Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Mehet rá az Ajánlott plecsni :)
149k olyannyira messze van a 200-tól, mint egyesek havi jövedelme..

(#202) kenwood3


kenwood3
őstag

Mint ahogy a másikban is írtam, jó teló, tetszik is, de a mérete miatt nem nekem való :N

Köszönjük a tesztet :R

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#203) Remus389 válasza tipuka (#200) üzenetére


Remus389
veterán

Nexus S-ben van, G.Nexus-ban nincs

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#204) Nightfall75 válasza DeathAdder (#201) üzenetére


Nightfall75
tag

Csak az a baj, hogy a 149k nem a hivatalos kisker ár, az többek között majd a speedshopnál lesz, akik pedig sajnos 200 fölé lőtték így elsőre a bruttó árat. :(

(#205) ronson88 válasza DeathAdder (#201) üzenetére


ronson88
tag

Ahogy azt már ma du. írtam, ez csak bolti garanciás, szürke importból származó, adás-vételis (nem áfás számlás) ár.

Itt viszont már hivatalos magyar garanciával kapható, 183e-ért.

(#206) blueMerle válasza ronson88 (#205) üzenetére


blueMerle
veterán

Nálunk (SK) 166 000 Ft hivatalos 2 éves Samsung garanciával, kártyafüggetlenül. Csak szóltam ha valakit érdekel :)

[ Szerkesztve ]

(#207) Nightfall75 válasza ronson88 (#205) üzenetére


Nightfall75
tag

+ 4500 Ft szállítási díj, amit nem tudsz kikerülni a "majd átveszem a boltban" megoldással. Azt lehet tudni, hogy milyen töltővel adják: eu vagy angol szabvány?

(#208) DeathAdder válasza ronson88 (#205) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tehát a bolti gari kb. annyit ér mintha én írtam volna?
Meghibásodás esetén használható valamire, vagy csak amolyan marketing bullshit az egész?

(#209) Weeman1 válasza blueMerle (#206) üzenetére


Weeman1
veterán

Nekem nincs is nagyon messze. :)
Elgondolkodtató. :D

Xiaomi 11T Pro

(#210) ronson88 válasza blueMerle (#206) üzenetére


ronson88
tag

Na. ez már egész jó! Tudsz adni hozzá valami linket?

zaibatsu ez igaz. Itt olvasható egy másik (igaz, bevallottan elfogult) teszt. A srác onnan rendelte.

DeathAdder Ha elromlik, nem a hivatalos Samu szervizbe viszed, hanem vissza a boltba, ahol vetted, azután reméled, hogy meg tudják javítani :F

[ Szerkesztve ]

(#211) blueMerle válasza ronson88 (#210) üzenetére


blueMerle
veterán

(#212) Bone123 válasza nggabi (#190) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Rohadt (jó) telefon. :K

Ügyes a Samu marketingje amúgy.

2011:
- Mi legyen az ismertetőjegyünk?
- Méret.
- Jó, de hogy adjunk el a 4,7"-t a népnek?
- Hm. Adjunk ki egy MÉG NAGYOBBAT, h legyen mire mutogatni.

2012:
- Ajánlanám önnek a Galaxy S3-at...
- Fú, hát ez bazi nagy!
- Nem, hölgyem/uram (előveszi a Nótát a pult alót) EZ a bazi nagy!
- :Y :Y :Y Akkor inkább kérném azt a kisebbet...
+1 eladva :))

Amire viszont a Samu sem számított, h az óriás felkelti minden platformos érdeklődését
- Íme a következő generációs Lumia/iPhone, uram...
- Úr Isten, AZ MI?
- Ja, az a Samsung Galaxy Note, nem telefon, nem tablet, de szerintem Önnek az túl na...
- Azt kérném!
+1 eladva :)

Az első Note tényleg ilyen bemutatóféle volt, mintha csak arra lett volna, h hozzászokjon a nép, telónak csak zsebméret szab határt, de azért Béla "megelégszik" majd a 4,8"-al - erre meg elment az 5,3"-ból tízmillió, és az újtól már húszat várnak

De miért jó ez annak, aki nem tudja megengedni? Mert az előző év csúcstelefonja a következő év megfizethetője, s a méretháború okán nem alaptalan a középkategória tetején négymagos, 720p-es, 4,7" körüli Droidra számítani - tehát ha más nem, piaci ösztönzőnek jó az új Nóta, de az első annak indult, és milyen siker lett belőle...

