Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) ForRedGlory válasza Ferenczi Áko (#299) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Orulunk neki :C

(#302) bigmasterg válasza Bone123 (#297) üzenetére


bigmasterg
addikt

Tipikus...
Éljen a profit. A régebbi, hasonló specifikációjú termékek frissítése helyett kihoznak egy újabb modellt (nagy tesóra hajazó design-al)...

ForRedGlory:
Várjuk a tesztet és összehasonlítót. :)
S3-as és One X-es írásaid tetszettek. :K

[ Szerkesztve ]

(#303) #31342592 válasza DeathAdder (#201) üzenetére


#31342592
törölt tag

+
ennyiért nem rossz vétel

[ Szerkesztve ]

(#304) Cyberpunk válasza Bone123 (#297) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez hány inches is lesz 4? Akkora méretre még elmegy a WVGA, viszont oda nem is kell csúcs 4 magos proci. De ha durván optimalizálva lesz nem írnám én le.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#305) Nazara


Nazara
őstag

Na srácok, engem abszolút meggyőzött. Sima Note-om van, még vagy fél évig marad is, de utána mindenképpen beszerzek egy ilyet, mert nagyon üt. Egyedül a külseje nem tetszik (az előd magasan szebb - szerintem), de minden másban über. :)

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#306) kristof83 válasza Ferenczi Áko (#299) üzenetére


kristof83
aktív tag

Helyes...nagyon-nagyon jól döntöttél! Nincs is fontosabb mint a fényerő alapján megítélni egy telefont! Minden más mellékes :C

[ Szerkesztve ]

(#307) Bone123 válasza Ferenczi Áko (#299) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Nem böngésző volt a Note2-n véletlenül megnyitva?

(#308) Cyberpunk válasza Ferenczi Áko (#299) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Már a Note 1-nek is elég nagy fényereje van. S kontrasztban is veri a TFT-ket. Igaz ennek némi túlszaturáltság az ára, és a fehér kékes lesz.Szóval érdekes, viszont böngészőben, ha be van kapcsolva az energia gazdálkodás az lejjebb veszi, még ha amúgy alapból 100%-on is van.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#309) andrew01 válasza Ferenczi Áko (#299) üzenetére


andrew01
tag

Szerintem az a note egy sIII lehetett...

(#310) Ferenczi Áko válasza Bone123 (#307) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Gmail..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#311) Ferenczi Áko válasza kristof83 (#306) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen,fontos a kijelző. Nem tudom Te hogy vagy vele,de én azt szoktam nézegetni,nem a hátlapot! :DDD

andrew01 Az volt,persze.. :W

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#312) ForRedGlory válasza bigmasterg (#302) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igyekszem... :)
Jövő héten lesz kint, hétvégén nekifekszem.

(#313) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Nekem jobban tetszik mint a Note 1. Eléggé jó lett. Az ára tükrözi is a tudását.

(#314) franc0 válasza Ferenczi Áko (#299) üzenetére


franc0
őstag

A te telefonod a max fényerőre van kifejlesztve, ezzel is hirdetik. Ebben a világ egyik legjobbja.
Persze azzal nem dicsekszel, hogy max fényerőn milyen kritikán aluliak a színeid...

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#315) Cyberpunk válasza franc0 (#314) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na ja. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#316) #31342592 válasza dreamdancer (#75) üzenetére


#31342592
törölt tag

lol.

Ezért annyira jó és egyedi. A tablet ami alapjáraton sokaknak azért nem jön be mert telefonálásra kb használhatatlan, mig szoftveresen csak minimálisan van előrébb, azt most mixelték telefonnal. A végeredmény pedig hogy telefonnak mondhatod, de közel tablet méretű és van is olyan sebessége hogy annak használd.

Praktikusabb, használhatóbb és gyorsabb.

(#73)
Akkor nézd meg ezt a tesztet:[link]

És utána mond hogy rossz. Amit mondasz tény-de csak a feketén. Fehérrel iszonyat.

[ Szerkesztve ]

(#317) #31342592 válasza persil (#73) üzenetére


#31342592
törölt tag

-

[ Szerkesztve ]

(#318) Rakeem válasza Ferenczi Áko (#299) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Szép és jó az észrevétel. De kicsit elnagyolt és pongyola az ilyen módú összehasonlítás.
Adott az a tény hogy a két készülék nem egy kategóriában indul. Innentől kezdve bukott az hogy egyiket is a másikhoz hasonlítsuk.
Tehát leírni azt, hogy nem voltál tőle elájúlva eléggé egyoldalú megközelítés módra utal, ha figyelembe vesszük azt, hogy 2 olyan kijelzőtechnológiával megáldott telekomunikásciós ezközről van szó, mint ég és föld.
Sajnos igen, az amoled ennyit tud fényerőben. De azért arról is beszélj kérlek hogy full fényerőn neked kb milyen mosotts***rok a színeid. (úgy tudom nem éppen olyan mint egy amoledé full fényerőn) Természetesen no offense csak a trollgyanús csak úgy ideírok valamit hszed mellett nem tudtam elmenni. :D
Ha pedig még el is fogadjuk azt a tényt hogy köröket ver az xperia p kijelzője a note II megjelenítőjére, akkor is azt kell mondjam, hogy minden másban pedig a samsung üdvöskéje veri sz***rá-rommá a sony készülékét. Ennnyiiiiiii...

