Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A5 2016 Topicösszefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) spider80 válasza Burt1793 (#198) üzenetére


spider80
őstag

S6-ra 16 ezer az akksi csere. Futar jön erte,elviszi,kicserélve visszahozza.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#202) Burt1793 válasza spider80 (#201) üzenetére


Burt1793
veterán

Akkor csak rá akart beszélni plusz 15 ezerért a +1 év teljes körű garira (úgy már a telefonra 3 év van, az aksira pedig 2).
Az s5-be 6000 forint a speedhopból egy gyári aksi, szóval akkor egy 10-essel azért mégis több a nehezebben szétszedhető telefonok esetében. Én anno az s2-be vettem egy nagyobb gyári aksit 2 év után, az s5 még bírja, lassan két éves lesz, meglátjuk mi lesz ezekkel az A5-ösökkel. A note3 is kapott már egy új aksit, mondjuk lassan 2,5 éves lesz.

(#203) ivzso1 válasza spider80 (#201) üzenetére


ivzso1
csendes tag

Nem úgy van, hogy a beépített akksira ugyanannyi a garancia mint a készülékre mivel nem külön árusított tartozék? Néhány éve nekem még ezt mondták.Én ebben a hitben voltam.

(#204) Burt1793 válasza ivzso1 (#203) üzenetére


Burt1793
veterán

Biztos, hogy nem úgy van, a hivatalos samsung üzletben mondták az egy évet.

(#205) ivzso1 válasza Burt1793 (#204) üzenetére


ivzso1
csendes tag

Kár :((

(#206) SepTox válasza ivzso1 (#191) üzenetére


SepTox
tag

Szia. Ezeket hol tiltod le? Csak simán a beállításokban és akkor nem futnak a háttérben?

[ Szerkesztve ]

(#207) feroooo31


feroooo31
tag

Nincs értesítési led! Nekem igy nem kell!

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#208) ivzso1 válasza SepTox (#206) üzenetére


ivzso1
csendes tag

Igen, úgy csináltam.

(#209) HaZse válasza feroooo31 (#207) üzenetére


HaZse
őstag

Sose értettem ezt az értesítő led panaszt. Feléleszted egy pillanatra a telefont és látni fogod.

Vagy veszel egy okosórát. (Mondjuk az okosórákat én is útáltam, de mióta kezelésekre kell mennem, teljesen jó a Pebble Classic, mert az a karomon minden egyes értesítésnél rezeg, mig a telefon néma üzemmódban van)

Amúgy nálap BT+wifi+4G alatt sok telefonálással, semmi játékkal 3 napot elmegy a telefon. Ez nekem nagyon nagy pozitív csalódás.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#210) Tottalino


Tottalino
tag

Sziasztok!

Én beléptem az A5-6 táborába, egy 735-öt váltottam. Lehetséges, minden féle root nélkül eltüntetni azt a gyönyörűséges telekom zenét be és kikapcsoláskor?

(#211) oncsi válasza Tottalino (#210) üzenetére


oncsi
őstag

Nem, De root-al könnyen.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#212) Tottalino


Tottalino
tag

Lehet, hogy csak én vagyok figyelmetlen, de 2 dolgot nem találtam hírtelen.
1; Van olyan beállítás, hogy kesztyűs mód?
2; Hol lehet azt beállítani, hogy esemény után, ha felveszem-felemelem a telefont rezeg? Miután nincs értesítése LED, ugye...

[ Szerkesztve ]

(#213) Burt1793 válasza Tottalino (#212) üzenetére


Burt1793
veterán

Szerintem nem lehet állítani az érzékenységen, de vékony kesztyűvel még lehet irányítani.
Eszköz-mozdulatok és gesztusok-intelligens jelzés a másodikra.

(#214) oncsi válasza spider80 (#201) üzenetére


oncsi
őstag

Ez a futár viszi-hozza nagyon nem ilyen egyszerű. Ahelyett, hogy vennél egy aksit, és pár mp alatt kicserélnéd, most telepítheted újra az egész belakott telefont.
Amikor aksi hibával beviszik, az az első, hogy SW frissítenek, mert ugye lehet hibásan működő program is ami merítheti az aksit.
Én már lefutottam ezeket a köröket a Samu szervizzel a Note 10.1, és a Tab S-el. Gyakorlatilag nem voltak hajlandók addig cserélni amíg nem húzták újra a gépet. Sajnos mindhárom ! esetben szükséges volt a csere.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#215) HaZse válasza oncsi (#214) üzenetére


