Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Dare2Live válasza guriga1234 (#2974) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

alap rommal, alkalmazásokkal az I9000 egy F4Ks ICSel átlagos dolgogban amit én 90%ban használok: képernyő feloldása!!!, telefonálás, gmail, opera mini... érezhetően gyorsabb!! mint a note2.
Note2n pl képernyő feloldása a vizes efekt kikapcsolása után is majd 1sec. Az elöbbi I9000es konfigon instant, huzom kész.

A nekem maradék 10%ban a note2 nagyon csúnyán elveri az I9000et: galéria, filmnézés, döbbenetes sebességel teker még a 720Ps filmeknél is. Csak ez a 10% k*ra nem vígasztal!

Baromira gyanus, hogy ugyanaz van mint anno I9000nél, hogy a baromi erős HWt kiadták egy full optimalizálatlan SW/progikkal amitől csiga az egész.
Az a 2centem, hogy ez az egész Android ilyen most se jobb a helyzet mint I9000nél, hogy LGt... ne is említsem. Az van, hogy nem lehet mást venni mint az aktuális Nexus telefont mindegy, hogy az Samsung/LG vagy HTC... és kész. Így ennyi, nekem ez a tanulság.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3002) Giovanny válasza tybsen (#2998) üzenetére


Giovanny
őstag

Ez azért van,mert annyira tökéletesre sikeredett a Note2,hogy csak a garanciáról lehet már beszélni,és szerintem ez jó hír :)

Zero Defect.No Compromise !

(#3003) WaterWave


WaterWave
veterán

kint van a 7.1-es omega

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3004) imi314 válasza WaterWave (#3003) üzenetére


imi314
senior tag

Végre valami jó hír a sok unalmas garancia hozzászólások után :D

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#3005) babosmiki válasza imi314 (#3004) üzenetére


babosmiki
addikt

:K +1

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3006) WaterWave válasza imi314 (#3004) üzenetére


WaterWave
veterán

+10

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3007) APC ADAM


APC ADAM
tag

Azt valaki meg tudná mondani hogy a tárcsázóban a hívásokat hogyan lehet csoportosítani?
Úgy értem h ha valakivel 1 nap pl 10X beszélek ne legyen ott a listán 10X hanem csak 1X és ha rányomok ott legyenek a hívások részletei.
Vagy a gyári tárcsázó képtelen erre a funkcióra?
Ha igen valaki mondhatna valami jó dialer-t :R
Elég fárasztó folyton pörgetni a listát...

[ Szerkesztve ]

(#3008) prebuds válasza APC ADAM (#3007) üzenetére


prebuds
aktív tag

Exdialer. Úgy csinálja, ahogy akarod, gyors, szép, egyszerű, magyar nyelvű. Én ezt használom.

(#3009) APC ADAM válasza prebuds (#3008) üzenetére


APC ADAM
tag

Köszi :R
Már fel is raktam, tényleg elég jó és gyors is.

(#3010) ForRedGlory válasza Tippmix46 (#2953) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Leírtam: [link]

Baromság, amit az a valaki állít, lol. elég ránézni a képekre...

(#3011) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na végigértem... Volt 80 olvasatlan hozzászólás, aminek döntő többsége a garancia volt :W
Komolyan ennyire zavarja egyeseket a garancia? Tetszett volna megvenni hivatalosan, hivatalos áron és nem próbálkozni sufnituning boltokban. Nekem is csak 1 év bolti van, DE leszarom, mert nem érdekel. Ha érdekelne, akkor Samsungtól veszem. Nagyon jó lenne, ha már leszakadnátok a garancia témáról. Itt beszélgettek mint a kotlós tyúkok, amikor van egyszerűbb megoldás: fogod a telefont a kicsi kacsóddal és TELEFONÁLSZ, megkérdezed olyantól, aki ILLETÉKES... :W

(#3013) ForRedGlory válasza oalex (#3012) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem az első felesleges volt, de hagyjuk, látom egyesek nem képesek felfogni a lényeget.

Ha valakinek baja van a garanciával, van rá MEGFELELŐ topic: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3015) HXY


HXY
addikt

Ez az odin ugye jó a note 2-höz is?

Ha nem, akkor linkeljetek nekem egy jót!
Köszönöm!

(#3016) ForRedGlory válasza HXY (#3015) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jó lesz persze :)

(#3014) oalex: Te beszélsz az utolsó szóról,,, pf... na tényleg hagylak

(#3018) Giovanny


Giovanny
őstag

Sziasztok,létezik offline hangtárcsázó droidra? Keresem de nem találom...

