Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) Dr V válasza Markizmark (#27000) üzenetére


Dr V
őstag

Az új gyáriban már az MK4 van?

(#27002) zsolt501 válasza Dr V (#27001) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Igen

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#27003) Dr V


Dr V
őstag

Névjegyeket hogy lehet egyesíteni? A visszaállítás miatt több egyforma is van. Egyesével nincs kedvem törölgetni...

(#27004) fdisk válasza zsolt501 (#27002) üzenetére


fdisk
őstag

És az Omega v20-ban?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#27005) Dr V válasza fdisk (#27004) üzenetére


Dr V
őstag

Ami nem gyári, az knox mentes :K
A rom leírásában benne van minden.

(#27006) fdisk válasza Dr V (#27005) üzenetére


fdisk
őstag

Értem.
Tehát a knox mentesség=nyitott bootloader?
A telepítési útmutató 3.pontja:
If you are having the old bootloader WiFi will not work, flash this Fix N7100_wifi_fix_for_old_bootloader.tar file with odin. Credits to dr.ketan for the WiFi Fix
If you are using the new bootloader you do not need to flash this fix, WiFi will work.
To check your bootloader go to download mode and if you have an entry: KNOX WARRANTY VOID then you are having the new bootloader.

A v18-ba milyen bootloader van?Old?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#27007) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Valami nem stimmel a v16-al. Már 2x csontra fagyott. Felteszem ismét, hátha.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#27008) pzoley válasza Bélaaaa (#27007) üzenetére


pzoley
őstag

Ennél már nem elég a wifi patch, itt már bootloader-t kell cserélni. Az meg volt ?

(#27009) Bélaaaa válasza pzoley (#27008) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Épp azt olvadtam én is, hogy sajna nem elég a WiFi patch. (You must be on MJ5 bootloader or higher, or you will have reboots & freezes!!!)

Eddig még nem toltam fel, csak a WiFi patchet. Szarakodik is, sajnos.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#27010) pzoley válasza Bélaaaa (#27009) üzenetére


pzoley
őstag

Tedd fel az új bootloader-t nyugodtan, már van tuti visszaút az MJ5-ös bootloader-ről is, amikor visszateszed az eredeti 4.1.2-őt.
this BL_MJ5_DN3 bootloader a 3. pontban, ezt tedd fel.

Közben rájöttek, hogy a patch-elt bootloader-rel sok a fagyás és a véletlenszerű reboot. Ezt a bootloader-t kéne feltenni mindenkinek, aki 4.3-as wifi patch-elt rom-ot használ.

[ Szerkesztve ]

(#27011) Dr V válasza fdisk (#27006) üzenetére


Dr V
őstag

A V20at feltettem, majd egy download megint és eifipatch. Ment rendesen.
Nyitott, de knoxosat fel lehet tenni, de csak gyári rommal. Knoxosbol patcheltet fel lehet tenni, attól nem ugrik a bit (ami sztem szoftveres, a zár ami a szívatós). Feljebb linkeltem a képet egy patchelt knoxos loader+DN3 után a gyári leaket tettem fel nyitott loaderrel, h ugrott e a bit a romolás, rootolás után.

(#27012) pzoley válasza Dr V (#27011) üzenetére


pzoley
őstag

Warranty bit nem ugyan az mint a Knox Warranty Void bit !! Nálad csak a Warranty bit-et mutatja, pedig az MJ5 bootloader Knox aktív, tehát azt is kéne mutatnia.
Valahogy így
Nem az enyémről készült :)

(#27013) Bélaaaa válasza pzoley (#27010) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Na, feldobtam, újratettem a v16-ot. Kíváncsi leszek... :DDD

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#27014) Levente válasza pzoley (#27010) üzenetére


Levente
aktív tag

Az MJ5-ről mindig is volt visszaút, ezt anno tárgyaltuk.

Az MK4-es 4.3 esetén szinte minden Wifi patch használó elégedett volt. Én is.

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#27015) Dr V válasza pzoley (#27012) üzenetére


Dr V
őstag

Vagyúgy...

(#27016) pzoley válasza Levente (#27014) üzenetére


pzoley
őstag

Már megint beleszóltál holott fogalmad sincs, hogy miről van szó :D Nem a zárt bootloader-re gondoltam !! Aki figyeli, hogy miket írok az tudja.
Tamirda: You must be on MJ5 bootloader or higher, or you will have reboots & freezes!!!
De gondolom őt is megfütyülöd :D

[ Szerkesztve ]

(#27017) pzoley válasza Bélaaaa (#27013) üzenetére


pzoley
őstag

Tapasztalat ? Müködik rendesen ?

