Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15301) Ferenczi Áko válasza kisspepe (#15297) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Korrekt választ adtak. Amit még meg tudsz nézni, hogy hányszor volt rajta Rom cserélve. Download módban a custom contumernek 0 értéket kell mutatnia, rovábbá official feliratot.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15302) nagyito88 válasza Ferenczi Áko (#15301) üzenetére


nagyito88
aktív tag

És ha előző tulaj mindent nullázott, és officialba helyezett? Lehet ezt lecheckolták amikor bevették, hamár úgy is értenek hozzá.... hogy 50%-a ilyen a neten eladó telóknak :D

[ Szerkesztve ]

(#15303) zsolt501 válasza nagyito88 (#15300) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Fura mert kies nem jelez gondot, de ha magában a készülékben nézem akkor nekem is ezt írja ki hogy módosított, nekem csak root lett tegnap a lentiek szerint Framaroot-tal.
Ez okozhat gondot a jövőben?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#15304) nagyito88 válasza zsolt501 (#15303) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Tessék már megnézni, a bootloaderből belépve hogy miket ir ki? Minden official e? De ha cseszekedik ürítsétek a chace-t akkor elvileg okés. Nekem simán megy minden vele. Mondjuk nekem nem lte van.

(#15305) fdisk


fdisk
őstag

Használja vki az osztott módot a telón?
Hogy kell életrekelteni ezt a módot?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#15306) nagyito88 válasza fdisk (#15305) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Osztott mód? Nem a több ablak / multi view gondolsz? Am lenyíló menüben van a több ablak gomb a gyors kapcsolok között vagy a vissza gombot hosszan nyomod.

(#15307) Ferenczi Áko válasza fdisk (#15305) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Hosszan nyomjad a vissza gombot. Bal oldalon megjelenik egy kis fül. Katt rá. Kijön egy lista pár programmal. Azt a 2-t amit használni szeretnél húzd a képernyőre. Enjoy.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15308) pzoley válasza nagyito88 (#15252) üzenetére


pzoley
őstag

Az Odin-os root is tökéletes, csak nem úgy, ahogy le van írva az 1-es hsz-ben. Aki azzal root-olt az is megtudja csinálni úgy, hogy minden ok legyen.
Azok is újra megcsinálhatják akik már régebben root-oltak, custom recovery van fent, de stock kernel.
A leírás véget ér a 7. pontnál, de érdemes folytatni, hogy tökéletes legyen.
Ha kész a root, Triangle-vel azonnal törölni kell a countert, hogy official-t jelezzen a download módban.
Ha ez kész, akkor akinek be van lakva a rom, annak programok és adatok mentése backup-al /TB, MyBackup/, majd full wipe és ekkor lesz az eszköz állapota: Normál. Ezután mehet a Restore és ugyan olyan lesz a rendszer állapota mint a Framaroot-tal eleve.

Ha valakit érdekel, hogy lehet úgy mod-dolni a stock rom-ot, hogy megmaradjon ez az állapot, akkor írok róla egy szösszenete. pl akku kijelzés, státuszbár ikonok, hívásnál ne növekedjen a csengőhang hangereje, stb..

(#15309) z67 válasza zsolt501 (#15298) üzenetére


z67
őstag

Nem rootolt és eddig mindig ment is frissítés. Új korától nálam van.

(#15310) zsolt501 válasza nagyito88 (#15304) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Húúú azt hogy is kell, mármint a bootloadert megnézni? Nekem még igen csak új az android iPhone után :D

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#15311) zzola válasza kisspepe (#15297) üzenetére


zzola
félisten

Be lehetne tenni fekete boltnak a www.mobileslaptop.hu címet az első hsz-ba.

(#15312) nagyito88 válasza zsolt501 (#15310) üzenetére


nagyito88
aktív tag

1: kikapcsolod a telót
2: hanegerő le + középső gomb + bekapcs gomb
3: Ekkor bejön egy Waning!-os oldal, itt megnyomod a hanegerő fel-t
4: Egy ujabb oldal jön be, Android figura középen, 5 sor: Odin Mode / Product name / Custom Binary download: no / Current status: Samsung official / System status: Official
6. Hosszan menyomod a bekapcs gombot ekkor újraindul a teló, nem kell akkut kikapni, hogy kilépj ebből a módbol

pzoley: én igényt tartanék rá. És megköszönném. :R

[ Szerkesztve ]

(#15313) zsolt501 válasza nagyito88 (#15312) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Eztírja.

Product Name:GT-N7105
Custom Binary Download: No
Current Binary: Samsung Official
System Status: Custom

Ez így jó?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#15314) nagyito88 válasza zsolt501 (#15313) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Nem! Ott a Custom officialnak kell lennie, hogy frissiteni tudd ota-n és kiesen is.

