Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) Hetkó


Hetkó
csendes tag

Köszi a válaszokat kijelzi már ha bekapcsolom az s toll oldalt!!

Dr.

(#18002) beni121


beni121
aktív tag

Nem sikerült megoldani a kezdeti problémát, jelenleg airdroid-dal helyettesítem.

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#18003) haligali72


haligali72
aktív tag

Sziasztok!
A következőképen jártam:
Találtam egy használt note2-őt aminek hiányzott az imei száma. Azt mondták valamit buheráltak és kitörlődött. Amikor forgattam a kezemben kiderült h ha ellenőrized a tárhelyet 12GB ot ír ki viszont a fájlkezelő csak 2GB lát és abból is csak 450MB -ot lehet használni, A videó lejátszó nem tudja a full HD filmeket, hiányosak a kamerabeállítások, programok...stb. Különben a megszólalásig ugyanaz, van imei, sorozatszáma az akksi alatt, és a különféle tesztprogramok is exynos 4 magot 2G ramot listáznak ki, és a felbontásra is HD-t írnak ki. Akkor esett le igazán hogy ez egy klón lehet amikor rádugtam a PC re és és valami mt65xx android phone drivert keresett.
Szerencsére visszakaptam az odaigért sgs2-őmet, de még mindig azt állítják hogy csak valami rossz főzött rom okozta ezeket a dolgokat. Szerintetek jól döntöttem vagy "életem nagy üzletét ba...am el?" :F :))

(#18004) ricshard444 válasza haligali72 (#18003) üzenetére


ricshard444
veterán

Jól döntöttél, durván átverés az egész, profi klónok vannak szvsz

Vannak dolgok...

(#18005) AliceWake válasza haligali72 (#18003) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Abszolút jól döntöttél :K Irgalmatlan átverés szagú volt eddig is az egész sztori, hát még ezzel a specifikációval.

Non omnis moriar.

(#18006) lugosi válasza haligali72 (#18003) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Berosálok hogy milyen hamisítványok vannak...

Ha az ilyen telefont a samsung kies-re csatlakoztatnánk pc-n, akkor az is kiírná elvileg, hogy nem samsung telefon, nem?

(#18007) tipuka válasza haligali72 (#18003) üzenetére


tipuka
addikt

Helyesen tetted, nagyon durván átakarnak vágni akár 2-3 ezer Ft.-rt is... Engem a minap egy számomra kellemes ajánlatú N9-el akartak átvágni, szerencsére sikertelenül. :)

Hogy mást is mondjak, ma engem sem ébresztett a telefon... :( Egy nagyon jó widgettel ellátott ébresztő órát tudtok ajánlani, ami 5000%, hogy ébreszt? Én is nézelődtem, de több szem többet lát! :)

[ Szerkesztve ]

(#18008) Sheldon


Sheldon
tag

Sziasztok!
Írtam egy kis szösszenetet a blogomra az eddigi telefonjaimról, és a mostaniról, a Note 2-ről. Nem teszt, inkább csak amolyan bemutató.

Simon Mondja

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#18009) haligali72


haligali72
aktív tag

Higgyétek el megszólalásig ugyanaz..bevallom meg mindig van kétely bennem, azt mondja az alak holnaputánra kész és majd nézzem meg hogy neki lesz igaza... :O

(#18010) ricshard444 válasza haligali72 (#18009) üzenetére


ricshard444
veterán

Nem kell szórakozni vele, csak szenvedés lesz a vége, inkább gyűjts még és vegyél eredetit :N

Rajta van a Samsung felirat amúgy? Az mt65xx android phone-n nem szokott lenni és 30-40k az értéke.
Bár már láttam olyat amin rajta volt és nem eredeti, szóval nem lepődök meg semmin

Ez is egy klón.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#18011) Impressa válasza haligali72 (#18009) üzenetére


Impressa
őstag

Ráadásul abban, csak 2 mag van ;] felejtsd el, ha ilyen telefont szeretnél, jobb forrásból kell válassz. Ha nagyon megmókolja neked a végén 24 GB tárhelyed lesz. ;]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#18012) Sheldon válasza ricshard444 (#18010) üzenetére


Sheldon
tag

Durva!! :Y

Ekkora értékű telefont (vagy bármi mást) csakis megbízható helyről/embertől szabad beszerezni, ezek a hamisítványok manapság igen profik.

