Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) Koczó93 válasza mekelek (#17000) üzenetére


Koczó93
őstag

Csak fekete képernyőn látszik ugye?
Ez az amoled panel sajátossága. Ragasztási foltokat látsz de nem lesznek nagyobbak minden kijelző ilyen. S3-nál feltünőbb volt mint nótán. Felesleges cseréltetni mert a cserélt panel is ilyen lesz.

(#17002) Ferenczi Áko válasza andrisms (#16999) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az a fényerő szabályozás néha nálam is bezavar..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#17003) mekelek válasza Koczó93 (#17001) üzenetére


mekelek
csendes tag

nem látszik az a világoson is, csak extrém alacsony fénynél, a gyári fényerő csutkára lehúzva és olyan 20% ig a screen filteren... feketénél még nem vettem észre, azt milyen körülmények között kell nézni?

(#17004) Koczó93 válasza mekelek (#17003) üzenetére


Koczó93
őstag

Akkor lehet hogy tényleg hibás a kijelződ. Ezek a regasztási foltok csak sötétben(wc-ben:D ) fekete képernyőn látszik. Ha más színnél látsz foltokat az nem egészséges.

(#17005) mekelek válasza Koczó93 (#17004) üzenetére


mekelek
csendes tag

na és hogy mutassam meg az arra illetékes garanciáztató embernek ? :DDD még ha csaj akkor türhetőbb is az a duma hogy gyere a wc-be mutatok valamit ;] :DDD

(#17006) MurdR válasza mekelek (#17005) üzenetére


MurdR
veterán

Szerintem most még ne foglalkozz vele, majd ha összekarcolódott a kijelződ meg a króm keret akkor kihívod a szervizest (miután beégett a kijelződ ;] ) és kicseréli. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17007) Koczó93 válasza mekelek (#17005) üzenetére


Koczó93
őstag

Gondolom nem fekete képernyőn olvasol. Ha nem fekete a képernyő és mégis foltokat látsz akkor gond van. Én nem magyaráznám túl, megmondnám hogy kuka a panel és kész.

(#17008) Davzone válasza mekelek (#17005) üzenetére


Davzone
senior tag

Ha a minimum fenyeron nem latszik gyarilag akk nem fogjak cserelni. Az hogy 3rd party appal lejebb veszed a fenyerot es latszanak foltok az nem fogja erdekelni.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#17009) mekelek válasza MurdR (#17006) üzenetére


mekelek
csendes tag

most ezt nem sikerült értemeznem, akkor miért lessz jobb :DDD cserélik az egészet vagy pont az, hogy nem cserélik akkor?

Davzone, Koczó93 köszönöm :R tudnám melyikőtöknek van igaza :D

schawo neked is :R

[ Szerkesztve ]

(#17010) schawo válasza mekelek (#17009) üzenetére


schawo
titán

Ne cseréltesd, normális jelenség, és normális használat során nem látható. A többi is ilyen lesz.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17011) Koczó93 válasza mekelek (#17009) üzenetére


Koczó93
őstag

Nem tudom nem használok fényerőre külső appot.
Így nem láttam hogy foltos lenne. Fekete képernyőn sötétben az összes amoled panel foltos kicsit.
Amúgy meg ahogy hallottam nem szoktak problémázni ilyeneken. Otthoni cserénél pláne.

(#17012) MurdR válasza mekelek (#17009) üzenetére


MurdR
veterán

Nekem is foltos egy kicsit, de nem vészes. Ha beég (magától ;]) a kijelző akkor a kerettel együtt cserélik :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17013) Koczó93 válasza MurdR (#17012) üzenetére


Koczó93
őstag

Persze MAGÁTÓL csak és kizárólag mi? :DDD

(#17014) mekelek válasza MurdR (#17012) üzenetére


mekelek
csendes tag

:DDD hogy is van az a "magától" ;] beégés khmm.. :DDD

ez meg hülye kérdés lesz de a garancia papírnak mennyire kell olvashatónak lenni? mert az enyémet a kedves shop oly szépen töltötte ki, hogy egy egyiptológust kéne hozzá hívni, hogy megfejtsék.