Zero Defect.No Compromise !

(#3019) prebuds


prebuds
aktív tag

Urak, hagyjuk ezt már abba. Nem a focimeccsekrol beszél senki, hanem a telóról. Akit a gari érdekel, az arról beszél, akit meg nem érdekel, az atugorja. Akinek még nem tetszik a téma, az ne panaszkodjon, hogy beszéljünk másról, hanem dobjon fel ő egy kérdést. Ha nem megy, akkor nincs kérdés, mert nagyon jó a teló. :-) Viszont engem nem a gari idegesít, hanem az, hogy a gari témához képest tízszer annyi hozzászólás születik abban a témában, hogy ki miről írhat és mitől lesz offtopic. Hagyjuk már a faszságokat, és legyen ez végre egy normális fórum, párhuzamosan akár több témával. Ezzel a gari témán való vitatkozassal szemetelitek tele az oldalt.

Már rég túl lettünk volna a gari témán, ha megint nem jön a vitatkozás, hogy ki és mit írt. Halál unalmas, mint az óvodában....

[ Szerkesztve ]

(#3020) HXY válasza ForRedGlory (#3016) üzenetére


HXY
addikt

köszi!

felraktam a WanamLite v2-öt, eddig jó. :D

(#3021) prebuds válasza WaterWave (#3003) üzenetére


prebuds
aktív tag

Nem tolnál fel pár képet a kameráról, a beállítási lehetőségeiről? Újabb szoftver van, úgy tudom...

(#3022) WaterWave válasza prebuds (#3021) üzenetére


WaterWave
veterán

hogy érted , hogy újabb szoftver van? 4.2 -re gondolsz?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3023) torrente777_


torrente777_
aktív tag

Mr Luong rom és Note2Core kernel nagyon bajnok.

Rommer.

(#3024) WaterWave válasza torrente777_ (#3023) üzenetére


WaterWave
veterán

hány ghz-en kegyeg? 1.6 vagy húzva vagyon?:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3025) ForRedGlory válasza torrente777_ (#3023) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez melyik progi?

(#3026) prebuds válasza WaterWave (#3022) üzenetére


prebuds
aktív tag

A kamera kezelofelulete teljesen más. Meg van photosphere...

Forredglory: quadrant

[ Szerkesztve ]

(#3027) k5.20 válasza ForRedGlory (#3025) üzenetére


k5.20
senior tag

No neee, nem ismered a quadrantot?

(#3028) ForRedGlory válasza k5.20 (#3027) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Standard, vagy PRO, ennyire nem nézz madárnak... az igaz, hogy máshogy is kérdezhettem volna, de gondoltam azért sejthető volt, tévedtem.

Nem mindegy, mert a PRO 1000 pontal alaphangon többet ad.

[ Szerkesztve ]

(#3029) torrente777_ válasza WaterWave (#3024) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Nincs húzva 1.6Ghz en megy.

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#3030) HXY


HXY
addikt

SOS help kellene!

Pendrive-ként akarom csatlakoztatni a pc-hez a telefont.

Most raktam rá WanamLite v2-öt., de azt írja a win 7, hogy:

(#3031) k5.20 válasza ForRedGlory (#3028) üzenetére


k5.20
senior tag

Hát csodálkoztam volna is...:)

(#3032) HXY válasza HXY (#3030) üzenetére


HXY
addikt

Se
Médiaeszköz (MTP),
se
Fényképező (PTP)
módban nem ismeri fel a Windows 7. :O

(#3033) WaterWave válasza prebuds (#3026) üzenetére


WaterWave
veterán

nekem ugyanannak tűnik... van egy fényképező meg egy kamera alkalmazás
fényképező ugyanaz sztem
kamerát meg nem használom

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3034) ForRedGlory válasza HXY (#3032) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Másik USB? Nekem volt olyan, hogy pont így derült ki, bedöglött az egyik USB-m.

(#3035) GaS- válasza torrente777_ (#3023) üzenetére


GaS-
aktív tag

Néznél egy Antutut és egy Geekbenchet is? ;]

(#3036) HXY válasza ForRedGlory (#3034) üzenetére


HXY
addikt

Frissítésnél jó volt, és a gyári 4.1.1 alatt még ment Fényképező (PTP) alatt a másolás rá.
Gyári Nokia USB kábelról van szó, már ezt használom évek óta.

(#3037) torrente777_ válasza GaS- (#3035) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Antutu:13683 Geekbench2:1932

Rommer.

(#3038) prebuds válasza WaterWave (#3033) üzenetére


prebuds
aktív tag

És nincs benne photosphere sem?

