Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) Robi86 válasza AliceWake (#14697) üzenetére


Robi86
senior tag

Köszönöm! :R (Az volt a baj, hogy a google fiók szinkronizálása le volt tiltva, de így már meg van minden.)

(#14702) tomas01 válasza M.Eriksen (#14645) üzenetére


tomas01
aktív tag

Köszi. Hát ez elkeserítő :/
Az slcd3 és társa millió pixel hibásak az amoled meg beég :S

(#14703) tomas01 válasza MurdR (#14646) üzenetére


tomas01
aktív tag

uh :D :D

(#14704) tomas01 válasza schawo (#14651) üzenetére


tomas01
aktív tag

Köszi. akor megnyugtató, hogy nem fog annyira nagyon látszódni.

(#14705) Cabrio


Cabrio
aktív tag

Olyan kérdésem lenne, hogy van nálam kölcsönben egy ps3 joy, de úgy tudom, hogy először kábellel kell összekapcsolni, majd csak ezután fog működni bluetoothon.
A kérdés az lenne, honnan szerezzek olyan kábelt?

(#14706) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Na most valaki segítsen pls. nincs nagy baj, csak le akartam egykét progit törölni titaniummal, csaképpen fordítva volt a kijelölés, így pont azokat amiket le akartam nem törölte volna le, viszont az összes többit, rendszeralkalmazásokat meg igen. Természetesen elindítottam, amikor látom hogy törli az üzenetkezelőt, meg stb.. :DDD . Gyorsan nyomtam mégsét meg restartot, nagy baja nem lett a rendszernek, feláll, mondjuk egykét dolog hiányzik, meg akad a rendszer mint az állat, meg hibaüziket is dob, üzenetkezelő ilyesmi nincs meg, term. biztonsági mentés nem volt. :D
Lehet e számítógéppel valahogy esetleg kijavítani a romot, vagy gyalu és rakhatom fel úrja az egészet?
Nem akarnám ezt, mert ki akartam már húzni a 4.2.2 ig. Nem akarnék 1 hónap múlva megint gyalulni...
Ötlet??

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#14707) nggabi válasza Ferdzsoo (#14706) üzenetére


nggabi
nagyúr

1 fájlos rom odinnal. ha mákod van túléli :)

"szenyor dzsíííí"

(#14708) Ferdzsoo válasza nggabi (#14707) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

és ugyanazt a romot toljam ami rajta van, vagy mehet egy újabb is?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#14709) nggabi válasza Ferdzsoo (#14708) üzenetére


nggabi
nagyúr

nekem mind1 ;]

"szenyor dzsíííí"

(#14710) Ferdzsoo válasza nggabi (#14709) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Értem én, de a telefonnak is mindegy? :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#14711) Ferenczi Áko válasza Ferdzsoo (#14708) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Mehet újabb is.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#14712) jagelo


jagelo
aktív tag

Gondolkodtam ezen :) a telefonon, de ha ilyem hamar beég a kijelző, akkor felejtős

(#14713) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Na megint témánál vagyunk mint a hibás chip dologgal kapcsolatban.. Még a végén elhiszik páran, hogy szar ez a telefon.. :(((

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#14714) Impressa válasza jagelo (#14712) üzenetére


Impressa
őstag

Nekem lassan 7 hónapja van meg a telefon, de nem látok rajta semmi beégést szabad szemmel, és nem is érdekel. Kár ettől megijedni, jó telenfon ez, csak használni kel, oszt ennyi. :K

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#14715) zbotond


zbotond
csendes tag

Szerintem bele lehetne írni a tesztekbe ezt a kijelző ügyet, legalább tudnák az emberek, hogy mi a helyzet. Valószínű sokan hátrálnának ezek után és a Samsung is megpróbálná orvosolni a problémát. Szerintem a Note egy kiváló telefon, de IPS kijelzővel jobban szeretném. Valahol olvastam is, hogy a Note III IPS kijelzővel fog érkezni... :)

BlackBerry 8520, Samsung Galaxy S lll, Samsung Galaxy Note 2, Sony Xperia Z, iPhone 4s, Nokia 1320, iPhone 5s, iPhone 6s plus, iPhone 8 plus, Samsung Galaxy S10e, iPhone Xs Max(használatban) :)

(#14716) Ferdzsoo válasza jagelo (#14712) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én is több mint 5 hónapja használom, gyakran elég magas fényerőn..
Tesztel nézve sem égett bele semmi sehova. :N

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#14717) zbotond válasza Ferdzsoo (#14716) üzenetére


zbotond
csendes tag

S nem is foltos s nem is pöttyös s nem is csíkos?

