Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15051) Siobahn


Siobahn
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy nektek csinált-e már olyat a nótácska hogy netezés közben egyszerűen csak megfagyott? Eddig még nem fordult elő, semmire nem reagált, akksit kellet kiszednem. Egyébként csak szimplán Operát használtam, semmi más nem futott. :F

- Siobahn -

(#15052) Sanyek111 válasza Levente (#15026) üzenetére


Sanyek111
csendes tag

Ok Köszi! Még próbálom.

(#15053) Stimpy001 válasza tomas01 (#15046) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Én is OSX-en használom, a gépen a Kies preferencies-ben legyen bekapcsolva a wifi szinkron + a telefon beállításaiban is ugyanezt meg kell tenni. Amúgy tényleg Airdroid (ha nem kell sok cuccot mozgatnod)

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#15054) GML válasza Davzone (#15041) üzenetére


GML
őstag

Honnan rendeltétek?

(#15055) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

A múltkor már kérdeztem de mivel nem oldódott meg azóta sem ismét megkérdezném, hogy nem tudja valaki hogy ha chrome-al böngészek miért jön elő ez a gemius kérdőív állandóan. Már kerestem számtalan helyen hol lehetne kikapcsolni de nem sikerül sehogy sem. Másnak nem jön ez elő egyáltalán?

(#15056) MurdR válasza HorviGabi (#15055) üzenetére


MurdR
veterán

Fórumon? Másnak is van valami kcsg reklám amitől nem lehet szabadulni..

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#15057) Impressa válasza MurdR (#15056) üzenetére


Impressa
őstag

Nekem szerencsére nincsen ilyen problémám, pedig Chrome-ot használok én is. Más böngészőtök van fent, amit használtok is?

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#15058) Koczó93 válasza Impressa (#15057) üzenetére


Koczó93
őstag

Nekem nem jön be kérdőív. Gyári böngészőt használom.

(#15059) HorviGabi válasza MurdR (#15056) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Igen itt, nem is olyan rég. De csak chrome-nál jön elő, azt használom mióta megvan a teló kb. 3 hónapja, de csak egy hónapja kezdte el. Kicsit idegesítő már.

(#15060) Zsombe válasza GoHarder (#15044) üzenetére


Zsombe
senior tag

Ez engem is érdekelne, hogy ezek a bumperek mennyire védenek eséstől/kopástól, illetve nem néz ki hülyén tőle a telefon?

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#15061) Impressa válasza Koczó93 (#15058) üzenetére


Impressa
őstag

Én is gyári böngészővel nyomom.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#15062) MurdR válasza HorviGabi (#15059) üzenetére


MurdR
veterán

Dolphinnál is, nem? Zsolt_72 azt hiszem azért váltott..

Zsombe: azt, hogy hülyén néz-e ki tőle a telefon, azt Neked kell eldöntened :)

Impressa: én is azzal böngészgetek, szerintem valami iszonyat jó a gyári böngésző. Nem fapados, ezermillió beállítási lehetőség, én szeretem. :) dolphinról váltottam.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#15063) Davzone válasza GML (#15054) üzenetére


Davzone
senior tag

Innen jott minden: electromarket
Kivetel a dokkolok mert azok iponrol. Gyari garos, reg utan megkaptuk a 2ev+2honap gart. Minden bontatlan volt.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#15064) komarci


komarci
tag

Ha gyári állapotba akarom visszaállítani (mint amikor a dobozból vettem ki)akkor beállítások-gyári adatok visszaállítása vagy más?Gyári adatok visszaállításánál azt irja,hogy a gyári adatok visszaállítása után az SD kártya nem használható???Ez mi?

(#15065) tomas01 válasza Stimpy001 (#15053) üzenetére


tomas01
aktív tag

Próbáltam de sajna akkor sem megy:/
Odáig eljut, hogy a teló már látja a gépet és jelszóval párosítani akarja csatalkozás és kész nincs tovább. :(

(#15066) MurdR válasza komarci (#15064) üzenetére


MurdR
veterán

Elvileg úgy mindent visszaállít, az SD kártya amit a rendszer ír az a belső memó akar lenni, amit a tcmd SD Card0-ként jelöl.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#15067) tomas01


tomas01
aktív tag

Sziasztok. Lehet kapni olyan fóliát amitől nem lesz ,,grízes" a kijelző fehér háttérnél?
Vagy olyan nem létezik :D?

