Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) TTomax válasza csabibmx (#4992) üzenetére


TTomax
nagyúr

Állitólag a swiftkey megoldja,egy próbát megér....

Amugy marha unalmas azt olvasni mi gyorsabb,mi szebb mi jobb...ezek mind szubjektiv dolgok,mindeközben aki segitséget kér az meg ignorálva van...ritka rossz a topic,gondolkodjatok el rajta ti tettétek azzá... :(((

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5002) Markizmark


Markizmark
addikt

BatteryCalibration app hogyan működik? Valaki el tudnám nekem magyarázni? Köszönöm.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5003) WaterWave válasza Dare2Live (#5000) üzenetére


WaterWave
veterán

miért veszekedtek ha verekedni is lehet?:D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5004) ZoliM@ster válasza grabber (#4999) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

A képernyőfeloldás 1 dolog,azt aláírom én is,hogy megvan.Ezt írtam le.Nekem a többi dolog tűnik hihetetlennek.Csak néhány az elmúlt pár hozzászólásból:

"az miértvan ha írni akarok valamit akkor cárnom pár tized másodpercet,amikor az S en nem kellett?
Ha telefonálok szintén várnom kell.Opera mobile detto"

" lassan görget, nem elég érzékeny a képernyő, menüben is tud akadozni, sok progit lassan nyit meg, várni kell. "

"Galaxy S is gyorsabban reagált mint a Note"

Így hirtelen ezeket találtam.Nálam ezek a dolgok nem jelentkeznek.Ezért írtam azt,hogy szívesen megnézném minként működik ez azoknál az embereknél,akik ezt tapasztalják.

Nem személyeskedés,nem támadás,csak érdekel :) Peace!Nem kell idegeskedni... :K

ui.:ha annyira fostalicska lassú a Note2 és annyira csodagép még mindig az i9000,akkor szerintem váltson vissza rá mindenki,aki így gondolja.kb. 4 db kijön ennek az árából :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#5005) Howkeddlee válasza Dare2Live (#4991) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Érdekes az amit írtál példaként,hogy a bill.zár gyorsabban old fel! Nekem note2-m van a páromnak jelenleg galaxy s (i9000),mindegyik gyári droiddal,egyik sincs még csak rootolva sem!
Tény hogy talán egy tized mp-el előbb old fel a galaxy s,de ez annyira kicsi különbség,hogy szinte észrevehetetlen!! Mivel ha megnézed,a note2-t mikor elhúzod az ujjadat a kijelzőn,enyhén egy pillanatra besötétití a kijelzőt,míg a galaxy s-nél ilyen "dizájn" nincs,mivel ott rögtön az ikonokat látod!
Viszont csak úgy kíváncsiságból elindítottam mindegyiken a sima mezei angry birds-öt egyszerre. Csak mintegy 11mp-el lassabban töltötte be a játékot a play feliratig...

Jah és én nem személyeskedni akartam,még mielőtt esetleg félreértenéd,és nem is veszekedni!!
Peace! :R

[ Szerkesztve ]

(#5006) lajki7 válasza Howkeddlee (#5005) üzenetére


lajki7
senior tag

Ahogy latom ebben a topicban okos,ertelmes,szakmabeli emberek vannak!
A tema adott; az S az gyorsabb...nem erzekeny a kijelzo,te is neki alsz tesztelni angry birsdel es szamolod a masodoperceket!
Hol vagyok en?:D
Le szoljatok azt akinek esetleg ov tokja van! Lemerem fogadni h itt a tobbsegnek izlese sincsen oltozkodni...ugy kuporgatjak ossze a draga telefonra a penzt. Mert ugye aki ilyen kategoriat vasarol annak illik SZERINTEM mar jol keresni es ne 5havi fizetesbol rakja ossze ra a penzt. Nah mind1,nem szep dolog mast leszolni h milyen tokot vesz mert luzer meg stb...
Megyek vissza S3 topicba,ott is kabare van de nem ennyire:D

