Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) k5.20 válasza Nazara (#1700) üzenetére


k5.20
senior tag

Nekem 8

(#1702) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Sajnálattal közöljük, hogy a PH! lapcsalád szervereinek karbantartása ma délután 17:00 órától előre láthatóan 23:00 óráig tartanak. Utána új szerverre költözik, kell néhány nap, mire a DNS szerverek átveszik az új címet.
Szíves megértéseteket kérjük!

:DD

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#1703) Tippmix46 válasza Kapanyél (#1702) üzenetére


Tippmix46
senior tag

1 perccccccccccc

(#1704) bulikavagyok válasza Kapanyél (#1702) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

:C

(#1705) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Szabad a vásár :C :C :C

(#1702) Kapanyél: elmész TE A... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1706) Howkeddlee


Howkeddlee
senior tag

Nah megyek elolvasom uram... ! :R

(#1707) Howkeddlee


Howkeddlee
senior tag

Nah megyek elolvasom uram... ! :R

(#1708) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Amikor Android készülékhez bluetoothon billentyűzetet csatlakoztatunk... akkor automatiksan felismeri a cucc a magyar ékezetes betűket is? Minden billentyűzeten lévő karaktert, jelet rendben be lehet vinni?

(#1709) kovacs65 válasza Howkeddlee (#1707) üzenetére


kovacs65
senior tag

Hol is van ez a cikk??

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#1710) Bone123 válasza kovacs65 (#1709) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

http://www.logout.hu/

(#1711) kovacs65 válasza Bone123 (#1710) üzenetére


kovacs65
senior tag

THX

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#1712) majestic


majestic
őstag

Totál kezdő vagyok, bocsi :U

Hogy lehet egy .apk kiterjesztésű progit feltelepíteni a telefonra?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#1713) nggabi válasza majestic (#1712) üzenetére


nggabi
nagyúr

meg kell venni a marketről ;]

"szenyor dzsíííí"

(#1714) lalakov


lalakov
senior tag

A kétablakos működés csak bizonyos programokat engedélyez. A böngésző tudom hogy megy, de mi van az sms-sel? Állandó macera a mobil bankolásnál, hogy amikor elmegyek megnézni a beérkező kódot, nem mindig sikerül úgy visszajutni a bank oldalára, hogy még be tudjam ütni. Ha a kettő egyszerre jelenik meg, akkor viszont gyerekjáték átmásolni.

(#1715) k5.20 válasza lalakov (#1714) üzenetére


k5.20
senior tag

Az is megy alapból.
Egyébként otp-s vagy? Mert ha igen, akkor ott van lehetőséged sms nélkül is bankolgatni.

[ Szerkesztve ]

(#1716) prebuds válasza lalakov (#1714) üzenetére


prebuds
aktív tag

A notification baron úgyis láthatod akár az egész üzenetet ,szóval nem hiszem, hogy annál egyszerűbb és gyorsabb lenne, ha dupla ablakokat nyitogatsz...

(#1717) lalakov válasza k5.20 (#1715) üzenetére


lalakov
senior tag

Köszönöm.
Igen, de nem zavar alapból az sms, biztonságosabb.

prebuds: Erről még nem volt információm, nálam még nem így működik.

(#1718) prebuds válasza lalakov (#1717) üzenetére


prebuds
aktív tag

nálam a régi telón is így volt. Arról nem is beszélve, hogy pop-upban láttam a kódot, úgy jelent meg az sms. elolvastam, kilőttem a pop-upot, beírtam, ennyi.

(#1719) lalakov válasza prebuds (#1718) üzenetére


lalakov
senior tag

Érdekes. :) Pillanatra nálam is megjelenik, de nem minden számsort tudok megjegyezni.

(#1720) ronson88 válasza majestic (#1712) üzenetére


ronson88
tag

Bemásolod a memóriakártyára és simán rákattintasz (külső alkalmazások telepítését engedélyezed, ha le van tiltva).
Pl. így lehet FlashPlayer is, ami alapból már nem megy a Note 2-n.

[ Szerkesztve ]

(#1721) Markizmark


Markizmark
addikt

mkv-t játszik a teló?
Nem tudom ráhúzni a filmet, mert azt írja túllépi az eszköz korlátját.
Mi a megoldás? :S Van valami mkv->avi-mp4 konverter ami bevált?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1722) k5.20 válasza lalakov (#1717) üzenetére


k5.20
senior tag

No már most:

OFF.
van az otp-nek egy androidos app-ja.
Ha ezt beállíttatod, akkor
1.nem kell böngészőből operálgatnod.
2.nálam nem kér sms-kódot ha ebből az app-ból utalok, stb. Piszok gyors és minden művelet elvégezhető vele.
Igaz, mióta beállították, a pc-n nem tudok, csak egy kontroll sms-kóddal belépni a fiókomba. Ott ugyanúgy mint korábban, természetesen kér/küld sms-kódot a tranzakciók hitelesítésére.
ON.

