Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) Andrew10 válasza Dr V (#22000) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Köszönöm szépen.

(#22002) Andrew10 válasza Dr V (#22000) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Ha rootolva van a telo akkor is rá lehet rakni a kiessel a gyári frissítést ha lesz valamikor? És frissítés után marad a root vagy megint rá kell rakni?

(#22003) Dr V válasza Andrew10 (#22002) üzenetére


Dr V
őstag

A root esetén módosítottnak látja a készüléket elvileg, úgyhogy nem fogja engedni.
Nem tudom, h frissítés után marad e vagy sem a root.
Ha rákeresel a hszek között fogsz találni leírást, h hogy lehet rootolt állapot mellett officialnak , nem módosítottnak láttatni a készüléket a kiessel. Egyébként az OTA frissítés jobb, a kiest sokan szidják.

(#22004) Markizmark


Markizmark
addikt

Nálatok is szinkronizálási hibát ír a teló a google fiókhoz?
Valami nagy gáz van Googléknél.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#22005) Koczó93 válasza Andrew10 (#22002) üzenetére


Koczó93
őstag

Nem fogja engedni mivel módosított eszköznek érzékeli, de kiessel amúgy sem csinálunk semmit. Ha rootolva van akkor odinnal vissza egy stock firmware, utána frissítesz ota vagy egyből odinnal a legfrissebbet rakod fel. Ezután újra rootolod(feltéve ha az új fw moddolható lesz :) )

Vebbful!
Nekem műxik, szinkronizál mindent.

[ Szerkesztve ]

(#22006) Andrew10 válasza Koczó93 (#22005) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Értem. Köszönöm a válaszokat. Nem hiszem hogy rootolni fogom. Marad minden gyári.

(#22007) Markizmark válasza Koczó93 (#22005) üzenetére


Markizmark
addikt

Nálam valami nem kóser. YouTube is hibát ír, ezt más is írta...

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#22008) Levente válasza axlfsi (#21991) üzenetére


Levente
aktív tag

Bizony, jó nagyon.

Csak hát, figyelni kell, néha megszívat az XPrivacy avval (ami persze jó benne), hogy korlátozza az új alkalmazásokat, de hozzá kell szokni.

Az LBE Security-t már én is száműztem újra, XPrivacy jobb.

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#22009) ricshard444


ricshard444
veterán

Felraktam a Phoenix Romot, Hawkish Extreme-t váltott, majd a napokban jövök véleménnyel.
Még testreszabom

Vannak dolgok...

(#22010) Levente válasza Koczó93 (#22005) üzenetére


Levente
aktív tag

A modified állapot normal-ra változtatása megoldható TriangleAway, vagy Xposed SysScope Blaster segítségével, ehhez nem kell annyit dolgozni, bár egy friss ROM jó dolog. ;)

Jaj, azt meg elfelejtettem írni annak, aki monitorhoz csatlakoztatná, de inkább a Mobizen-t ajánlottam neki erre, hogy akár TeamViewer is megoldja, hogy a PC-ről használhassa.

Bár, sajna késés avval is van, meg mondjuk egy FullHD video élvezhetetlen WiFi-n keresztül, de Mobizen-nel is, még USB-n is...

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#22011) Koczó93 válasza Markizmark (#22007) üzenetére


Koczó93
őstag

Most direkt nyomtam szinkront kézzel is, nàlam minden oké. Reboot ha mèg nem tetted meg.

Levente!
Xposed-et nem ismerem, de ha triangle away-el nullázod Fr-t muszáj csinálni mert módosított lesz az eszköz. Akkor meg már egy friss rom is dukál szerintem.

(#22012) Levente válasza Koczó93 (#22011) üzenetére


Levente
aktív tag

Nem, a TA is tudja a normal-ra állítást.

Legalábbis, mikor utoljára fent volt nekem, tudta és gondolom, nem változott ez meg. Az is igaz, hogy idővel sokaknak visszaállt modified állapotra, de az OTA simán megvan addigra.