(#213) Rakeem


Rakeem
aktív tag

záruka 24 mesiacov + bezproblémový servis na území SR

ez engem azért kissé aggaszt. szóval akkor 24 hó gari + teljeskörű szervizellátás szlovákián belül. ergo akkor a 24 hó gari is csak nálatok használható fel?
vagy képzavarban szenvedek?

amúgy meg itt magyarországon is szerintem már köv hónaptól meg lehet majd kapni 200k-t alulról súroló áron. minnél több helyen lesz elérhető annál jobban kiéleződik majd az árverseny.

(remélem hamarosan azért kapható lesz valamelyik MM-ben és akkor jól megnézem magamnak. meg az árát is :D)

[ Szerkesztve ]

(#214) ronson88 válasza blueMerle (#211) üzenetére


ronson88
tag

Köszönöm :R

(Múlt csütörtökön pont azon a környéken motoroztam :) )

(#215) Weeman1 válasza Bone123 (#212) üzenetére


Weeman1
veterán

Ez tetszik. :D
:C

Xiaomi 11T Pro

(#216) blueMerle válasza Rakeem (#213) üzenetére


blueMerle
veterán

Egy adott ország márkaképviselete nem tudja garantálni hogy bárhol a világon is tudod majd érvényesíteni a garit, nemhogy egy adott márka saját szabályzatában de még EU-n belül sincs erre vonatkozó egyezmény. Ezért érthető ez a szöveg, hogy garantálni csak az adott országban tudja. Mily szerencse, hogy a Samsungnak van hivatalos márkaképviselete Magyarországon is, így semmi akadálya hogy a Szlovákiában vásárolt terméket akár Magyarországon gariztasd, 24 hónapon keresztül :) Ugyanez igaz Asus, Lenovo, Sony, Olympus, SanDisk, Logitech, Apple, stb... termékekre (saját tapasztalat). Viszont van kivétel is, amivel nem árt vigyázni, pl. a HTC Hungary valamiért nem szivesen javítja a külföldön vásárolt termékeket garanciában. Nem is ajánlok HTC cuccokat, pont ezért, nem célom kiszúrni veletek. :)

[ Szerkesztve ]

(#217) knyitogato válasza ronson88 (#205) üzenetére


knyitogato
őstag

Aha, hát próbáld meg az expansysos készüléket a Samunál szervizeltetni.....

[ Szerkesztve ]

(#218) kristof83


kristof83
aktív tag

Sikerült nekem is megszereznem!
Volt Note 1-em is, nekem az a forma jobban bejött mint ez. Annál a kék színű tetszett és a fehér egyáltalán nem, most fehéret vettem a másik színben nem tetszett. Érdekes :)
Nagyon szép...nagyon jó...érezni az első kézbefogás után, hogy ez most a plafon amit telefonból ki lehet hozni!!
Ezekután nem is értem ha ez nem "ajánlott" akkor mi!? :F

Írtátok a tesztben, hogy a gyári böngészővel valahogy visszahozható a flash...van valaki aki ezt megtette, és el tudná mondani, hogy mit kell tennem hozzá hogy nálam is működjön!? Köszönöm!

(#219) ForRedGlory válasza RexpecT (#197) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jaja, bontatlan volt, és kaptam Samu garipapírt, de kétlem hogy errefelé érvényes lenne, lévén több benne az arab, mint az angol :D

(#220) knyitogato válasza blueMerle (#216) üzenetére


knyitogato
őstag

A Samu csak magyar Samu-garilevéllel gariztat ingyen. Csak szólok.

