Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A5 2016 Topicösszefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) rsanyi20 válasza diegho (#998) üzenetére


rsanyi20
tag

Youtubehoz annyit tudok hozzáfűzni hogy mindig hozza a maximumot, akármi és akármennyi program fut a háttérben. Kimondott bugot személy szerint nem találtam (több mint 1 hónapnyi használat után se) :)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#1002) Pttypang válasza HaZse (#999) üzenetére


Pttypang
veterán

Annyira azért nem váltja meg a világot egy frissítés, nem is értem, egész jól használható a készülék alapállapotban.

Everybody lies.

(#1003) djoei válasza diegho (#998) üzenetére


djoei
tag

Szia.
5+ kijelzőidő meg van mindig ez átlagban 3nap,ha 1 nap akkor 6+ megvan aksiban nagyon jó a készülék.a böngészés is gyors nincs fagyás (nekem pl 40oldal van megnyitva álltalában 50 a max) :) a böngészéshez még annyit,hogy ami nekem pl fontos a teljes képernyős böngésző nincs felesleges nav sáv+status bar sem.
Újlenyomatolvasó is jól működik amikor megvettem beállitottam azóta sincs gond vele.Kamerában is teljesen jó lg g4 volt előtte egy hajszállal rosszabb mint az(inkább sötétben van a g4 nek előnye).Búg nem igazán van régebben sokat romolgattam,de itt nem kell,hogy jó legyen a készülék.Ha "csak" használni akarod akkor jó választás.

(#1005) diegho válasza djoei (#1003) üzenetére


diegho
nagyúr

G4-em volt nekem is, de 2 hét után eladtam. Nem tetszett, óriási csalódás volt, szerintem bevállalom az A5-öt hamarosan.

(#1006) no more válasza Pttypang (#1002) üzenetére


no more
addikt

Szerintem sokan azért várják a frissítést, mert botrányosan rossz a készülék memóriakezelése. Amúgy ezen a hibán kívül nekem sincs bajom vele, nagyon szép fotókat lő, a videó elképesztő, a kijelzője meg 100 pontból 100, tűző Nap alatt tökéletesen olvasható rajta minden. Ez előtt ugye IPS-es telefonom volt (HTC One), azt kellett takargatni rendesen. Az üzemidő szintén nagyon jó! 1.5 napos futással simán hoz 3-4 óra kijelzőidőt (nekem automata fényerőn van, maxra húzva).

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1013) magyar1997


magyar1997
tag

Üdv mindenkinek!

Lehet, hogy egy kicsit off téma, de valakinek van tapasztalata a HAMA által gyártott üvegfóliával kapcsolatban?
Pontosan erről beszélek: [link]

Mennyire jó minőségű?

/Persze tisztában vagyok azzal, hogy a lekerekített szél miatt nem fogja az egész telefon előlapját felfedni. De nekem az is elég, ha az egész képernyőt lefedi./

[ Szerkesztve ]

FTTB 1000/300

(#1014) diegho


diegho
nagyúr

Még mielőtt átmentek anyázásba kérdeznék párat újra.
Érdemes rá valamilyen tokot rakni? Vannak kifejezetten ajánlott tokok?

(#1015) magyar1997 válasza diegho (#1014) üzenetére


magyar1997
tag

Nekem a hátlapon van rajta szilikon tok. Ez arra jó lehet, ha nem adj isten a hátoldalára esne a telefon leejtésnél, akkor ne törjön meg az üveg hátul. Illetve még, ha a sarkára esne a készülék, így is védve van a telefon. Persze akad olyan is, aki ellenzi ezt. Én sem voltam ennek a híve régebben....

[ Szerkesztve ]

FTTB 1000/300

(#1017) Pttypang válasza diegho (#1014) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem fekete szilikon tok van rajta az üveg hátlap miatt.

Everybody lies.

(#1018) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A fiam venne egy ilyen telefont.
Milyen bluetooth headset-et ajánlatok hozzá zenehallgatásra?

(#1019) Pttypang válasza GEPESZ66 (#1018) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem a nokia bh-111 tokeletes vele, az utodjat, egy bh-121-et tervezek beszerezni.

Everybody lies.

(#1020) iTomi81


iTomi81
tag

Nektek mi a tapasztalat az ujjlenyomat olvasójáról? Mert páromnál volt egy s6 edge és bizony....

(#1021) Pttypang válasza iTomi81 (#1020) üzenetére


Pttypang
veterán

Működik, nem szereti a vizet, nem szereti, ha fejjel lefele probalom feloldani, de egesz gyors.

Everybody lies.

(#1022) zümzümm


zümzümm
senior tag

Sziasztok,
Kamerával kapcsolatos néhány kérdésem lenne, amire nem találtam választ eddig...
Úgy látom, hogy alapból nincs a MOD-ok közt olyan lehetőség hogy gyorsított és lassított video készitése, illetve szelektiv fokusz. Ez a 3 MOD nekem nagyon kellene. A kérdés, hogy ezeket a MOD-okat, amik egyébként az S6-S7ben alapból benne vannak, le lehet tölteni az A5(2016)ra is?
Illetve szintén az S6 S7 esrtében, a professzinális modban van ilyan hogy VIVID(élénk)... ez is nagyon kéne:)
Szóval ezeket le lehet tölteni az A5(2016)ra?
Köszi előre is!