(#15068) komarci válasza MurdR (#15066) üzenetére


komarci
tag

Köszi! Akkor mehet a visszaállítás.Minden fontos a 32GB-os sd-n van(foto,igo,zene,stb) A telo sd-n úgy tudom nincs pótolhatatlan,az ilyenkor full üres lesz?

[ Szerkesztve ]

(#15069) MurdR válasza komarci (#15068) üzenetére


MurdR
veterán

Én azért ki szoktam venni az SD kártyát ilyenkor, Te sem veszítesz vele semmit.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#15070) Ferenczi Áko válasza tomas01 (#15067) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

TommyD kolegánál. 4-szer rendeltem tőle, jó minőségű és olcsó. A víztiszta fajtát vegyed, a mattól lesz "grízes" a kijelző.

Vásárláskor hivatkozz rám, megtisztelnél engem is és őt is, hogy ajánlhattam!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15071) Impressa válasza MurdR (#15062) üzenetére


Impressa
őstag

Egyet értek veled :) Korábban Operát használtam, de nem annyira jött be.

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#15072) tomas01 válasza Ferenczi Áko (#15070) üzenetére


tomas01
aktív tag

Szia. Köszönöm :-)
Már 3 fóliát vettem. Az első jó vastag volt de grízes matt. a 2-3. az víztiszta de ez is kicsit grízes a fehérnél engem őszintén zavar :/
Köszönöm a segítséget :)

(#15073) tomas01


tomas01
aktív tag

Valaki használ nfc matricát vagy kulcstartót?

(#15074) Ferenczi Áko válasza tomas01 (#15072) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ez tényleg víztiszta és nem is karcolódott idáig! Legyen szerencséd neked is! ;)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15075) fdisk


fdisk
őstag

Ha én csak szimplán azt szeretném,h a telefonomon tudjak olyan műveleteket végrehajtani amihez root jog szüksége akkor mit kellene csinálnom?(pl.:alk.fagyasztása)
Nem akarok más sw-t feltenni,maradjon minden gyári.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#15076) Ferenczi Áko válasza fdisk (#15075) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ha le akarsz tiltani alkalmazásokat ahhoz nem kell már root. Beállítások/alkalmazáskezelő/összes. Itt le tudsz tiltani olyan dolgokat amiket nem szeretnél használni.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15077) Zsombe válasza tomas01 (#15073) üzenetére


Zsombe
senior tag

Igen.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#15078) ricshard444


ricshard444
veterán

Sziasztok, Note 2-t tervezek ( hát ha még össze is jön...) és ami szemet szúrt, hogy túl nagyok a widgetek stb, S2-m volt utoljára 1 éve, azóta nincs telefonom, de ha jól emlékszem ott lehetett ügyködni a PPI-vel ezzel kissebbíteni a dolgokat, itt is működik ez a programos mókolás?
És még egy kérdésem lenne: Gondolom nem jön annyi moddolt Rom ehhez a készülékhez egy S3-hoz képest, de mondjuk az S4 fícsörjei várhatóak rá vagy csak az S3-ra viszik át? :R

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#15079) Hauptmann válasza ricshard444 (#15078) üzenetére


Hauptmann
addikt

Lehet a PPI-vel játszani, de ha jól emlékszem, pár gyári app kiakad tőle. A nem hardverfüggő S4 dolgok várhatóak, hogy majd egyszer jönnek.

(#15080) fdisk válasza Ferenczi Áko (#15076) üzenetére


fdisk
őstag

Értem.
És miket érdemes letiltani?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#15081) nagyito88 válasza fdisk (#15080) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Chat on, élő háttérképek, readers hub, meg amit nem használsz programok szerintem. Én pl a yahoo news, és Finance-t is tiltottam, meg az összes mozgó hátteret, mert nem használom.

(#15082) tomas01 válasza Ferenczi Áko (#15074) üzenetére


tomas01
aktív tag

Köszi :-)

(#15083) tomas01


tomas01
aktív tag

Milyen progi jó ezekhez a kulcstartós vagy matricás ncf cuccoshoz? Az igaz, ha lezárom többet nem lehet ráírni :-)?