BlackBerry 8520, Samsung Galaxy S lll, Samsung Galaxy Note 2, Sony Xperia Z, iPhone 4s, Nokia 1320, iPhone 5s, iPhone 6s plus, iPhone 8 plus, Samsung Galaxy S10e, iPhone Xs Max(használatban) :)

(#14718) Ferdzsoo válasza zbotond (#14717) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Egy gombostűfejnyi folt volt rajta de már akkor amikor megvettem. De a folt kizárólag lcd tesztelő programmal látszik, csakis minimális fényerőn, és csakis egy bizonyos szürke háttérnél. Egyszóval SOHA nem látszik.
Soha nem látszik normális használat közben...
Semmi más nincs rajta... :N

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#14719) Koczó93 válasza axlfsi (#14676) üzenetére


Koczó93
őstag

Én most rendeltem 5db Nfc tagget német ebayről kemény 1300 forintba fájt. Még nem ért ide majd leírom a tapasztalataim ha megjött :)

Backuppot nem csináltál előtte??Ferenczi: +1
Impressa:+1  legalább ha sokan elhiszik nem lesz tömegtelefon. Elég ha mi tudjuk hogy jó :)

[ Szerkesztve ]

(#14720) Koczó93 válasza Ferdzsoo (#14706) üzenetére


Koczó93
őstag

Dupla

Feree: backuppod nincs?

[ Szerkesztve ]

(#14721) nggabi válasza jagelo (#14712) üzenetére


nggabi
nagyúr

aki automatán használja a fényerőt annak nem fog beégni. gyári garisat kell venni :U

"szenyor dzsíííí"

(#14722) Davzone


Davzone
senior tag

[link]

Valakinek tapasztalata ezzel a a foliaval?
Cikkszam esetleg? Semmi infot nem talalok rola neten pedig elvileg gyari.
Ha valakinek ilyen van a telon dobhatna egy kepet mennyire passzol.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#14723) z67


z67
őstag

Sziasztok!

A múltkor nem túl sok sikerrel jártam a kérdésemmel, talán most. Szóval, ha eljutok odáig, hogy kérésre kicserélik a hibás eMMC chip-et, akkor mire kell felkészülnöm. Kezdhetek minden beállítást elölről, mintha egy új telefont kapnék?

(#14724) alec.cs válasza 72mviktor (#14045) üzenetére


alec.cs
tag

Melyik billentyű app.-nál működik a kézírás is a gyári app.-on kívül a Note 2-ön?

(#14725) Ferdzsoo válasza Koczó93 (#14719) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Soha semmiről nem csinálok backupot, (csak efs-ről van) és eddig nem is kellett és most sem fontos mert meg lehet oldani máshogy.
Számítógépen sem csinálok soha semmiről backupot (term. nem excel tábláról beszélek hanem a rendszerről) és eddig soha nem volt rá szükségem. És nem is lesz. :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#14726) tipuka válasza Impressa (#14714) üzenetére


tipuka
addikt

szintúgy paráltam 1 picit, köztük a mérete miatt, bár én nem annyi ideje használom, mint te. :)
az tuti, hogy ami ennél kisebb kijelzőjű, az már egérmozinak számít nálam, nem bántam meg eddig ;]
(pedig xperia mini pro-val kezdtem, ami jó pici telefon volt :DDD )

(#14727) S e t h


S e t h
nagyúr

Ettől a sok baromságtól, amit leírtatok, letiltottam a notification bart, éljen a paranoia! :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#14728) Koczó93 válasza Ferdzsoo (#14725) üzenetére


Koczó93
őstag

Gépen én sem csinàltam soha. De azért rendszerszintű turkàlás előtt szvsz nem butaság sőt. De ízlések és pofonok :)

(#14729) GML


GML
őstag

Erre a kijelző és egyéb mizériára. Mit jelent hogy "hamar"? Van egy ismim. Panaszkodott (valójában csak gondolkodott, hogy mitől), egy kicsit többet eszik a kocsija. Kérdeztem mennyit? 24-25... 23 helyett.. Most az én 6os átlagomhoz képest a 22 is sok, nemhogy a 24-25. De ha már a 22-ről nézed...

Itt is lehet párhuzamot vonni. Hamar beég. Igen De fogjátok már föl, hogy ez egy ilyen technológia!!!44!!négy!4négy!! A fene egye már meg. :((( A hamar az azt jelenti adott esetben, hogy 2-3 év alatt.
Na most. Erre két dolgot mondanék. Aki ilyet vesz, (mert használja és pénzt keres vele) annak 2 év múlva olyan mindegy, hogy hogy néz ki. Aki azért, hogy felvágjon, az beza, szarul jár, ha sufnizik. Aki meg megvette Boltból , annak meg nó para 26 hónapig.
BTW 44 az új kijelző mindenestül, ha jól tévedek. Egyéb probléma.