HaZse
őstag

Be kell állítani a samu fiókot, hogy oda csináljon mentéseket. Az appokat meg az e-mailed, amivel regisztráltad a play áruházban, az abban talált programokat tölti le.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#216) oncsi válasza HaZse (#215) üzenetére


oncsi
őstag

Igen, ez egyértelmű. De soha nem az egyes programok újbóli letöltése a gond, hanem a belakásuk.
Nekem ez kb 1 nap. Nem játszom a gépen, hanem melóra használom. Ráadásul két felhasználóval, ami kétszer annyi telepítés, nem is feltétlen egy ídőben. Nem azt mondom, hogy ez borzasztóan leterhelő lenne, csak a pár mp-es aksi csere helyetti, dupla pénzért kapott kényszer elfoglaltság miatt kellemetlen.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#217) ovics


ovics
aktív tag

sziasztok!
most már azért gondolom vannak többen akik használják a készüléket. mennyire van meg az az akadás amit a tesztben említenek? milyen a felhasználói élmény? nem kevés a gpu a felbontáshoz és a cpu a sima futáshoz? csak mert a teszt miatt kicsit elbizonytalanodtam :/

(#218) Tottalino válasza ovics (#217) üzenetére


Tottalino
tag

Az a telefon hibás volt. Nézzél videókat a youtube-on. Az S6-al tesztelgetik, és tartja vele lépést. A játékoknál persze elvérzik az S6-hoz képest.

(#219) ovics válasza Tottalino (#218) üzenetére


ovics
aktív tag

játék minimális lenne csak, szóval nem probléma
de ezek szerint bátran megvehetem a készüléket alap és multimédiás használatra?

(#220) HaZse válasza ovics (#219) üzenetére


HaZse
őstag

Szerintem meg. Bár az én véleményem az egérmozizásra, az, hogy egy ekkora kijelző nem tesz jót a szemnek. Sőt még egy 10"-os tablet se az igaz, de azzal már pár órát lehet nézni tartalmat.

Nekem kicsi bármilyen médiatartalomra az A5(6).

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#221) ovics válasza HaZse (#220) üzenetére


ovics
aktív tag

igazad van nem jól fogalmaztam meg, a valós multimédiára én is tabot használok ha utazok
netre, minimális: filmezésre, játékra és fényképezése, és alap felhasználásra lenne, de akkor ezek szerint teljesen jó erre a felhasználási módra a telefon, akkor már csak egy kis árzuhanás várok ( : köszi!

(#222) HaZse válasza ovics (#221) üzenetére


HaZse
őstag

Én megvettem. Igaz, mire kifizetem a részleteket, a harmadát se fogja érni 2 év múlva.

Eddig nekem nagyon bejött. Az akkuja nagyon jól bírja. Nálam sok telefonnal több, mint 3 nap az üzemidő.

Igaz, én nem játszok rajta, de sok olyan alkalmazás van rajta, ami a háttérben fut.

A fényképek meg szerintem nagyon szépek sőt a képkivágással még a zoom se marad ki.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#223) nünüke1975


nünüke1975
aktív tag

Az lehet hogy a 16gb belső tàrhelyből a szabadon felhasználható 2.5 GB? A telenor bemutató telefonon az látszott amit úgy vettek ki a dobozból

(#224) mtm800 válasza nünüke1975 (#223) üzenetére


mtm800
senior tag

Nem 12.5 GB volt véletlenül?....bár elvileg 11giga az elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#225) Tottalino válasza HaZse (#152) üzenetére


Tottalino
tag

Igazad van, tényleg nagyon csúszós. Nem is merem használni amíg nem tudok venni egy tokot hozzá. Pedig 19.-én már megkaptam. Addig használom a 735-öt.
Ami hiányzik a wp-ből, az az adatforgalom mérés. A wp-ben ez nagyon profin meg volt csinálva.

(#226) nünüke1975 válasza mtm800 (#224) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Úgy volt ahogy mondom de lehet hogy azért mert demó telefon

(#227) ivzso1 válasza Tottalino (#225) üzenetére


ivzso1
csendes tag

Itt is van adatforgalommérés, beállítások-adathasználat vagy ha ez nem elég részletes, akkor lehet letöltenia play áruházból.

(#228) Burt1793 válasza ivzso1 (#227) üzenetére


Burt1793
veterán

Jobb a samsungos, mint a wp-s, bár a wp-s is megfelelő.

(#229) HaZse válasza Tottalino (#225) üzenetére


HaZse
őstag

Én megvettem az eredeti Samsung átlátszó tokját, aminek a hátlapja érdes, így már nem is csúszik a telefon.