[ Szerkesztve ]

(#17015) schawo válasza mekelek (#17014) üzenetére


schawo
titán

Hol vetted?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17016) AliceWake válasza mekelek (#17014) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Egyiptológust :D :C Jól jöhet még egy navaho kódfejtő is.

Amúgy hajlandó ám magátó isl beégni, de csak és kizárólag olyanoknál, akiknek nincsen gyári garijuk. Pl nálam :O

Non omnis moriar.

(#17017) mekelek válasza schawo (#17015) üzenetére


mekelek
csendes tag

partnerogsm-nél, bár a garancia papírt meglátva erős kétségeim vannak hogy jó döntést hoztam...

(#17018) S e t h válasza mekelek (#17017) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vannak kétségeim, hogy elfogadja-e a samu, de ne legyen igazam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17019) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Na. S3-ra már van 4.2.2. Legalábbis egy előzetes verzió.
Hátha lassan mi is sorra kerülünk.

Non omnis moriar.

(#17020) MurdR válasza mekelek (#17014) üzenetére


MurdR
veterán

Urak, kizárólag magától, mivel szándékos károkozásra nem jár a garancia. Viszont Te véletlenül vekapcsolva hagyhatod a kijelzőt valami élénk háttéren 30-40 órára. Nincs benne a leírásban hogy nem :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17021) Siobahn


Siobahn
csendes tag

Tűkön ülve várom nótára a 4.2.2t..:D.

- Siobahn -

(#17022) Koczó93 válasza AliceWake (#17019) üzenetére


Koczó93
őstag

Ideje lenne már. Tetszik a lockscreen benne :D

(#17023) MurdR válasza Koczó93 (#17022) üzenetére


MurdR
veterán

Nem tudom mit vártok rajta annyira :U

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17024) Koczó93 válasza MurdR (#17023) üzenetére


Koczó93
őstag

Nem várom annyira :P ha annyira várnám a verziószám ugrást már rég felraktam volna egy jó kis 4.2 Cm-et :D aztán lehet hogy az lesz belőle. de a napfényes lockscreen tényleg tetszik :DDD

(#17025) nggabi válasza MurdR (#17023) üzenetére


nggabi
nagyúr

az új lock screent, látod ;]

én asszonynak se raktam fel a leaket s3ra, de ha lenne nótára leak azt se raknám fel. nincs értelme, csak a szenvedés lesz belőle...

"szenyor dzsíííí"

(#17026) Koczó93 válasza nggabi (#17025) üzenetére


Koczó93
őstag

Leaket én sem rakok fel :N

(#17027) MurdR


MurdR
veterán

Srácok nagyon csúnyán el kezdett merülni a Noteom, és a gsam battery monitorban semmi elütőt nem találok. Mivel tudnék még utánanézni hogy mi eszi?

NG ezzel én is így vagyok. Majd ha lesz teljesen hivatalos, akkor esetleg.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17028) S e t h válasza MurdR (#17023) üzenetére


S e t h
nagyúr

Csak giccset látok benne, semmi olyat amit lehetne is használni valamire.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17029) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ez az 5-ös android ez lesz valamikor? Mert mintha arról lett volna szó, hogy májusban jön ki valami rendezvény, amint ez bemutatkozik, és akkor már arról volt szó, hogy majd az is jön a Note 2-re. Aztán még 4.2 sincs?

(#17030) schawo válasza lugosi (#17029) üzenetére


schawo
titán

A 4.2 (Jelly Bean) sok extrát nem hoz a 4.1-hez (Jelly Bean) képest, szinte semmit a verziószám változáson kívül. 5.0 android meg nem mostanában lesz. A következő, hamarosan bemutatásra kerülő változat verziószáma 4.3 lesz.