[ Szerkesztve ]

(#221) Bone123 válasza blueMerle (#216) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

És mondjuk egy USÁ-ból behozott Nexus 7 garizatatható itthon?

(#222) RexpecT válasza Bone123 (#221) üzenetére


RexpecT
addikt

Nem, de egy angliai már igen.

(#223) ronson88 válasza blueMerle (#211) üzenetére


ronson88
tag

Viszont, ahogy nézem, ezek csak előrendelhetőek, nincs neki raktáron. :(

knyitogato Miért, mit tudsz, ezek szerint nem magyar garis készülékeket forgalmaznak?

kristof83 Grat! Ha nem titok, honnan, mennyiért, gar.?

(#224) moszka válasza Cyberpunk (#174) üzenetére


moszka
tag

4S nem wolfson? lol. Pedig jobban szól mint a 4.

kőbalta

(#225) blueMerle válasza knyitogato (#220) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát akkor a mi ügyfeleinknek mindig szerencséje volt, mert gond nélkül és természetesen ingyen, garanciában megjavították az esetlegesen hibás Samsung készülékeiket.

Ajánlom a figyelmedbe az alábbi szöveget a garanciajegyen:
SAMSUNG EUROPEAN BLOCK WARRANTY

Bone123: Nem hinném.

ronson88: jaja még csak előrendelhetők, 16.-án biztos hogy megérkeznek, viszont én tudom hogy hamarabb is ;)

[ Szerkesztve ]

(#226) knyitogato válasza ronson88 (#223) üzenetére


knyitogato
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#227) ronson88 válasza knyitogato (#226) üzenetére


ronson88
tag

Szerintem félreértjük egymást, én arra gondoltam, hogy az expanys-nál vásárolt telefont 2 év magyar garanciával adják-e? Én Mo.-on használnám. Ok. jav.

[ Szerkesztve ]

(#229) t-bali3


t-bali3
senior tag

Amikor a Note megjelent sokat mosolyogtam rajta mekkora egy tepsi és hogyan lehet ezt telefonálásra használni, de ezt a II-t most valahogy nagyon megkívántam így a teszt után :D

Note használók:
Ti hogyan hordozzátok nyáron ha nincs nálatok táska, stb? Zsebbe elfér?
Headsettel telefonáltok vagy azért elmegy kézből is?

(#230) kristof83


kristof83
aktív tag

Szóba került itt a wolfson meg a zene hallgatás kérdése, ezzel kapcsalotba lenne egy olyan kérdésem, hogy nekem iTunes-on van a komplett zenetáram (kb.2000szám), és kellene egy olyan szoftver amivel könnyen és hiánytalanul át tudom másolni a zenéimet a Note 2-re!
Az se gond ha nem ingyenes, csak tényleg profi legyen... Köszönöm! :R

(#231) kristof83 válasza ronson88 (#223) üzenetére


kristof83
aktív tag

Nem titok.
Szifon 5-öt adtam érte, és kaptam 40ezer forintot gsm boltban.
Gyanítom 150 körül lehetett a Note 2 mint máshol, mert a srác el is adta szifonomat 1 óra alatt 200ért mire megjött a Note.

Ja és NAGYON nem bántam meg, még mielőtt jönnek az értetlenkedő kérdések....másnak nem tudom mennyire jön be, de nekem nagyon nem adta most az új iTeló, pedig első napos külföldi vétel volt.

