Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A5 2016 Topicösszefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#916) PaIika123 válasza Atta20 (#915) üzenetére


PaIika123
csendes tag

Nem veszem rossz néven, konkrétan lesz@rom.hu, hogy mi van a bluetoothoddal. Itt írod, hogy "Ezt a bluetoothot nem kell telepíteni. Vagyis kéne de anélkül is működött bár igaz az lg volt."
Szóval kettőnk közül te vered magad kispajtás. Hisztizel itt nekem pedig jószándékkal segítettem. Míg a kábelt ajánlgató cimborád leteremtett téged mint valami lókupec. Persze ezt valamiért nem vetted észre. Biztosan a Cseh 2-t nézted. Egy biztos, hogy semmit nem értesz az egészhez és most azzal próbálod palástolni az ostobaságodat, hogy -szerinted- jól beolvastál nekem.
Őszinte leszek:
Már rettenetesen taszít a sok gyeengeelméjű műszaki analfabéta akikhez most eljutott az okostelefon intézménye, akik azt hiszik, hogy arról szól az egész, hogy versenyezni kell kinek bírja tovább az akkuja vagy kinek van jobb fóliája. Ugye fentebb is olyan kérdést tesznek fel, hogy kapható-e a Telekomnál fliptok. Mintha ő nem tudná beírni a böngészőjébe, hogy "telekom websop" és megnézni. A másik meg hogy tud-e rezegni a funkciógomb. Neki is ugyanannyi beírni a gugliba mint nekem. Aztán jössz te az irdatlan nagy eszeddel és dobálod itt magad 0 tudással és tapasztalattal egy olyan problémán amit én kb 2,5 perc alatt oldanék meg. Szóval belefáradtam a hülyékbe. Ezért megkíméllek a válaszadástól. Én inkább csak olvasgstok. Bár szerintem nem itt, mert tőletek nem sok hasznosat fogok megtudni. Felhígult a fórum nagyon. Ti csak méregessétek a kukitokat meg az akkuszázalékaitokat. Meg ajánlgassatok egymásnak fóliát a törhetetlen GG4 kijelzőre. Szép estét 😊

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.