Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Jó meg minden, de Note tulajoknak nem érdemes váltani Note II-re.
Note meglepően jó képeket készít gyenge fényben is. Felbontásban is jobb :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#102) bobooo


bobooo
addikt

instant get. :K

(#103) ronson88 válasza knyitogato (#99) üzenetére


ronson88
tag

Nem, sajnos ez még nem gyári garanciás, csak 1 év bolti (most hívtam fel őket). :(
Kár, pedig náluk vettem tavaly november elején a Note I-t, már 2 év magyar garanciával.

(#104) ForRedGlory válasza BITBOYS (#101) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csak amíg a Note pentile, ez RGB. Ez SOKKAL jobb, mint az.

(#105) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Tény, hogy nem lesz olcsó, meg réteg igényt elégít ki, de nekünk simán mehetne egy ajánlott plecsni is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#106) kbencee


kbencee
aktív tag

Hihetetlen jó cucc, de egy SGS3 mellett nem váltotta ki bennem a must have érzést.

(#107) Fritotel


Fritotel
csendes tag

Bizony-bizony mai naptól kapható, 149.000.-ft a nagyker ára, de még csak 1 év bolti garanciával!
A magyar garis kb. 175-180.000.-ft körül fog alakulni!

Idióták, okoskodók, retardáltak kerüljenek...

(#108) KTTech válasza BITBOYS (#101) üzenetére


KTTech
veterán

A képek minősége nem mindenkit érdekel ;) Tekintve, hogy az minden telefonnál gyakorlatilag a nullával egyenlő. Felbontást meg ne várjunk...
Viszont a kijelző minőségének fejlődése már elég indok lehet a nagyobb készenléti időn és a gyorsabb működésen, az NFC-n és a BT4.0-n felül is.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#109) Nightfall75


Nightfall75
tag

Itt elvileg van 1+2 év garral drágábban (~164.000 Ft) is:

http://gsmhome.hu/samsung-galaxy-note-ii-n7100-16gb.gsm

(#110) Richard válasza Nightfall75 (#109) üzenetére


Richard
őstag

Ez a gari sem ér semmit.

(#111) pufferzóna válasza Barnee88 (#2) üzenetére


pufferzóna
tag

(#2) Barnee88: "nagyon jó készülék, kár, hogy nem hajlandó a samsung a fényes műanyag helyett valami mást használni, akár csak lemattítani, szerintem az is sokat javítana a minőségérzeten."

Most mondanám, hogy ha iPhone lenne, azonnal vennél rá egy tokot! :DD

(#112) Cyberpunk válasza Fritotel (#107) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Bolti garit felejtsd el szerintem ha jót akarsz magadnak. Főleg, hogy erre is lesz prémium gari. Háztól, házig három nap alatt, vagy otthon Budapest esetén.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#113) Remus389


Remus389
veterán

hibátlan készülék a kategóriájában

ettől jobbat nem is lehet csinálni szvsz

engem jobban érdekel az SGS3 mini

#109: Tschak 150 ezer! többre számítottam, mondjuk 200 körül

vár az ember 3 hónapot, bekerül a telenorhoz, lehet közepes előfizetéssel 80-ért megkapod :U (nem mintha kéne a mérete miatt)

a műanyag rendben van, ha fémből lenne dög nehéz lenne, nekem tetszik a formája is és a műanyag maga(ez a szálcsiszolt szürkés szerintem szép)

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#114) ForRedGlory válasza Nightfall75 (#109) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez egy nagy átverés. Kérdeztem őket. 1 év bolti gari és 2 év szoftvergari, lol... semmi gyári... ráadásul a sima 12 hó garis telefon OEM, csak telefon, semmi más, lol

(#115) autox3c


autox3c
tag

Majd ha időközben találtok olyan boltot, ahol rendes garanciával árulják, az érdekelne engem is. Én november elején tervezem megvenni. :)

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#116) Fritotel válasza ForRedGlory (#114) üzenetére


Fritotel
csendes tag

Ez egy jó reklámszöveg...
Semmit nem ér a software gari!!!

Idióták, okoskodók, retardáltak kerüljenek...

(#117) BITBOYS válasza ForRedGlory (#104) üzenetére


BITBOYS
addikt

Használtam már mindkettőt, nem igazán látszik a különbség.