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#18013) MurdR válasza Sheldon (#18008) üzenetére


MurdR
veterán

Elolvastam az irományodat. A szövegből látszik hogy megbecsülted a telefonjaidat, akik szinte családtagok lettek.
:R :R :R :R

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18014) haligali72 válasza ricshard444 (#18010) üzenetére


haligali72
aktív tag

rajta van minden pont úgy ahogy az eredetin. köszi a válaszokat. nem üzletelek vele:-)

(#18015) oceanrush válasza Sheldon (#18008) üzenetére


oceanrush
senior tag

Koszi az irast! :R K750i, micsoda telefon volt :) En is pont akkor voltam gimis, nekem egy W800i-m volt, az is meg mindig tokeletesen mukodik, pedig ocsem is hasznalta aztan par evig. De amikor megjelent mekkora volt mar az 512Mb-s kartya amit hozza adtak. :)) Regi szep idok... :DDD

(#18016) MurdR válasza oceanrush (#18015) üzenetére


MurdR
veterán

Én is akkor jártam szkiba, hatttalmas szám volt az a memkártya hozzá, az biztos is. Mintha most 64gigát adnának egy telefonhoz gyárilag plusszba.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18017) Sheldon válasza MurdR (#18013) üzenetére


Sheldon
tag

Köszönöm.

Próbáltam jó készülékeket választani, és azokkal hosszabb távra tervezni, bár ahogy azt írtam, az első mobilommal nem voltam elégedett, de valahol el kellett indulni... )
Azóta már jobban beleástam magamat a mobilos témába is, így rossz telefont már nem fogok venni, ebben biztos vagyok. :K

Ha meg mégsem, a Mobilarénán tudok teszteket olvasni, és kérdezni a szakértőket. :D

oceanrush:

Hát igen, az én K750i-m is jól működik, bár a joystick nem mindig akarja az igazságot.

De ahhoz képest, hogy 3-4 alkalommal is sikerült leejteni (karcolások a képernyőn), működésében nem esett kár, csak a megjelenésében, az évek alatt szépen elkopott a festék az oldaláról... :)

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#18018) oceanrush válasza Sheldon (#18017) üzenetére


oceanrush
senior tag

Nekem a joystick rendben van, csak a kis narancsszinu zselegolyocska vagy micsoda esett ki belole. De elhataroztam hogy szerzek majd hozza alkatreszeket es szepen 'renovalom' a keszuleket.

(#18019) MurdR


MurdR
veterán

A joystickot alkohollal kell kitisztítani neki.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18020) fdisk válasza haligali72 (#18009) üzenetére


fdisk
őstag

Én nem kockáztatnék a Te helyedbe. :N

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#18021) jani70


jani70
aktív tag

Hali!Én feltettem a perseus kernelt N7105-re és nem müködött a kamera!Probálta már valaki?Amugy nem sok custom rom van még erre a tipusra,nem ugy mint a N7100-ra.Hol találok okoságokat az LTE verziohoz?Gyári T-mobilos rom-ra feltehetek más külföldi szolgáltato rom-ot mert idegesditö az a sok sz*r t-mobilos cucc benne.Tud valaki magyar nyelvü custom rom-ot errre?

(#18022) MurdR válasza jani70 (#18021) üzenetére


MurdR
veterán

Ha idegesít töröld ki belőle. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18023) Markizmark


Markizmark
addikt

Gyári rom alá érdemes perseust tenni? Triangle away tud tőle nullázni?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#18024) varsam


varsam
őstag

S voice-ba lehet magyar nyelvet applikalni?

[ Szerkesztve ]

(#18025) rbence


rbence
senior tag

Emberünk nem bírta kivárni a note III-at :D[link]
@varsam: sehogy,helyette ott a google voice kárpótlás gyanánt :(

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#18026) oceanrush válasza rbence (#18025) üzenetére


oceanrush
senior tag

Eleg csunya lett, meg hozza az sd kartya $999 volt, abbol inkabb vett volna ket SGS4-et. :W ;]

(#18027) nggabi


nggabi
nagyúr

kéne nekem egy áldozati bárány aki nem fél repartolni egy n7105-öt :D

"szenyor dzsíííí"

(#18028) AliceWake válasza rbence (#18025) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nekem bejön. Bírom a kreatív megoldásokat. Tuningramot neki :DD

Non omnis moriar.

(#18029) rbence válasza oceanrush (#18026) üzenetére


rbence
senior tag

Így viszont be tudja gyorsítótárazni a fél internetet :DDD
@nggabi: csak kíváncsiságból,miről lenne szó? :D
szerk.: a linkelt fórumon a 16-os hsz-nél már 9300mAh-s ZeroLemon akku van benne,elég durva :D

[ Szerkesztve ]

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#18030) MurdR válasza oceanrush (#18026) üzenetére


MurdR
veterán

2 sgs4 nem ér fel egy fél note2vel sem ;]

Nem beszélni angol.
Hardveresen hogy pakolta oda aztat a 256os kártyát?