(#15084) ERPY válasza ricshard444 (#15078) üzenetére


ERPY
őstag

Dpi-vel itt is pehet játszani, minden okés vele és nem lesznek ló méretű dolgok egy ekkora kijelzőn.
Főzött rom, kernel mint égen a csillag. Az LTE verzához kevesebb, de azért arra is dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

(#15085) ricshard444 válasza ERPY (#15084) üzenetére


ricshard444
veterán

LTE-s verzió nem érdekel, S3-nál is csak azért jöhetne szóba, mert 2x annyi ram van a simához képet ami bizony egy mostani Droid verzánál jól jön ha sok programot futtatunk. Az S2-m csinált olyat mindig, hogy futott a háttérben mondjuk egy msn program + youtube és a böngészőből random kivagdosott ( szó nélkül bezárta ) mert elfogyott az 1GB Ram vagy belassult a telefon 800-850MB használat felett.Az S3 semmilyen érzelmet nem tud kelteni bennem ;]
A Note 2-ben az fog meg, hogy remek élmény lehet vele netezni és filmet nézni, a 3D játékok nem érdekelnek, mert a 2D-s cuccok sokkal kreatívabbak, hosszabb a szavatosságuk :K Egyelőre itthonra lenne beszerezve a készülék és ha bejön akkor megtartom és a mindennapokra is használnám.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#15086) schawo válasza ricshard444 (#15085) üzenetére


schawo
titán

Simán lehet vele filmet nézni (vonaton szoktam), rengeteg rom és kernel közül válogathatsz (sokmillió ilyen készüléket eladtak), a 2GB ram pedig igazi áldás, még nem zárt be semmit magától, több nap után is folytattam már böngészőfolyamatot.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15087) MurdR válasza ricshard444 (#15085) üzenetére


MurdR
veterán

És milyen igaz, hogy a 2D-s játékok élvezetesebbek....
Egy-egy ingyenes játéknál szinte látni lehet, hogy a fejlesztő szívét-lelkét beleteszi.. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#15088) Sheldon


Sheldon
tag

Üdv újra!

Most is a Note 2-ről Írok, S-Pent Használva. :D

A ceruza jól használható, kb. 1,5cm-es magasságba emelve is érzékek a telefon.
Mindezt úgy, hogy a kijelzőn van egy Cellular line típusú fóliai és egy Otterbox Defender védőtok is.
Utóbbinak a képernyővédő alkalmatossága merev műanyag, így talán jól le van védve a képernyő a karcok ellen.
Bára szöszöket bőszen gyűjti. :DDD

A merev tokot levenni róla eléggé nehéz, és macerás, szóval csak akkor szedem szét, ha muszály... :B

Bár most van alatta egy 2mm-es piros szösz, de az elfér a képernyő alján. :))

Eddig meg vagyok elégedve a készülékkel, de azért ezt a kommentet megírni éppen elég volt ahhoz, hogy most egy időre a toll visszamenjen a Note hátsójába... :))

Nem bántam meg, hogy megvettem, ez egy igazi mindenes.

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#15089) Samsung SPS válasza tomas01 (#15013) üzenetére


Samsung SPS
tag

Szia! Ha a wifi vagy adatkapcsolat nincs kilőve, akkor elképzelhető ez a merülés. A beállításokban az akkumulátornál le tudod csekkolni, hogy mi használja jobban az energiát, lehet, hogy valamilyen app a ludas.

(#15090) kisspepe


kisspepe
tag

Sziasztok!

Ma meg lett a Note II LTE-m. A helyi MobilShop-ban vettem, azonban lehet hogy vannak vele gondok. Erről szeretném kikérni a véleményeteket.

1. Samsung garipapírt még nem kaptam hozzá, holott gyári garisat kértem. Azt mondták, ha kell, akkor hozat majd be a boltba és ad. Fel is hívta a bolt tulaját, hogy kellene a garipapír ami a telefon mellé volt. Úgyhogy elvileg lesz garipapír kitöltve.

2. A telefont beregisztráltam a Samsunghoz az akumlátor alatt lévő serial és IMEI számmal. A regisztrációt elfogadta az oldal.

3. Bekapcsoltam a telefont, és egy T-s üdvözlőképernyő fogadott. Maga a telefon azonban független, mert a Vodás kártyám működik benne. Megnéztem a telefonban is az IMEI számot, és az nem azonos a telefon hátulján lévővel.