(#108) KTTech Pedig elég sokan rinyálnak a fénykép minőségén, köztük én is. :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#118) Cyberpunk válasza Fritotel (#116) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De azt, hogy sosem lesz rá frissítés.;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#119) Remus389 válasza BITBOYS (#117) üzenetére


Remus389
veterán

valóban alig látszik már a Note1-en hogy Pentile

kicsit még magasabb a képpontsűrűsége is(284 vs 267), de összességében picit szebb lehet az új

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#120) d.beni


d.beni
aktív tag

magyar gyártói garisat jó lenne venni belőle 150ért :D

(#121) nggabi válasza ForRedGlory (#104) üzenetére


nggabi
nagyúr

háháháh :C ez jó volt.

"szenyor dzsíííí"

(#122) ronson88


ronson88
tag

A "gyorsboltban" már mindjárt kapható, igaz nem 149e, viszont magyar garanciás :D

(#123) falijja válasza Remus389 (#119) üzenetére


falijja
őstag

Biztos hogy szebb mert a sima note képe pentile ez meg rgb bár azt hittem hogy ez is az lesz...kellemes csalódás.....5.5" méretben ugy néz ki már megtudják csinálni..... :)

(#124) enginev3.0


enginev3.0
félisten

"5-6 óra kijelzőhasználatot jelentett"

Az már nekem is elég elég lenne.... :O

"A vizelési ingert kiváltó hanghatásoktól"

Ez nagyon jó :D

Egyébként vagy tényleg bemozdult a kezetek, vagy a makró, meg a csirkét kép szörnyű...

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#125) Cyberpunk válasza Remus389 (#119) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha már nem sávosodok a szürkénél már megéri. A Note sajnos eléggé vacak kijelző ügyileg.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#126) BITBOYS válasza Cyberpunk (#125) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igen, ezt remélem orvosolták. Mondjuk S2-nél is fennáll ez a probléma. Filmet nézni csapnivalóan rossz.

(#119) Remusz911 Lehet zavar valakit a mindennapos használatban, nekem tökéletesen megfelelt a Note kijelzője.

Más: Folyamatos autofókuszt mivel lehet elővarázsolni? Nem arra gondolok, hogy megérintem a kijelzőt és ráfokuszál..

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#127) ForRedGlory válasza ronson88 (#122) üzenetére


ForRedGlory
félisten

+60-at nem ér meg a gyári gari :) (szerintem legalábbis)

(#128) Fritotel válasza ronson88 (#122) üzenetére


Fritotel
csendes tag

Reálisan 20-30k között lenne a magyar garis felára...

Idióták, okoskodók, retardáltak kerüljenek...

(#129) autox3c válasza ForRedGlory (#127) üzenetére


autox3c
tag

Hát igen, ez eléggé vastag ár. Én olyan 180-190-ben gondolkodtam gyári garral.

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#130) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hangchipről nem esett szó.
Ugyanazt a wolfsont kapta, amit az S3?

(#131) franc0


franc0
őstag

Nem tudom mit agonizáltok a méreten, nem csak diszkós hülyegyerekek vannak tapis naciban.
Íróasztalon, tárgyalóasztalon, táskában elfér.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#132) DS39


DS39
nagyúr

impozáns készülék, külsőre jobb lett mint az elődje. mondjuk napi szinten telefonálásra még mindig nem látom értelmét, mini tabletnek meg drága, de hát ezt is venni fogják. :)

(#133) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Blokkolás üzemmód, mint a szifonnál a Ne zavarjanak?
Előlapi led(ek)?
Gorilla glass 2?
Videózás közben lehet különböző objektumokra fókuszálni?

(#134) ronson88 válasza ForRedGlory (#127) üzenetére


ronson88
tag

Szerintem is sok érte, viszont a gyorsboltban kb. 165e + Áfa! az ára, a PartNero-s 149e pedig adás-vételis ár. Ha valaki el tudja számolni az áfáját, akkor már "csak" 16e a különbség, annyit pedig (pl. nekem) megérne a magyar gar. De ez csak az én véleményem. :)

(#135) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Update: Lőttem új fotókat városi utamon, valóban sokkal szebbek, mint a korábbiak. Mindenki megnézheti őket a cikkben, az ide vonatkozó részt és a pontszámot módosítottam. Köszi az észrevételeket mindenkinek! :R

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#136) Cyberpunk válasza DeathAdder (#130) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen elvileg az. Szóval itt is jóság van. Csak legyen rá Voodoo. ;] Mondjuk még az S3-ra sincs. :DDD

Egyébként igen nagyon sok az új ára. De nem kötelező rögtön megvenni, én decembernél előbb nem veszem meg, talán karácsonyra meglepem magam vele. ;] S megéri a gyári gari, az előddel sok gond volt/van ennek tudatában én nem kockáztatnák. :)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#137) ForRedGlory válasza Bocha (#135) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mi volt a gond? :)

(#129) autox3c: Mondjuk ez úgy is csak a "kezdőár", le fog ez csúszni 189.000 Ft-ra kb 3-4 hét múlva. Ott megmarad egy ideig, aztán megint megy lentebb.

