Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) csalafinta65 válasza MaCS_70 (#36000) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Akkor kár volt , ha független, 200 ezret kiadni...ráadásul még rádiód sincsen...és úgy hallottam, hogy a Note4 merül, mint az állat....

(#36002) csalafinta65 válasza zsolt501 (#35997) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Függetlenre , magyar függetlenre nem érkezett semmi. Legalábbis az enyémre nem. Ez elmond mindent.Jelenleg, javítsatok ki, de a 4.3 az utolsó magyar független készülékre kiadott hivatalos szoftver.

[ Szerkesztve ]

(#36003) csalafinta65 válasza szunyi777 (#35999) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Már bocs, de a flip tokod borzalmas gagyi...hogy lehet ilyet venni, erre a szép készülékre??

(#36004) nababika


nababika
aktív tag

En feltettem ezt [link] egy nap után nagyon jó. Meg jöhetnek elő hibák, de amiket én használok mennek szépen, nem volt még fc, nem lagol, az aksi is jónak tűnik.

(#36005) szunyi777 válasza csalafinta65 (#36003) üzenetére


szunyi777
őstag

Jójaz 500pézé! :DDD
A note4-ben sincs rádió? :Y

nababika
Én is kipróbáltam tegnap, itt irtam is róla.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#36006) csalafinta65 válasza szunyi777 (#35999) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Office Depot: eredeti Samsung Note 2 flip tok( kék színben) 870 ft....

(#36007) dancsuri válasza csalafinta65 (#36003) üzenetére


dancsuri
veterán

a szerkesztést nyugodtan használhatod, senki nem fog érte haragudni

(#36005) szunyi777
vagy LTE vagy FM Rádió, a kettő együtt nem megy

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#36008) anadroid válasza csalafinta65 (#36006) üzenetére


anadroid
senior tag

Egy linket szeretnék kérni, vagy azt, hogy melyik üzletben találtad.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#36009) csalafinta65 válasza dancsuri (#36007) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nagyot tettszik tévedni. Az LTE megléte nem akadályozza meg az FM rádió meglétét. Ne a Samsungok között nézelődj!

(#36010) csalafinta65 válasza anadroid (#36008) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Csak az Office Depot netes oldalán rendelhető, és a Pólus Centerben, az ottani üzletükben vehető át.

(#36011) csalafinta65 válasza dancsuri (#36007) üzenetére


csalafinta65
senior tag

De...Samsung Galaxy Mega 2....nézz utána![link]

[ Szerkesztve ]

(#36012) dancsuri válasza csalafinta65 (#36011) üzenetére


dancsuri
veterán

még mindig nem használod a szerkesztést. nehéz?

de nincs Glonass :DD

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#36013) MrCsiT válasza csalafinta65 (#36010) üzenetére


MrCsiT
addikt

Mostmár én is kérem szépen azt a linket, mert pár perc alatt nem került a szemem elé. :F :R

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#36014) MrCsiT válasza MrCsiT (#36013) üzenetére


MrCsiT
addikt

Tévedtem. Meglett. Csak míg a note 3, az arab számmal szerepel, a Note 2, az rómaival Note II

..bár, egy ilyennek több hasznát látnám: ezzel legalább ferdén döntve is megállítható az eszköz, pl. filmnézéshez.

Most egy szilikon tokot használok, ami, bár a kijelzőt nem védi, de a sarkait egy esetleges leeséskor igen.
Az igazi, olyan flipes megoldás volna, ami védi is az eszközt, azonban már a szilikontokot is sokan azért vetik el, mert a telefon eredeti karakterisztikáját megváltoztatja..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#36015) szunyi777 válasza MrCsiT (#36014) üzenetére


szunyi777
őstag

"..bár, egy ilyennek több hasznát látnám:"
Az enyém tudja, és védi, mégha randa is ;]
KÉP
KÉP

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#36016) csalafinta65 válasza dancsuri (#36012) üzenetére


csalafinta65
senior tag

ne a szerkesztéssel foglalkozz! tehát...miért nincsen FM rádió?