(#3039) imrufo válasza WaterWave (#3033) üzenetére


imrufo
tag

Pedig pont a kamerába van belerakva a photosphere. :DDD

(#3040) Fradipuma


Fradipuma
tag

Érdekes jelenségre lettem figyelmes. Éjszaka van amikor random felvillan a telefon, majd újra lezárja magát. Majd 15msp után megint felvillan majd megint lezárja magát. Ez addig így megy, ameddig ki nem oldom én a billentyűzetet majd lezárom újra. Megnéztem feladatkezelőt nem futott semmi. Ugyan ezt eljátszotta a teló ma délelőtt is...... Gyári rajt minden. Valakinek valami tipp?

(#3041) APC ADAM válasza Fradipuma (#3040) üzenetére


APC ADAM
tag

Air push Detector
Valami reklám lessz, nekem is volt ilyen és ez megoldotta.
Vagy lődd ki a mobilnetet éccakára.

[ Szerkesztve ]

(#3042) guriga1234


guriga1234
addikt

Vettem egy fehér hátlap tokot, eredeti samu.
http://www.speedshop.hu/termekek/66082/tok-samsung-gt-n7100-galaxy-note-2-hatlap-feher-gyari-efc-1j9bweg.html
Ez védi a hátlapot és az oldalát. Tökéletesen passzol rá. Az előlap felé kb. 1 mm-t kiemelkedik, ami egyáltalán nem zavaró, viszont ha kijelzővel lefele teszed le az asztalra, akkor a perem tartja, nem a kijelző és a Home gomb. Ha kijelzővel felfele teszed le az asztalra, akkor a hátlapi kamera is védett, mert nem lóg ki a tokból. A keret puhább anyagból van, kellemes a fogása. A szükséges nyílások a kereten is megtalálhatók. A 2 oldalsó nyomógombnál nincs kivágva, viszont jelzés-szerűen mutatja, hogy hol kell megnyomni. Ugyanolyan könnyen lehet ezeket megnyomni, mintha nem lenne rajta a tok.
Szerintem ez jól véd. Aki a kijelzőt is védeni akarja, vehet rá fóliát, és ez így praktikusabb megoldás, mint egy zárt, vagy egy flipes tok. Már csak azért is, mert így autóstartóba is könnyű betenni.

(#3043) ForRedGlory válasza guriga1234 (#3042) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ue van nekem is :)

(#3044) guriga1234 válasza ForRedGlory (#3043) üzenetére


guriga1234
addikt

Szerintem akkor Te is jót vettél :)

(#3045) Remiel válasza guriga1234 (#3042) üzenetére


Remiel
őstag

csinálhatnának egy ilyet olyan felülettel, mint a note1 hátlapja

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#3046) guriga1234 válasza Remiel (#3045) üzenetére


guriga1234
addikt

Az milyen? Nem volt Note1-em.

(#3047) oalex válasza guriga1234 (#3042) üzenetére


oalex
senior tag

Eddig nem akartam semmilyen tokot, de ez jól hangzik, legalább a kamera pereme nem karcolódik szanaszét. Nincs róla valami élő/jobb fotó-d mint a speedshopé, mert az nem valami jó?

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#3048) Remiel válasza guriga1234 (#3046) üzenetére


Remiel
őstag

nem tükörsima mint ez, hanem olyan apró recés... nem csúszik és szerintem jobban néz ki mint ez... talán az SGS2 - nek is ilyesmi volt, ha jól emlékszem, bár rég volt a kezemben

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#3049) prebuds válasza oalex (#3047) üzenetére


prebuds
aktív tag

http://shop.brando.com/Samsung-Galaxy-Note-II-GT-N7100-Wave-Plastic-Back-Case_p08068c1451d011.html

ennél sem karcolódik szét, ugyanúgy védi a kamerát is. Szürkében vettem, félig áttetsző, mint korábban írtam, baromi jól néz ki az S-mintázattal a hátán, egyáltalán nem gagyi. Ja, és most, hogy pár napja használom, kijelentem, hogy egyáltalán nem csúszós, sőt, az oldalán lévő finom recék miatt kézben tartani nagyon jó érzés! :) Nem gondoltam, hogy ez a szilikonos tok ennyire jó lesz, mert korábban mindig szarokat fogtam ki.

(#3050) Remiel válasza oalex (#3047) üzenetére


Remiel
őstag

itt van egy nagy kép

ez sem rossz

de ez az igazi ;]

ilyesmire gondoltam egyébként, hogy jó lenne

és itt rengeteg gyöngyszem van :D

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.