(#1023) diegho válasza zümzümm (#1022) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezekért létezik az S6 és az S7.

(#1024) zümzümm válasza zümzümm (#1022) üzenetére


zümzümm
senior tag

Annyira orgazmikus lenne, ha olyas valaki érezné úgy hogy értékelhető választ tud adni, akinek már van is ilyen telefonja és ismeri annyira mint ha hozzá lenne nőve.

(#1025) HaZse válasza zümzümm (#1024) üzenetére


HaZse
őstag

Nekem néha jól jönne a 720P-s 120 vagy 240 fps-es videofelvétel. Vagy az 1080P-s felbontásban a 60fps.

De meg lehet lenniezek nélkül is.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#1026) diegho válasza zümzümm (#1024) üzenetére


diegho
nagyúr

Mindenki ezt fogja mondani, ha lenne benne minden, ami az S7-ben, akkor ki venne S7-et?

(#1027) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Van a telefonhoz valamilyen hivatalos program, amivel jól lehet használni PC-n?

Nekem a Kies/Kies3 teljesen jó volt, nem értem, hogy miért csak ezzel a fapados Smart Switch-el tud kapcsolatot létesíteni?

Ez elég nagy visszafejlődés!

(#1028) no more válasza antikomcsi (#1027) üzenetére


no more
addikt

Pontosan nem tudom, mire kell neked a program, de én AirDroid-ot használok, így a gépre sem kell kötni a telefont, WIFI-n keresztül kommunikál a számítógéppel. Gépen hozzá tudsz férni mindenhez, még hívást is lebonyolíthatsz, SMS-t is írhatsz, sőt látod az értesítéseket. Bármit meg tudsz csinálni vele, a telefonhoz hozzá sem kell nyúlni. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1029) antikomcsi válasza no more (#1028) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szia!

A névjegyeket szeretném szerkeszteni vele. Gépen sokkal könnyebb, és gyorsabb, mint a telefonon pötyögni.

(#1030) Sofian válasza antikomcsi (#1029) üzenetére


Sofian
őstag

GMail névjegyek menüpont

(#1031) no more válasza antikomcsi (#1029) üzenetére


no more
addikt

AirDroid-dal ezt is lehet, természetesen. Meg úgy mindent. Nem is értem, miért nem alap alkalmazás Androidra (nekem mondjuk az első, amit letöltök a SwiftKey mellett). :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1032) parasikoly


parasikoly
csendes tag

Sziasztok!

Készülékvásárlás előtt állok és nem tudok dönteni. Eddig egy iPhone 4S-et használtam de a 8 helyetti 5 GB már semmire sem elég az IOS sem nyűgöz le annyira, ezert visszavagyom az Androidra.
A teszt megírása óta már jóval olcsóbban hozzá lehet jutni.(husegpotok, miegymas 80.000)
Az utolso Androidos elmenyem egy Sony SP volt, de az másfél év után meghülyült.
A 2 gb es a 8 mag mennyire enged bizakodni? Szerintetek ki bír a keszülék 2 évet?
Illetve a belső tárhelyről lehet appokat pakolni az SDre ha kijon ra esetleg a 6.0?

Elore is koszonom a valaszaitokat!

(#1033) magyar1997 válasza parasikoly (#1032) üzenetére


magyar1997
tag

Üdv!

A 2GB RAM és a 8 mag bizakodásra adhat okot. Én közel fél éve használom a telefont, és eddig egy panaszom se volt rá. Akkuidő kiváló, akadást nálam még produkált. 80 ért szerintem eléggé megéri megvenned :)

Hogy kibír-e 2 évet, az függ attól is, hogy mennyire óvod a telefont. Ha odafigyelsz rá, akkor szerintem kibírhat annyit :)

Az utolsó kérdésre nem tudok válaszolni. :DD

[ Szerkesztve ]

FTTB 1000/300

(#1034) no more válasza magyar1997 (#1033) üzenetére


no more
addikt

Így van, ha nem vagy olyan bal*asz mint én, akkor bírja... Ma padlót fogott a drága... betonra. Akármennyire vigyázok rá, csak elejtettem. :( Hála istennek pár apró karc lett csak a kereten, meg a hátlapon az alsó sarokban (ez mondjuk nagyon halványan látszik, mert fekete a telefon, lol, hatalmas piros pont a Samunak). Szerencsére komolyabb baja nem lett, de azért kaptam egy infarktust.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1035) diegho


diegho
nagyúr

Ezt a boltot ismeri valaki? Itt a legolcsóbb az A5 2016 gyári garival, innen venném, de nem hallottam róluk még, arukereso-n 5 csillagosak.