(#36017) csalafinta65 válasza MrCsiT (#36013) üzenetére


csalafinta65
senior tag

[link] Eredeti, és szép színű tok. Jó minőségű is. 880 ft.....

[ Szerkesztve ]

(#36018) dancsuri válasza szunyi777 (#36015) üzenetére


dancsuri
veterán

nem rondább mint a sima, viszont sokkal praktikusabb :K

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#36019) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok! Kinek meddig bírta a gyári akkumulátor? Nekem 2 éves, és az az érzésem, hogy már gyengébb mint régen. Milyet érdemes venni, ami jó, esetleg erősebb, de nem jár bumszli hátlappal? ☺

(#36020) havri1 válasza csalafinta65 (#36016) üzenetére


havri1
félisten

Mert nem raktak bele. LTE miatt van galiba, már el lett mondva. A SOC nem támogatja valószínű. Az, hogy a Mega2-ben van (Iszonyat ocsmány az a készülék szvsz, se teljesítmény, az a műanyag hátlap pf), valószínűleg a gyengébb SOC miatt lehetséges. Ha nem így van, akkor a hivatalos indokot majd másold be ide, miután a Samsungtól megkaptad. Egyébiránt leszarja kb mindenki.

A szerkesztést meg használd!

(#36019) kalapacsolok : Használattól függ. Hőmérséklet, töltések száma, stb. De 1-2 év között adja meg magát a tapasztalatok szerint.

[ Szerkesztve ]

havri

(#36021) csalafinta65 válasza havri1 (#36020) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Ugyan már...eddig az LTE volt a gond...most a gyengébb SOC....valószínűleg, írod...tehát nem tudod az okát.akkor meg maradj csöndben! Ne csak Samsungokat nézz! Találsz máshol erősebb SOC-ot, és FM rádiót egyben. ( a szerkesztésről meg ne magyarázz.vettem.)Én nem szarom le...ahogyan írsz, Téged kellene,,,irritáló a stílusod.

[ Szerkesztve ]

(#36022) csalafinta65 válasza havri1 (#36020) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Sony Xperia Z2 D6503 ( nagyon gyenge vas...+ FM rádió....)

(#36023) havri1 válasza csalafinta65 (#36022) üzenetére


havri1
félisten

Samsung melyik készülékét adta ki ezzel a SOC-al?
S5-ben van egyel erősebb, ott sincs FM. Én nem is hiányolom, sose használtam, nem is fogom. Inkább netrádió, online tartalom,ha már zene.

(#36024) taranis: Igen, olvastam azt a sammobileos cikket, és egyet is értek vele, ha valóban ez a hivatalos álláspont a Samsung részéről.
Viszont S3 idejében, sokat boncolgatták eztt a kérdést, és HW -t indokolták.

[ Szerkesztve ]

havri

(#36024) taranis válasza havri1 (#36020) üzenetére


taranis
addikt

S4 kapcsán volt egy cikk sammobilen, ahol az orosz Samsung válaszát idézték egy FM-es kérdésre. Azt írták, hogy a kutatásaik alapján az emberek inkább a digitális tartalomszolgáltatás felé mennek, és zenét is úgy hallgatnak, ezért nem tették bele az FM supportot. Igaz, korábban hardveres okokról lehetett olvasni, ahogy te is írod. Szerintem nehéz ezt megmondani, nincs egy épkézláb állásfoglalása a Samsungnak ebben.
Anyám amúgy most vett magának egy Lumia 735-öt, LTE + FM megfér abban is.

colorizer.net

(#36025) csalafinta65 válasza taranis (#36024) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Valszeg mobilnetről fogok rádiót hallgatni...a hazai viszonyok mások...épkézláb free wifit is alig találni...ezt nem veszi figyelembe a Samsung...Az iPhone után megy...ezen a részen is le vagyunk ejtve, mint a 4.4.2 terén...