Egyebken mst nem viccelek!! En ossze hasonlitottam az otthoni nokia 6310ivel ezt a note2....eg es fold! Az 5mp alatt kapcsol be,ez 20mp!!! Lemertem a casio buvar orammal! Annak a bill. feloldasa fel masodperc ez a szar note2 van vagy 1masodperc! Nah,ilyen szintu dolgokat postolnak a kollegak:))

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#5007) Markizmark válasza lajki7 (#5006) üzenetére


Markizmark
addikt

Azóta is jössz 1 screenshot-tal az LTE sebességéről.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5008) lugosi válasza lajki7 (#5006) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Viszont ékezetekre van pénzünk és ízlésünk, ha már szóba hoztad...

(#5009) Howkeddlee válasza lajki7 (#5006) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Dehogyis teszteltem!! :)) Csak kíváncsiságból és poénból elindítottam mindkettőn ugyanazt (meg csak ez volt fent az asszony telefonján! :) ),és számoltam a másodperceket! :K
Ha tesztelni akartam volna,akkor hidd el nem angry birds-el csináltam volna!! :R
De hát a két telefont egyáltalán nem lehet egy lapon említeni!

(#5010) lajki7 válasza lugosi (#5008) üzenetére


lajki7
senior tag

Majd veszek swifty keyt a playen,csak meg nincs bankkartyam...itt nalunk lent a raktarban napi penz van:D csak a kp!!

Howkeddle!! Elnezest :R:R

Nekem a vice city meg a nova3 az ami favorit:) Mondjuk az a baj h nem erzekeny a kepernyo ezert nem a legjobb:)) de S-en tokolletes:D

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#5011) Markizmark válasza lajki7 (#5010) üzenetére


Markizmark
addikt

Raktárban jól keres az ember ... gondolom neked 1 délutánnyi meló volt a note2 ára.

Elég volna ha letöltenéd telefonra a magyar nyelvet billentyűzetre, de végülis az a csórók módszere, te vedd meg nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5012) lajki7 válasza Markizmark (#5011) üzenetére


lajki7
senior tag

Raktar = ironizalas! Semmi baj:) ilyenekbol el meg az orszag:D "ugy sem erted mit akarok ezzel,mind1" :D
Van magyar nyelv,de nem fogok duplan nyomkodni azert mert egyesek analfak:D

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#5013) Nincs név válasza lajki7 (#5006) üzenetére


Nincs név
tag

"Lemerem fogadni h itt a tobbsegnek izlese sincsen oltozkodni...ugy kuporgatjak ossze a draga telefonra a penzt. "

Ki fogad még, hogy ez pár órán belül nem lesz itt. Grat a személyeskedéshez, nagyot mondtál, öblíthetsz.

A varázs I9000-ről már volt szó korábban, évekig tartó zarándok út és spirituális megtisztulás kell ahhoz, hogy megláss egy ilyet.

(#5014) Markizmark válasza lajki7 (#5012) üzenetére


Markizmark
addikt

Azért majd egy szótárat még vegyél mellé. Biztos én vagyok a hülye, de a samu billentyűzete fölajánlja a kész ékezetes szót, elég ha csak elkezded. Még annál is kevesebbet kell gépelni, mint az ékezet nélküli szavaknál...

Csak az ilyen egyszerű emberek szoktak személyeskedni. A tokhoz és a többi témához éppen semmi köze a keresetnek. :D A többi értelmes ember képes érveket szembe állítani. Amúgy ha kíváncsi vagy rá, én ösztöndíjból vettem, 3 hónap ... XD és még csak meg sem emeltem magam a 'melóban', buliztam is eleget és aludtam is eleget, mégis megdob a suli zsöcivel a jegyeimért.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5015) lajki7 válasza Nincs név (#5013) üzenetére


lajki7
senior tag

Nem baj:D megszoktam mar. Iphone totyikba neha at jarunk trollkodni a regiekkel:D eddig a rekord 5nap kitiltas:D ez max 12ora....