[ Szerkesztve ]

(#232) blueMerle válasza knyitogato (#228) üzenetére


blueMerle
veterán

Holnap megkérdezem a Samsung Electronics Magyar Zrt. -t erről. :) Mert tévedsz, de ordas nagyot, teljesen mindegy hogy egy blogon mit olvastál. Több éves saját tapasztalat azt hiszem mérvadóbb. Ja igen, biztos hazudok, mert ugye az nekem érdekem :W

(#233) ForRedGlory válasza t-bali3 (#229) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én nagyobbra számítottam, mert hát 5.5", de meglepődtem, hogy bár tényleg jóval nagyobb pl az S3-nál, de de bőven elviselhető. Persze egy kézzel kezelni nem nagyon lehet, az tény. Barátnőm le is nyúlta, épp rajzol rajta az S Pennel Garfieldot :DDD

(#231) kristof83: Jó az aláírásod. :C
Amúgy ma pont megnyomogattam az i5-öt Mammutban, és finoman szólva is ormótlan telefon, túl hosszúkás. Megértem a váltás okait. Most az abszolút csúcsot fogdosod Android fronton. Abban nem fogsz csalatkozni, az fix.

[ Szerkesztve ]

(#234) knyitogato válasza ronson88 (#227) üzenetére


knyitogato
őstag

Korlátozott Samsung jótállás : A Samsung Electronics Magyar Zrt. az általa szállított Termékekre a hatályos jogszabályi előírásoknak megfelelően a Végfelhasználó (k) nak történő értékesítéstől számított 12 (tizenkettő) hónap teljes körű kötelező jótállást és plusz 12 hónap „limited manufacturer warranty”-t biztosít. A limited „manufacturer warranty” csak a készülék test 12. hónap utáni meghibásodásnak kijavítására vonatkozik, de nem nyújt semmiféle addicionális jótállást a készülékkel együtt értékesített tartozékok tekintetében. forrás

Inkább várd meg a magyarországi forgalmazást, ha engem kérdezel. Nem rossz az Expansys, de azért ez mégis jobb így.

[ Szerkesztve ]

(#235) Remus389 válasza kristof83 (#230) üzenetére


Remus389
veterán

az iTunes zenéi rajta vannak a gépeden?

mert simán felmásolod a Nót-ra mint egy pendrive-ra és kész

reméljük a Note2-ben nem csalódsz, szerintem hibátlan, csak túl nagy (és egy kicsit távolkeleti ez a csillogó burkolat)

Majd a Nóta 3 7,2 colos lesz és Full Hd Super amoled + :D , amellett eltörpülnek majd az eredeti Nótok

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#236) muveszur


muveszur
addikt

Srácok, rankesz kollégának ha jól tudom Írországból behozott SGS 3-a van, írországi samu garilevéllel, és minden gond nélkül elfogadták neki a szervízbe!!!

(#237) knyitogato válasza muveszur (#236) üzenetére


knyitogato
őstag

Ez jó hír!!

(#238) ForRedGlory válasza muveszur (#236) üzenetére


ForRedGlory
félisten

EU garit ad a Samu, bárhol veszed EU-n belül, javítják bárhol EU-n belül. Nem értem mit kell rajta pörögni. :)

(#239) knyitogato válasza ForRedGlory (#238) üzenetére


knyitogato
őstag

Ez esetben hamu a fejemre, akkor ez is sokat javult. Örülök, nem hiába tartok ki a Samu mellett :)

(#240) blueMerle válasza knyitogato (#237) üzenetére


blueMerle
veterán

Tényleg? Nem mondod? Engem ugye azért privátban leanyázol, lef*szfejezel, le*diótázol aztán gyorsan le is tiltasz, mert ugye, ez a menő. De hogy belátnád normálisan hogy TÉVEDSZ, azt nem. A stílus maga az ember. :)

[ Szerkesztve ]

(#241) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Barátnőm használja a Note2-t. Le sem tagadhatná, hogy csaj: :))

HOX, S3 és Nóta2 után 75Gb a Dropbox tárhelyem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#242) muveszur


muveszur
addikt

Nem azért mondom, de az(ok), akik károgott/tak, illetve BlueMerle szavait kétségbe vonta(ák), az(ok)tól minimum egy elnézést kérés illendő volna... :U

[ Szerkesztve ]

(#243) blueMerle válasza muveszur (#242) üzenetére


blueMerle
veterán

:R
Kedves Tőled, de felesleges, a tisztelt fórumtárstól privátban olyat kaptam, amit az itt eltöltött 7 év alatt még soha. Ezekután elvárni bármit is felesleges. Legalább egy jót röhögtem a puffogásán :D

[ Szerkesztve ]

(#244) Kryczek


Kryczek
tag

hát ez komolyan vicc... már mint nem a készülék hanem az ára. Van ahol autót vesznenk ennyiből.... :(
pedig tetszik...

