Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15201) ricshard444 válasza Dr V (#15200) üzenetére


ricshard444
veterán

Valóban az a neve, már elfelejtettem, köszi :R

Vannak dolgok...

(#15202) Yeeeti


Yeeeti
tag

Ma én is megvettem a edigitáltól a 990ft-os OTG kábelt szépen be is olvassa a 64gb FAT32-es pendrivet, de az 500GB NTFS-el már nem bír el. Nem szeretném formatálni FAT-ra. Van valami program ami NTFS-t FAT32-nek érzékeli vagy valami más megoldás?
Köszi

Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3410 > Siemens S55 > Nokia 7650 > Motorola MPX 200 > Sony Ericsson 910i > Sony Ericsson W950 > Sony Ericsson P1 > Samsung Galaxy S > Samsung Galaxy Note 2 > Samsung Galaxy Note 4 > Huawei Nexus 6P > Oneplus 6 > Oneplus 6T > Oneplus 8 Pro

(#15203) nagyito88 válasza Dr V (#15200) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Én használtam, felraktam a 4 eset meg 5 öset. Volt rendes multiwiev, és spen támogatás. Problem annyi volt mind kettőnél, hogy 4x5-ös rács volt. Amin lehet mókolni, de a widgetek méretét nem lehet állítani, így ott vagyunk ahol a part szakad. Gyorsan, és hibamentesen ketyegett nekem 2 hétig volt az a telón. Elösször sima v4 gapp-sal. Majd Miui v5 + multi language + gapps + kernel. Az utóbbi jobban muzsikált, egyszer sem zökkent meg.

Yeeeti: Root + Paragon exFAT, NTFS & HFS+

[ Szerkesztve ]

(#15204) Yeeeti válasza nagyito88 (#15203) üzenetére


Yeeeti
tag

Köszi a gyors választ. Félve kérdem meg, de root nélkül nem megy a dolog?

Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3410 > Siemens S55 > Nokia 7650 > Motorola MPX 200 > Sony Ericsson 910i > Sony Ericsson W950 > Sony Ericsson P1 > Samsung Galaxy S > Samsung Galaxy Note 2 > Samsung Galaxy Note 4 > Huawei Nexus 6P > Oneplus 6 > Oneplus 6T > Oneplus 8 Pro

(#15205) nagyito88 válasza Yeeeti (#15204) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Én nemtudok róla, de lehet más tud másik megoldást erre a problémára.

(#15206) Mephistoone válasza Yeeeti (#15204) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Szia én a framaroot nevű programmal rootoltam ki a gyári szoftot. one click progi 2 mp kb. Utána lehet unrootolni is. Számláló meg minden nekem a downloading modban gyári állapotot mutat. Nem tudom más próbálta e már.

[ Szerkesztve ]

(#15207) Markizmark


Markizmark
addikt

Háj!

AllShare Cast Dongle nektek működik AHD 17 alatt?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#15208) tipuka


tipuka
addikt

sziasztok!
"megvettem" a SlideIT Keyboard nevű apk-t, feltelepítettem, a marketen meg töltöttem le rá magyar nyelvet.
viszont nem ezzel gépelek, hanem a gyárival... mit kell állítani, hogy a SlideIT Keyboard-t használjam ? :)

(#15209) S e t h válasza tipuka (#15208) üzenetére


S e t h
nagyúr

A Slide It nagyon gyenge, akkor már inkább a swype vagy a swiftkey lett volna jobb választás, nagyságrendekkel könnyebb velük írni.
Egyébként beállítások-nyelv és bevitel-alapértelmezett.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15210) nagyito88 válasza tipuka (#15208) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Bemész a beállításokban, ott megkeresed a nyelv, és bevitel menüt. Ott kijelölöd alapértelmezettnek ezt. És elvileg menni fog. Meg vedd ki a pipát a samu bill elől.

Seth kolléga megelőzött :R Én Swiftkey-t használok, azokból az okokból, amit Seth ecsetelt.

[ Szerkesztve ]

(#15211) Yeeeti válasza Mephistoone (#15206) üzenetére


Yeeeti
tag

Köszi bár reménykedem, hogy valaki mondd egy root nélküli megoldást, de ha nem akkor ez lesz.

Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3410 > Siemens S55 > Nokia 7650 > Motorola MPX 200 > Sony Ericsson 910i > Sony Ericsson W950 > Sony Ericsson P1 > Samsung Galaxy S > Samsung Galaxy Note 2 > Samsung Galaxy Note 4 > Huawei Nexus 6P > Oneplus 6 > Oneplus 6T > Oneplus 8 Pro

(#15212) MurdR


MurdR
veterán

Urak, ma ismet kellemeset csalodtam a Note2-ben, egesz nap szortam wifin a HSDPA netet (igaz nem YT hanem forum miatt, meg lightos bongeszes miatt), de az akksi meg most is 30on van. 8ora hotspot utan :D :C

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#15213) tipuka válasza nagyito88 (#15210) üzenetére


tipuka
addikt

akkor megnézem a Swiftkey-t, emezt meg törlöm, köszönöm Neked és Seth-nek a gyors segítséget. :R

(#15214) nagyito88 válasza tipuka (#15213) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Swift nem fog müködni pl snote-ban. De mindenmáshol megy ezen ne lepődj meg. Mármint értsd ugy, hogy az újhúzós swype írás nem, de természetesen a bill működik, és akadálytalan a bevitel. Leglábbis ezt vettem észre. Van még a Swype Keyboard ez olcsóbb, és eddig nem halloTtam rá panaszt.

Updatet kérnék Az 1.hsz be! Kipróbáltam a root progit, amit fentebb Mephistoone említett. Rootolva van, és minden zsámláló nullán van! System statusnal is official-t ir, nem úgy mint a triangle away-nél. Framaroot

[ Szerkesztve ]

(#15215) tipuka válasza S e t h (#15209) üzenetére


tipuka
addikt

felraktam a swiftkey-t, kellemes meglepetés ért, hgy minden beállítást eltudtam végezni a telepítés során, nagoyn tetszik :) a swype-os csuszkálást még gyakorolnom kell rajta :)
az lenne a kérdésem, hogy teljes magyar kiosztást lehet rajta beállítani? mert nem a legkényelmesebb hosszú szöveggépelésénél mindig várni vagy rányomni a szóra, ha feldobja :)
ha ezen nem müködik akkor a Swype Keyboard-n lehet ilyet beállítani? ha nem akkormelyiken lehet ? :DDD

nagyito88 köszi ezt is megnézem :) az idézőjel nem véletlen van ott, hogy "megvettem" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15216) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok kinek van LTE T-mobilos?

Üdv. Feri!!

(#15217) zsolt501 válasza pusihusi (#15216) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nekem

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#15218) MurdR válasza pusihusi (#15216) üzenetére


MurdR
veterán

Vagyunk egy paran :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#15219) Bandita4141


Bandita4141
tag

Annyira jó ez a gyári cucc, hogy nem is kívánom a kotyvasztott főzelékeket kipróbálni! Ti hogy vagytok vele? :K

Köszi hogy segítesz!!!

(#15220) nagyj74 válasza kisspepe (#15156) üzenetére


nagyj74
senior tag

utána néz az IMEI problémának. Na persze... Ne hezitálj, pénz vissza és kész.
jogszabályokról meg annyit hogy ezt már a Büntetőtörvénykönyv szabályozza... Ha akarod megnézem neked a paragrafust is.

[ Szerkesztve ]

(#15221) Sheldon válasza Bandita4141 (#15219) üzenetére


Sheldon
tag

Én is meg vagyok elégedve a gyári cuccal, de aki kotyvasztani akar (és ért is hozzá), az tegye!

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#15222) kisspepe válasza nagyj74 (#15220) üzenetére


kisspepe
tag

Igen én is utánanéztem, meg is írtam a bolthálózat tulajának.

Az IMEI szám megváltoztatása megvalósítja az 1978. évi IV. törvény (BTK) 300/C§ (3) bekezdése szerinti számítógépes csalás bűntettét.

Írtam egy szép hosszú levelet a tulajnak, eddig még nem válaszolt rá. Kíváncsi leszek.

A végeredményt majd megírom.