(#36026) havri1 válasza csalafinta65 (#36025) üzenetére


havri1
félisten

4.4.2 sem igaz, hiszem ha jól emlékszem, április óta kint van a Note2-re.
Az, hogy a XEH nincs kint, nem a Samsung hibája, hanem a magyar supporté.
Az FM rádiót meg nem a magyar support intézi, tehát a 2-t egy kalap alatt említeni..
A másik meg, a mobilnet. Megkockáztatom, csak nálunk ilyen szar a helyzet, még osztrákoknál is kedvezőbbek az árak, lehetőségek. Máshol nem probléma az online media.

havri

(#36027) dancsuri válasza havri1 (#36026) üzenetére


dancsuri
veterán

erről jobb nem is beszélni, a szolgáltatóm rendszeresen bombáz különféle 4G csomagokkal mert hogy én az aranykártya jogosultságommal......... meg hogy milyen jó lesz nekem. holott ahol lakom rendes térerő sincs, kínszenvedés az egyszerű telefonálás is. ha lefogy az előfizetéshez tartozó net akkor meg úgy lecsökkenti a sebességet, hogy azon aztán nem megy az onlájn rádió. (magenta)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#36028) Dr V


Dr V
őstag

A telenornál lejárt a 2 év hűségem. A kifüggetlenítést hogy lehet náluk legálisan elintézni? A térerő otthon beszélgetésre is alkalmatlan, ezért váltani fogok.

(#36029) scream válasza szunyi777 (#35999) üzenetére


scream
veterán

Nem, Agni-val megy, hasonlóan konfigolva, mint neked.

Nem VOiP, hanem a rendes hanghívás, csak 3G-n (UMTS) van a készülék, nem 2G-n (GSM). Más a hangja a kettőnek.

Mivel meguntam a random restartokat, újra nekiálltam és felraktam tisztán, meglássuk mi lesz, egyelőre jónak tűnik.

(#36030) dancsuri válasza Dr V (#36028) üzenetére


dancsuri
veterán

beviszed és megkérdezed :D

küldtem PÜ-t

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#36031) fasirTTT


fasirTTT
őstag

sziasztok a legújabb hivatalos kitkat-el rendelkező T-mobilos N7105 telra van olyan rootolási lehetőség ami nagyon egyszerű és visszaállítható is ?

(#36032) szunyi777 válasza scream (#36029) üzenetére


szunyi777
őstag

"újra nekiálltam és felraktam tisztán, "
Javasolni is akartam.
Én is újra tettem, mert a Remix rom után a nadroidból vissza állitva, igencsak rosszalkodott...
Nyomtam egy Megawipe-ot, majd ment fel újra, TB-al meg vissza az appok... (TB-vel először csak az appokat szoktam visszatenni, majd mind elintitgatom, és csak amelyiknek nagyon szükséges, csak annak állitom vissza az adatait)

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#36033) MrCsiT válasza havri1 (#36026) üzenetére


MrCsiT
addikt

Lol.
Szerinted tehát, kijelenthető, hogy a magyar support nem a Samsung Co. vállalat része, hanem akkor.. mi is? Kérlek, ezt fejtsd már ki bővebben, hogy is gondoltad? ..csak mert szerintem nagyon is ugyanaz a cég. Csak a T. Vásárlókat máshol a tények alapján többre értékelik, mint minket..

Figyu.. lehet, hogy nem hiszed, de többeket, köztük engem is, eltántorít egy újabb modelltől a rádió hiánya.
érted? Van, akinek ez számít, jó? Tudod miért? Olvasd el, mit írtál a mobilnetről. Éppen azért.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#36034) havri1 válasza MrCsiT (#36033) üzenetére


havri1
félisten

Lehet ezt fényezni, meg sírni, meg ríni.
- Note2-re kint van a 4.4.2, amit a Samsung adott ki.
- Engem nem érdekel az FM rádió
- Én hallgatok mp3-at, meg online zenét, van rá mobilkeretem. Ettől függetlenül, itthon botrányos a publikus mobilnet csomagok adatmennyiség kerete. Ezzel egyetértek.