Tehát, tapasztaltam, nem csak hallottam, hogy normal állapot volt és keresett frissítést, persze nem volt, így nem frissített. ;)

Most már jó néhány ROM-mal vagyok arrébb és nem is raktam fel egyelőre, de a SyScope Blaster-ről már beszéltünk itt a topikban és másnak is megoldotta.

Van az Xposed modulok közt még egy erre való, de az csak megváltoztatja a státusz kijelzését, a frissítést nem engedi attól még.

Egy friss ROM meg szerintem is jó dolog, de azért már eléggé unom a belakás több napos folyamatait, így megértem, ha valaki nem kezdené elölről egy frissítés miatt és könnyebben oldaná meg.

Sokadik ROM-ot próbáltam az utóbbi időben és a következő az Omega-hoz visszatérés lesz, aztán 4.3-ig szerintem sehova...

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#22013) fasirTTT válasza Dr V (#22000) üzenetére


fasirTTT
őstag

Nincs más lehetőség? Mert régen láttam 1 olyat, gofy az alapba volt benne és xda-ról lehetett leszedni. Csak a note 2eshez

(#22014) aicon válasza fasirTTT (#22013) üzenetére


aicon
senior tag

Nálam ez nagyon jól szuperál.
Próba...

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#22015) fasirTTT válasza aicon (#22014) üzenetére


fasirTTT
őstag

Közbe megcsináltam :-) de köszi

(#22016) Davzone


Davzone
senior tag

Modifiedrol normalra eleg egy restart ugy hogy semmi rootos progi nincs autostartra allitva. Utana egy darabig meg normal lesz. Ilyenkor mehet az OTA siman csak utana ujra kell rootolni. Framaroottal ez 2 sec osszesen meg egy restart. A syscope egy ido utan eszreveszi a rootot de ha nincs semmi ami autostartos akk par oraig normal az allapot. Ezt teljesen gyari rendszerre irom,minden stock es unroot is 2 sec meg egy restart ha jonne a szerviz...Framarootot azoknak ajanlom akik nem akarnak flashelni semmit,csak root jog kell nekik bizonyos programok futtatasahoz.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#22017) fasirTTT válasza Dr V (#21998) üzenetére


fasirTTT
őstag

amúgy ezt tapasztalatból írtad, mert simán csak rootolt note2-n próbáltad, vagy más telón ment és működött ott neked ?
mert ugye note2-n nem tá,ogat semmi ilyet, ezért olyan kellene ami rootolton müködik.

(#22018) dancsuri


dancsuri
veterán

köszöntök mindenkit, mátol én is egy ilyet használok

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#22019) Dr V válasza fasirTTT (#22017) üzenetére


Dr V
őstag

Tanúként, nem tapasztaltként írom. Nem ez az első androidos telefonom. Ahányszor ilyen problémája volt valakinek, mindig ezt ajánlották neki. Egyébként olvasd el a programról írt véleményeket. Az sokszor reális és segít a döntésben.

(#22020) Koczó93 válasza dancsuri (#22018) üzenetére


Koczó93
őstag

S3 topicból ismerős a neved :)

(#22021) dancsuri válasza Koczó93 (#22020) üzenetére


dancsuri
veterán

:K

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#22022) trobi28 válasza dancsuri (#22018) üzenetére


trobi28
addikt

:C

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#22023) fasirTTT válasza Dr V (#22019) üzenetére


fasirTTT
őstag

Csak mert rootoltam a telót és így is kiírja h nem kompatibilis. Pedig rohadtúl át szeretném rakni a 2 GBos játékot memkarira, mert hát elég nagy....

(#22024) Bingo


Bingo
csendes tag

Sziasztok,
Nemrég vettem egy Note 2-t, miután hosszas keresgélés után a tabok közt nem találtam olyan kütyüt ami mindenre jó lenne.
4.1.1 softverrel jött, ezt szervízben frissítették 4.1.2-re, automatán.
Még csak ismerkedem vele mert ez az első androidos cuccom. Az eddigi telómnál megszoktam, hogy akkor raktam töltőre amikor csipogott és az 0 %-nál volt.
Ez most szólt 15%-nál, hogy kezdjem tölteni.
Az lenne a kérdésem, hogy mi a legjobb az aksinak, ha hagyom tovább merülni vagy rögtön tölteni kell amikor kiabál?
István

A lehetetlent megoldom, csodákra kicsit várni kell.