[ Szerkesztve ]

(#15223) zsolt501 válasza Bandita4141 (#15219) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Én is megvagyok vele elégedve, de muszáj rootolnom, mert van 1-2 dolog ami csak úgy működik.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#15224) nagyj74 válasza kisspepe (#15156) üzenetére


nagyj74
senior tag

1978. lV. Tv. 300.§ (1). Ez szabályozza az ilyen eseteket.

[ Szerkesztve ]

(#15225) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Rootolásban kérnék segítséget

A leírásban CF-Auto-Root-t03g-t03gxx-gtn7100.tar.md5 nevű fájlt. említ, de ez a nem LTS verzióé itt mit kéne csinálni, vagy teljesen mindegy?

Illetve van e még valami amit másképpen kell csinálni mint a sima verziónál?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#15226) fasirTTT


fasirTTT
őstag

be lehet állítani, hogy a csengőhang ne hirtelen szóljon mint 1 állat, hanem fokozatosan nőjön a hangerő ?

(#15227) nagyito88 válasza zsolt501 (#15225) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Probáld ki azt amit én is most probáltam előbb. Nekem bevállt. Az jó lte note hoz is.

(#15228) freaghill


freaghill
őstag

Csak nem klón? :D

[ Szerkesztve ]

(#15229) zsolt501 válasza nagyito88 (#15227) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Mármint melyiket, vagyis nem találom :(

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#15230) nagyito88 válasza zsolt501 (#15229) üzenetére


nagyito88
aktív tag

(#15214) hozzászollás.

freaghill:Szerintem nem clone, hanem átverés. Vagy lehagyott egy 1 est az árból :D De az meg sok lenne érte :D

[ Szerkesztve ]

(#15231) M.Eriksen


M.Eriksen
tag

Én az 1.hsz-ben leírt módszerrel rootoltam és utána megoldottam,hogy a system status-ra is offical-t írjon,de ez csak full wipe-al ment. Az előbb említett programmal ezek szerint a system status is offical marad és nem kell triangle away-el szórakozni?

(#15232) nagyito88 válasza M.Eriksen (#15231) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Most probáltam ki, és minden gyári maradt csak ugye root van pluszba. Hétfő óta tértem vissza miui-ról, és még buherálaltan kártyafüggetlen magyar romot használtam. root mentesen. Így triangle elhagyható, és a odinból való root. Én is eddig azt használtam. Minden official!

[ Szerkesztve ]

(#15233) axlfsi válasza freaghill (#15228) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez nem klon. Legalabbis a kepek alapjan akar lehet egy eredeti Samsungnak is. Viszont az mar sokkal egyertelmubb, hogy ez egy csalo(!)
Vigyazzatok nagyon az ilyen hirdetesekkel, mar a csapbol is ez folyik, hogy X millio forinttal karositotta meg itt-ott a neten, mire elkaptak (vagy meg sel sem kaptak), ami penz varhatoan sosem kerul vissza gazdaiknak.

... es meg le is irja a par mondatos szerencsetlen hirdetes ala, hogy ha a felet utalod, mar kuldi is.
Igen, persze...

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15234) zsolt501 válasza nagyito88 (#15230) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nem értem igazán itt mit kell csinálni?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#15235) nagyito88 válasza zsolt501 (#15234) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Kijelölöd, melyit superusert telepitse, én SuperSu-t jelöltem ki. Alul meg Aragorn ra kattintva megrootolta. Ha lte-d van lehet neked másik kell. Amugy én elöröl kezdtem el és azt irta ki Failed :-( Try another exploit if aviable. A 3. fajta megrotolta. Gondolom másfajta a root állomány/eljárás amit használ. Nekem pl legolas nincs is. Neked lte van?

[ Szerkesztve ]

(#15236) M.Eriksen válasza nagyito88 (#15232) üzenetére


M.Eriksen
tag

Ez jó hír. Így egyszerűbben lehet unrootolni és újra rootolni,ha éppen kéne.

(#15237) ricshard444


ricshard444
veterán

Megtudnátok két kép alapján mondani, hogy a telefonotok Klónja ez e vagy eredeti?