Lehet venni Sony-t, LG-t, Xiaomit, meg bánomisénmit. Csak aztán meg lehet sírni a garancia miatt.

De amit itt egyesek rinyálnak, ez már hiszti, semmi több.

[ Szerkesztve ]

havri

(#36035) szunyi777 válasza MrCsiT (#36033) üzenetére


szunyi777
őstag

" de többeket, köztük engem is, eltántorít egy újabb modelltől a rádió hiánya."
Ezzel Én is igy vagyok..
Én is tesztelgettem Online rádiókat, de: 2G-n beakadt, 3G-H+ meg zabálta az akksit és az adatmennyiségem.. (Függ a tömöritéstől is)
Nem az akksi a lényeg, mert az tölthető, de véges az adott hónapra a forgalmam, ami utána belassul, és b@szhatom a rádiót. (Tudom, fizessek nagyobb csomagot) ;]

Részemről a rádió táma lezárva...
El kell fogadni, hogy ez ilyen dolog, Note 4-em nem lesz akkor a későbbiekben :DDD

Havri1
" itthon botrányos a publikus mobilnet csomagok adatmennyiség kerete." +1

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#36036) MrCsiT válasza havri1 (#36034) üzenetére


MrCsiT
addikt

"De amit itt egyesek rinyálnak, ez már hiszti, semmi több." - nem teljesen jogos.Én is szívesen vásárolnék T-nél olcsón telót, de ha a környezetemben mindenki vodás, nem fogom tudni megtenni, legalábbis költséghatékonyan nem. Ezek után, akkor ne vegyek Samsungot, mert a függetlenre tesznek magasról?

"Lehet ezt fényezni, meg sírni, meg ríni.
- Note2-re kint van a 4.4.2, amit a Samsung adott ki.
" - Nincs kint az XEH. A T-s, az valóban kint van. Függetlenre, nincs. Hányas betűvel írjam le neked, hogy kihúzd a fejed a homokból, ha tényeket tesznek eléd? :F

Képzeld magad egy független tulaj helyébe. Szerintem, Te sem volnál annyira elégedett, mint most, bár azt is megértem, hogy Te az vagy. Ettől még, nem hiszem, hogy azt, aki nem T-s, minősítgetned kéne, hiszen rájuk(ránk) tényleg tesz magasról a Samsung.

"Az, hogy a XEH nincs kint, nem a Samsung hibája, hanem a magyar supporté." - ez hülyeség. A magyar support is a Samsung része.Nincs kivétel, nincs melléduma. Nincs külön magyar meg angol meg bantu Samsung. Egy darab cég van, aki elvileg felel a leányaiért. Ha a leány tapló, a cég tapló. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#36037) MaCS_70 válasza csalafinta65 (#36001) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ajándék lónak, ugye...

A rádió hiánya engem is zavar, ritkán használtam ugyan, de akkor fontos volt.

A Note4 meg ugyan nem jelent érdemi előrelépést, de nem is merül, sőt, sokkal jobb az akkuideje, mint a kettesé.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#36038) havri1 válasza MrCsiT (#36036) üzenetére


havri1
félisten

Csak mielőtt nagyon rossz irányba tereled, nekem is xeh van. Csöppet sem vagyok elégedett, mert szarul esik, hogy a magyar support szarik a fejünkre. Olvass vissza, itt a levelem amit a magyarokkal beszéltem.
Nagybetűvel értsd : ne magyarba gondolkodj, globálisan. Kint van a független készülékre a 4.4.2. A magyaroknál kell verni az asztalt.
Ébresztő!