(#319) Ferenczi Áko válasza Rakeem (#318) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nyomkodhattam volna eleget a Note 2-t,de nem dobott fel.. Ha te tudnád hány telefonom volt és hála a konditerem vezetőjének mennyi prémium kategóriás telefont láthattam már a Magyarországi megjelenés előtt vagy a napján..Nekem is volt Samsung telefonom Super Amoled kijelzővel. Tény,hogy szép a kijelzőjük! A színek nagyon kontrasztosak,a fekete az fekete! De így hogy a két telefon kijelzőjét összehasonlítottam, így én is azt mondom,hogy túlszarutált a Samoled! Attól függetlenül nem vonom kétségbe a Note 2 tudását stb,de nekem napi használatban nem kellene. Inkább eladnám és az árát zsebre tenném! Itt kiszálltam a vitából! :))

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#320) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Az ibtimes.com tökéletesen összefoglalta a Note vonzerejét:

"We thought it was ridiculous and we'd hate it, but give it a couple of days and you stop reaching for the iPad when you need a bigger screen because it's already there in your pocket [...] our iPhone 4S felt like a toy and far too small after just a few days with the Note 2. It's amazing how quickly you get used to it, and nothing smaller will do."

"Hihetetlen, hogy milyen könnyen hozzászokik az ember, és kisebb többé nem fog kelleni" - a legtöbb Note tulaj kritikus volt egykor - ki ne mondaná rá, hogy túl nagy telefonnak, mert telefonnak az, aztán 10 millió csóka belátta, hogy telefonálás csak egy része az egésznek, és ha zsebkészüléket órákig használ naponta munkára, szocializálódásra és kikapcsolódásra, miért ne tegye normális, élvezhető méretben?

Jövőre ilyenkor 50.000.000 phablet tulajdonos fog így gondolkodni.

[ Szerkesztve ]

(#321) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Valaki rootolt már? :DDD

(#322) Nazara válasza Bone123 (#320) üzenetére


Nazara
őstag

Pontosan, én is igy vagyok vele. Eleinte féltem, de mondom belevágok, lesz ami lesz, és abszolút bejött. Válthatnék négymagos gépekre most, de szerintem inkább kihagyom, imádom ezt a nagy kijelzőt.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#323) Cyberpunk válasza Bone123 (#320) üzenetére


Cyberpunk
félisten

És milyen igaz. Mondjuk én mindig nagyobbra áhítoztam, már a HD2-nél is mikkor volt.:D Akkor is mindenki azt mondta, hogy ez már használhatatlanul nagy, pedig ma már egérmozi a 4,3" ezekhez képest. És nem kell kisebb 5" alá már nem megyek le egy készülék kedvéért sem. :))

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#324) ronson88


ronson88
tag

Hiányolom az új tulajok kommentjeit. Vagy mindenki csak nyomkodja és nem ér rá ide írni? :D

(#325) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#321) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megvó't :D

(#326) Bici válasza Cyberpunk (#323) üzenetére


Bici
félisten

Ízlés dolga. :K
Én 3 hétig használtam a Galaxy S II-t, és utáltam mert nem tudom egy kézzel használni.
Nekem sokkal fontosabb az egykezes használat, mint a nagy méret. Nálam 3,5-3,7 az ideális, a 4 col is már erősen ujjnyújtogatós nekem.

Persze nagyon bejön a note, meg az ilyen tepsik, de nem tudnám mire használni.
Inkább egy 7 colos tablet a telefon mellé, amikor szabad mindkét kezem. :)

Nem kötekedés, csak egy vélemény, ezért is tettem OFF-ba.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#327) Cyberpunk válasza Bici (#326) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja megértem, ha mobil kell akkor értelem szerűen a kisebb a jobb, ha nem feltétlen csak mobil, akkor meg jó a Note méret. Sőt, ha nem akarod 1 kézzel nyomkodni bőven jó. De hát kinek mi a szükséglet ez ilyen.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#328) kovacs65 válasza ForRedGlory (#321) üzenetére


kovacs65
senior tag

Igen.
Semmi gond.
Google "Galaxy Note 2 root"

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#329) Ferenczi Áko válasza Cyberpunk (#327) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ezt jól mondod komám! :-) Én is a max 4"-os telefonok híve vagyok! Bár az Arc S-em is még belefért,de egy SgS3 vagy egy OneX az már nagy. Hát még egy Note! :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#330) geri|


geri|
aktív tag

jónak tűnik

LiveStrong

(#331) t-bali3 válasza otoaak (#249) üzenetére


t-bali3
senior tag

Köszönöm a választ :R

Igaziból csak azért fontos ez az elhelyezés kérdés, mert nincs autóm, melóba BKV-zok és szeretem ha rögtön észreveszem mikor hívnak.
Télen nyilván nem probléma ott a kabátzseb, de nyáron valahogy be kellene süllyesztenem valamilyen zsebembe, hogy megérezzem ha keresnek.