Tudom,nem kell oktatnod:D hidd el regebb ota hasznalok
ilyen szart mint te. Neha kell spanyolul irnom uzenetet es akkor bezavar....
Tudod! A raktaros haveronak;]

Ugyes vagy Potter :C
Ha mar varazsolsz akkor en is elmondom,vizipolozok az elso osztalyban es abbol a penzbol vettem:)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#5016) Markizmark válasza lajki7 (#5015) üzenetére


Markizmark
addikt

Kitettek onnan is, de mégsem tanultál semmiből, grat. :D
Na, hülyékkel befejeztem, az a baj h nem adják föl. XD

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5017) lajki7 válasza Markizmark (#5016) üzenetére


lajki7
senior tag

Nem egyszer....:D max regelek egy ujat ha esetleg vegleg kitiltanak:D

iPhone 11 Pro

(#5018) GaS- válasza Gazda1 (#4976) üzenetére


GaS-
aktív tag

Egész véletlenül nincs bekapcsolva az energiatakarékos mód? :)

(#5019) Howkeddlee


Howkeddlee
senior tag

Akkor egy kicsit más téma,hogy oldam kicsit a feszt: Voltunk ma du. az asszonnyal a Margit hídon illetve a Margit Szigeten,készült 1-2 kép a note2-vel...

Akit érdekel,és kíváncsi a Pesti "hóhelyzetre" :),itt láthatja:

hóember a hídon...

kocogók a Margid szigeten a hídról...

hajók a dunán a hídról...

(#5020) lugosi válasza lajki7 (#5015) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Állati zavaró - és szvsz igénytelen - dolog ékezet nélkül írni, de vannak még akik ott tartanak hogy ez menő. Szerintem - de tényleg szigorúan szvsz - a fórum nyelve a magyar és a magyar nyelvnek részét képezik az ékezetes betűk.
Mi lesz a következő? Valaki kitalálja hogy ő majd ASCII kódokat ír, mi meg dekódoljuk? :F

(#5021) kapi12


kapi12
tag

Valaki meg tudná mondani, hogy azt hol tudom beállítani, hogy csak a 2G működjön, és azt esetleg be lehet állítani valahol, hogy mondjuk automatikusan az adott pillanatba váltson át 3gre vagy adott intervallumot amikor 3g legyen és máskor mindig 2g?

Illetve még egy kérdés, a zárolt képernyőn megjelennek alul ikonok amiket elhúzva az adott alkalmazásba léphetek rögtön, ezeket hogy tudom megváltoztatni, mondjuk a chaton pont felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#5022) rankesz válasza kapi12 (#5021) üzenetére


rankesz
veterán

Beállítások --> vezeték nélküli és hálózatin belül egyéb beállítások --> Mobilhálózatok --> hálózat mód

Az automatikus váltáshoz meg szerintem a Tasker nevű progit ajánlom a Play store-ból, e mellett még nagyon sok dolog ütemezhető /profilozható benne

(#5023) Markizmark válasza kapi12 (#5021) üzenetére


Markizmark
addikt

Beállítások - képernyő lezárása - zárolt képernyő opciói - alkalmazásindítókba lépj bele, nem csak KI-BE huzogatni lehet. :)

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5024) lugosi válasza kapi12 (#5021) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nálam Beállítások / Egyéb beállítások / Mobilhálózatok / Hálózati mód

és itt vagy GSM/WCDMA vagy csak GSM vagy csak WCDMA.

vebbful: olyat hogy lehet kirakni a zárolt képernyőre, hogy mondjuk e-mail betekintő vagy ilyesmi? Vagy kitől van sms-em, nem fogadott hívásom. Ez valamelyik nagyon hasznos lenne.