Én ilyet vettem: [link]

De ha erre keresel: EF-AA510CTEGWW , akkor találsz más helyen is.

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#230) K0vasz


K0vasz
aktív tag

Valaki próbálta már esetleg ezt a telót Deezer+Bluetoothos streamelés (BT-s autós fejegység, BT-s hangszóró, akármi) kontextusban? Működik szaggatásmentesen?

(#231) Tottalino válasza HaZse (#229) üzenetére


Tottalino
tag

Köszi, megrendeltem.

(#232) cskamacska válasza GEPESZ66 (#182) üzenetére


cskamacska
addikt

Általában az itthoni szerviz elfogadja a garanciájukat, leges legrosszabb esetben ők intézik, de át nem vágnak mert hivatalos készülékek, max nem az itthoni disztribútortól, hanem EU-ból(így tudnak itthon nem forgalmazott Motorola és Nexus cuccokat is árulni). Hogy most melyik vonatkozik pont a Sony-ra, hát passz. :B

Polllen#183: Meglepő módon, ha meg van rá a pénzt, akkor meg tudod válogatni honnan veszed, a nulltéháemes helyek tipikusan nem a legolcsóbbak, így csak nem lesz ingyenebéd. :D
Viszont az is igaz, hogy nagyon eset függő, ha egyébként is egy drágább csomagban vagy szolgáltatónál, vagy valami spéci flottában, akkor adott hogy eleve olcsóbban kapod, mint bárhonnan függetlenül, akkor egy kamatmentes részlettel megfejelve, hűségpontokat levonva, kvázi aprópénzből kijöhet, és még a maradék részletet is befektetheted valahol.
Ez az A5 2016 is úgy hallom már 60 ezer környékén is van egyes flottákban, annyiért simán jó vétel, függetlenül előbb fogják kivezetni, mint elérné ezt az árszintet.

Használt cuccokkal az a fő baj telefon vonalon, hogy ezek használati eszközök, ha nem szigorúan vitrinben tartották, akkor annak nyoma lesz.(lásd még mindenféle csoda tok meg a bekerülő por, ne adj isten homokszemcsék esetét) Típushibákkal teleírt notesszal érdemes érkezni átvételkor(postázás önszívatás), és még így sem biztos hogy nem lesz valami rejtett nyűgje.(Pl nemrég láttam hirdetést ahol őszintén bevallotta az eladó, hogy a 3 éves Galaxy S4 akkuja talán a felét bírja csak. S4-nél pont cserélhető, nincs nagy gond, de egy nem cserélhető akkunál ez már komoly gond lehet.)

HaZse#184 "Majd esetleg 2 év múlva meglátom, hogy mi fog változni." Még drágább lesz minden szigorúan nem kartellezve? ;]

Tottalino#192: Szerintem mindenképp A5. (illetve egyéb ajánlás fentebb :D )
A méret tényleg nagyobb, de szerintem az 5 col környékét meg lehet szokni, ha pedig sokat neteznél rajta akkor nincs kérdés, nagyobb mértetű fHD kijelző sokkal-sokkal jobb olvasásra. Speckókat és ár összehasonlítást nyilván találsz, de szerintem A3 már nem biztos hogy elég lesz 2016-ra, az a 1,5GB RAM nem túl acélos, én is jobban örülnék 3GB memóriának mint kettőnek. :B

Burt1793#202: Azért nagyon sajnálom hogy trend lett az akksi cserélés elhagyása. :( Persze a gyártók úgy számolnak, hogy 1-2 évig míg a szolgáltatói rablánc és a garancia tart addig még nem látványos a kapacitás vesztés, 3-4 év múlva mikorra már jó kétharmadát-felét bírja csak, addigra meg az elavulás úgyis cserére kényszerít. :U Talán már írtam, de ez a bővítéstől is elveszi a lehetőséget. A Samsung maga készített 3500mAh-s akkut az S5-höz(most alig drágább a sima cserénél 8k-ért), ami pont 25-30% környékével megdobja a rendelkezésre állást.. erre kiadják az S6-ot 2550mAh-ás cserélhetetlen akkuval. :DDD :W Persze az S6 egy zsákutca volt, S7-ben jön vissza a vízállóság, cserélhető SD kártya, és a normálisabb 3000mAh akkumulátor is. :K

