Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15151) schawo válasza pufi35 (#15150) üzenetére


schawo
titán

A google naptár névnap funkciója nem jó?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15152) S e t h válasza Koczó93 (#15144) üzenetére


S e t h
nagyúr

A Tékozló homárra is érdemes elküldeni egy-egy ilyen élményt, aztán a linket meg elküldeni a cégnek is, had egye őket penész.
fdisk- örülök ,hogy jól zárult a rémálom. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15153) komarci


komarci
tag

Én Auchanban 2+2 Samu garis :)

(#15154) stilo18


stilo18
addikt

Nem is tudom miért nem mindenki az Elektromarket-től veszi a Note II-jét...

Rendes Samu garancia, 130 a fehér, 140 a szürke...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#15155) fdisk válasza stilo18 (#15154) üzenetére


fdisk
őstag

+1
Ajánlom én is!

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#15156) kisspepe


kisspepe
tag

Nos válaszolva az előzőekre, azért nem edigital, MediaMarkt stb helyen vettem, mert ott nem lehet LTE-s verziót kapni.

Tudtam, hogy az üzletekkel milyen gondok lehetnek, mert olvasom már kb. két hónapja a fórumot. Azt is tudom, hogy gáz, hogy rögtön nem tudott adni Samu garit és lehet anélkül nem kellett volna elhozni.

Az is igaz, ha a boltba hagyom addig a telefont, még behozat egy Samu garit, ugyan így jártam volna, mert ott helyben sajnos nem kapcsoltuk be a telefont, és nem néztem meg, hogy az IMEI számok egyeznek-e.

Az én hibám, sajnos ez van, ez ellen már csak azt tehetem, hogy visszakérem a pénzemet.

Ma amúgy voltam bent a cégnél, és mondtam mi a helyzet. A srác azt mondta, hogy hétfőn vagy kedden lesz meg a garanciapapír, és hogy utána fog az IMEI problémának is kérdezni. Mondtam neki, hogy Hétfőre jó lenne ha meglenne, mert úgye azért jöttem vissza hogy benne legyünk a 3 napban. Erre ő azt mondta, hogy hát ilyen még nem volt náluk, nem tudja, hogy erre hogy vonatkoznak a jogszabályok.

Mindegy hétfőig várok, hétfőn bemegyek, meghallgatom mit mond, ha ad garipapírt és valami magyarázatot, akkor esetleg még pénz visszakérése előtt átviszem a telefont Kecskemétre a Samsung szervízbe, hogy ők mondják meg jó-e vagy nem. Ha nem lesz hétfőn garanciapapír és értelmes magyarázat, akkor visszakérem a pénzem.

Azonban kerestem a jogszabályokat, ami erre vonatkozik. Nem tudja valaki, hogy melyik jogszabály írja le a boltban vásárlástól való 3 napos elállási jogot? Én csak a neten vásárolt 8 napos elállási jognak a jogszabályait találtam meg.

(#15157) Ferenczi Áko válasza kisspepe (#15156) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én azért a helyedben azt is leellenőrizném, hogy volt e már romcsere a telefonon. Ha volt akkor nem új készüléket kaptál. Rakjad download módba a telót és nézd meg a custom counter számláló mit mutat.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15158) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Nem értem, mi ez a nagy LTE mánia, hogy mindenki ilyen Note 2-t keres. Ha normális lefedettség lenne nem horribilis előfizetési díjért, még megérteném, de így...

(#15159) aicon válasza kisspepe (#15156) üzenetére


aicon
senior tag

"Nem tudja valaki, hogy melyik jogszabály írja le a boltban vásárlástól való 3 napos elállási jogot?"

Elállási jogot nem fogsz találni, (csere)garanciális 3 nappal kevered.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#15160) Impressa válasza kisspepe (#15156) üzenetére


Impressa
őstag

Ebben a topic-ban pontos választ fogsz kapni a 3 napos "elállási jogot" illetően, meg persze a több kérdésedre is. Tényleg érdemes rákérdezned, mert eléggé otthon vannak a témában. És még a jogszabályt is belinkelik neked. :K

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#15161) S e t h válasza Hauptmann (#15158) üzenetére


S e t h
nagyúr

kisspepe írta ,hogy ő 4-5 évre veszi a telefont, kérdés addigra mennyire lesz elterjedt és milyen áron, de egyébként nekem is fura ez a nagy LTE mánia.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15162) fdisk válasza kisspepe (#15156) üzenetére


fdisk
őstag

Úgy olvasom,h Te is hasonló cipőbe léptél mint én.
Sajnálom az eseted.Magamból kiindulva nem lesz egyszerű visszaszerezni a pénzt.Főleg úgy,h nem is neten rendelted meg a terméket.
Elméletileg csak hibás termékeket kötelesek 3 napon belül visszavenni,kicserélni ha kéred.
ezeket találtam:[link],[link]

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#15163) Hauptmann válasza kisspepe (#15156) üzenetére


Hauptmann
addikt

Szerintem felesleges elvinni a Samsung szervizbe. Kérd vissza a pénzt.