[ Szerkesztve ]

(#5025) Markizmark válasza lugosi (#5024) üzenetére


Markizmark
addikt

E-mail betekintő dolgot lehet, hogy nem értem, olyannak kéne lennie, mint a widgetnek? Mert ha igen akkor szerintem nem lehet betenni. Sms és nem fogadott hívás esetén szerintem kiteszi az értesítést a kijelző közepére vagy kb oda, és onnan kell elhúzni az ujjad, mint az ikonok esetében.
Szerintem, de már nem emlékszem, nem használok húzós vagy bármilyen föloldást, mert a gyári tokban nehezebben nyomódik meg a power gomb. Ha valaki tudja pontosan akkor írja meg, engem is érdekelne az e-mail dolog. :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5026) lugosi válasza Markizmark (#5025) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, ilyen betekintő widgetre gondolok mint amilyet ios-on is használok. Tök jó lenne, ha az sms-nek is nem csak a számát mutatná, hanem egy kis betekintőt, de az emaillel lenne a legszuperebb. De szerintem biztos meg lehet csinálni valahogy, legfeljebb külső progi kell hozzá. Biztos vagyok benne hogy van ilyen, csak nem ismerem...

(#5027) zsloti válasza Markizmark (#5025) üzenetére


zsloti
senior tag

NFS Most Wanted, GTA III, Dead Space, office suit pro
Ezek a progik most 99 centbe kerülnek a playen!!!

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#5028) kristof83 válasza lajki7 (#5015) üzenetére


kristof83
aktív tag

"vizipolozok az elso osztalyban es abbol a penzbol vettem"
Látom kiszabadultak a majmok az állatkertből :O

(#5029) Markizmark


Markizmark
addikt

Még1×:

BatteryCalibration app hogyan működik? Valaki el tudnám nekem magyarázni? Használta már valaki, hatásos?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5030) sea válasza imi314 (#4968) üzenetére


sea
tag

LOL!Megvan, köszi! Fogjuk a másnaposságomra...:-P

(#5031) zeroo5ux válasza Markizmark (#5029) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

értelmetlen program. batterystats.bin-t törli, régi androidon (gingerbread és alatta) volt hatása amikor kicsit megzavarodott az akksi kijelzés.

(#5032) Markizmark válasza zeroo5ux (#5031) üzenetére


Markizmark
addikt

ICS és JB már nem használ statot?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5033) zack válasza zeroo5ux (#5031) üzenetére


zack
nagyúr

"értelmetlen program"

Ismét egy szakmai "gyöngyszem". :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5034) lalakov


lalakov
senior tag

Ma megvettem a drágaságot.
Máris lenne egy kérdésem. A 64GB-os memóriakártyát leformáztam a telefonban, de a windows (W7 64bit) nem ismeri fel és formázni akarja(egy mini usb-s kártyaolvasóba tettem az eddigi 32-essel nem volt gondom), de csak 27,6 GB-nak látja, holott a telefonban a jó méret látszik.

(#5035) Markizmark válasza lalakov (#5034) üzenetére


Markizmark
addikt

exfat?

zack, akkor kibővítenéd pls? Jó cucc, vagy nem?

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5036) lalakov válasza Markizmark (#5035) üzenetére


lalakov
senior tag

Megnézem, köszi. :R

(#5037) Fradipuma


Fradipuma
tag

Akit zavar, hogy néha előjön a kis kék fül bal oldalt(gyorsindító fül). 4.1.2-ben ha lehúzzátok a task bar-t a legutolsó opciót a sync-et kicserélték a dupla ablak opcióra, ahol ki lehet kapcsolni ezt a feature-t

(#5038) Markizmark válasza Fradipuma (#5037) üzenetére


Markizmark
addikt

Vissza 'gomb'ot hosszan kell nyomni és eltűnik az, amúgy az nem sima gyorsindító, hanem a multiwindows elengedhetetlen kelléke. Onnan tudod behozni a használni kívánt alkalmazásokat.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5039) Gazda1 válasza lugosi (#4989) üzenetére


Gazda1
tag

Köszi a részletes leírást! :R Kicsit sajnálom, hogy nem nyomkodtam meg a Note-ot vásárlás előtt, mert akkor kibuktak volna ezek a "hiányosságok". Ennek ellenére nem bántam meg a vásárlást. Azt hittem, hogy ezt az iPhone-os reccenés-mentességet már tudják az Androidos gépek is. Mindenesetre megpróbálom a lehető legjobban személyre szabni a masinát.