(#22025) DrJaka válasza Bingo (#22024) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Amennyire tudom a nullázás/teljes kisütés nem nagyon tesz jót ezeknek az akksiknak.
Ezen kívül szerintem sok jelentősége nincs hogy 5%-nál teszed fel tölteni vagy 50-nél.

Huawei Mate 20 prO

(#22026) Koczó93 válasza Bingo (#22024) üzenetére


Koczó93
őstag

Szól 5%nál is. De nem ajánlott teljesen meríteni, 10-15% körül jobb megetetni :)

(#22027) S1M0N válasza Bingo (#22024) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én 15%-os jelzés esetén még kb. fél órát szoktam rajta olvasni, vagy játszani, de utána töltőre dugom.

Amúgy üdv a klubban, nekem is ez az első Androidos telefonom. :R :)

[ Szerkesztve ]

(#22028) Bingo válasza S1M0N (#22027) üzenetére


Bingo
csendes tag

Köszi, és kb fél óra után mennyire megy le?

A lehetetlent megoldom, csodákra kicsit várni kell.

(#22029) Bingo


Bingo
csendes tag

Mindenkinek köszi a választ.
Elsőre én is azonnal föltettem tölteni de ha jól értem akkor mindegy. Lényeg, hogy a gyakori töltés nem árt, mert amikor USB-n csatlakozom akkor úgyis megy a töltés.

A lehetetlent megoldom, csodákra kicsit várni kell.

(#22030) Bingo


Bingo
csendes tag

Amúgy tök jó kis szerkezet, már sajnálom is, hogy csak most szántam el magam a vásárlásra! :)
Eddig minden működik jól egy kivétellel.
Az alvó módban nem tudom előhívni az infókat amikor elhúzom a kezem a kijelző fölött.
Esetleg restart segíthet?

A lehetetlent megoldom, csodákra kicsit várni kell.

(#22031) S1M0N válasza Bingo (#22028) üzenetére


S1M0N
senior tag

Őszintén szólva nem emlékszek rá, de 10% alá szerintem soha nem merült még a készülékem.

Általában a jelzés után még befejezem az aktuális oldalt/fejezetet olvasás esetében (persze az olvasóprogramok megjegyzik, hogy hol tartok, de egy fejezetet már csak azért is végigolvasok), játéknál meg ha lehet menteni, vagy megmarad a játékállás, akkor a legrövidebb időn belül kilépek belőle, aztán megy töltőre.

"Lényeg, hogy a gyakori töltés nem árt, mert amikor USB-n csatlakozom akkor úgyis megy a töltés."

USB-ről rettenetesen lassan tölt, szóval nem lesz olyan baja, hogy túl gyakran van töltőn.

[ Szerkesztve ]

(#22032) persnongrat


persnongrat
tag

Pár napja jókat szórakoztam a diktálás alapján értelmezett szövegeken.
Egy bajom van: ma megint elő akartam szedni azt a kis programot és nem találom.
Én emlékszem rosszul és csak a hang alapú keresővel játszadoztam vagy van benne olyan jegyzet app., ami beszédet írásra fordít?

A másik: S Voice - amellett, hogy nem is tudom miért kötelező hozzá az aktív net kapcsolat - nem működik háttérben?
Úgy értem: ezen nincs olyan, mint anno pl. a Nokia E51-en volt, hogy csak odaszóltam a telefonnak, hogy hívjon fel valakit és hang alapján megértette?
Mert az szép és jó, hogy az S Voice amikor épp fut, akkor sok dolgot megért még az én förtelmes angol kiejtésemből is, de ha elindított egy alkalmazást, akkor ott vége is? Nincs tovább? Mert így nem sok értelmét látom. :(

(#22033) Bingo válasza S1M0N (#22031) üzenetére


Bingo
csendes tag

Végignéztem sok li-ion leírást de erre sehol sem találtam kielégítő választ és itt a topikban sem, bár nem volt türelmem minden hsz-t végignézni.
Köszi, azt hiszem én is maradok ennél a 10-15%-nál.