[ Szerkesztve ]

(#138) rankesz válasza Bocha (#135) üzenetére


rankesz
veterán

Én is köszi! :R

(#139) MPolo


MPolo
csendes tag

Elvileg wolfson dac ja és LED is van! :C

(#140) siti


siti
senior tag

nagy? és mégse fért ki a kijelzőre hogy hétfő, meg október csak rövidítve? :U

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#141) rankesz válasza Bocha (#135) üzenetére


rankesz
veterán

Most nézem, azért a (3.) 4., 5. képen a kamera szoftver HDRmódja előnyösebb lett volna, nem égett volna úgy be a világos rész.

(#142) Bocha válasza rankesz (#141) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Lehet, de az emberek többsége nem HDR móddal fotózgat, mert nem is tudják, hogy mi az. Szerintem ebben az árkategóriában gáz az, hogy ilyen kicsi a dinamikatartomány és állandóan beég az ég. :(

Egyébként már töltöm fel az új videót is Drive-ba, onnan meg a szerverre, ha jobb. De valamiért vacakol az átvitel.

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#143) Gevox válasza Bocha (#135) üzenetére


Gevox
tag

Sziasztok!

Bocha: Köszi a tesztet nektek! :R És külön köszi az új képeket! Lényegesen jobb képek lettek,mint az elsőként készítettek!
Nagyon gondolkodom rajta,hogy az S3-t lecserélem rá! Az S3 tojásformája után ez már kimondottan tetszik! A "röpke pillantás" funkciója is nekem személyesen bejön,kár hogy ez az S3-ból kimaradt!
Amúgy a melegedés mennyire jellemző rá,pl egy teszt vagy egy játék közben? Kb ugyanolyan mint az S3?

(#144) csiribacsi


csiribacsi
tag

gyengék a színei. :(((

Üdv. Ádám

(#145) Bocha válasza Gevox (#143) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem tapasztaltam indokolatlan melegedést, sőt, egyáltalán nem tapasztaltam melegedést. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#146) Gevox válasza Bocha (#145) üzenetére


Gevox
tag

hmmm... ez érdekes!
Csak mert ugye köztudott,hogy a 4magos procikkal szerelt telefonok,ha nagyobb igénybevételnek vannak kitéve mint pl játék,akkor igencsak melegszenek!
Az S3 is,a One X is,és az LG 4x is ilyen sajnos!

[ Szerkesztve ]

(#147) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

"a Samsung hazai képviseletének munkatársai sejtelmesen annyit mondtak, hogy nagyjából olyan áron fog startolni, mint amilyenen annak idején a Galaxy S III tette. Tehát nagyjából 180 000 és 200 000 forint között várhatjuk normális boltban"

Jó az 220 000Ft-nak is.

(#148) dpinyo válasza Bici (#78) üzenetére


dpinyo
csendes tag

Szerintem ezek a tesztek nagyban függenek az épp aktuálisan futó (akár háttérben ) szoftverektől, épp ezért nem kell vér komolyan venni őket.

(#149) Integra


Integra
titán

látszik, hogy végre jb fut rajta :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#150) Einstvan válasza Bocha (#66) üzenetére


Einstvan
aktív tag

Jelen esetben a Note kijelző nagysága nem trendiség. Átgondolt céleszköz stylussal.!
Gondolkozzatok el azon a tényen, hogy az iPhone már Nem etalon semmilyen téren.
Pont az 5-ös szériával vizsgázott le. És a nagyobb vásárlói köre pedig gyerekek gyerek gondolkodással, nagyon fiatalok akiknél nem számit a minöség, a tudás, használhatóság, testre szabhatóság, hanem egy Státusz, amiröl azt hiszi a gazdája hogy "Én menő vagyok és gazdag". Semmi másról nem szól. Annál hitelesebb bizonyiték nincs erről, mint ahogy maguk az ifanok vélekednek igy.
Próbáljatok elszakadni, elvonatkoztatni ettöl a divat telefontól, mikor egy más készüléket teszteltek és kevesebb kritika lesz utána.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.