[ Szerkesztve ]

havri

(#36039) dancsuri válasza MrCsiT (#36036) üzenetére


dancsuri
veterán

akkor szerinted ki az oka, hogy nincs kiadva a függetlenre? (a szolgáltatós alapja a független) Gyurcsány vagy az Orbán? vagy netán az EU? én megoldottam, felraktam egy másik országét azt jó napot :C

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#36040) csalafinta65 válasza MaCS_70 (#36037) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Ezt kötve hiszem...Két ismerősöm is panaszkodik, hogy is sz@r az akku idő. Pedig az intenzív közelébe sem használják a telefont. ( Egyébként mennyibe volt a 4-re való váltás? )

[ Szerkesztve ]

(#36041) S e t h válasza MaCS_70 (#36037) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálam semmivel sem jobb, kb. ugyanazt a szintet hozza.Hiába a fejlettebb energiagazdálkodás, a kijelző felbontása ezt az előnyt el is viszi.
Bár azt mondják, hogy ha orba-szájba filmezésre használnám akkor jönne ki az előny, de én pont erre nem használom.
Ugyanazon felhasználói szokások tekintetében nálam lényegi változás nincsen a note 2-höz képest.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#36042) MaCS_70 válasza csalafinta65 (#36040) üzenetére


MaCS_70
félisten

Hogyhogy "kötve hiszed"? Miért hazudnék a 4-est fényezve, amikor pont arról írok, hogy nem igazán vagyok elalélva tőle?
Négy napja használom, eddig kétszer töltöttem fel, azaz megy neki a két nap egy töltéssel, pedig most aztán sokat nyomogatom a feltelepítés/mutogatás/kísérletezés miatt. A 2-essel ilyet csak nagyon kímélő használat mellett tudtam elérni.

Az árról/beszerzési helyről, ajándékról lévén szó, nem tudok.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#36043) szunyi777


szunyi777
őstag

Pár perce lőttem ezt a pár akksi időt, ha valakit érdekel.

KÉP
KÉP
KÉP
KÉP
KÉP

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#36044) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Frissítési kérdés:

A http://www.sammobile.com/ -ról letöltött

N7100XXUFND3_N7100OXAFND3_XEF.zip -ben, van 2 fájl.

N7100XXUFND3_N7100OXAFND3_N7100XXUFND3_HOME.tar.md5 - ez érthető, ez megy odinnal a telóra, a leírás szerint, viszont, a szintén a zipben lévő

SS_DL.dll

fájllal, van valami teendő? Ha nincs, vajon, miért van a zipben? :F

dancsuri: nem nyilvánvaló számodra, a 2x leírtak után sem, hogy a Samsung az oka?! Engem nem érdekel, hogy miért annyira autonóm a magyar leány - hogy nem biztosítja azt, amit a többi országban lévő "Samsungok" igen - ez a Samsung Co. belső szervezési ügye. Ettől én, mint végfelhasználó, a termék gyártóját fogom szidni, ha szar a support. Te látsz olyat a telefonon, hogy "Samsung Hungary"? Én esküszöm, nem látok ilyet.. :W

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#36045) MrCsiT válasza MaCS_70 (#36042) üzenetére


MrCsiT
addikt

Még ha esetleg nem is annyira hű de jobb, mint a 2-es, azért gratulálok hozzá, aranyos ajándékot kaptál. ;)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#36046) KTibxx válasza zsolt501 (#35952) üzenetére


KTibxx
aktív tag

Helló!
Így néhány nap elteltével van valami érdemi változás, tapasztalat az utoljára érkezett frissítéssel kapcs?

Köszönöm

(#36047) zsolt501 válasza KTibxx (#36046) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Szia
Az előzőekben leírtakon túl nem tapasztaltam más változást sem negatív sem pozitív irányban.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#36048) KTibxx válasza zsolt501 (#36047) üzenetére


KTibxx
aktív tag

Nagyon köszönöm!
/gyors voltál :) /

(#36049) dancsuri válasza MrCsiT (#36044) üzenetére


dancsuri
veterán

SS_DL.dll - fájllal semmi dolog, nem kell.
nem tudtok már leszálni a Samus témárol??? ezer lehetőség van a friisitésre akit érdekel

ha már odinnal frissítesz miért nem egy frissebbet raksz fel [link]

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#36050) dancsuri válasza dancsuri (#36049) üzenetére


dancsuri
veterán

ez még egy kicsit frissebb N7100XXUFNL1

költekezz, hogy más is költekezhessen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.