Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A5 2016 Topicösszefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) KDavid17


KDavid17
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek A5(2016) vagy Honor 7 éri meg jobban?

(#1652) mazsiii92 válasza KDavid17 (#1651) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

teljesítményben, kamerában szerintem Honor 7, valamint ujjlenyomatolvasó is gyorsabb csak ugye hátul van

szépségben, akkuba az A5 2016.

Az hogy neked mi éri meg jobban, azt nem tudhatjuk.

Pl H7-ben van infra, ha esetleg vezérelnél valamit, de az A5 2016-ban meg van NFC, ha használnád fizetésre a telefonod..

Szóval ja, ezt csak te tudhatod hogy neked mire kell :)

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#1653) KDavid17 válasza mazsiii92 (#1652) üzenetére


KDavid17
aktív tag

köszi a kimerítő választ :) megnézem őket élőben is

(#1654) ruskop válasza KDavid17 (#1651) üzenetére


ruskop
senior tag

Volt és van szerencsém mindkettőt kipróbálni. A Honor ellen annyi csak az ellenérvem, hogy ha van valami elcseszés a firmware-ban akkor nem igen igyekeznek azt orvosolni. Max. ha jó sok jelzés megy feléjük. Volt Honor 6-om is, annál pl. a névjegyzékben nem lehetett beállítani, hogy vezetéknév, vagy utónév alapján rendezze a neveket. A lehetőség benne volt de nem működött. Na ezt úgy orvosolták, hogy kijött a 6-os android rá. Addig semmi.

(#1655) lugomon


lugomon
tag

Dual Sim-es verzióra is lesz frissítés? Én OTA-n várnám..

Omega Testamentum

(#1656) Dimebag88 válasza lugomon (#1655) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

előbb utóbb :))

A madár az ász!

(#1657) ovics


ovics
aktív tag

na én is felraktam a frissítést
első tapasztalatnak annyit, hogy az ujjlenyomat olvasó mintha tényleg gyorsabb lenne
viszont ami nagyon nem tetszik, az az, hogy mindegy hogy mit akarok csinálni (névjegy import, fiókkal való belépés) állandóan hozza hogy alkalmazásokat eltakarni képes alkalmazásokatészlel, és ez zavarja -.- rohadt idegesítő (képernyőfedvény), ilyenkor mindet le kell tiltani..

(#1658) lugomon válasza Dimebag88 (#1656) üzenetére


lugomon
tag

Kevés..

Omega Testamentum

(#1659) Dimebag88 válasza lugomon (#1658) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Dátumilag senki sem fogja tudni megmondani hogy mikor melyik szolgáltatónál,vagy egyéb opciós telefonoknál mikor kezdődik az ota frissités :))

A madár az ász!

(#1660) Dimebag88 válasza ovics (#1657) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Avass már be kicsit részletesebben mert én még ilyennel nem találkoztam :) Sőt érteni sem értem amiről épp beszélsz :))

A madár az ász!

(#1661) floatr


floatr
veterán

6.0 frissítés utáni akkuidő: reggelre ~8 órányi készenléti állapot után ugyanazt a töltöttségi állapotot mutatja. 45 percnyi waze 15%-ot merített... Nekem ez megfelel :)

(#1662) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

hi
6.0 ugyebár,este felraktam,gyári beállitások vissza,használt appok vissza.teszik,meg minden,egy dolgot kivéve,azóta FB nem megy.
inditom,kiirja hogy FB leállt,ha 100x inditom akkor is.letöröltem,visszaraktam,akkor is.. :/
valakinél még ilyen hiba?

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#1663) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Érdekes, hogy a Telekomosat a Sammmobile oldala még nem jelzi!?

(#1664) Sofian válasza GEPESZ66 (#1663) üzenetére


Sofian
őstag

24-48 órát késik a sammobile

(#1665) ruskop


ruskop
senior tag

A Beállítások - Adathasználat - Adatkapcsolat a háttérben menüben most az aktív kapcsolóval tiltom az adatforgalmat, vagy azzal engedélyezem a program részére?

(#1666) floatr válasza Dr_Senkihazi (#1662) üzenetére


floatr
veterán

Ez egy égi jel :D

Amúgy én őszintén szólva fázok minden messenger-szerű alkalmazás telepítésétől. Gyakorlatilag ott van a hangouts mindenhol, de mindenkitől azt látom, hogy skype, viber, FB messenger egyből települ a telefonra, aztán csendben sírdogálnak az üzemidő, meg a teljesítmény miatt. Öreg vagyok én ehhez...

(#1667) Sofian


Sofian
őstag

Egy jó változás... Adatkapcsolat ki/be kapcsolásnál végre nem kérdezget még1x.. .