Valahogy Mr. Steve Blood annyira felhúzza az agyamat. "nem veszek, mert hamar beég, pfej.. vagy, ...csak 6-7 óra a kijelzőidő gyakorlatban, mikor azt írták, hogy nyóc, meg tisz?. Ezen embereknek van egy tanácsom. Menjen vegyen ifonötöt, kétszerennyiért.

Csókol anyád, Béla...

(#14730) Impressa válasza tipuka (#14726) üzenetére


Impressa
őstag

Hát igen, az Xperia mini sem egy bigfóne :DDD

Én is csak a mérete miatt féltem kicsit, mivel egy Nokia E 52-est használtam előtte, hát hogy is mondjam, igazi felüdülés már a kijelző tekintetében is. :DD Egy valami, aminek leginkább örülök, hogy abban a szerencsés helyzetben voltam, mindenféle rémhírek, félelmek, típushibák tudta nélkül vettem meg a telefont és egyszerűen csak örültem neki, :K és ez most is így van. Egy percig nem bántam meg, hogy megvettem. :N

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#14731) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Most tegye fel a kezét, aki a vaksötét slozin kívül, nem mesterséges körülmények között, a mindennapi használatban úgy érzi fos/diszfunkcionális/randa/használhatatlan a kijelzője. Megkockáztatom nem sokan leszünk..
2012 októberi a készeülékem, bolti garis, sosem vettem le a fényerőt, napi átlag 5 órát nézzük egymást a kijelzővel, van egy diszkrét beégésem a felső sávban (de nem a status bar az), és a telefon továbbra is qrva jó.

A közvetlen környezetemben akad egy több, mint egy éves Note1 is. Makulátlan a kijelzője. Teszten is, általában is. Nem kell frászt kapni.

z67 Igen. Gyári állapotban kapod vissza.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#14732) Koczó93


Koczó93
őstag

Na megérkezett az 5 db nfc taggem németországból. 3at meg is írtam a többit elraktam, nagyon jól működnek, és ennyiért szerintem bőven megérte. Nekem leginkább csak arra kell hogy wifit kapcsolgassa meg bluetoothot, 3g-t.
Este küldök linket akit érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#14733) z67 válasza AliceWake (#14731) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm szépen!

(#14734) Hauptmann válasza Davzone (#14722) üzenetére


Hauptmann
addikt

Én ezt használom. Most nem otthon vagyok, de majd csinálok róla képet. Teljesen takar. Annyi van, hogy nincs olyan szürke színű, mint maga a telefon, így ha felteszed a feketét, egy kicsit megbontja a harmóniát, de nem vészesen.

Egyébként jobban belegondolva már én is osztom azoknak a véleményét, akik szerint teljesen felesleges a fólia. A kijelzőcserét nagy valószínűséggel úgysem fogjuk megúszni (legkésőbb a gari lejárta előtt célszerű élni a lehetőséggel), ennek fényében viszont kár pénzt kiadni egy drága fóliára (max. ebay-ről rendelni valami 1-2 dodósat). Az új kijelzőn majd nem lesz karc. :DDD

@14712 jagelo Nyugodtan vedd meg, e kijelző ne tartson vissza a vásárlástól. Előbb-utóbb beég, ez nem vita tárgya, de lehet, hogy csak úgy sima használat mellett észre sem veszed. Ha meg igen, akkor kijelzőcsere, erre gyári gari esetán 24 hónapon belül bármikor és bármennyiszer lehetőséged van. Nyilván a Samu sem véletlenül adott rá ilyen korrekt garanciafeltételeket.

[ Szerkesztve ]

(#14735) nagyito88


nagyito88
aktív tag

Igen van chip hibás széria, igen beéghet a kijelző, és akkor? De attól még ez remek telefon. Igen elkezd nyikorogni a hátlap, egy idő után, és? Most komolyan, minden telónál vannak betegségek, csak mivel itt a főrumot bujjuk, kitárgyaljuk így sokkolhat némely embert, aki épp ilyet akar venni. Mit kapsz a pénzedért? Beregelt teló esetén prémium szervízt, és egy mindenttudó telefont, ami gyors, szerintem szép, és azért tekintélyt parancsol akár hol feltünik. Ja és 20% nál nem rohansz konektor után, úgy hogy reggel vetted le.