(#27018) Bélaaaa válasza pzoley (#27017) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Igen, így már jó. ;)

(megjelent a Warranty bit:0)

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#27019) kop8 válasza Levente (#26985) üzenetére


kop8
őstag

A több nap jól hangzik,lehet meg is lessz!
De hogy merited le estére?

A cpu-t és a fényerőt energiatakarékosra raktam az is biztos ér valamit....

Tegnap kora este óta 68%-on van még pedig nyomkodom mert újdonság még a teló...

Egész erős:

Antutu tesztben 20800pont
Quadrant 5800 pont

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#27020) kop8


kop8
őstag

Láttam hírdeteve 64gb os kártyával note2-t.

Ezt jól kezeli a telefon nem lassul be tőle?
Egyáltalán használ valaki ekkorát?

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#27021) fRooStzzZ válasza Bélaaaa (#27009) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Akkor ha jol ertem, a V16 feltelepul. Ujra inditasnal DL mod, PDA-ba be az MJ5-s BL, telepit, es majd csak utana reboot? Akkor elvileg jo lesz?
vagy eloszor DL, MJ5 BL, majd a rom telepitese?

Kivancsi vagyok ra, mert ez amit most hasznalok sem jobb. (nem phoenix)

(#27022) Dr V válasza kop8 (#27020) üzenetére


Dr V
őstag

Nyugodtan vegyél bele 64es kártyát, többen olyat használunk. Nekem még egyszer sem lett tele a kártya... 32esnél néha gondban lennék.

(#27023) kop8 válasza Dr V (#27022) üzenetére


kop8
őstag

Akkor f@sza :))

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#27024) Levente válasza pzoley (#27016) üzenetére


Levente
aktív tag

Bár még ő is írt nem teljesen okosat, itt most csak te szolgáltál rá a megfütyülésre, tudálékos barátom...

Ráadásul kevered is a dolgokat, ez új, eddig te nem estél ilyen hibába...

MJ5-ről beszéltem én is, az régóta kint van és mindig is lehetett róla downgrade-elni. Ahogyan írtam, ezt már igen régen kitárgyaltuk.

Az MJ5 nem volt zárt és itt arról volt szó. Pont te írtad...

"Aki figyeli, hogy miket írok az tudja."

Figyeltem, mit írtál és korrigáltalak. Te is figyeled, mit írsz?

"Tamirda: You must be on MJ5 bootloader or higher, or you will have reboots & freezes!!!"

Igen, ezt én is értettem, ahogyan más is, de elmagyarázom: a WiFi patch már nem elég, kell legalább az MJ5-ig előrelépni. De ezt pont előtted leírta Bélaaaa.

Szóval, amit írtam, az jogos, nyugodtan olvasd lassabban, ha nehezen értelmezhető, bár ez most messze nem volt hosszú mondat...

"Az MJ5-ről mindig is volt visszaút, ezt anno tárgyaltuk."

Na, sok sikert! :D

U.I. Én kérek elnézést, mert merészelek pontosítani... Roppant sértő volt, úgy látom...

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#27025) rikkancs77


rikkancs77
újonc

Sziasztok! 2 hónapja vettem egy Note II-es készülèket.( Média Marktban ) Végtelenül csalódott vagyok..kb 3 hete szinte mindennap kikapcsol, majd rögtön be, és kéri a Pin kódot..baromi bosszsntó egy ilyen drága telefontól..nekem az volt..Mit tanálcsolnátok első körben? ( kikapcsolások megvoltak..akku ki-be rakva). Szervíz? Előre is köszönöm segítségeteket!

(#27026) Tatu-1981 válasza rikkancs77 (#27025) üzenetére


Tatu-1981
tag

Probalj meg egy factory reset-et.

(#27027) nggabi válasza rikkancs77 (#27025) üzenetére


nggabi
nagyúr

sim csere, factory reset, memóriakártya nélkül próbáld. szoftverfrissítés... ezektől ha nem javul meg akkor szerviz.

"szenyor dzsíííí"

(#27028) pzoley válasza Levente (#27024) üzenetére


pzoley
őstag

Szövegértelmezésed = 0. Pont azt írtam, hogy a visszalépésnél nem a zárt bootloader a gond, mert nincs lezárva, de ha értenél a témához akkor tudnád, hogy mi volt eddig a probléma visszalépésnél, de már van rá megoldás, amit én javasoltam és 2 embernél be is jött . Bélaaaa-nak én írtam pár hsz-el ezelőtt a bootloader-ről, nem ő nekem, #27008. De ha visszaolvasol egy kicsit, láthatod, hogy megint Te szóltál be, hiszen Bélaaaa-val beszélgettünk a témáról, nem volt sem kérdés, sem segítség kérés, de Neked bele kellett szólni, és természetesen nem a megfelelő hangnemben. Már legalább az ünnepekben bírd ki, vagy vedd figyelembe, hogy őstag lettem ma :D

(#27029) Bélaaaa válasza pzoley (#27028) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Na, ezért mit kapsz: "őstag lettem ma". :DD

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#27030) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Megy a P v16, de nem vagyok megelégedve vele.