@15162 fdisk Nem egyezik az IMEI a hátoldalon és a készülékben, valamint egy függetlenként eladott készüléken szolgáltatós logó köszönt bekapcsoláskor, ez szerintem kimeríti a hiba fogalmát.

[ Szerkesztve ]

(#15164) schawo válasza Hauptmann (#15158) üzenetére


schawo
titán

Főleg, hogy más tekintetben jobb is a sima 7100.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15165) tony7 válasza kisspepe (#15156) üzenetére


tony7
tag

Atvertèk a fejedet ès nem kicsit. A samsunghoz hiàba mègy mert elhajtanak. Ez egy függetlenìtett kèszülék ,tehàt màr garancia ezèrt sincs rà. Az imei szàm ,hogy nem stimmel az meg mèg nagyobb baj. Jobban jàrsz rögtön kéred a pénzed vissza. És jobb ha viszel magaddal valakit tanunak mert mindent le fognak tagadni. 3 napon belül vissza kell adják a pénzedet hiszen nem azt kaptál amièrt fizettél.

(#15166) Sheldon válasza S e t h (#15161) üzenetére


Sheldon
tag

Én is 4-5 évre tervezek a készülékkel, de nekem a sima Note 2 netes képességei is bőven jók, bár ez csak az én véleményem, aki LTE-s verziót akar, vegyen nyugodtan.

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#15167) fdisk válasza Hauptmann (#15163) üzenetére


fdisk
őstag

Tisztában vok vele.
Szerintem is kimeríti a hibás készülék fogalmát.
Már csak az a kérdés,h Ők is így gondolkoznak-e. :)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#15168) Hauptmann válasza S e t h (#15161) üzenetére


Hauptmann
addikt

Én nem terveznék 4-5 évre a Note 2-vel a beégős kijelző miatt. Jó, a gari lejárta előtt kicseréltetjük, na és utána? Hacsaknem fillérekből meg lehet majd oldani, de ezt kétlem.

(#15169) S e t h válasza kisspepe (#15156) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha már a fellépésnél tartunk, esetleg ezzel is lehet próbálkozni.

Büntető törvénykönyv 318. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart és ezzel kárt okoz, csalást követ el.

Haszonszerzési célzat megvan, hiszen így akar több pénzhez jutni általad, tévedésbe ejt, mert azt a látszatot kelti ,hogy független készüléket vásárolsz, de még csak az IMEI számok sem egyeznek és kár ugyan még nem keletkezett, de ha később érvényesíteni akarod a jótállást, akkor bizony már jelentkezik, szóval ezt egy kisebb kárt okozó csalás vétség kísérleteként is fel lehet fogni, persze a rendőrség azzal jönne hogy ez egy polgári jogi szerződés, ahol nem szerződésszerű teljesítés történt, ergo polgári bíróságra tartozik, viszlát.

Viszont ha minden kötél szakad, akkor a boltosnál lehet azzal érvelni ,hogy ez márpedig bűncselekmény és a birtokodban lévő iratok + doboz bizonyítják, hogy téged átvertek, így kéred vissza a pénzedet, vagy feljelentést teszel a hatóságnál+jelzéssel élsz a fogyasztóvédők felé is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15170) pufi35 válasza schawo (#15151) üzenetére


pufi35
csendes tag

Bocs nem vagyok nagy androidos ,azt sem tudom hogy hogyan kell beállítani. biztos jó lenne ha tudnám :( :)

(#15171) ERPY válasza kisspepe (#15156) üzenetére


ERPY
őstag

Miért kell baleknak lenni??? Az imei nem egyezik, a készülék szolgáltatós. Pénz vissza és keress másikat.
Komolyan kérdezem, melyik része nem világos annák, hogy átbaxtak???????? Milyen 3 nap, meg hasonlók? Abban a lendületben zsé vissza, és pont.