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18031) Markizmark válasza MurdR (#18030) üzenetére


Markizmark
addikt

Gondolom szalagkábelen kivezette a teló gyári kártyaolvasóját és úgy. Aztán kitudja ... Nekem ez a tippem. De akkor ezek szerint nem 64GB a felső határ. :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#18032) rbence válasza MurdR (#18030) üzenetére


rbence
senior tag

itt vannak a linkek,hogy mikből áll a szörny :P

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#18033) AliceWake válasza MurdR (#18030) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Szerintem az alaplapon az OTG-hez forrasztotta, és kvázi folyamatos flash meghajtóként van rajta a telón.
Jé, tényleg a gyári micro sd olvasóba van kötve. A kis képen nem látszott. Akkor elvileg hardveresen képes kezelni nagyobb tárhelyet. Bíztató :D

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#18034) Markizmark válasza rbence (#18032) üzenetére


Markizmark
addikt

Rendesen odavan ... én ezt nem mutogatnám. :D

(#18033) AliceWake: az egyik képen úgy látszik, hogy a szalagkábel a kártyaolvasó felé hajlik be.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#18035) oceanrush válasza MurdR (#18030) üzenetére


oceanrush
senior tag

Egyet kell hogy ertsek, en is eleg sokat 'visszaterek' a Note 2-hoz.

(#18036) nggabi válasza rbence (#18029) üzenetére


nggabi
nagyúr

konkrétan erre gondoltam:

================================================
LTE-s n7105 gyári T-s rom, unbrick: [link]
================================================

ez most crc checked, már csak a tesztnyulat várjuk :D ezt egyszer már elhoztam, csak valami nem volt okés vele. remélem most sikerült rendesen feltöltenem :B

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#18037) nggabi válasza nggabi (#18036) üzenetére


nggabi
nagyúr

jelszó javítva: www.android-forum.hu a helyes :B

"szenyor dzsíííí"

(#18038) rbence válasza nggabi (#18036) üzenetére


rbence
senior tag

Egyelőre félek bármit is csinálni a telefonnal,de a linket elmentem,ha esetleg egyszer elbarmolnék valamit,akkor legyen hova nyúlni :D
Találkozott már valaki olyannal,hogy ha egy képet akarok beállítani háttérnek,akkor az pixeles lesz? Alapból megnyitva nincs a telefonnak semmi baja vele,csak amikor átméretezi,ott néz ki ijesztően,nameg amikor már háttérként üzemel :Y
galéria
méretezésháttér

[ Szerkesztve ]

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#18039) Markizmark


Markizmark
addikt

Szóóóóval? :) Triangle away mennyire szereti a custon kernelt? Gyári rom alá érdemes betenni?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#18040) zsolt501 válasza Markizmark (#18039) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nekem megy gyárival.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#18041) stilo18 válasza rbence (#18038) üzenetére


stilo18
addikt

Próbálj 1440x1280-as háttérképeket keresni, azokkal nem lesz ilyen gond...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#18042) rbence válasza stilo18 (#18041) üzenetére


rbence
senior tag

Az a baj,hogy a felbontás is stimmel,direkt olyan képet kerestem,ami passzol a kijelzőmérethez (magasság 1x ; szélesség 2x ) :/

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#18043) Markizmark


Markizmark
addikt

Kernelt hova tallózzuk odinban? :DDD

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#18044) schawo válasza Markizmark (#18043) üzenetére


schawo
titán

pda

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18045) Markizmark válasza schawo (#18044) üzenetére


Markizmark
addikt

Kellene előtte valamit wájpolni? Csak mert most stock recovery van.
Triangle nulláz majd custom kernellel vagy megmarad 1esen? :F

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#18046) tipuka


tipuka
addikt

Na kipróbálom ezt a Sleep as Android ébresztő órát, mert a gyári nem teszi a dolgát ugye. van belőle 2 hetes free verzió is, valaki esetleg használja? :)

(#18047) oceanrush válasza tipuka (#18046) üzenetére


oceanrush
senior tag

Gyari nem teszi a dolgat? Mit csinal? Vagy epp mit nem?

(#18048) Davzone válasza AliceWake (#18033) üzenetére


Davzone
senior tag

Sdxc szabvany 2tb ig van megszabva, csak azert irjak hogy 64ig kezel meet meg nincs nagyobb. Amint lesz majd frissitik. Hardveres kulongseg nics a kartyak kozott csak a cimzesnek kell elegneknlennie. Valszeg majd a 2tboskari is menni fog amint megjelenii igaz vvalszeg lassitani fogja a telot rendesen es note2ot se fognak mar akk hasznalni.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#18049) tipuka válasza oceanrush (#18047) üzenetére


tipuka
addikt

Többször előfordult, hogy nem ébresztett, de csak 1-2 hetente fordul ilyen elő 1x-1x, bár ez épp elég hozzá, hogy lecseréljem. Más is írt ilyen panaszt, sajnos nem tökéletes a gyári ébresztő.
Gyári minden a telefonon, még Root sincs rajta, szóval itt nem én hibáztam valamit.

[ Szerkesztve ]

(#18050) Robi86


Robi86
senior tag

Ha a MA! fórumot megnyitom, néha fogja magát a drágám, és csak úgy kilép a böngészőből (a gyárit használom). Csak ennél az oldalnál van ez, de ez már nem lehet véletlen, naponta minimum egyszer. Kb. 2hete csinálja. Más is tapasztalt ilyet mostanában?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.