Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) nagyito88 válasza Markizmark (#14450) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Én nemtudom, hogy megy a memókarik gariztatása, meg ki intézi, mert ha lifetime warranty van rá, és a gyárhoz szól, akkor is talán a bolthoz kell fordulni? Mondjuk egy darab memókarim nem ment eddig tönkre le is kopogom, de pendriveböl már 4 is.

(#14452) Juan187


Juan187
csendes tag

Ez tényleg off lesz,de kikívánkozik belőlem.Zsebben turkálás:Sajnos amit eddig tapasztaltam itthon ez a kinek mennyi a keresete/fizetése és úgy egyáltalán az anyagi helyzete-abszolút tabutéma....Mindenki a régi munkahelyeimen takargatta a bérpapírját,nehogy a másik meglássa.Pedig ugyanannyit kerestünk :D Külföldön ez abszolút nem így van(hétköznapi emberekre igaz) sokkal nyitottabbak az emberek,ha pénzről van szó.Nem is kerekedik ki belőle ilyen konfliktus.Persze megértem,mert az itthoni bérek szánalmasak.Csak ügye ezért nem az átlagembernek kellene elsüllyedni hanem a vezetőknek :K
A stílusról: Egy-egy hozzászólás tele van pont-pont vesszőcskékkel(mit ahogyan az enyém is)akkor keresheti az ember a stílust-nem talál semmit-csak kiragad egy neki vagy bántó-vagy tetsző részt és reagál.
Részemről befejeztem,ezúttal csak száraz szakmai kérdésekkel fordulok hozzátok,önökhöz kinek hogy tetszik.

(#14453) MurdR válasza Juan187 (#14452) üzenetére


MurdR
veterán

Nem besértődni kell, olvass már vissza, itt szinte egy baráti társaság van, az volt a gond, hogy betoppantál, és nem éppen szimpi hsz-szel nyitottad a topic életedet.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#14454) Impressa válasza Markizmark (#14450) üzenetére


Impressa
őstag

Ezt az infót anno én is utólag tudtam meg, mikor már kidobtam a csomagolást, és mentem gariztatni a boltba, de rendesek voltak, mert kicserélték enélkül is, igaz 2 hetet kellett várnom rá. ( User's volt )

Ez a sebesség a kártyára vonatkozik? a telefon mekkora max. írás/olvasást tud az SD kártya felé?
Mert, a Zónánál azt monda a srác, hogy USB 2-nek megfelelő sebességet tud a telefon. :F

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#14455) Juan187 válasza MurdR (#14453) üzenetére


Juan187
csendes tag

Nem sértődtem be-már megint mit láttál bele?Hát baszki hülyét kapok :C
Egyébként kb 1 hónapja feltettem itt pár kérdést és először-irány 1.hsz-t kaptam utána meg semmi reakció.Nem ezzel nyitottam :N

[ Szerkesztve ]

(#14456) nagyito88 válasza Juan187 (#14452) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Mert talán külföldön nem annyi az átlagfizetés mint itthon? És kb az életszinvonal is magasabb? Rokonjaim Svédben laknak, tavaj hazajöttek, és most kapaszkodj meg: 2 lakásuk van nyári meg téli lakás. A férje bankba dolgozik, simán ügyintézőként. A nő aki ugye a rokon nevezzük nevén Anette, ő meg acélgyárban adminisztrátor. Két gyereket nevelnek, és évente többször mennek nyaralni... Miért? Ha úgy nézed nem felsővezető eggyik sem, csak sima beosztott. Kivoltak akadva, hogy mennyi itthon az áram, a gáz, a villany, és a netről meg hasonlókról nem is beszéltek. Persze nekik olcsóság volt, de átszámolva már nem olyan vicces.

