Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) beleszólok válasza bacus (#32997) üzenetére


beleszólok
senior tag

XIII. kerület, Váci út 30 - mint tegnap megtudtam.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#33002) Zsolaf


Zsolaf
addikt

LTE-re is jönnek a romok rendesen.

(#33003) bacus válasza beleszólok (#33001) üzenetére


bacus
őstag

köszi, mi van ezen a cimen?

(irtam a kék békának)

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#33004) beleszólok válasza bacus (#33003) üzenetére


beleszólok
senior tag

oktogonszerviz.hu

Samsung szerviz, amit a support vonalon ajánlottak.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#33005) taranis válasza taranis (#32995) üzenetére


taranis
addikt

Az előzőekhez hozzá jött még az is, hogy teljes feltöltés után nem sikerült a telót felébreszteni, fekete képernyő maradt. Hosszas fórumozgatás után úgy tűnik, hogy jó eséllyel az AGNi kernel miatt van a ritka, de drasztikus merülés, és az is, hogy néha nem ébred fel a teló. Rengeteg beállítása van, és a fórumán adnak is tippeket, de csak annak ajánlom ezt a megoldást, akinek van türelme szórakozni vele. Én a knox miatt nem upgradeltem a 4.1.2-es bootloaderről, de lassan megbánom.

colorizer.net

(#33006) rbence válasza taranis (#33005) üzenetére


rbence
senior tag

Nekem mondjuk napi 2 órát nincs töltőn kábé a telefon, amíg beérek a munkahelyemre és amíg hazamegyek, de este a kíváncsiság kedvéért kipróbálom, hogy hogy bírja akksiról. Battery save profilt használok, van egy egy másodperces lag amikor felébred a telefon, de más hátrányát még nem láttam, majd most kiderül :)
A bootloadert meghagyom réginek, eddig elég rossz tapasztalataim vannak a telefonnal, ami a szavatosságát illeti, néha vibrált a led, a kijelző be volt égve, az akksija mocorgott, jövő ilyenkor garisan szeretném továbbadni :U

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#33007) pufi35


pufi35
csendes tag

Sikerült feltennem a dr ketan v8 as romot. A Kies frissítést mutat mit tegyek? A készülékem független.

(#33008) havri1 válasza pufi35 (#33007) üzenetére


havri1
félisten

Húzd le a gépről, és töröld a KIES-t :DDD

havri

(#33009) dancsuri válasza pufi35 (#33007) üzenetére


dancsuri
veterán

a kies teved. nem fog frissiteni

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#33010) Liuntin válasza taranis (#32995) üzenetére


Liuntin
csendes tag

A SystemPanel képes monitorozni úgy, hogy akár egy hétre visszamenőleg megmutatja, melyik app mit művelt.

Kötelező darab szerintem.

(#33011) taranis válasza Liuntin (#33010) üzenetére


taranis
addikt

Hohó, király, köszi szépen!

colorizer.net

(#33012) guriga1234 válasza grabber (#32999) üzenetére


guriga1234
addikt

Komoly szakértelem lehet ott.... Note2-nek nincs LCD-je, de érdekes módon ár tartozik hozzá.
Kijelzőt kellett volna írni.

(#33013) rbence válasza taranis (#33011) üzenetére


rbence
senior tag

Kipróbáltam, hogy töltő nélkül aludt a telefon, egész éjszaka merült 5%-ot, úgyhogy nem hiszem, hogy a kernellel volt a baj

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#33014) tomee007007 válasza rbence (#33013) üzenetére


tomee007007
őstag

ha nem volt közben folyamatos adatkapcsolat, az azért nem kevés

(#33015) taranis válasza rbence (#33013) üzenetére


taranis
addikt

Pedig azzal van a baj. Elég sokan panaszkodnak rá a kernel oldalán. Én most már másodjára kelek arra, hogy be sem lehet kapcsolni a telefont. 78%-on hagytam ott este, betettem a monitorozó cuccot, reggelre totál KO a telefon. Viszont végre kiderült, hogy nem -csak- azért nem lehet bekapcsolni, mert lemerül, hanem mert totál lefagy. Ma reggel akksi ki-be után látható volt, hogy még 16% maradt volna benne, de lefagyott a teló. A monitorozó cuccból kiderül, hogy nem wakelock vagy ilyesmi van, hajnal 1-ig alig merült valamit, tehát normálisan működött, majd ott bekattant valami, és onnantól a monitorozó cucc sem kapott értékeket a reggeli újraindításig. Tehát olyan, mintha valahol low level szinten beállna valami, amitől az egész OS lefagy, és beindulna egy masszív battery drain. Szerintem klasszikusan kernel hibát mutat a kórkép.

colorizer.net

(#33016) tomee007007


tomee007007
őstag

A sammobile szerint kijött N7105-re (T-mobile) a 4.4.2!