-... - Ne szórakozz, mert felborítalak a fülkével együtt! - De kártyás a fülke. - Akkor kártyás fülkével együtt borítalak fel!

(#5040) Markizmark


Markizmark
addikt

Ingress játékot ajánlom figyelmetekbe. Délen már dúl a harc. :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5041) Fradipuma válasza Markizmark (#5038) üzenetére


Fradipuma
tag

Tudom, de ha kikapcsolod a task bar-ba a dupla ablak módot, akkor hiába nyomod a vissza gomot,nem fogja beadni.

(#5042) 72mviktor válasza Gazda1 (#5039) üzenetére


72mviktor
senior tag

Ezt el is felejtheted.Mármint hogy összehasonlítod a két rendszert,ill a vasat.Az ifon azért tud úgy működni mert az aple mérnökeinek egyetlen adott hardverre kell optimalizálni a szoftvert.Ezzel szemben az androidnak többszáz féle vason kéne jól futnia.Ugye érzed a különbséget?De ezzel szemben ott a rendszer szabadsága és alakíthatósága,szemben az ifon zártságával.Mindenki eldönti kinek mi a fontosabb. :K

(#5041) Fradipuma

És ezzel meg is ölted a multi windows lényegét.Persze akinek nem kell kapcsolja ki.

[ Szerkesztve ]

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#5043) zeroo5ux válasza zack (#5033) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

hallgatlak főnök, ics-n és jb-n mire jó ez a remek program?

Battery Calibration Debunked (By Actual Google Android Dev)

amúgy rossz embert találtál meg, kicsit több rálátásom van az androidos dolgokra mint neked, úgy hogy menj vissza szépen sértődött módba ;) (S2-s pályafutásod után meg az itteni partneros reklámozásod után meg főleg)

[ Szerkesztve ]

(#5044) Markizmark válasza zeroo5ux (#5043) üzenetére


Markizmark
addikt

El se kezdjétek pls, amúgy is root kell hozzá azzal meg nem foglalkozok.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5045) Gazda1 válasza GaS- (#5018) üzenetére


Gazda1
tag

De, bekapcsoltam. Én úgy tudom, hogy az csak alacsony töltöttségnél fogja vissza a gépet.

-... - Ne szórakozz, mert felborítalak a fülkével együtt! - De kártyás a fülke. - Akkor kártyás fülkével együtt borítalak fel!

(#5046) 72mviktor válasza Gazda1 (#5045) üzenetére


72mviktor
senior tag

Rosszul tudod....

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#5047) Markizmark válasza Gazda1 (#5045) üzenetére


Markizmark
addikt

Nem, ha ki van pöckölve a CPU akkor bármilyen töltöttségnél leszabályozza a gépet. Antutuban bőven látszik a tübbezer pontos difi.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5048) zeroo5ux válasza Markizmark (#5032) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

használ, de most már nem száll el egy-egy rom felrakás után. (példa: Galaxy S2-nél volt olyan hogy rom feltelepítés után elszállt az akku kijelzés és teljes feltöltés után visszaugrott 99 %ra a töltöttségi szint, na akkor jött ez a program ami a bin fájlt hivatott törölni ezzel megjavítva a problémát ugyanis a rendszer újra létrehozta a fájlt az adott romhoz tartozó információkkal/adatokkal)

(#5049) zack válasza zeroo5ux (#5043) üzenetére


zack
nagyúr

Olvastam ezt én is. De nem csak "fekete" van meg "fehér". Te kis szakértő. :B
Szóval milyen a rálátásod a kertre a teraszról? :B
Szakmai "rálátást" inkább hagyjuk. ;)

A stílusod meg önmagáért beszél. Alakul a topik. :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5050) Gazda1 válasza 72mviktor (#5046) üzenetére


Gazda1
tag

Akkor ismét tanultam valamit. Most tesztelem így...

-... - Ne szórakozz, mert felborítalak a fülkével együtt! - De kártyás a fülke. - Akkor kártyás fülkével együtt borítalak fel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.