(#14457) tipuka válasza Titana (#14439) üzenetére


tipuka
addikt

Köszi szépen, megfelelő a kép! :)
Holnap ugrok is az auchan-ba vásárolni. :C (főleg 10 év gariért)

(#14458) Markizmark válasza Impressa (#14454) üzenetére


Markizmark
addikt

A telefon belső memóriáját 110/50 MB/s jellemzi, haverom szerint egy kicsi és lassabb SSD féle. Az 70/30-at pedig a külső kártyára értettem.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#14459) Juan187 válasza nagyito88 (#14456) üzenetére


Juan187
csendes tag

Ha figyelmesen elolvasod a választis leírtam...

(#14460) nagyito88 válasza Juan187 (#14459) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Ha megnézed a kommentek időpontját, és a kommentem méretét, lehet ,hogy még azelőtt kezdtem el írni, hogy választ toltál rá nem?

(#14461) schawo válasza Juan187 (#14459) üzenetére


schawo
titán

Ti még nem unjátok? Akkor folytassátok privátban.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14462) Markizmark válasza schawo (#14461) üzenetére


Markizmark
addikt

De, unjuk, és ugye kitől is indult megint ... :U

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#14463) jagelo


jagelo
aktív tag

Sziasztok S-Pen cerka mindegyikhez jár?Milyen videót és képeket csinál a masina ?:)köszönöm..És minden szempontból?jó készülék?

[ Szerkesztve ]

(#14464) Markizmark válasza jagelo (#14463) üzenetére


Markizmark
addikt

Még jó hogy jár, benne van a seggében, bár a zacskós verza necces... :Y Szerintem nagyon szép képeket és videókat készít, bár van aki szerint kifogásolható.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#14465) Impressa válasza Markizmark (#14458) üzenetére


Impressa
őstag

Köszi az infót,110/50 MB/s tud a telefon, na ezt nem gondoltam volna :Y
Eddig még sehol nem láttam leírva a Nóta belső sebességére vonatkozó infót.

(#14463) jagelo persze adnak, méghozzá HB-set :DD :U

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#14466) jagelo válasza Markizmark (#14464) üzenetére


jagelo
aktív tag

zacskós verza necces... ezt hogy érted??:)

(#14467) tipuka válasza Markizmark (#14464) üzenetére


tipuka
addikt

Hogy őszinte legyek, a kameráján kívűl minden tetszik benne.(zene, mikrofon, játszás, aksi, kijelző, válaszidő, stb.- stb... azok kiválóak)
A cybershotos xenon vakutól a siemens MC60-ig mindenféle kamerával elllátott telefonom volt, de ebben a Nótában tényleg nem jön be a fénykép készítés. a macro meg a napfényes időben csinált képek elfogadhatóak úgy ahogy, de a többi nagyon rossz a számomra. homályosodás, vagy nagy zajok fordulnak elő, pedig próbáltam többfajta fokuszolást, illetve módot. a gyári fényképezőt használom gyári rendszerrel.

jagelo: persze , hogy adják a ceruzát, be is ß@$znä, ha nem kapnál hozzá :)

[ Szerkesztve ]

(#14468) Markizmark válasza Impressa (#14465) üzenetére


Markizmark
addikt

Lehet hogy hülyeséget írtam, chip magazinban olvastam februárban azt, hogy a samu emmc Pro Class 1500 140/50-et tud. Szóval kitudja mit tud a note 2.

(#14466) jagelo : Ha nagyon olcsó a telefon akkor előfordul, hogy a boltok töltő minden nélkül zacskóban adják.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#14469) schawo válasza jagelo (#14463) üzenetére


schawo
titán

Sziasztok S-Pen cerka mindegyikhez jár?
igen

Milyen videót és képeket csinál a masina?
telefonos minőségűt

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14470) nagyito88


nagyito88
aktív tag

Most kicsi bütykölgetem a telót, és valahogy nemtudom, hogy keressek rá a statusbar-ból lehúzható oldalra, amin lehet a ki be kapcsolni a wifit, bt-t és egyebeket. Értesítési terület talán? Meg persze angol megfelelője mi lenne, mert most az istenért nem jut az eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#14471) gyuri2008 válasza Titana (#14445) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szia
Mennyibe került?