[ Szerkesztve ]

(#1723) lalakov válasza k5.20 (#1722) üzenetére


lalakov
senior tag

Néztem, de csak lakossági számlákhoz használható, nekem meg pont nem ahhoz kell. :) Legalábbis amikor megjelent még így volt.
"kontroll sms-kód" az mi?

(#1724) k5.20 válasza lalakov (#1723) üzenetére


k5.20
senior tag

Eddig a pc-n csak megadtam az azonosítókat, meg az egyéni jelszavamat és beléphettem.
Most miután ezeket megadom, jön még egy sms-is, és az abban lévő kódot is be kell gépelnem, hogy a fiókba bejussak. Tehát pc-n 1 lépéssel több lett az akciózás, de a vasról egyszerűbb az élet. Azonosítókkal belépek és minden megy sms-ek nélkül.

(#1725) lalakov válasza k5.20 (#1724) üzenetére


lalakov
senior tag

Oké, azt hittem valami bonyolultabb lett. Nekem pc-n ez alap, hogy jön sms. :))

(#1726) lalakov


lalakov
senior tag

A gyári galériában el lehet rejteni a nem kívánt képekkel teli mappákat?
Látott már valaki hozzá, fekvő, övre fűzhető tokot?
A Polaris Office szerkeszthető is, ugye?
Filmnézésnél a feliratok méretét, színét is lehet állítani a gyári lejátszóban?
GPS használatával hány órát bír?

(#1727) milanmylo


milanmylo
aktív tag

Pont azt figyelgetem, hogy vaterán már 140 környékén járnak az új bolti garisak, ha netán bejön a telefon a szolgáltatókhoz is, lehet, hogy karácsonyra lenyomják az árakat 125 környékére. Az meg bár abszolút baráti :)

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#1728) k5.20 válasza lalakov (#1726) üzenetére


k5.20
senior tag

Filmnél működik: a mappában létrehozol egy .nomedia nevű fájlt.
Öv tokot most rendeltem a pdair-tól. Nem olcsó, de a harmadik készülékemhez használom ezt a típust és nagyon jó minőségű, megéri az árát.

[ Szerkesztve ]

(#1729) lalakov válasza k5.20 (#1728) üzenetére


lalakov
senior tag

De ez képnél nem jó, mert ha ezt a .nomedia fájlt beteszem mondjuk egy navis könyvtárba, akkor a navi sem találja meg. Most QuickPic-et használok, abban van elrejtés. A gyáriban nem lehet ilyet csinálni?

(#1730) k5.20 válasza lalakov (#1729) üzenetére


k5.20
senior tag

Az nem tudom.
Polarishoz: az eredetileg rajta lévő változat csak olvas, de ha regisztrálsz a samsung apps-ra, akkor ingyen megkapod a teljes változatot, amivel már tudsz szerkeszteni is.

(#1731) lalakov válasza k5.20 (#1730) üzenetére


lalakov
senior tag

Köszönöm. :)
Övtokot most sem találok, honnan veszed?

(#1732) k5.20 válasza lalakov (#1731) üzenetére


k5.20
senior tag

Én innen:
[link]

(#1733) Markizmark válasza k5.20 (#1732) üzenetére


Markizmark
addikt

Médiában 190e a teló, ma láttam.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1734) Tools válasza Markizmark (#1733) üzenetére


Tools
csendes tag

[link] itt csak 177e és elvileg már van raktáron is nekik

(#1735) birka1001


birka1001
csendes tag

Én már nem nagyon birok várni! :O
Minden nap nézem hogy mikor jelenik meg a Telenornál, de a válasz mindig csak az hogy várjak! :(
A 30% kedvezményemért viszont muszáj kivárnom :O :O
Jövőhét kedden remélem már megjelenik, nagyon azt csiripelik...

(#1736) imi314


imi314
senior tag

Sziasztok, Én ma vettem egy fehér Note 2-t, nagyon meg vagyok elégedve vele, szerintem fullos a telo, jo anayaghasználat,nincs ropogás és a toll is nagyon pontos, ma már jött is rá egy 50mb-os frissités , csak igy tovább :)

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#1737) lalakov válasza k5.20 (#1732) üzenetére


lalakov
senior tag

Köszönöm. :)

(#1738) DarkByte


DarkByte
addikt

HWSW megint alkotott: [link] :W

(#1739) prebuds válasza DarkByte (#1738) üzenetére


prebuds
aktív tag

"A legnagyobb remény az volt, hogy idén végre megmagyarázza a stylust a Samsung, de azon túl, hogy az is csak jobb lett, nem léptünk előre. Kaptunk ismét szép, de üzleti felhasználók számára értelmetlen rajzolóprogramot, illetve még mindig lehet képről részleteket kivágni, aminek az életszerűsége szintén megkérdőjelezhető. A Samsung által ajánlott, S-Penhez optimalizált programok szintén komolytalanok, ugyanazt tudják pepitában: rajzolgatni lehet velük.