[Kép]
Kép

Az a gond, hogy hiába a Samsung felirat és a típus egyezés, szétnézve a neten vagy akár Youtube-n profi másolatok vannak Samu felirattal. Az illető sajnos messze van tőlem így nem tudok személyesen elmenni érte, sok fajta telefont árul, egyik sem klón a képek alapján, de olcsó lenne az itteni árakhoz képest.Samsung dobozzal is mennek klónok Samu felirattal...

Fontos lenne

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#15238) zsolt501 válasza nagyito88 (#15235) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Igen LTE.
És hogy tudom leellenőrizni hogy rootolt e?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#15239) Impressa válasza ricshard444 (#15237) üzenetére


Impressa
őstag

Nálam egyelőre 404 Action van :U

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#15240) ricshard444 válasza Impressa (#15239) üzenetére


ricshard444
veterán


Vannak dolgok...

(#15241) schawo válasza S e t h (#15209) üzenetére


schawo
titán

Én a SlideItet sokkal jobban szeretem, mint a Swiftkeyt, meg a Swype-ot. Csak jól be kell tudni állítani.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15242) Koczó93 válasza ricshard444 (#15237) üzenetére


Koczó93
őstag

Miért akarsz beállni az átvertek közé? Oké hogy csábító és mindenki jól akar járni de páran már megjárták a topicban is. Én csak megbízható helyről vagy ismerőstől ajánlom ;)

(#15243) S e t h válasza schawo (#15241) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én teszteltem mind a hármat, az alapján írtam amit, eszerint a leggyorsabb a swype, utána a swiftkey, utóbbit időnként még tesztelgetem is, de amíg nincs hozzá magyar billentyűzet, addig hanyagolom. Az akciósan vásárolt slide it-et pedig talán egy napig használtam anno, aztán kuka.
Persze mindenkinek mások a felhasználói szokásai, de számomra a swype a favorit.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15244) M.Eriksen


M.Eriksen
tag

Most próbából csináltam egy unroot-ot és rootoltam ezzel a programmal és az eszköz állapotára azt írja módosítva. Unroot után is azt írja.

(#15245) ricshard444 válasza Koczó93 (#15242) üzenetére


ricshard444
veterán

Jó pár éve üzletek itt, elég jól kitudom szűrni a csalókat, van 5 alap pontom aminek teljesülnie kell. Itt mind teljesült és gondolkodás nélkül kaptam az összefüggő válaszokat ( a csalók általában itt elvérzenek, és jön az időkérés)
Nem fejmosást kérek, ha megszívom így jártam, csak a képek alapján mi szűrhető le ebből

Vannak dolgok...

(#15246) Impressa válasza ricshard444 (#15240) üzenetére


Impressa
őstag

Egy az egyben ezek az adatok vannak nálam is. Sajnos ebből nem fog kiderülni az igazság. Garancia levélről tudsz kérni fotót, már abból is sejthető, hogy bolti, vagy gyártói garis a Nóta. Bár amiket én láttam Note 2 clone-t nem így nézett ki az eszköz névjegye menü

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#15247) ricshard444 válasza Impressa (#15246) üzenetére


ricshard444
veterán

Kedd vagy szerdán kiderül, írni fogok és jövök az esetleges kérdésekkel és köszönöm a választ ;] :R

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#15248) MurdR válasza ricshard444 (#15240) üzenetére


MurdR
veterán

Az a ket kep semmit nem jelent, mert szinte azt sem lehet latni hogy milyen a telefon, nemhogy klon-e.
A kepernyokep meg vegkepp nem bizonyit semmit.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#15249) pusihusi


pusihusi
addikt

Felraktam a Sammobilról a t-mobilos lte-et, s utána a Kiessel nem lehet frissíteni. Mi lehet a gond?GT-N7105 Galaxy Note II LTE
PDA: N7105XXDMB2
CSC: N7105TMHDLK8
Hozzáadott: 2013/01/06

Üdv. Feri!!

(#15250) ricshard444 válasza MurdR (#15248) üzenetére


ricshard444
veterán

Majd ha itt lesz kiderül, bukni nem bukok mert max visszaküldöm

Vannak dolgok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.