Szerintetek garancia szempontjából gond, hogy nem egyezik a telefon hátulján és a szoftverben lévő IMEI szám?

Amúgy a telefon többi adata:

(#15091) nagyj74 válasza kisspepe (#15090) üzenetére


nagyj74
senior tag

Lehet érdemes lenne ellenőrizni az akksi alatt lévő IMEI-t a rendőrségi körözési rendszerben...

Pénz vissza, ha nem, irány a Rendőrség.

[ Szerkesztve ]

(#15092) torrente777_ válasza kisspepe (#15090) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Kérd vissza a pénzedet én azt ajánlom de nagyon gyorsan!

Rommer.

(#15093) Parallaxis válasza kisspepe (#15090) üzenetére


Parallaxis
addikt

Szerintetek garancia szempontjából gond, hogy nem egyezik a telefon hátulján és a szoftverben lévő IMEI szám?

Ha a két szám nem egyezik, akkor egyáltalán nincs rá garanciád!!!
Vagy lopott a készülék és egy tönkrement készülék IMEI-ét (efs) pakolták át rá, vagy maga készülékház származik egy donor készülékből. Egy biztos, amit vettél az nem új készülék és semmilyen gyártói garanciát nem tudsz érvényesíteni vele kapcsolatban.

A saját telefonszámod miért ismeretlenként szerepel a listában?

[ Szerkesztve ]

(#15094) nagyito88 válasza kisspepe (#15090) üzenetére


nagyito88
aktív tag

1: Mindent vissza a dobozba!
2: Vidd vissza a boltba!
3: Kérd vissza a pénzed, mondván ez vásárló félrevezetése, és átverés!

Hogy a tököm nem lehet az hogy egy elvileg új telefon ami samu garis, garipapir nélkül adnak oda, ja és megint odalökik, hogy ha kell akkor tolnak neked garipapirt. Továbbá, mi az hogy nem eggyezik az imei? Persze hogy gond, mert a telo imei-je, a készüléken lévő imei, és a garipapíron lévő imei-nek is eggyezni kell!

Neharagudj, de elvileg garis telefont, Garipapír nélkül, hogy hozhat el az ember?

(#15095) zzola válasza kisspepe (#15090) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem azonnal vidd vissza, képeket mentsd el magadnak, mondd meg, adják vissza a pénzedet, vagy feljelentést teszel a rendőrségen, mert egy átírt IMEI számú készüléket adtak el neked. Ez is mekkora vicc, hogy nem adnak mellé. Ennyit a sufni GSM boltokról! NEm győzzük elégszer mondani, hogy megbízható helyen tessék vásárolni...

[ Szerkesztve ]

(#15096) Koczó93 válasza tomas01 (#15083) üzenetére


Koczó93
őstag

Én az Nfc Retagot használom. Bem muszáj lezárni így bármikor újraírhatod :)

(#15097) axlfsi válasza kisspepe (#15090) üzenetére


axlfsi
veterán

Szinte biztos vagyok benne, hogy ha gariztatni kell ne adj isten, ez problemakat fog felvetni (konkretan, nem lehet a Samsungnal igy gariztatni) es emiatt mar az eredete is kerdeses; ilyen nincs, egyeznie kell az IMEI szamnak. En visszavinnem azonnal (vagy ha balhet akarsz, akar a fogyasztovedelem is johet).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15098) axlfsi válasza Parallaxis (#15093) üzenetére


axlfsi
veterán

Nekem is ismeretlenkent szerepel a szamom ezen a helyen. Nem tudom, lehet valahol kezzel kellene beirni? :U
Mindenesetre, az enyem Vodatol van, en vasaroltam egy honapja, szoval szarmazasat tekintve tiszta.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15099) zzola


zzola
félisten

Nem tudtok valami applikációt, amivel a wifi ki/be kapcsolását lehet managerelni, automatizálni? Xperia Z topicban olvastam, hogy a készülék megjegyzi melyik cellánál van a wifi, ha kimész a cellából, lekapcsolja, hogy ne menjen feleslegesen.

Találtam egyet: Wi-Fi Matic - Auto WiFi On Off , lehet kipróbálom...

[ Szerkesztve ]

(#15100) GML válasza Davzone (#15063) üzenetére


GML
őstag

És mind a 2 7100-as? Ugye?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.