(#33017) zsolt501 válasza tomee007007 (#33016) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Igen most tölti lefelé.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#33018) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Elég lassan csordogál lefelé a frissítés. :(

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#33019) taranis válasza zsolt501 (#33018) üzenetére


taranis
addikt

Sammobileról is 360KB/sec, bár lehet, hogy te is onnan szeded. De hát fizet a fene a prémiumért, 1 órát ki lehet bírni.

colorizer.net

(#33020) rbence válasza taranis (#33015) üzenetére


rbence
senior tag

Milyen romot használsz most?

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#33021) zsolt501 válasza taranis (#33019) üzenetére


zsolt501
nagyúr

OTA a frissítés.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#33022) taranis válasza rbence (#33020) üzenetére


taranis
addikt

DN3 v5 + AGNi v4.2.3_R2

[ Szerkesztve ]

colorizer.net

(#33023) zsolt501


zsolt501
nagyúr

No már települ is a T-s 4.4.2 LTE verzióra, kíváncsi leszek, hogy ez mit fog bírni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#33024) kiskacz


kiskacz
senior tag

Akkor ha már ennyien frissítetek, ismét feltenném a kérdést... :K

http://mobilarena.hu/tema/re_samsung_galaxy_note_2_kifinomult_orias/hsz_32954-32954.html

Huawei Mate 8

(#33025) Buszos


Buszos
tag

Szervusztok!

Pár hete vettem a készüléket. Rá is toltam Odinnal a francia 4.4.2-őt, azóta a wifi leszakadozik. Valaki tapasztalt ilyet ezzel a rommal?

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#33026) havri1 válasza Buszos (#33025) üzenetére


havri1
félisten

Gyenge kapcsolattal dobja el?
Csináltál farcory resetet telepítés után?

havri

(#33027) taranis válasza kiskacz (#33024) üzenetére


taranis
addikt

Az tutti, hogy a CF-Auto-Root-os megoldás az ugrasztja a KNOX-ot, másról meg nem tudok.

colorizer.net

(#33028) Buszos válasza havri1 (#33026) üzenetére


Buszos
tag

Nem, egyszerűen megszűnik, majd újra kapcsolódik. Az értesítési sávon eltűnik a wifi-jel, majd újra megjelenik, kiírja, hogy csatlakoztatva xyz hálózathoz. Volt wipe-olva.

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#33029) rbence válasza taranis (#33022) üzenetére


rbence
senior tag

Ezt a kombót nem teszteltem üzemidőre, de rémlik, hogy nekem is fagyott vele rendesen.
Viszont a Lion rom 4.3 + AGNi v3.9.7 battery save beállításokkal nekem egyelőre tökéletesen megy
A gyári t-mobilos lte 4.4-re kíváncsi leszek, hogy a többieknek hogy muzsikál

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#33030) taranis válasza rbence (#33029) üzenetére


taranis
addikt

Én még kitartok, elég aktív a kernel topikja, postolgatják a beállításokat, meg a fejlesztő is próbálja megoldani. Valami indiai csávó, egyszer beírta, hogy nincs pénze internetre, ezért leáll a kernel fejlesztése. Utána lett neki bőven, sokan szeretik a munkáját.

colorizer.net

(#33031) kiskacz válasza taranis (#33027) üzenetére


kiskacz
senior tag

Köszi!

Én a 4.3-t kingoo -val csináltam, a KNOX-om zéró :D , de úgy tudom, hogy a 4.4-et még nem ismeri, ill. fagyás volt a vége, aki próbálkozott vele...

No, mindegy, várunk, az idő nekünk dolgozik :K

Huawei Mate 8

(#33032) zsolt501 válasza rbence (#33029) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Eddigi tapasztalat a gyári t-mobilos Lte 4.4.2-es verzióval jók, sokkal gördülékenyebb gyorsabb, és a menükön belül sem akad meg egy picit sem, illetve a programokon belül sem akad meg már kicsit sem.
Az akku időről még nem tudok nyilatkozni, most töltöm fel teljesen az akkut , és pár nap kell neki hogy beálljon, és akkor tudok majd nyilatkozni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#33033) $atirka


$atirka
senior tag

Helló
Kicsit más téma, elnézést, talán ti képben vagytok.
Vettem 1 samsung uhs1 64gb-os karit 11k ért. Na most a kártyára már class10 van írva! Ez normális? Tovább megyek:read up to 70mb/s write up to 20van írva. Az A1 sd benchmark azt irja, hogy read 12.65,write 8,66. Ez így elég karcsú! Szerintetek is? Vagy valamit rosszul gondolok? Előtte egy Transcend 16gb-os volt benne, annak 14,01az olvasás, 10,88 volt az írás. Amúgy mind a 64gb megvan, telefonnal formáztam.
Köszönöm a véleményeket!

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#33034) havri1 válasza $atirka (#33033) üzenetére


havri1
félisten

Class10 normális, viszont mivel teszteled? USB3 olvasóval, USB3 porton?
Milyen programmal?