-a telefon része folyton megadja magát. Nem tudok hívni, ha ki is cseng az ellen oldalon, ott nem hallanak semmit. Ekkor én csak madárcsicsergést hallok vissza. Restart, egy darabig jó, majd megint behal.

-sebessége ugyanolyan "lassú", mind a DN 3.1.1-nek. (ott legalább jó a telefon része)

-a WakeUpLag ugyanakkora, mint a DN3.1.1-nek

-alapsáv: MK1!

Sebességre az Omega viszi a pálmát, de ott nincs N3 feature, :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#27031) pzoley válasza Bélaaaa (#27029) üzenetére


pzoley
őstag

Hagyjuk kibírom, inkább valami eddigi tapasztalat. Többen írták, hogy lassú az ébredés /1-3mperc/, a hívásnál a kijelzés, stb... Tamirda az eredeti rom-ra fogta. Te tapasztalod ? Mert csinálnák magamnak a legújabból egy szűz stock, knox mentes rom-ot, de ha tényleg már az is ilyen, akkor marad a mostani.
Szerk: olvasol a gondolataimban :)

[ Szerkesztve ]

(#27032) axlfsi válasza Bélaaaa (#27018) üzenetére


axlfsi
veterán

"Warranty bit" - ez ugyebar a BL_MJ5_DN3 bootloader ota jelent meg nalad.
Ezzel kapcsolatban arra lennek kivancsi, hogy HA ugrik, akkor mitol ugrik (avagy, mitol lehet leptetni? amit ugyebar mindenki probal elkerulni).
HA ugrik, akkor visszaleptetheto vagy ez "beleég" es nincs mar visszaut?

En most a V15.7-en vagyok, Devil2-es kernellel. Tudom, nehez elhinni, de nekem tenyleg nem fagy sem restartol random, pedig wifi patch-t hasznalok (pedig anno mar itt is javasolt volt a BL csere, nem csak a V16 ota).

Ahogy elnezem, a V16 meg instabilabb, mint a V15(.7) volt? Mert ez esetben, lehet nem szenvedek az upgrade-del, foleg, hogy egyebkent a full wipe elengedhetetlen, az meg extra macera es ido, "visszalakni" a telefont.

UI.: mar azon is gondolkodtam, hogy atpartolok Omegara; anno az ARHD-n voltam sokaig, ami minimalisan mokolt, kvazi gyari rom (optimalizalt es par okossag+root), foleg, hogy leven ki sem hasznalom az N3 ficsoroket (sot, egyaltalan nem ceruzazok...).

Tudom, majd elolvashatom es el is fogom, de aki mar most is a legujabb Omegan- es kepben van, irja le legyen kedves: mennyire valt be, illetve ennel most, hogy nez ki a BL? Konnyen vissza lehet (vissza lehet?) lepni a gyari 4.1.2-re, ha szervizeltetni kell?

Koszi! :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#27033) Bélaaaa válasza pzoley (#27031) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Itt van ez: N7100XXUEMKD_PreRooted_Deodexed_DeKnoxed_Note3 pack compatible by dr.ketan.

Kipróbálom...

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#27034) Hitch válasza Dr V (#27001) üzenetére


Hitch
aktív tag

Sziasztok!
Adott egy Note2 mely gyári független, gxári garanciális, 4.3 OTA elsők között jött meg, viszont azóta a Wifi nem hajlandó működni.
Factory reset volt már, a hívószámkijelzést megoldotta ezt viszont magával hozta.
:)
Valaki tudna gyors egyszerű garanciavesztés nélküli segítséget adni?

(#27035) Bélaaaa válasza Hitch (#27034) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Nem sikerült a "rendes" upgrade. WiFi patch-et javasolnék Neked.

Nem ugraszt semmilyen számlálót.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#27036) dptrsk válasza Hitch (#27034) üzenetére


dptrsk
addikt

Én azt javaslom KIESsel tedd újra a 4.3at.
Szerintem ez a legegyszerűbb, leggyorsabb és leghivatalosabb

(#27037) kbadam83 válasza Bélaaaa (#27030) üzenetére


kbadam83
senior tag

Érdekes nekem egyáltalán nem lassú a DN3😀 A wake up az itt is idő de más bajom nincs vele 😎

(#27038) Dr V


Dr V
őstag

Külön fel lehet tenni a N3 featureokat 4.1.x re? Átlátszó statusbar és az új spne ill multi windows lehetőségek kellenének.