HaZse#209: Led azért kell, amiért sokan imádják WP-n a Glance képernyőt: Mert nem kell feleslegesen nyomkodni a telefont. Ha ennek a funkcionalitásnak a visszahozására egy több tízezer forintos ruházati kiegészítő kütyü kell, akkor megette az egészet a fene. ;] Sőt, mondok jobbat, legyen benne LED, legyen Glance Screen, és legyen Windows Mobile+Cortana típusú teljes hangvezérlés, hívó név bemondás és kapott üzenet felolvasás, ami kiveszett mostanában a telefonokból. Miért kell visszafelé caplatni az időben? :(

ovics: Akadások egyáltalán nem jellemzőek, főleg nem egyszerű menüben bóklászáskor. Touchwiz nem vészes, Nova launcherrel megerősítve abszolút használható.. mint bármelyik rendszer Nova launcherrel. :DDD GPU-t játékon kívül nem veszed észre, CPU pedig elég multitaskra is(memória előbb fogy el mint a 8 procimag :D )
Összességében a játékos teljesítmény sem rossz: Samsung Galaxy A7 vs A5 vs A3 (2016) vs (2015) - GTA San Andreas Gameplay Comparison

Tottalino#225: És hogy addig is tartsam benned a lelket.. Samsung Galaxy A7 vs A5 vs A3 (2016) - Drop Test :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#233) ovics válasza cskamacska (#232) üzenetére


ovics
aktív tag

ez aztán az összefoglalt válaszadás :D köszi, a magam nevében mindenképpen :)

(#234) cskamacska válasza ivzso1 (#199) üzenetére


cskamacska
addikt

A gyors töltés tényleg csökkenti az akkumulátor élettartamát:
Batteryuniversity - Ultra-fast Chargers

Az új Sony Xperia X családba belepottyantott Qnovo ugyan ígéri a gyors töltés hátrányainak enyhítését, de hiszi a piszi. :) Sony kétértelmű marketinggel ugyan utalgat az üzemidő növelésére is, gondolják majd a kispórolt akku kapacitást a fanatikusok tévképzetei bepótolják. ;]

A lítium-szuperoxid alapú akkumulátor lesz nagy dobás üzemidő szempontjából, csak éljük meg mire piacra dobják. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#235) Tottalino


Tottalino
tag

Nem akarom elkiabálni, de az aksi döbbenetes jó

(#236) defcom


defcom
csendes tag

Üdv! A flottában, amiben vagyok, most 100e Ft-ért tudnám megvenni 2 éves hűséggel. Ennyiért szerintetek megéri?

(#237) HaZse válasza Tottalino (#235) üzenetére


HaZse
őstag

Ugye? Megmondtam.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#238) oncsi válasza defcom (#236) üzenetére


oncsi
őstag

Ennyi most az ára szinte mindenhol. De ha 2 év hűséggel veszed, akkor szerintem már teljesen mindegy, hogy havi 4e vagy 4.5 ezer a törlesztője. Én az első generációs A5-őt vettem asszonynak havi 4900-ért, amiben korlátlan hálózaton belüli (telenor) hívás van. (gyakorlatilag 1e Forint a telefon havi törlesztője ) Várhatóan az új is ennyi lesz, ha kijön egy még újabb.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#239) HaZse válasza defcom (#236) üzenetére


HaZse
őstag

Ezt neked kell tudni. Én kamatmentes részletre vettem a vodánál.Egy családi és egy mezei 26cm-es pizza ára nekem havonta. Nekem ennyi bőven megért, hogy ennyi pizzáról lemondjak. :D

De helyette van egy általam vásárolt és előttem bontott ki telefon, és biztosítás van rajta. Én nem izgulok a frissítésre, a játékokra. Amire kell, azt tudja. Az akkuidő is félelmetesen jó, pedig pár alkalmazás fut a háttérben (viber, skype, messenger, facebook, pebble time + kell hozzá az android wear, qpplock alkalmazás)

Amúgy az app lock alkalmazást teljesen jó, mert a nemkívánatos alkalmazásokat jelszóval, majd utána az ujjlenyomat olvasóval oldható fel.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#240) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

üdv
pénteken jön nekem is az a5 2015.
s5-höz képes milyen?mert azt imádtam,de az ugye 4mag,viszont erösebb,ez 8 de gyengébb.kb hozhatja azt a szintet mint a 2 éves s5?
köszi

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#241) Tottalino


Tottalino
tag

Egész kellemes képeket készít, de mintha egy picit túl élesítené.

[ Szerkesztve ]

(#242) defcom


defcom
csendes tag

Köszi a válaszokat!

Támogatja a teló a vezeték nélküli töltést?

(#243) oncsi válasza defcom (#242) üzenetére


oncsi
őstag

Természetesen nem Föleg, hogy Alu háza van, és nem cserélhető. :N

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#244) HaZse válasza Dr_Senkihazi (#240) üzenetére


HaZse
őstag

2015-ös? Nem 2016-os?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#245) Dr_Senkihazi válasza HaZse (#244) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

bocs,de 2016.az uj.