(#1036) Bibic72 válasza diegho (#1035) üzenetére


Bibic72
tag

Ha jót akarsz, csak hivatalos helyen vásárolsz.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1037) diegho válasza Bibic72 (#1036) üzenetére


diegho
nagyúr

És ez miért nem hivatalos?

(#1038) Bibic72 válasza diegho (#1037) üzenetére


Bibic72
tag

Mert sose hallottam róla. Innen kezdve nem hivatalos. De pl az Euronics az hivatalos, de még onnan se vennék.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1039) diegho válasza Bibic72 (#1038) üzenetére


diegho
nagyúr

Elég érdekes hozzáállás. 105k hivatalos helyen, lásd Ipon, Notebook.hu. Lehet kártyával fizetni, ez nekem jó (4% instant kedvezmény), utóbbinál ingyenes a szállítás is, tehát 100,7k összesen kézben, az ismeretlen helyen pedig 95490 szállítással. 5k különbség és ha akarom, akkor fizetem ki, amikor akarom, meg is veszem ott.

(#1040) diegho válasza diegho (#1039) üzenetére


diegho
nagyúr

Végül Aqua lett, ott volt Gold is, az jobban bejön talán kevésbé látszik rajta az ujjlenyomat plusz ott már voltam regelve is.

(#1041) Bibic72 válasza diegho (#1039) üzenetére


Bibic72
tag

Természetesen a te döntésed. Mindenesetre én mindig ráfáztam amikor így "okosban" vettem meg. Pl nem szeretik betartani a vásárlástól elállást, vagy a 3 napon belüli helyszíni cserét, kötekednek, szórakoznak az emberrel. Egy Tesco, egy MediaMarkt, meg hasonló neves helyeken drágább az tény, de betartják a játékszabályokat. Én csak a véleményemet írtam le, a döntés a tied természetesen. Ha te ismered, kitapasztaltad, akkor bizonyára érdemes velük próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1042) rsanyi20 válasza diegho (#1040) üzenetére


rsanyi20
tag

Nekem is arany van, jó döntés. Nagyon elegáns és tényleg nem látszik az újjlenyomat :)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#1043) diegho válasza rsanyi20 (#1042) üzenetére


diegho
nagyúr

Vettem hozzá fóliát és szilikon tokot is, meglátjuk milyen lesz.

(#1044) rsanyi20 válasza diegho (#1043) üzenetére


rsanyi20
tag

Fóliáról csak annyi hogy ha teljes telefon szélességű fóliát veszel akkor bajban leszel vele mert ugye a szélei 2,5D ívűek, és ha egy egyszerű sima utángyátott, méretre vágott fólia akkor az oldasó íveléseknél nem fogja az ívet követni. Így mikor használod vagy ráteszed a tokot simán feltudod szedni. Én is ebbe estem bele, aztán találtam egy olyan helyet ahol normális fóliát adtak, igaz hogy az íves részét már nem védi mert keskenyebb a fólia kb 2mm-rel de a tok ezért van :) Huh egy picit hülyén írtam le de remélem érted :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#1045) Bibic72


Bibic72
tag

Nézegettem én is az aranyat, de szerintem az olyan cigós. Így a feketét választottam. Kár, hogy nem volt fa erezetes vagy bőr mintás.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1046) gabenh


gabenh
tag

Hogyha felteszem a Vodafone-s 6.0-át a független telómra akkor már nem lesz kártyafüggetlen? :O Bocsi ha hülye kérdés de nem értek hozzá

Galaxy S23 Ultra

(#1047) rvgy75 válasza gabenh (#1046) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Független marad :)

Erősen gondolkozok egy a5 vásárlásán. Fontos lenne a jó gps. Milyenek a tapasztalatok?

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1048) Bibic72 válasza rvgy75 (#1047) üzenetére


Bibic72
tag

Hát...ha a tizedmásodpercek nem számítanak, akkor nem rossz. Volt itt olyan, aki azon lovagolt, hogy nem tetszik neki amiért pár tizedmásodperccel később fókuszál a fényképezőgép mint egy másik modell.

Tartja a GPS a jelet és viszonylag hamar talál holdat. Én nem panaszkodom, de rájöttem, hogy én egy laikus felhasználó vagyok. Sokan pedig a férfiasságuk összemérésehez gyűjtenek statisztikai adatokat a telefon működésével kapcsolatban. Tehát pl minél hamarabb fókuszál a telefonod, minél tovább bírod egyetlen feltöltéssel, annál jasszabb vagy. És ezeket a méréseket úgy is lehet végezni, hogy irreálisan használod a mobilt. Például kikapcsolsz mindent amitől okostelefon az okostelefon, aztán lősz egy képernyőképet az akkustatisztikáról és ámulatba ejted a jónépet.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1049) rvgy75 válasza Bibic72 (#1048) üzenetére


rvgy75
aktív tag

:) Köszi.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1050) no more válasza rvgy75 (#1047) üzenetére


no more
addikt

Én használtam már. Nagyon gyorsan talál jelet, pontos és stabil. Mást nem lehet a GPS-ről mondani szerintem. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.