(#14736) Hauptmann válasza nagyito88 (#14735) üzenetére


Hauptmann
addikt

A hibás eMMC chip lassan tán a múlté, talán már csak valami beragadt készletből származó új telefonban lehet. Aki mostanában vett Note 2-t, annak mind sane chipes jutott. Az aggályoskodókat viszont olyan szinten megértem, hogy a 24 hónap gari lejárta után már meg vannak számolva a telefon napjai. Hacsaknem filléres tétel lesz hozzá a kijelző (amit nem hiszek, hogy bekövetkezik).

Nagy valószínűséggel 20-22 hónap múlva Dunát lehet majd rekeszteni a felújított és eladó Note 2-esekból. :DDD Ez valószínűleg a piaci áruknak sem tesz majd jót. Majd kíváncsi leszek, hogy a Note 3 megjelenése mennyivel nyomja le az új és a használt árakat.

[ Szerkesztve ]

(#14737) gyuri2008 válasza Hauptmann (#14736) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nem egy jó alternatíva :(
De szerintem ez minden telefonra jellemző.

[ Szerkesztve ]

(#14738) fdisk


fdisk
őstag

Erre a kérésemre tudna vki válaszolni?

Más.
Restart után kb. 1.6 giga szabad memória van.Egyik pillanatról ez lemegy 700 megára.
Mik eszik ennyire a memót?

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#14739) Hauptmann válasza gyuri2008 (#14737) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ez van, a telefon soha nem volt jó befektetés. Én is 140-ért vettem a HD2-t 2010-ben, most ha 35 körül kapnék érte, örülhetnek. Egyedül az iphone az, ami viszonylag tartja az árát, de az is csak a mesterséges hisztéria miatt, ami körüllengi az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#14740) Hauptmann válasza fdisk (#14738) üzenetére


Hauptmann
addikt

12753, bár ehhez azt hiszem root kell.

(#14741) imrufo


imrufo
tag

A sok rinya után erősíteném egy kicsit a pozitív oldalt.
Nemsokára egy éves lesz a készülékem, és mivel első szériás természetesen őrült csippes.
Az életbe soha semmi baja nem volt ez miatt, azt se tudnám hogy van ilyen hiba, ha nem menne itt a sírás.
A kijelzőmön egy árva bolhafingnyi beégés sincs, akárhogy vizslatom teszprogrammal. Mondjuk az igaz, hogy az utóbbi időben már nem gépészkedek rajta annyit mint mikor új volt, így már csak napi 2-3 óra kijelzőhasználat jön össze. Az akksija még mindig bika, estére általában marad 40-50% úgy hogy az égegyadta világon minden be van kapcsolva ami csak szívhatja készenlétben.
Szerintem ettől jobb telefont nem lehet ma venni, beleértve az S4-et meg a ONE-t is.

(#14742) ERPY válasza imrufo (#14741) üzenetére


ERPY
őstag

Sokan vannak itt első szériások, de az 1 év még nagyon távol van.

(#14743) gyuri2008 válasza imrufo (#14741) üzenetére


gyuri2008
veterán

Részemről megerősítem a hozzászólásod. :K

(#14744) nagyito88


nagyito88
aktív tag

Nicsak, facebook hír samutól:

A 15 új Samsung szerviz autóval még gyorsabban jutunk el Hozzátok! Ismeritek a Samsung Szervizfutár szolgáltatásokat? http://spr.ly/6037kup5

Peugeot ótót kell majd keresni a parkolóban, de szerintem samu logó csak csak feltünő :D

[ Szerkesztve ]

(#14745) aicon válasza imrufo (#14741) üzenetére


aicon
senior tag

Ugyanez itt is, bár az egy évig még van pár hónap. :)

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#14746) Konflikt


Konflikt
addikt

lehet kapni itthon ezt a gyari belebujos note2 tokot? van valakinek, mi a velemeny rola? milyen neven fut?
kb. 2 honapig birta egy ilyen tipus, madj a szelei szethullottak, aztan meg a belso reszen egy ragasztas kezdett feljonni, igy neha ragacsos lett a mobil is..

edit: kozben latom van itthon is 3,5K korul pl. a speedshopban, de itt nincs fekete szinu.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#14747) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Én is beléptem a klubba, ma hozta a futár, LTS-s készülék lett.
Kezdem belakni, azt hiszem lesznek kérdéseim is.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#14748) Impressa válasza zsolt501 (#14747) üzenetére


Impressa
őstag

Üdvözlünk a táborban :C ne kímélj minket a kérdéseiddel. :)

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#14749) ZoliM@ster válasza zsolt501 (#14747) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Azért az összefoglalót egy 2-3x alaposan olvasd át,ne olyanokat kérdezz ami ott egyértelműen le van írva.
Amúgy üdv. a klubban :)

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#14750) tipuka válasza zsolt501 (#14747) üzenetére


tipuka
addikt

csapasd neki nem fogod megbánni a vásárlást :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.