(#1668) magyar1997


magyar1997
tag

Marshalowra frissítés után érdemes gyári visszaállítást csinálni?

FTTB 1000/300

(#1669) GEPESZ66 válasza magyar1997 (#1668) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Igen!

(#1670) rvgy75 válasza Dr_Senkihazi (#1662) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Használd böngészőböl. Sztem teljesen felesleges telepiteni. Pc -n is mindenki böngészőböl hasznalja senkinek eszebe nem jut alkalmazast tenni ra.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1671) Dr_Senkihazi válasza floatr (#1666) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

pont a messenger-el nincs gond,az hibátlan :D
maga az fb app nem megy,el sem indul tegnap este ota..(most felraktam a Lite verziot,az megy,de nem szeretem)
amugy nekem nincs gondom ezek teljesitményével,pont a skype pl ami hardvert és az akkut megzabálja:) de hiába is használnám,ha van 5 ismerösömnek skype,másik 5-nek viber,ezekkel semmire nem megyek,a hangouts meg szt se tudom mi :D (pedig én se vagyok már gyerek :)

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#1672) floatr válasza Dr_Senkihazi (#1671) üzenetére


floatr
veterán

Hangouts: leánykori nevén google talk, chat, voip + video minden androidos telefonon. Mondjuk ha egy androidos felhasználó ezt nem tudja, akkor mit vár az ember a 10% apple júzertől...

(#1673) magyar1997 válasza GEPESZ66 (#1669) üzenetére


magyar1997
tag

Akkor majd a napokban megejtem. Köszi!

FTTB 1000/300

(#1674) floatr válasza magyar1997 (#1673) üzenetére


floatr
veterán

Én mondjuk nem csináltam visszaállítást. Eddig nem is éreztem ennek szükségét.

(#1675) magyar1997 válasza floatr (#1674) üzenetére


magyar1997
tag

Igazából, nekem sincs semmi baj vele.. De sokszor olvastam ezt, hogy ilyenkor nem árt nyomni egy gyári visszaállítást. Persze csak az ilyesmi nagyobb frissítéseknél gondolom.

FTTB 1000/300

(#1676) floatr válasza magyar1997 (#1675) üzenetére


floatr
veterán

Én megvárnám vele az első igazán érzékelhető problémát. Nem túl komfortos legyalulni a beállításaidat, majd újra belakni a telefont. Pláne nem többször

(#1677) ovics válasza Dimebag88 (#1660) üzenetére


ovics
aktív tag

erről. ez konkrétan nem nálam van, de amiknél nekem előjött már megcsináltam és nincsen kedvem vele pepecselni megint

[ Szerkesztve ]

(#1678) herrká


herrká
senior tag

Sziasztok! Az Asszonynak ilyen telefonja van. Most frissült 6.0.1-re. Már nagyon várta, mivel az én OFF-os telefonomon a 6.0-án ki lehet kapcsolni a bekapcsolási szignált!
De, az övén nem találom a beállításokban! (Ez lényeges lenne, mert korán kelünk reggel és a gyerkőc ilyenkor még alszik.) Lehalkítani meg elfelejti este.
Mindkét telefon trémobilos, de az enyém függetlenként kapható. Ez az oka annak, hogy a samun nem találok kikapcsolási lehetőséget a bekapcsolás hangnál? Muszáj végig hallgatni a trallalát mivel trés rendszer van rajta? Köszönöm!

(#1679) Pttypang válasza herrká (#1678) üzenetére


Pttypang
veterán

Ne kapcsold ki, tedd estére dnd-be. :U

Everybody lies.

(#1680) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Valamit elállítottam valahogyan a telefonon, de nem tudom mi volt az,mert amikor rádugom a gépre adatkábellel a fájlkezelőben nem jelenik meg a készülék, mint eddig.

Hogyan tudom visszavarázsolni az usb kapcsolatot?

Köszönöm!

(#1681) rvgy75 válasza antikomcsi (#1680) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Mikor osszedugtad a geppel lehuzod az ertesitesi savot es ott

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1682) antikomcsi válasza rvgy75 (#1681) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nincs ott semmi!

Csak tölteni kezd, de se a pc-n, se a telefonon nincs változás.

(#1683) rvgy75 válasza antikomcsi (#1682) üzenetére


rvgy75
aktív tag

azt se irja ki ott hogy töltés?
Fejlesztői beállitásokba van egy olyan hogy usb-konfigurácio akkor talán ott

[ Szerkesztve ]

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1684) ivzso1 válasza antikomcsi (#1682) üzenetére


ivzso1
csendes tag

Beállítások/ fejleszői beállítások/ USB konfiguráció és ott állítsd MTP-re!