(#15172) tony7 válasza ERPY (#15171) üzenetére


tony7
tag

Szerintem el sem tudja képzelni ,hogy mennyi rosszindulatú , szélhámos kereskedő van. Még mindig abba bízik,hogy valami tévedés tőrtént. Pedig nem. :(

(#15173) zsolt501 válasza Hauptmann (#15158) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nállam nem mánia volt az LTE-s készülék, hanem kényszerűség, mivel a T-nél már nem lehet kapni a sima LTE nélküli verziót, és én csak ott vehettem készüléket. :(

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#15174) Hauptmann válasza zsolt501 (#15173) üzenetére


Hauptmann
addikt

Jó, a Te eseted más. Bár a T is elmehet, hogy már nem forgalmazzák a 7100-at üzleti érdekek miatt.

Az mehetne az 1. hsz-be, hogy tiszta 7105 csak a T-től szerezhető be, de az ugye alapesetben nem független. Vagy esetleg Samsung bolt, de az más árkategória.

[ Szerkesztve ]

(#15175) M.Eriksen válasza Hauptmann (#15158) üzenetére


M.Eriksen
tag

Én azért vettem LTE-s verziót,mert akkor éppen 20000 Ft-al olcsóbb volt, mint a sima verzió a T-nél. Amúgy horribilis összeg alatt mit értesz? Nekem Mozaik S csomagom van,5400 Ft és LTE-n tudok netezni. Szerintem ez nem horribilis ár. Olvastam sok helyen,hogy LTE alatt nagyon gyorsan el lehet fogyasztani a keretet,de ezt cáfolnám annyiban,hogy én ugyanúgy netezek,mint a korábbi telefonjaimon és így nem több a forgalmam. Persze youtube-al és hasonlókkal hamar megvan az 500 MB,de az 3G-n is.

[ Szerkesztve ]

(#15176) Ferenczi Áko válasza Hauptmann (#15174) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ez egy nagy baromság amit írtál, higy tiszta Note2 csak a Tmobilenál vagy a Samsungnál szerezhető be..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15177) komarci


komarci
tag

Tokot készülök venni .Ilyet : http://www.speedshop.hu/termekek/66081/tok-samsung-gt-n7100-galaxy-note-2-oldalra-nyilo-szurke-gyari-efc-1j9fseg.html Szerintetek szürkét vagy fehéret? . Valaki akinek van ilyen tokja van irna róla pár szót.Köszönöm.A jelenlegi tokom egy fehér gyári Protektive Cover+ tok,amivel nagyon meg vagyok elégedve,de ez az oldalra nyílót nagyon elegánsnak találom.

(#15178) pufi35


pufi35
csendes tag

Én ezt használom a Note2 -höz "pótakkuként". Bár most mást szeretnék :( :)

http://mobilarena.hu/dl/upc/2013-06/01/381209_ov3mz3pph4b8hrph_20130601_123711-1_2.jpg

http://mobilarena.hu/dl/upc/2013-06/01/381209_kairawx06vzz5bco_20130601_123741-1_1.jpg

[ Szerkesztve ]

(#15179) nagyito88 válasza komarci (#15177) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Milyen a telód? Fehér vagy szürke? Én szürkéhez szürkét vennék, de fehérhez szerintem mind a kettő mehet. Amúgy ha balkezes vagy, és balkézzel veszed ki a telót, valamint balkézzel használnád, felejtsd el, hogy egy kézzel feltudod venni a telefont. Mivel balra nyílik. Én már kezdem megszokni, balkezesként, de elösször kellemetlen volt használni.

(#15180) komarci válasza nagyito88 (#15179) üzenetére


komarci
tag

Jobbkezes vagyok,fehér telóval :)) Jó a tok?Elegáns? Nem kopik nagyon? Köszi

(#15181) Bandita4141 válasza komarci (#15177) üzenetére


Bandita4141
tag

Rendeld meg az ebay-en, 1k-ból megvan! :))

Köszi hogy segítesz!!!

(#15182) nagyito88 válasza komarci (#15180) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Miután megszoktam, nekem bejön nagyon, nem kopik, és szerintem elegásan néz ki, persze lehet neked nem fog ilyen szinten bejönni, ahány ember annyi szokás. Hozzáteszem, csak írni nemtudok jobb kézzel, minden más megy, így nekem nem okozott gondot. Amikor felveszem hátrahajtom a flipet, így nem lóg az arcomba.

Bandita4141: Én is ebay-ről vettem, nekem eredeti jött nfc chippel, 2k körül fizettem érte alatta vagy felette kicsivel már nem emlékszem, még április elejefele. Az olcsóbbikakaban nincs nfc chip, és gyatra minőségűek. Azt kell figyelni amiben van nfc chip, mert az nem bubis fóliában jön, és jobb minőségűek. Enyém mondjuk eredeti dobozzban, ajándék fóliával.

[ Szerkesztve ]

(#15183) Hauptmann válasza Ferenczi Áko (#15176) üzenetére


Hauptmann
addikt

7105-ről van szó.