[ Szerkesztve ]

havri

(#33035) rbence válasza zsolt501 (#33032) üzenetére


rbence
senior tag

Köszönöm :R

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#33036) $atirka válasza havri1 (#33034) üzenetére


$atirka
senior tag

Nem, telefonon teszteltem a fent említett A1 SD bench app-al https://play.google.com/store/apps/details?id=com.a1dev.sdbench

[ Szerkesztve ]

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#33037) $atirka válasza havri1 (#33034) üzenetére


$atirka
senior tag

Amúgy azért álltam neki tesztelgetni, mert miután rámásoltam a dolgaimat, képeket, stb, tele volt hibával, pl torz, szétesett, hibás képekkel, meg borzalom lassan másolt.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#33038) havri1 válasza $atirka (#33037) üzenetére


havri1
félisten

Ugyan marha rossz topicban jársz, de eredeti az a kártya? Nekem gynús..
Ne telefonnal teszteld, az nem hiteles.
3.0 kártyaolvasó, és a linkelt programmal/beálítással.
Azok az értékek elméleti értékek, labor körülmények között..

[ Szerkesztve ]

havri

(#33039) gps76


gps76
őstag

Sziasztok.
Tudtok ajánlani olyan KitKat LTE romot,ami gyors,jól bánik az akkuidővel,és nem baj,ha gyáriból van csinálva?
Vagy esetleg gyári norvég romhozmilyen kernelt érdemes párosítani ami ezeket a feltételeket tudja.

(#33040) $atirka válasza havri1 (#33038) üzenetére


$atirka
senior tag

Tudom és elnézést. Közben már kaptam segítséget abból a fórumból, ahová ez való, csak onnan sokáig nem jött válasz. Eredetinek tűnik, de megfogadom a tanácsot, pc-vel fogom tesztelni. Köszönöm

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#33041) KTibxx válasza zsolt501 (#33032) üzenetére


KTibxx
aktív tag

Helló!
Engedelmeddel én is szívesen veszem a véleményed, tapasztalatod az Lte Kitkettel kapcs.
Kíváncsi vagyok, miben jobb, esetleg gyengébb.
Köszönöm

(#33042) zsolt501 válasza KTibxx (#33041) üzenetére


zsolt501
nagyúr

idáig egész jónak tűnik, a merülés is jónak látszik, idáig 20 percet beszéltem telefonon, és 7óra 40perc akku idő, és most 97%-os az akku, szóval eddig ezek a tapasztalatok, illetve nagyon gyors a működése, teszteket még nem nyomtam, de nálam nem is az a lényeg igazán, hanem a megbízhatóság, és az üzemidő.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#33043) havri1 válasza zsolt501 (#33042) üzenetére


havri1
félisten

7 óra akksi idővel 97%?
Az meg hogy? Nekem kb 2 óránként 1% esik alapból..bár most lesz 1 éves már az akku.

[ Szerkesztve ]

havri

(#33044) Weeman1 válasza havri1 (#33043) üzenetére


Weeman1
veterán

Az még elég jó. :)

Xiaomi 11T Pro

(#33045) zsolt501 válasza havri1 (#33043) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Földhöz is b@sznám ha annyira merülne :DD
Mikor megvettem akkor merült ennyire kb.a legrosszabb a 4.3-as verzióval volt, ott nagyon merült a 4.1.2-es-verzióval merült kb. ebben a tempóban.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#33046) szokeherceg


szokeherceg
tag

Kijött már a T-s simára is, vagy csak az enyém nem hajlandó rátalálni?

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#33047) Weeman1 válasza zsolt501 (#33045) üzenetére


Weeman1
veterán

De neki már majdnem 1 éves az aksija. :)

Xiaomi 11T Pro

(#33048) KTibxx válasza zsolt501 (#33042) üzenetére


KTibxx
aktív tag

"megbízhatóság, és az üzemidő" igen, nekem is ez a lényeg.
Jók az első adatok. Van valami extra program, beállítás már, vagy a puszta rom produkálta ezt az üzemidőt?

(#33049) zsolt501 válasza KTibxx (#33048) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Semmi energia takarékosságot növelő programot nem raktam fel, mert azokkal csak a bajom volt, egyedül a gyári energia takarékosság van aktiválva, külön program nem.

Weeman1 2013-ban vettem a telefont, szóval már ez is elmúlt 1 éves, igaz Július végén cseréltettem akkut, és USB csatlakozót és kábelt, mert gond volt vele, azóta 100%-os. szóval ez az akku is már 1 éves, de vigyázok rá, és jobbára csak számítógépről töltöm, mert az lassabban tölt, és kíméli az akkut.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#33050) Mephistoone válasza zsolt501 (#33045) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Hello
mi van neked bekapcsolva? Fut valami a háttérben? Gmail. Internet. Stb? Nekem internet wifi Bluetooth mx player poweramp és 3% óránként. Levelezés es telefon is persze

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.