(#1685) antikomcsi válasza ivzso1 (#1684) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Az a baj, hogy a fejlesztői beállításokon belül nincs MTP lehetőség, illetve nincs USB Konfiguráció lehetőség, csak hibakeresés, meg audio letiltás.

(#1686) Dr_Senkihazi válasza floatr (#1672) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

amiota android van,kb azota nekem is..De ez a "Hangouts: leánykori nevén google talk, chat, voip + video " soha nem érdekelt,talán még meg sem néztem a telefonba,és ezután sem fog.

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#1687) ivzso1 válasza antikomcsi (#1685) üzenetére


ivzso1
csendes tag

beállítások/eszköz névjegye/ szoftveradatok/buildszámra kattints rá néhányszor!Lehet nincs még engedélyezve a fejlesztői beállítások és ezután próbáld meg újra a fent leírtakat
!

(#1688) rvgy75 válasza ivzso1 (#1687) üzenetére


rvgy75
aktív tag

akkor nem is látná :)

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1689) ivzso1 válasza rvgy75 (#1688) üzenetére


ivzso1
csendes tag

Ok,de nincs más ötletem(a gyári visszaállításon kívül). Neked van valami elképzelésed miért nem láthatja?

(#1690) antikomcsi válasza ivzso1 (#1689) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szerintem azért nem látom, mert az a menü csak akkor lenne ott talán, ha érzékelné, hogy a kábel be van dugva, és csatlakozik valamihez. Ekkor lehetne beállítani az usb csatlakozás módját. De mivel olyan, mint ha be sem lenne dugva a kábel, azt leszámítva, hogy veszi a töltést, így nincs csatlakozás, nincs mit beállítani.

A telefon egyébként nem buherált. Gyári telenoros, még rootolva sincs.

Félek, hogy usb vezérlő, vagy csatlakozó hiba.

(#1691) rvgy75 válasza antikomcsi (#1690) üzenetére


rvgy75
aktív tag

az a menü mindig ott van nem kell bedugva lenni semminek

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1692) antikomcsi válasza rvgy75 (#1691) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Lehet, de nekem se így, se úgy nincs usb konfig menü a fejlesztőiben.

(#1693) johnson2


johnson2
csendes tag

Sziasztok ! Megkapja az android 7.0 nougat-ot? :)

(#1694) iMagic7 válasza johnson2 (#1693) üzenetére


iMagic7
tag

Erre csak a Samsung tudja a választ, vagy még ők sem....
Valószínűleg nem

(#1695) floatr válasza Dr_Senkihazi (#1686) üzenetére


floatr
veterán

Ez számomra annyira felfoghatatlan, hogy ennyire nem tud valaki belegondolni abba, hogy mit telepít a telefonra, mi van már eleve a kezében. Mostanában volt, hogy FBM-el próbáltam valakit elérni (ami eleve erőforrászabáló) és ~10 másodperc volt a voip válaszidő. Ez annyira döbbenetesen hulladék, hogy felfoghatatlan, hogy emberek miért próbálják meg használni. A hangouts képes telefonnál is jobb minőségű voip-t szolgáltatni, ehhez képest a FBM egy kupac fekália. A skype már desktopon is eleve gáz, a viber meg a futottak még kategória, de persze kell legalább kettő ezek közül a telefonra, aztán csoda, hogy a telefon nem bírja szuflával.

(#1696) rvgy75 válasza floatr (#1695) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Hangout biztos jó xd. Rajtad kivul meg kb 10-n hasznaljak is az orszagba. Elso dolgom letiltani a tobbi googles eloretelepitett kacattal együtt.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1697) dionaea válasza rvgy75 (#1696) üzenetére


dionaea
őstag

+1

(#1698) floatr válasza rvgy75 (#1696) üzenetére


floatr
veterán

A vicc az egészben az, hogy az összes androidos kontaktodnál ott van alapból, és letiltod azt, ami legalább működik, majd feltelepítesz egy kacatot, aminek az értéke csupán marketing szempontból értelmezhető.

(#1699) Dr_Senkihazi válasza rvgy75 (#1696) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

Pont igy vagyok vele,lentebb irtam is.minek hasznaljak olyan dolgot amit rajtam kivul nehany ember hasznal.azt hasznalom amit mindenki mas.hanghivasra meg telefon,ingyen hivok mindenkit.fb-t hasznal az emberek 99%-a,ezert a messenger a legkezenfekvobb...

Amugy mara megjavult az fb app,10-20 ujratelepites,kb 50x kuldtem reportot,de reggelre jo lett :) (amugy lehet hogy az aktualis beta verzio volt rossz,mert play aruhazban nekem kiirja hogy beta teszter vagyok,az fb is beta amit letoltok)

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#1700) kmóricka


kmóricka
aktív tag

Hello. Kameraban valtozas lett marshmallow-val?
Zarido allitas pl?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.