(#14472) Juan187 válasza nagyito88 (#14470) üzenetére


Juan187
csendes tag

Notification drawer?

(#14473) nagyito88 válasza Juan187 (#14472) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Azaz :R Köszönöm!

(#14476) nagyito88


nagyito88
aktív tag

Vagy nem voltam elég szemfüles, vagy nem kerestem eléggé, de xda-n nem találtam megoldást arra, hogy a Notification drawer átlátszó legyen. Ebben tudna valaki segíteni? S4 weather, multiwindow, notification bar, music player widget megvan transparentként, de erre nem találtam semmit. Ja stock romot buherálok.

(#14477) Markizmark válasza nagyito88 (#14476) üzenetére


Markizmark
addikt

Simplistic Framework + simplistic controller app. A frameworkot recoveryből kell föltenni, .zip fájl.
De óvatosan, volt akinek behányt tőle a ROM és csak full wipe segített. Mentést csinálj előtte a mostani romodról recoveryben.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#14478) WaterWave válasza Markizmark (#14475) üzenetére


WaterWave
veterán

nah van isten? :DD
ebből nem pezsgő lesz hanem kaviár...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#14479) Markizmark válasza WaterWave (#14478) üzenetére


Markizmark
addikt

:)) :D :DD :DDD :C :R

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#14480) tipuka válasza WaterWave (#14478) üzenetére


tipuka
addikt

:C

[ Szerkesztve ]

(#14481) WaterWave válasza Markizmark (#14479) üzenetére


WaterWave
veterán

De várjál, azért mert úgy neveztem múltkor ahogy, kaptam 12 órát...
Ezzel a fityingeskedő jelzővel nem hiszem megúszod :) Én már hátradőltem, lehet a kaviár miatt repülök mert nem ide tartozik, pedig kevesen tudják ha kaviárral bekened a gorilla glasst akkor a hajszálkarcok eltűnnek :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#14483) nagyito88 válasza Markizmark (#14477) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Köszönöm. Utánna olvasok.

(#14487) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

ILYEN tokot használ valaki? Vélemény?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#14489) Levente válasza Ferenczi Áko (#14487) üzenetére


Levente
aktív tag

Jól néz ki, nekem tetszik az ötlet.

Két aggályom van vele: ha porszem marad a flip és a kijelző között, az karcolódáshoz vezethet. Emiatt én flip nélkülire szavaznék, ez hozza a másik aggályomat: van-e olyan pereme, ami védi a kijelzőt.

Amúgy, ha nem lenne Protective+ tokom, ilyesmit vennék, mert látszik benne a telefon, ami szerintem nagyon szép és az én tokomban rejtve marad ez a szépség. Bár, azért előtte szívesen látnám benne élőben.

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#14496) WinnerB0Y válasza Levente (#14494) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Még OFF
Trololololol :)
Nagyon remélem is :D
Egyértelmű hogy lehetetlen üzlet.
Én sem hinném hogy akadna olyan gyökér aki cserélne :D
Csak így visszaolvasva nem volt itt troll még :D
Aztán gondoltam feldobom a hangulatot.

Már nem
Az igaz, hogy megfordult a fejemben, hogy váltok de még gondolkodok.
Egyenlőre figyelem a topicot hogy milyen telefon is ez. Olyanoktól jobb hallani akik birtokolják egy ideje. Nem szeretek teszteket olvasgatni.

[ Szerkesztve ]

EUNE: iNeeko

(#14497) Levente válasza WinnerB0Y (#14496) üzenetére


Levente
aktív tag

Hát akkor gyorsan olvasd végig azt a pár hozzászólást, amit ide összehordtunk és gyanítom, ha van rá egy kis pénzed, rövidesen köztünk üdvözölhetünk. :C

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#14498) MaciLaci1970 válasza WinnerB0Y (#14496) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

Amennyiben adnék még mellé egy 10"-es tabletet, mennyit kéne még ráfizetnem :F
Tuti biznisz, de igazából a "gyökér" fogott meg az ajánlatodban. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.