A lehetetlent megoldom, csodákra kicsit várni kell.

(#22034) Moralespg


Moralespg
tag

Ki mennyi eredményt ért el antutuba?a?

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#22035) S e t h válasza persnongrat (#22032) üzenetére


S e t h
nagyúr

A swype alkalmazás tudja azt meglehetősen nagy pontossággal , hogy a beszédet szöveggé fordítja és mivel ez egy billentyűzet app, így használhatod minden olyan alkalmazásban, ahol szöveget írnál.
A google hasonló szövegfelismerése gyengébb, vulgáris szavakat viszont nagyobb találati pontossággal ismeri fel. :)

szerk:sosem használtam és nem is fogok Antutut, majd ha látom értelmét , akkor esetleg.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#22036) trobi28 válasza Moralespg (#22034) üzenetére


trobi28
addikt

Parasztvakítás :P

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#22037) Koczó93 válasza Moralespg (#22034) üzenetére


Koczó93
őstag

Nekem 2x ennyi szokott lenni amikor fut a böngésző a háttérben, és FHD videókat nézegetek. :D
A hiba az ön készülékében van :U

[ Szerkesztve ]

(#22038) persnongrat válasza S e t h (#22035) üzenetére


persnongrat
tag

Félreérthetően fogalmaztam: beépített alkalmazásra gondolok.
Az biztos, hogy ilyesmit nem töltöttem le. Valamit pár napja elindítottam és jókat röhögtem rajta, hogy ahogy beszélgettünk, jelent meg a beviteli mezőben, de néha olyan marhaságok jöttek ki, hogy... :DD

(#22039) SepTox


SepTox
tag

Sziasztok!

Tudom hogy nem ide tartozik, de szeretném megkérdezni hátha tudtok rá válaszolni. Mikor várható a Note 3 megjelenése és kb milyen áron? Thx :)

(#22040) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#22041) Markizmark válasza SepTox (#22039) üzenetére


Markizmark
addikt

note 3

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#22042) S e t h válasza persnongrat (#22038) üzenetére


S e t h
nagyúr

Esetleg S voice-ra tudok gondolni ami hasonló lehet, vagy a gyári billentyűzetben vmi beállítás(nem azt használom, csak találgatok).

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#22043) AliceWake válasza Bingo (#22030) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Beállítások - Mozgás -> engedélyezd a Röpke pillantást!
Ha be van kapcsolva, és mégsem megy, akkor próbáld közelebb tenni a kezed, vagy lassabban húzni, vagy konkrétan letakarni egy pillanatra az érzékelőt. Ha még mindig nem megy, nyomj neki egy restartot. Az nem árt meg.

Non omnis moriar.

(#22044) SepTox válasza Markizmark (#22041) üzenetére


SepTox
tag

ok

Esetleg aki tud szolgálni valami használható infóval? :)

[ Szerkesztve ]

(#22045) Koczó93 válasza SepTox (#22044) üzenetére


Koczó93
őstag

Már megjelent. 230-240 körül hozzá lehet jutni.

[ Szerkesztve ]

(#22046) SepTox válasza Koczó93 (#22045) üzenetére


SepTox
tag

Közsi! :) Szolgáltatóknál kb mikor jelenik meg valaki esetleg tudja?

(#22047) Bingo válasza AliceWake (#22043) üzenetére


Bingo
csendes tag

Köszi.
Kijelöltem mindent amit akartam csak a végén kikapcsoltam a mozgást valamiért. Csak bekapcsoltam és már jó is! :)

A lehetetlent megoldom, csodákra kicsit várni kell.

(#22048) M.Eriksen válasza SepTox (#22046) üzenetére


M.Eriksen
tag

Elvileg holnaptól lesz a T-nél.

(#22049) F1DO


F1DO
senior tag

Sziasztok,

Kérdezem, hogy van olyan szoftver androidra - note2-re, amivel külső billentyűzetet / egeret lehet beállítani?

(#22050) ERPY válasza F1DO (#22049) üzenetére


ERPY
őstag

Rádugod otg-n keresztül, és már használatod is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.