A kézből telefonálósdi meg nem sznobéria, szimplán viccesnek tűnik a mérete miatt, továbbá én valahogy nem kedvelem a headseteket, csak ezért kérdeztem.

Még egy övtáska féleség nyerő lehet, főleg miután a pénztárcám is egy féltégla, csak sajnos nem a sok bankjegy miatt...

(#332) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Még mindig meglepődök, hogy ez milyen nagy...
Sajnos ez max övtáskában fér el! :(

Mentalita'

(#333) Cyberpunk válasza nincsisbéla (#332) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Napi szinten hordom zsebben. Egy tulajnak elhiheted. Nem kell a táska.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#334) nincsisbéla válasza Cyberpunk (#333) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

És nem nyomja nagyon a zsebed? :)

Mentalita'

(#335) Cyberpunk válasza nincsisbéla (#334) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem, sok mindent lehet vele csinálni, még guggolni és ülni, meg futni is. Nagynak tűnik, de mivel vékony is egész jól el van vele az ember. Nyilván feszülős gatyában nem oké, meg sportolni sem viszem magammal, oda mondjuk mást sem vinnék. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#336) ForRedGlory válasza nincsisbéla (#332) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hülyeség.

(#337) nggabi válasza ForRedGlory (#336) üzenetére


nggabi
nagyúr

na mi va, megtértél szappantartókirály? ;]

"szenyor dzsíííí"

(#338) ForRedGlory válasza nggabi (#337) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez a Nóta 2, nem a Nóta 1, aminek ritka gusztustalan a formája. Bocs :DDD

Itt okoskoggyááá:
Samsung Galaxy Note 2 vs. Samsung Galaxy S3
:)

Jöhet mástól is tipp

[ Szerkesztve ]

(#339) Wave86


Wave86
tag

Tetszetős ez a Note 2, jó, hogy ezt a kategóriát sem hagyja veszendőbe a Samsung. Majd ha lesz egy kis időm, megtapogatom. :)

(#340) nggabi válasza ForRedGlory (#338) üzenetére


nggabi
nagyúr

sztem meg az s3-nak már bocs :DDD

remélem a nóta2 nem ilyen gagyi...

nót1 forevör :P

"szenyor dzsíííí"

(#341) Cyberpunk válasza nggabi (#340) üzenetére


Cyberpunk
félisten

+1 :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#342) DeathAdder válasza Bici (#326) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nemtudom, de én netezésre , írásra még a 3" alatti kijelzős telefonokon is kétkezes voltam.
A Note1-en meg jobb/balkezes írás bekapcsolása nélkül lazán irkálok és böngészgetek egy kézzel pl ebéd közben vagy az autóban, biciklin mégis kézfogáskor elveszik a kezem egyesek lapát kezében..

nggabi: +1 :))

[ Szerkesztve ]

(#343) Nazara válasza DeathAdder (#342) üzenetére


Nazara
őstag

Jó a kézügyességed ;]

Egyébként én is igy vagyok vele, egy kézzel lazán megy :) De ismerőseim mind két kézzel kezelik.

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#344) Atus85 válasza ForRedGlory (#338) üzenetére


Atus85
aktív tag

Hali. Scloud bele került a Note2-be?

(#345) autox3c


autox3c
tag

Akit érdekel, a pocketnow csinált Note 1 vs Note 2 összehasnolítást.
A videó ITT érhető el.

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#346) Tools válasza Bici (#326) üzenetére


Tools
csendes tag

én simán tudom egy kézzel kezelni a note-ot, pedig nincs oriási kezem. nem kell átmarkolni és simán megy, mégsem esik ki a kézből...

(#347) Bone123 válasza Tools (#346) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Én a 4"-os telómat sem markolom és nem ejtettem el még soha beleértve BKVs zötyögést, ezért mosolygom meg a videókat, ahol mint a békát a gyerek úgy szorítják a telót, és még csodálkoznak, hogy a hüvelyujjuk nem ér egy 3,5"-os képernyő tetejére. :)

2008: Rosszul fogod
Apple

2012: Rosszul fogod (és tényleg!)
Samsung

(#348) Fradipuma


Fradipuma
tag

[link]

Ezt valaki tudja hogy lehet elővarázsolni? mert nekem mindig csak google találatokat dob ki, szóval nem olvassa fel, csak rákeres google-ban.

(#349) Nazara válasza Bone123 (#347) üzenetére


Nazara
őstag

Sztem az Apple 2010-ben mondta ezt, az i4 megjelenése után, nem? :U
Ott voltak vételi problémák, meg némi kijelző foltosodás.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#350) ForRedGlory válasza Atus85 (#344) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igen :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.