(#15315) zsolt501 válasza nagyito88 (#15314) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Akkor most mit tegyek?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#15316) M.Eriksen


M.Eriksen
tag

Köszönöm szépen a tanácsot, de már tegnap csináltam egy teljes visszaállítást odinnal és most jó minden.

(#15317) Mephistoone válasza z67 (#15295) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Cache cleaner és restart. farmarootot restart utan ne inditsd el. nekem megy rootolt és felmegy a szerverre uj szoftot keresni szépen...

(#15318) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nem kéne módosítanunk az 1. hsz-t? A legfrissebb magyar független rom szekciót, DMC3-ra? Vagy megvárjuk már vele a 4.2.2-t?

Non omnis moriar.

(#15319) M.Eriksen válasza zsolt501 (#15315) üzenetére


M.Eriksen
tag

Nálam is ez volt probléma. Sajnos csak a gyári rom flashelés oldotta meg. Persze lehet hogy van más megoldás is. Próbáld ki amit Mephistoone javasolt: #15288.
Lassú voltam :)

[ Szerkesztve ]

(#15320) z67 válasza Mephistoone (#15317) üzenetére


z67
őstag

Köszonöm szépen! Nem használtam semmilyen root programot. Valamilyen nem hivatalos forrású program okozhat ilyet? Hogy lehet kideríteni, hogy mi a ludas ezért, ki lehet egyáltalán?

(#15321) zsolt501 válasza M.Eriksen (#15319) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Gyári állapot visszaállítás is segíthet ezen?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#15322) M.Eriksen válasza zsolt501 (#15321) üzenetére


M.Eriksen
tag

Nálam az nem segített.Sem a cache wipeolása recoveryből,sem a full wipe.

(#15323) Mephistoone válasza M.Eriksen (#15316) üzenetére


Mephistoone
senior tag

kicsi off, de szorosan kapcsolódik:
Nekem minden offical és no. Farmaroot van rajta. Volt hogy elcsesztem valami bénázással és bootloopba futottam. Leszedtem az aktuális gyári 1 fájlos romot és odinnal ujra raktam. minden adatom és beállításom megmaradt. és utána is offical minden. ha valakinek nem kell custom rom szerintem ez az út tökre járható. Ja olvasatam ám olyat is hogy semmi root, feltette az 50 megas frissítést és szolt hogy a szoftever updatenel hogy mokolt a telo. A srácnak is cache cleanert javasoltak es egy restartot es megoldotta. onnan vettem en is. az észrevettem hogy eleg csak a farmarootot megnyitni es maris mokoltnak látja. ennyi

(#15324) AliceWake válasza nagyito88 (#15284) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nincs :( Felraktam, vártam a csipogást, nem jelzett, hogy csatlakozott. Lehúztam. Semmi. Visszaraktam. Semmi. Aztán kb. 10 perc erős szidalmazás után nekiállt tölteni. Próbából levettem, de akkor meg nem jelezte, hogy már nem tölt, és ment a töltöttségi érték is fölfele, legalább 5 percig. Majd észrevette magát. Reggelre hajlandó volt feltölteni rendesen. A megszokott tempóban merül.
Ma kipróbálgatom megint, hogy mi van (géppel, másik fejjel, másik töltővel, etc), éjszaka már nem volt kedvem ezzel szórakozni.

Non omnis moriar.

(#15325) Mephistoone válasza zsolt501 (#15313) üzenetére


Mephistoone
senior tag

én odinnal feltenném a gyárit, de lehet más ezt jobban tudja

(#15326) zsolt501 válasza Mephistoone (#15325) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Azt hogyan is kell csinálni, illetve honnan tudok gyári T-s LTE-s leszedni?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#15327) M.Eriksen válasza Mephistoone (#15325) üzenetére


M.Eriksen
tag

Én is ezt javasolnám,számomra csak ez volt a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#15328) zsolt501 válasza M.Eriksen (#15327) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ezt töltsem?
N7105XXDMB2_N7105TMHDLK8_TMH.zip

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#15329) M.Eriksen válasza zsolt501 (#15328) üzenetére


M.Eriksen
tag

Igen,ez jó lesz.
itt le van írva,hogy kell csinálni

[ Szerkesztve ]

(#15330) nagyito88 válasza AliceWake (#15324) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Nekem is ez volt, helyrejött a progi törlése után. Lehet hibásan kötöttem a problémát a progihoz. Akkor sokat turkáltam a rom-ban, jegelgettem elég sok mindent.... Majd több minden is bekakált, pl ledobott a hálózatról, később kiderült, hogy telenor vs samu időnként művel ilyet. De ezt utólag tudtam meg, és egy rendszer újrahúzás után egyszer sem jött elő ez a porblem a mai napig.

