint S3.

(#829) lalakov válasza andrew01 (#807) üzenetére


lalakov
senior tag

Köszi. :)
Milyen fóliát tettél rá?
Akkor azt mondod, az sem működik így, hogy ha egy fájl fölé viszed a tollat, nem mutatja mi van benne?

A jegyzetek amiket a tollal írtok, milyen kiterjesztésűek? Azaz, csak a telefonon tudok magamnak írogatni vagy el is tudom küldeni más telefon/Pc tulajoknak?

(#830) Fradipuma


Fradipuma
tag

Na megvan az első kisebb bosszantó dolog. Nem telepíthető a flash player, így nem nagyon tudok online tv-zni, illetve meccs streameket lesni rajta...... Pedig nekem ez lényeges szempont lett volna. Valaki esetleg vmi megoldást erre?

(#831) WaterWave válasza Fradipuma (#830) üzenetére


WaterWave
veterán

nincs, mivel az adobe leállt az androidos fejlesztésekkel, így az új böngészők már nem kapták meg

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#832) Fradipuma válasza lalakov (#829) üzenetére


Fradipuma
tag

Ha az S-Note-ba írod akkor SNB-be menti el, amit nem tudom mivel lehetne gépen megynitni. Viszont vannak ingyenes Office programok, amik képesek doc-ba txt-be és egyéb kiterjesztésbe is menteni, szóval megnyithatóak gépen, illetve tovább is küldhetőek.

[ Szerkesztve ]

(#833) Cyberpunk válasza ForRedGlory (#827) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kösz, akkor megnyugodtam. Nem tudom akkor mit sírnak a fikázok. ;]

Fradipuma: beszerzed a flash apk-t s úgy telepíted. A Play-ről már nem elérhető. Fel kell hogy menjen még JB-re is így.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#834) lalakov válasza Fradipuma (#832) üzenetére


lalakov
senior tag

Köszönöm. :)

(#835) andrew01 válasza lalakov (#829) üzenetére


andrew01
tag

nincsmit :) nos egy noname 1000 Ftsat.. de nagyon korrekt.. de majd ha kezd megfáradni teszek rá egy brandot.. a hover funkció (mappa fölé pen) müködik.. minden müködik.. :)

youtubeon 2 hete làttam egy videót flash telepitése note2 re keress rá vhogy.. biztos megtalálod!

(#836) eos30d


eos30d
aktív tag

Én is gyorsan beletoltam egy hama note1 bőrtokba , míg az ebayes cuccok meg nem jönnek.. picit kilóg a teteje de megnyugtatóbb igy. :D

[ Szerkesztve ]

(#837) lalakov válasza andrew01 (#835) üzenetére


lalakov
senior tag

Köszönöm. :)

(#838) lalakov válasza andrew01 (#835) üzenetére


lalakov
senior tag

Rákerestem arra a videóra, itt van az a flash apk:
Flash

(#839) ronson88


ronson88
tag

Nálam nem működik az email-ek automatikus letöltése (szinkronizálása). A fiók beállításainál 15 percenkénti ellenőrzés van beállítva, ehhez képest a Beállítások -> Fiókok -> E-mail részen azt írja mindegyik fiókhoz, hogy Szinkronizálás letiltva :W

Esetleg valami ötlet, hogy mit csinálok rosszul?

[ Szerkesztve ]

(#840) WaterWave válasza lalakov (#838) üzenetére


WaterWave
veterán

és hogy telepíti fel? felengedi simán rakni vagy meghatáozott böngészővel kell?
nem tudom letölteni valamiért, nem jelenik meg az oldalon semmi

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#841) Markizmark válasza Cyberpunk (#820) üzenetére


Markizmark
addikt

Gyönyörű képe van és bőven elég a fényerő is. Ma kint nyomkodtam a tiszta ég alatt napfényben és gyönyörűen láttam.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#842) Markizmark válasza andrew01 (#825) üzenetére


Markizmark
addikt

Az akksi 3,1 Ah, a toltő 2A-el tolja bele a kakaót. Ha nem nyúlsz a géphez akkor 2 óra alatt tele kell lennie 0-ról. De ha még ki is van kapcsolva akkor 3,1/2=1,55 óra vagyis 95 perc alatt tele kell tennie szintén nulláról. Nálam is nagyon gyorsan töltődött. :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#843) Cyberpunk válasza WaterWave (#840) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Lerántod mondjuk PC. Felmásol memória, külső források telepit. legyen bekapcsolva. S egy fájlkezelővel felrakod. S olyan böngészőt használsz ami támogatja. Opera Mobile, Dolphin HD stb..

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#844) Kapanyél válasza Markizmark (#842) üzenetére


Kapanyél
őstag

Mennyire melegszik közben? Ilyen töltőáram mellett izzania kell...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#845) Bone123 válasza Cyberpunk (#820) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

(#846) lalakov válasza WaterWave (#840) üzenetére


lalakov
senior tag

Erre kattintottál? "Click here to start download from sendspace" Nekem tölt. Én azt olvastam, hogy gyári böngészővel működik.

(#847) WaterWave válasza Cyberpunk (#843) üzenetére


WaterWave
veterán

úgy akartam, csak amit linkelt, egy fehér lap jelenik meg...
de rákerestem youtube-on a videora, ott a kommentnél van egy link 11-es flashről, sztem az lesz az

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#848) Cyberpunk válasza Bone123 (#845) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Köszönöm.:R Sok a rinya pina úgy látszik.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#849) Markizmark válasza Kapanyél (#844) üzenetére


Markizmark
addikt

A telefon nagyon enyhén, a töltő kicsit langyi, de a laptopom tápja melegebb amikor játszok :D
Semmiképp sem vészes.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#850) nggabi válasza Cyberpunk (#848) üzenetére


nggabi
nagyúr

ez a videó miről szólt? 1 telefonnal megállapította h az a legfényesebb? :DDD

az s jegyzeteket nem lehet jpg-be exportálni? :U

"szenyor dzsíííí"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.