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#245) kristof83 válasza Remus389 (#235) üzenetére


kristof83
aktív tag

Köszi holnap megnézem ma már nincs időm...

(#246) bok92 válasza Kryczek (#244) üzenetére


bok92
addikt

öööö, és mégis ájfonod van... Ez csak nekem ellentmondásos? :DDD

(#247) knyitogato válasza muveszur (#242) üzenetére


knyitogato
őstag

Sajnos kiderült, hogy rankesz kolléga telója még soha nem volt szervízben. Forrás: ő.

Az általam ignorált topictárs pedig minősíthetetlen hangnem elkezdett írogatni nekem, pedig elnézést kértem tőle, hogy rontom a boltot, és hát amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Utána letiltottam, hogy ne terhelje a privát postaládámat itt. Sajnálom, hogy nyilvánosan folytatta, terhelve a topicot. Ezért hadd ne kérjek már elnézést...nem én hoztam be ide kettőnk "vitáját". Sok sikert neki az üzletben a jövőben. Sőt még azt is remélem, hogy igaza van, hisz az a Samu-felhasználók érdeke.

(#248) lalakov válasza ForRedGlory (#241) üzenetére


lalakov
senior tag

Jól rajzol. :) És jó a toll is.
Az 50Gb itt is csak két évre szól?

(#249) otoaak válasza t-bali3 (#229) üzenetére


otoaak
tag

Bt headsettel telefonálok általában de simán felveszem normálisan is ha nincs headset én kb. leszarom, hogy ez kinek mennyire furcsa és mennyit takar el az arcomból az itthoni vezetékes telefon még nagyobb mint ez mégse röhög senki, az utcán se néztek meg eddig ha elő kellett venni a telefont de mondjuk én nem is szoktam kiállni az út közepére telefonálni inkább félreállok olyan helyre ahol nyugodtabban tudok beszélni. Mondjuk én már azt sem értem miért jut eszébe egyáltalán valakinek az, hogy egy ekkora telefonnal furcsa telefonálni. Annyira szerintem nem nagy az hogy mennyit takar a fejedből tök érdektelen ennyi erővel a telefon fülke meg teljesen eltakar akkor az még cikibb vagy nem tudom mi az apropója ennek a hisztinek. Szvsz kell egy komolyabb sznob beütés szerintem ahhoz, hogy valaki ezen rugózzon (már elnézést).

Jellemzően nem hordok rövid nadrágot csak max. strandon oda meg nem viszek telefont( jellemzően fürdeni járok a strandra a note meg nem vizálló tusolásnál se erről megy a rádió.. :) ). Miden más nadrágom farzsebébe gond nélkül belefér. A legegyszerűbb szerintem ha kipróbálod magad, hogy a korában megszokottakhoz képest, hogyan tudod megoldani a telefon hurcibálását. Mindettől függetlenül általában táskába tartom/hordom mert tárca+kulcsok +papírok stb. miatt amúgy se elég a nadrágzseb.

SG Note Pro P900

(#250) ForRedGlory válasza lalakov (#248) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Még nem is kaptam meg, ez a vicc... A 75Gb az úgy jön össze, hogy HOX 25Gb, és S3 50Gb... de Nóta2 után nem tudom mikor és hogy kapom meg. Már feltoltam Dropboxot is, jött is email, hogy új eszközt csatlaoztattam, de a plusz tárhelyet nem kaptam még meg. Pedig elvileg 120Gb környékén kellene lennie.... majd utánaolvasok, csak mocskos fáradt vagyok. S3-nál egyből jóváírta dropbox, ahogy beregeltem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.