(#15331) ricshard444


ricshard444
veterán

Ez a tok az akkufedél helyére megy?

Amit néztem olcsót az ilyen patentos volt tutira, ez alig drágább.

Vannak dolgok...

(#15332) fdisk


fdisk
őstag

Ferenczi Ákos, nagyito88: Köszi. :R

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#15333) Davzone válasza ricshard444 (#15331) üzenetére


Davzone
senior tag

Ha ez a gyari akkor igen. Leveszed a hatlapot es ez megy helyére.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#15334) nagyito88 válasza ricshard444 (#15331) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Nekem ilyen van amit linkeltél, szürkében. Ha ilyet veszel arra kell figyelned, hogy nfc chip legyen benne. Azok jobb minőségűek, és csak picivel drágább.

(#15335) ricshard444


ricshard444
veterán

Köszi a gyors válaszokat, akkor nézek egy NFC-set :R

Vannak dolgok...

(#15336) Ferenczi Áko válasza ricshard444 (#15331) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen a hátlap helyére megy.
Upsz, beelőztek..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15337) komarci válasza ricshard444 (#15335) üzenetére


komarci
tag

Én tegnap vettem nfc-s fehéret speedshopból nagyok tetszik.Mennyiért láttál gyári nfc-set?

(#15338) Mephistoone válasza zsolt501 (#15326) üzenetére


Mephistoone
senior tag

ez első hozzászólásból csináltam szó szerint az egy fileos telepitési menettel.

(#15339) pusihusi válasza zsolt501 (#15328) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia az jó lett nekem is, utna rootoltam és töröltem a a vagy 5 root3 romm nyomokat, s most már elfogadja a Kies :C :R

Üdv. Feri!!

(#15340) pusihusi válasza nagyito88 (#15334) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia az chip hol található, kutyusomban van de onnan már nem veszem ki! :DD Bocsi szerkesztési idő benéztem :K :U

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#15341) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Most várom hogy letöltődjön a fájl, csak hát nem kapkod.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#15342) Mephistoone válasza ricshard444 (#15331) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Én ilyet rendeltem mert a gyári nem védi a "fém" keretet:
[link]
Nem olcsó de az új keret sem :)

[ Szerkesztve ]

(#15343) DrJaka válasza kisspepe (#15297) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Magánszemélytől vásárolták, aki vélhetően függetlenítette, is ennek ellenére állítja hogy "vadonat" új volt :)
Miután kaptál egy új telefont, vagy esetleg visszakaptad a pénzed, burkoltan megérdeklődhetnéd hogy milyen note2 kiegészítőket tudnak neked felajánlani ajándékba, annak érdekében hogy semmilyen hivatalos szerv ne szerezzen tudomást erről az esetről. :DD

Huawei Mate 20 prO

(#15344) AliceWake válasza DrJaka (#15343) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

+1 :C

Non omnis moriar.

(#15345) S e t h válasza nagyito88 (#15312) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt kipróbáltam én is, most meg 5 perce csak azt írja ki ,hogy downloading, do not turn off target.
NA most én ehhez laikus vagyok, mit lehet csinálni, mert kapcsolnám kifelé.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15346) Ferenczi Áko válasza S e t h (#15345) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nyomjad a be/ki kapcsoló gombot 8 mp-ig és újraindula a telefon.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15347) S e t h válasza Ferenczi Áko (#15346) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, mondom para indul, nem érnek el és ügyeletes vagyok. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15348) tipuka válasza kisspepe (#15297) üzenetére


tipuka
addikt

hogy lehet új, ha magánszemélytől vásárolták, aki már ha 1-2 percet is de használta ? :)
nálam az új azt jelenti, hogy én helyezem özembe elsőként (jobb esetben én bontom kia dobozt is.)
kérd vissza a pénzed, ha nem oldják meg így, vagy kérj vmit kárpótlás képpen :)

DrJaka: :C

[ Szerkesztve ]

(#15349) ERPY válasza kisspepe (#15297) üzenetére


ERPY
őstag

Helyileg hol történt ez a vásárlás? Melyik városba?

(#15350) zsolt501 válasza pusihusi (#15339) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nos megcsináltam, de bootloadernél megnézve még mindig módosítottnak jelzi, igaz most már a frissítést engedi.
Nem igazán értem én ezt, sőt a telepített programok is megmaradtak és a beállítások is, ezt nem értem nem kellett volna törlődnie mindennek a telefonról?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.