(#17030) schawo
[link] Nincs hivatalos dátuma, az is Jelly Bean lesz, és szinte semmi extrát nem hoz.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17031) lugosi válasza schawo (#17030) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja értem. Akkor félreértettem valamit.
És a 4.3-at mikorra várjuk?

(#17032) nagyj74


nagyj74
senior tag

Sziasztok. Egy kis tapasztalat az OTG használatáról. egyik reggel csatlakoztattam a pendrive-t a telefonhoz, majd rendesen leválasztottam. Aztán aznap este töltőre rakom a telefont és azt veszem észre, hogy nem tölt. Próbáltam másik töltővel, azzal sem. Na, jött is a pánik... Nézem az ébrenlétet, egésznap folyamatosan ébren volt. Az újraindítás megoldotta a problémát, úgyhogy csatlakozom azokhoz, akik az újraindítást javasolják az OTG után.

(#17033) Levente válasza MurdR (#17027) üzenetére


Levente
aktív tag

Ilyen nyomozásban az egyik kedvencem a SystemPanel, amelyik monitorozni tudja a progikat, így akár egy hétre visszamenőleg tud segíteni. Ráadásul, valamiért észrevesz olyan beragadt progikat, amit a többi hasonló alkalmazás nem...

Néhány napja volt ilyen utoljára, mikor az Elecont Weather pörgette pár órán át a CPU-t és csak ezzel derült rá fény. A Battery Monitor Widget mutatta, hogy nagy a merülés mértéke az inaktív időszakban is. Se a rendszer saját kimutatása, se a Wakelock Detektor nem vette észre a bűnöst. Arra hirtelen nem emlékszem, hogy a másik nagy kedvencem, az OS Monitor mutatta-e, de azt is kötelezőnek tartom ilyesmi felderítéshez.

A 4.2-t én azért várom amúgy, lesz (van) benne pár jó dolog azért.
Amíg a Nóta szervizben volt, az S1-en használtam és szerettem. Sajna, az S1 igen gyenge volt, így aztán pár nap után már nem nyúztam, de stabil volt. Én happy leszek a widgetekkel a lock screen-en és a Status bar módosítása is nekem való. Háttérképekkel keveset foglalkozom, az a rész hidegen hagy. Persze kivárok a stabil verzióig.

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#17034) AliceWake válasza MurdR (#17027) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nyomj neki egy factory resetet. Frissítés után nálam csak romlott a helyzet, ha ez kimaradt. Most viszont egy teljes órát javult a kijelzőidőm. Tegnap is volt valakinek extrém merülése frissítés után, de nem válszolt, hogy resetelt-e. Nálam nagyon látványosan javult a felhasználói élmény a frissítés+reset után, pedig mindent ugyanúgy visszapakoltam.
Egy próbát szetrintem megér.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#17035) Dr V válasza Levente (#17033) üzenetére


Dr V
őstag

A system panelt belinkelnéd? Találtam, de érdekes a szövege, nem bízom így benne.

Hogy tudom gyári visszaállíatás után visszaállítani a telefonat? TiB nem játszik, mert nem akarom rootolni a telefonomat.

(#17036) AliceWake válasza Dr V (#17035) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Egyesével mindent :D Manuálisan. Én is úgy szoktam. Két alkalom után ujjgyakorlat.
Esetleg google biztonsági mentés, de arról nem tudom pontosan, mit csinál, sosem használtam.

Non omnis moriar.

(#17037) F1DO


F1DO
senior tag

Tudnátok ajánlani valami jó kis időjárás előrejelző (azt mutató) plusz óra widget-et a kezdőképernyőre?

Az alap Accuweather.com-os elég egyhangú, ráadásul valamiért nálam nem frissül szerda óta. (be van állítva óránkénti frissítésre, de még direkt manuálisan sem tudom kikényszeríteni )

(#17038) Dr V válasza AliceWake (#17036) üzenetére


Dr V
őstag

Asszem a google v a samu mentés után magától már tette nekem vissza az appokat. Az érdekel inkább h hogyam lehet az appokat adatokkal lementeni. Egykét játékba már sok időt fektettem be.