Próbálkozik a Note II a kézírás-felismeréssel is: elvileg szövegbevitelre és utasításokra is használható, de teljesen életszerűtlen, hogy valaki ceruzával írjon be bármilyen parancsot, ha két pöccintéssel ugyanaz előhozhatja"

Ezzel egyet tudok érteni. Hogy mindenütt a rajzolgatás meg a kézírásfelismerő a nagy szám, az nevetséges... Ja és az, hogy hangsúlyozzák, hogy hú de szuper a ceruza, mert 1024 szinten képes érzékelni a nyomást... Nevetséges! A gyakorlatban nem lehet hajszálfinom vonalat rajzolni vele, szóval az 1024 jól hangzik, de nyomába sem ér egy ceruzának, parasztvakítás ez az 1024 szint.

[ Szerkesztve ]

(#1740) ForRedGlory válasza prebuds (#1739) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez egy jo nagy baromsag... marmint hogy az S-Pen nem hasznalhato jol es sok helyen. Csak azert nem irom le, mert mar leirtam logouton is. Ott egy video is rola hogy mennyire szarcis az az S-Pen... Majd ha hasznaltad, akkor fogalmazz meg ilyen velos velemeny, addig pszt...

Tegnap pl fogtam a google mapsot es megneztem az utvonalat a Speedshopba...szepen korbevagtam az erdekesebb reszt es berajzoltam az utvonalat. Utana nem kellett tobbet terkepet nyitogatni, ott volt a vazlatok kozott....

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1741) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#1740) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kimaradt, hogy a fokepernyore is kikerult... aki szerint nem hasznos, az hazudik es dilettans...

[link]

(#1742) nggabi válasza ForRedGlory (#1740) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha felhívtál volna megmondom hol a speedshop ;]

am a cerka tényleg nem baromság. bár az h 256 vagy 1024 nyomást érzékel már csak mókusvakítás, de összességében nekem is bejött. amióta ezzel jegyzetelek megmentettem egy fát a kivágástól :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#1743) ForRedGlory válasza nggabi (#1742) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jo.... en is tudom hol van, csak teszteltem ;]

(#1744) #02119936 válasza DarkByte (#1738) üzenetére


#02119936
törölt tag

Basszus ne reklámozd már ezt sz. írást! :W

[ Szerkesztve ]

(#1745) ronson88 válasza ForRedGlory (#1743) üzenetére


ronson88
tag

Tetszett a cikked, tényleg az eddig általam olvasott legjobb bemutató volt Note 2 téren, szóval +1 like :)

Na jó, egy kritika. A ×ar hangrendszer felett lazán elsiklottál. (Fejhallgatóval a szifonhoz kepest, nagyon gyatra. )

[ Szerkesztve ]

(#1746) prebuds válasza ForRedGlory (#1740) üzenetére


prebuds
aktív tag

"Tegnap pl fogtam a google mapsot es megneztem az utvonalat a Speedshopba...szepen korbevagtam az erdekesebb reszt es berajzoltam az utvonalat. Utana nem kellett tobbet terkepet nyitogatni, ott volt a vazlatok kozott...." Mindez szép és jó, hogy így is meg lehet oldani, de mibe kerül később bármikor egy térképet megnyitni? Egy tapi? :) És akkor gps is van, látod, merre mész. Macerásabb kivagdosni, bár kétségtelenül nagy élmény máshogy csinálni a dolgokat, mint eddigi telókon.

(#1747) ForRedGlory válasza prebuds (#1746) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egy peldat irtam.... es nem egyszerubb bekapcsolni a gpst majd a terkepet...plane nem gyorsabb...

(#1748) milanmylo válasza prebuds (#1746) üzenetére


milanmylo
aktív tag

Mondok egy életszerűbbet. Valakinek nincs a telefonján google maps, gps, mobilnet, szar a vevője, bármi. Te fogod magad, körbevágod, kijelölöd, elküldöd neki BT-n és a másik boldog.

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#1749) prebuds válasza ForRedGlory (#1747) üzenetére


prebuds
aktív tag

A gpst soha nem kapcsolom be,az automatikus. Egy érintés, es onnan indul a terkep, ahol abbahagytam.

(#1750) prebuds válasza milanmylo (#1748) üzenetére


prebuds
aktív tag

Értem, ezzel csak az a baj, hogy tegye fel a kezét az, akivel szembe jön az utcán ez a szitu :-) Úgy nem látom magam előtt ... Másrészt erre ugyanúgy jó a kepernyofoto is. Ez kb annyira reális, mint osztott nézetben videót nézni meg böngészni egyszerre, az is mutatós dolog pedig.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.