(#15184) Hauptmann válasza komarci (#15177) üzenetére


Hauptmann
addikt

Én azt várom, hogy mikor lesz olyan kivágott flip tok, mint az S4-hez.

@17175 Yube Azért a 2,vagy a 3 gigás LTE csomag kissé vicces áron van. Persze a felhasználói szokástól függ minden, néha elég az 500Mb is. Amúgy a Te csomagod tényleg nem vészes.

[ Szerkesztve ]

(#15185) Bandita4141 válasza nagyito88 (#15182) üzenetére


Bandita4141
tag

Én még nem vettem ilyet, csak láttam, mert keresgettem tokot a vasamhoz.Végül is ezt [link]rendeltem meg ma reggel. 1.100-ért nem rossz!! :))

[ Szerkesztve ]

Köszi hogy segítesz!!!

(#15186) Markizmark


Markizmark
addikt

Nálatok működik a dongle AHD 17el?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#15187) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Sziasztok
Ma beléptem egy fehér note2-vel a klubba :D nexus 4 röl váltotttam
Kezdésnek tudna nekem valaki magyar 4.1.2 hoz egy linket, mert a hotfile-rol 1 nap alatt jön le.......

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#15188) fdisk


fdisk
őstag

Véleményeket kérnék erről az akksiról/tokról?
Szerintetek használható kütyü?

Leonardo91: Miért váltottál,ha meg szabad kérdeznem?

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#15189) Leonardo91 válasza fdisk (#15188) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Hiányzott a "samsung feeling" , a gyönyörű kijelző és a memókártya :K

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#15190) Bandita4141 válasza fdisk (#15188) üzenetére


Bandita4141
tag

Szerintem nem rossz, bár még nem volt szerencsém kipróbálni!

Köszi hogy segítesz!!!

(#15191) tomas01


tomas01
aktív tag

Sziasztok. A gyári flip samsung tokonak az antenna ami rajta van a tokon az mi célt szolgál? Gsm vagy Nfc?

(#15192) ricshard444


ricshard444
veterán

Linkelnétek pár népszerű, klassz moddolt romot és pár mondatban leírnátok a véleményetek róluk?
Megköszönném :R

S2-n volt olyan rom aninek nem volt menüje, hanem a főképernyőn voltak az ikonok és lehetett témázni az ikonokat, az órát meg ilyenek, ha tudjátok melyik ne habozzatok a válasszal :P

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#15193) pufi35 válasza fdisk (#15188) üzenetére


pufi35
csendes tag

Nekem ilyen van csak 4800mah. szerintem használható de nekem olyan jobban bejönne ami nem töltő hanem az akku nagyobb. Nem lehet egyszerre tölteni a telót és ezt az aksit. Ha a telefon benne van akkor nem látja a számítógép, ki be kell venni belőle, nekem ezért nem tetszik. De használható.

(#15194) ricshard444 válasza ricshard444 (#15192) üzenetére


ricshard444
veterán

Illetve Kernel, vagy a moddolt Rom-osba "épült" már megfelelő.

Vannak dolgok...

(#15195) Ferenczi Áko válasza tomas01 (#15191) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nfc

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15196) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

fehér Protective Cover+ tok nincs valakinek egy eladó véletlenül ? :F

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#15197) schawo válasza M.Eriksen (#15175) üzenetére


schawo
titán

Nem mindegy, hogy a fél-egy-két gigabyte milyen gyorsan jön le, nagyon gyorsan vagy k.rva gyorsan?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15198) M.Eriksen válasza schawo (#15197) üzenetére


M.Eriksen
tag

Lényegében mindegy. De mint írtam én azért vettem LTE-t,mert olcsóbb volt(120k),nem azért mert rászorulok az lte sebességre. De ha már van az nem baj :)

(#15199) fdisk válasza Leonardo91 (#15189) üzenetére


fdisk
őstag

Megértelek. :)

Bandita4141, pufi35: Köszi a válaszokat. Sajnos nem fogom megrendelni , mert kb. fél órája elkezdett meghalni a vinyóm. 100%-os kondiról leesett 22%-ra. :Y :O
Meg kellett rendelnem egyet, míg el nem halálozik teljesen. Arra kell most a pénz.
Remélem még le tudom menteni róla az adatokat.

Még szerencse, hogy itt a note, és kiválóan lehet netezni vele. :D

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#15200) Dr V válasza ricshard444 (#15192) üzenetére


Dr V
őstag

Amire gondolsz, az a MIUI. Van Note 2 re is. Ha jól tudom itt a fórumon páran azt használják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.