Az a rootolo program amit csak telepíteni és futtatni kell (asszem a farmaroot) unroot után minden nyomot töről? Pcről nem tudok adinnal romot telepíteni, mivel nincs most gépem.

(#17039) AliceWake válasza F1DO (#17037) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Transparent Clock & Weather elég megbízható, folyamatosan frissítgetik, és szerintem szép is.

Dr V Szerintem ahhoz, amit te szeretnél mindenképpen root kell. Framarootról egy kis olvasnivaló. Én még nem használtam, nekem is utána kéne nézni, hogy érdemben nyilatkozzak róla.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#17040) AliceWake válasza Dr V (#17038) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Amúgy ha csak rootolod, mondjuk egy back up miatt, majd unroot és restart (vagy valami ilyesmi dereng a legutóbbi ilyen akcióból) akkor eltűnik a módosított állapot, nem fog elmászni a rendszer.

Bocs a szerk miatt. Így jött ki, ne lőjetek!

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#17041) MurdR válasza AliceWake (#17034) üzenetére


MurdR
veterán

Azt kéne de olyan lusta vagyok mindent újrapakolni rá meg lementeni a dolgokat róla :U :(

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17042) AliceWake válasza MurdR (#17041) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Egyszer kell nekiülni rendesen. Következő alkalommal már csak össze kell fésülgetni a gépen lévő mentett adatokkal. Képeket hosszú átpakolni, ha sok van, de kibírható. Appokat én mondjuk visszatelepítgetem Playből. Ennek folyományaként csukott szemmel is megy a Dead Space első pár pályája, amit viszont ezért sosem fejeztem be :D
De nekem megérte most is a teljesítményjavulás. Rutinosan, meg tűrhető sebességű wifivel, max háromnegyed óra mindent visszapakolni, úgy, ahogy volt.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#17043) fdisk


fdisk
őstag

Két kérdésem lenne.
1. Mi a különbség a két memkari között?link,[link]

2. Honnan rendeljem meg?aqua 10 év gari,vagy az iponból,ahol 5 év garit adnak?(bár ez elég hülye kérdés,mert gondolom a 10 év a nyerő) :DDD

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#17044) Levente válasza Dr V (#17035) üzenetére


Levente
aktív tag

SystemPanel

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#17045) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Az vajon hogy történhetett, hogy éjszaka hazajöttem a tepsivel 3%-os töltöttséggel, kikapcsoltam direkt éjszakára hogy ne merüljön le, most délután bekapcsoltam, és 10%-om van... és ez szép fokozatosan esett, tehát valószínűleg nem a kijelzővel volt gond... emlékszem még éjszaka is jelzett hogy 5% alatt van, és most is... mi történt?! :Y

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#17046) fdisk válasza HUNPSP (#17045) üzenetére


fdisk
őstag

A tied visszatermeli az energiát! Vagy összegyűjti a környezetből,vagy a tér-idő kontinuumból.:DDD

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#17047) Dr V válasza Levente (#17044) üzenetére


Dr V
őstag

Köszi:)

Melyik az a rootolo progi amelyik csak egy apk és futtatni kell? Nem találaom sehol sem.

(#17048) kali válasza HUNPSP (#17045) üzenetére


kali
legenda

amikor korábban alacsonyabb töltöttséget jelzett a kikapcsolás előtt, akkor még futott egy - vagy több - olyan folyamat, ami alapján nem jelezhetett többet a rendszer, de a bekapcsolást követően nem feltétlenül indult el az - vagy más -, így esetleg lehetséges.

[ Szerkesztve ]

(#17049) Levente válasza Dr V (#17047) üzenetére


Levente
aktív tag

Framaroot

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#17050) HUNPSP válasza kali (#17048) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Értem, köszönöm a válaszod!

fdisk: neked is megköszönném...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.