(#27039) Bélaaaa válasza Dr V (#27038) üzenetére


Bélaaaa
őstag

4.1.x-re nem, sajnos.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#27040) Levente válasza pzoley (#27028) üzenetére


Levente
aktív tag

Te szerencsétlen őst.....!

Már mikor megbeszéltük, hogy MJ5-ről sima a visszalépés?

Nagyon régen.

Kár okoskodnod, olvass vissza.

Azt meg, hogy sok firkálás nyomán ki milyen rangot kap, valóban magasról letojja bárki, aki egy szint fölött van agyilag.

Szövegértelmezésből meg te buksz.

Mutass rá, hol tévedtem, aztán írj ilyet!

Annyit írtam, az MJ5-ről mindig is vissza lehetett lépni, ha hozzád csak most ért el a hír, az gáz. Főleg, mivel itt tárgyaltuk annak idején, azok alapján, amit xda-n lehetett olvasni róla.

Erre írtam:

"Tedd fel az új bootloader-t nyugodtan, már van tuti visszaút az MJ5-ös bootloader-ről is, amikor visszateszed az eredeti 4.1.2-őt."

Ha tetszik, ha nem, beleszóltam és nem írtam se sértőt, sem butaságot, ellenben veled. Csak annyit, hogy arról mindig is vissza lehetett lépni. Tényleg nem világos?

Mocskosul unalmas ám ez.

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#27041) pzoley válasza Levente (#27040) üzenetére


pzoley
őstag

Akkor le tudnád írni, hogyan lehet simán visszalépni ? Vagy ez is titok ? :D

(#27042) Levente válasza pzoley (#27041) üzenetére


Levente
aktív tag

Hogyan? Simán, de miért kérdezed, ha tudod?

Ráadásul, tévedtem, nemhogy MJ5-ről, még MK4 BL-ről is lehet. Az MJ5 sosem volt gond. Persze, nem vitatom, hogy valakinek sikerülhet avval is gondot kreálni... ;o)

A provokációdon meg mosolygok. Felesleges.

De tudod, mit, urald a pályát, ..., hagyom neked!

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#27043) pzoley válasza Levente (#27042) üzenetére


pzoley
őstag

Erre a válaszra számítottam, amit nem tudsz arra nem is tudsz válaszolni. Még soha nem adtál nekem egyenes választ egyik szakmai kérdésemre se. Ez így tényleg meddő vita :(

(#27044) Roxbury válasza pzoley (#27043) üzenetére


Roxbury
őstag

+1

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#27045) Levente válasza pzoley (#27043) üzenetére


Levente
aktív tag

Roppant egyszerű az oka: te szemétkedsz és nem segítséget kérsz, nincs is rá szükséged szerinted és akkora az arcod, hogy még talán az út szélén se segítenék neked. Provokációra nem fogok vetődni, bocsi!
Ha kulturáltan kérdeztél volna, szívesen válaszoltam volna.

Másoknak szoktam.

Még akkor is sokszor, ha azt leírtuk már jó párszor.

Ezt is kitárgyaltuk, magam több helyen több embernek elmagyaráztam készségesen, azon egyszerű okból, hogy normálisan álltak hozzá.

Ha annyira szeretnéd az igazságot tudni és nem csak aljasul sértegetni, meg tesztelgetni, akkor szépen olvass vissza és ha megtaláltad, hát nem kell bocsánatot kérni...

Részemről ennyi, végképp elhelyezkedtél a szememben.

Tudom, hogy ez nem érdekel, ahogy engem sem, ha te rühellsz, vagy bármelyik itteni nagyszájú. Nem építek senki szeretetére, ezt már bizonyítottam.

(#27044) Roxbury!

Neked melyik bootloader okozott gondot, hogy ennyire beleveted magad? MJ5? MK4?

Nem kell nyalni olyannak, akiről tévesen van talán olyan jó véleményed, hogy pluszolgatod...

Ettől nem lesz igaza. :N

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#27046) Roxbury válasza Levente (#27045) üzenetére


Roxbury
őstag

Kellemes Ünnepeket! :)

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#27047) zsoltix


zsoltix
tag

Sziasztok! Tegnap vettem egy note2-t megadtam a dropbox accountomat neki, de nem kaptam meg a plusz 50 gb t. Erre van valami otletetek? Koszi Zsolt

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#27048) AliceWake válasza Levente (#27045) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

"Mocskosul unalmas ám ez."

Tévedhetetlen vagy, mint mindig ;]

Non omnis moriar.

(#27049) Markizmark válasza zsoltix (#27047) üzenetére


Markizmark
addikt

Előbb dropboxon belül el kell végezni a 7 lépésből 5öt, azután megkapod az 50GB-t.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#27050) dat


dat
senior tag

Felnézek a fórumra Karácsonykor erre a szokásos brazil szappanopera :-)

T-függő készülékre meg még mindig nem jött 4.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.