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#246) cskamacska válasza Dr_Senkihazi (#240) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha pénteken úgyis A5-öd lesz akkor nem mindegy? :P

Az S5 Neo-t, ami nem más mint az A5 2016 az S5 házában és funkcióival(-ujjlenyomat), szóval szegényt lehúzták a sárga földig, mert azonos áron gyengébb volt bencsmárkban és játékban. :( Valójában ez egyáltalán nem érezhető(se A5-nél, se S5 Neo-nál), a telefon sehol nem szaggat vagy akad, egyedül a hájend játékok futnak Glorious Konzol Gaming 20 FPS-el magas minőségi beállítás mellett. :DDD
A folyamatosságban szerintem vastagon benne van hogy magasabb sávszélű RAM-ot raktak az Exynos 7580 mellé(32-bit kétcsatornás 933 MHz LPDDR3 =14.9 GB/s, összehasonlításképp a Snapdragon 410-nél 4.2!! GB/s, 615-nél 6.4 GB/s, és csak a 800-801-nél 12.8-14.9 GB/s), illetve valami rendesebb NAND memóriát a háttértárnak, amit gondolom jól kispórolnak az olcsóbb telefonokból. Asztali gépeknél sem kell a merevlemez-filléres SSD-Samsung 850 Pro váltás fontosságát hangsúlyozni, és bár RAM terén pangás van, tessék a kétcsatornás 1600MHz DDR3-at a Phenom II alatt egy szál 533MHz-es DDR2-re cserélni egy régi lapban, mindjárt előjön a teszkós gépek átka. :DDD

A Cortex A53 uralom és a vékonyka Mali T720MP3 áldása viszont a pofátlan kis fogyasztás, simán ki lehet facsarni 3-4 nap készenlétet és 5-6 óra netezést meg egyebet, a sima S5 és pláne az egyszeri S6 tulaj örül, ha második nap végéig kibírja a telefonja. :(
Én először azt gondoltam hogy az S5-től nem lesz lassabb(meg gondoltam hogy a hardver is szinte ugyanaz, 7580-ról írtak minden baromságot az elején :((( ). De az lett. :DDD Aztán kiderült hogy tényleg nem lassabb, de a játékot vissza kell fogni(ami nem olyan nehéz mert a mobilos FPS-akció, és az autókázás egyébként is a PC-konzolos szint mögött van 10-20 évvel ;] ), ellenben tölteni sem kell annyit, 35%-on is el lehet vinni otthonról hogy nem döglik meg délután. :K

defcom: Neo-hoz jó az S5 Qi hátlapja. :D

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#247) Dr_Senkihazi válasza cskamacska (#246) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

teljesen korrekt válasz:)
nálam a játék kimerül coc és bb-ben :)
a mindennapi használatra gondoltam,ezek szerint nincs vele gond.bár már tapasztalom is,mert dél óta megvan,és eddig nagyon tetszik.(ujjlenyomatot tesztelgettem,eddig olyan 100 feloldásbol kb 100%-os)
feltelepültek a dolgaim,micro simemet belevágtam:) és élvezem...

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#248) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

még annyi,hogy az a5 és a5 2016 tok/folia megegyezik?

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#249) HaZse válasza Dr_Senkihazi (#248) üzenetére


HaZse
őstag

Nem. A5 5", A5(6) 5.2" [link]

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#250) alexman


alexman
csendes tag

Sziasztok!

Erősen gondolkodok egy A5 (2016) vásárlásában, egy S4 minit váltana. Media Markt-ban körbenéztem fizikailag a kategóriában lévő készülékeket és ez jön be a legjobban a tenyeremnek, meg a szememnek is. :D
Nem játékra kell, hanem telefonálásra, netre, néha fényképezés. Így nálam a kb. 2-3 napos üzemidő nagyon pozitív lenne. A képernyője (főképp a fényereje!) szerintem nagyon rendben van, főképp egy Nexus 5X-hez viszonyítva. Ez utóbbin gondolkodtam még, de a képernyője, anyaghasználata nem tetszett és a 32gb tárhelyet is keveslem...

Az Árukeresőn látom, h az árak tekintetében elég nagy eltérések vannak (100e HUF vs. 130e HUF) és itt a fórumon is írtatok már róla. Ahol 1+1 év garival hirdetik, az mit jelenthet? Első 1 év gyártói + 1 év bolti gari? Tartozékban lehet valami hiány?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.