Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A5 2016 Topicösszefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) bmwpower99


bmwpower99
újonc

Sziasztok. Bocsi, hogy megint felhozom ezt a témát de még mindig nem értem. Ugye az A5 2016-nak van snapdragon-os és exynos-os változata. Állitásotok szerint, Magyarországon hivatalosan az exynosos változatot lehet kapni. Ipon.hu-n érdeklődttem és náluk snapdragonos verzíóval található. Melyikkel járnék jobban? Iponon miért nem lehet exynosost vásárolni? Köszi szépen előre is. :N

(#402) HaZse válasza bmwpower99 (#401) üzenetére


HaZse
őstag

Gondolom, hogy:

1: Nem jól tudják
2: Szürkeimportból van
3: Esetleg Dual-Sim-es. (feltételezés, hogy a dual-os Snapis)

Amúgy én tuti, hogy a hivatalos Magyar Samsung garanciával ellátott készüléket venném, amit a weboldalon is be lehet regisztrálni.

Anno nekem volt Galaxy Tab 3 10"-om, amit úgy vettem, hogy Magyar garanciás. Meg tudom, hogy hol vette, ahol sokan megfordulnak mindenféle műszaki cikkekkel. Tehát beregisztráltam volna a tab-ot, de az oldal kiírta, hogy nem ebbe a régióba értékesített eszköz.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#403) bmwpower99 válasza HaZse (#402) üzenetére


bmwpower99
újonc

Köszi szépen a választ :D

(#404) bmwpower99 válasza HaZse (#402) üzenetére


bmwpower99
újonc

Bár még mindig nem értem , hogy ennek az A5 mobilnak mi alapján lehet eldönteni, ha valahol esetleg nem tüntetik fel, hogy snapdragon vagy exynos. Esetleg hogy az egyik 8x1.6ghz, a másik 4x1.2GHz+4x1.5GHz?...

(#405) mateus válasza bmwpower99 (#404) üzenetére


mateus
senior tag

Fel kell rakni cpuz vagy aida progit, az megmondja:D
Ránézésre nem fogod tudni ;)

(#406) bihariszabi válasza bmwpower99 (#401) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Sajnos az előző telefonomat én is "okosban" vettem. Gondoltam spórolok. Kiderült, hogy nem európába szánt modell volt. Így nem képes a magyarországi B20 frekvenciasáv vételére... Pedig a dobozra WW jelzés volt írva és a szoftver is WW volt. Én a büdös életben nem veszek telefont vagy adathordozót így. Inkább kifizetem azt a plusz 20-30 %-ot és hivatalosan veszem meg. Semmi kisbolt vagy olcsó netes cucc.

[ Szerkesztve ]

(#407) Hanok válasza HaZse (#402) üzenetére


Hanok
senior tag

Nekem a Dual-os Exynos Octa, orosz a készülék, (central asia regió) sajnos a Samsung nem adott lehetőséget hogy itthon megvegyem tőlük, valószínűleg ezért nincs belőle mert Európába nem szántak dualost. Pedig kifizettem volna a felárat. Valakinek sikerült már olyan üvegfóliát találni ami felfekszik a kijelzőre rendesen? Nekem néhol elkezdett a szélén feltapadni ami most van rajta 2 hónapja kb, de azért igy is nagyon csúnya.

(#408) bihariszabi válasza Hanok (#407) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Gorilla glass 4-re minek fólia?

Gorilla glass 4 teszt

(#409) Tottalino válasza bihariszabi (#408) üzenetére


Tottalino
tag

Gorilla 150-re is kell

De látom, te se jártál iskolába. A mezei üveget sem lehet megkarcolni ilyen közönséges eszközökkel. Az összes ilyen teszt baromság. Kvarc. Mond valamit?

[ Szerkesztve ]

(#410) bihariszabi válasza Tottalino (#409) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Látom a fellengzős nagyképű hozzászólások nagyon mennek. Kb 8 darab gorillaglassos telefonom volt ez előtt amit most használok. Soha nem tört vagy repedt meg egyik sem. Egyiken se volt soha fólia. Jelenleg 2 gorilla glassos mobilom van, természetesen fólia nélkül (bámulja más a kunkort meg a köré gyűlt szemetet). És mindkettő hibátlan. A gorilla glassra fóliát tenni olyan mint gumibugyis szikontokot húzni a sík kijelzős telefonra. A mérnökök évekig dolgoztak azon, hogy egy síkban legyen a kijelző a telefonnal. Ugyanis a régi okostelefonokon mindig volt egy keret mint a csocsóasztalon. Most sík a kijelző, erre ráhúznak egy gumibugyit az emberek
Biztos ami biztos, fóliát tesznek a törhetetlen üvegre. És akkor jön nekem Tottalino nick a PH-ról és megmondja nekem a frankót. Na ez a nem semmi.

(#411) Tottalino válasza bihariszabi (#410) üzenetére


Tottalino
tag

Már bocs, fóliát nem törés ellen teszünk rá, hanem az apró karcok miatt.

(#412) floatr válasza bihariszabi (#410) üzenetére


floatr
veterán

FYI legtöbbször fülbevalók miatt használják. Nyilván akit érint a dolog

Egy másik ismerősöm viszont megelégelte, hogy a sokadik törhetetlen üveges telefonját pókhálózza le a gyerek, és a merev "fóliával" már jobb tapasztalataik vannak.

(#413) bihariszabi válasza floatr (#412) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Mit keres a gyerek kezében a telefon? Mitől kerülnek rá apro karcok? Most a 3 centiről látszó hajszálkarcokról beszélünk?

Egyébként teljesen mindegy, hogy ki hogy használja a telefont. Az se érdekel, hogy ki miért adja oda a 6-10 éves gyereknek a 150-300 ezres telefonját. Egy biztos, nagyon nem a gorilla glassal van itt a probléma. Hanem túl sokat várnak tőle az emberek. Számomra mindenesetre komikus a dolog.

(#414) floatr válasza bihariszabi (#413) üzenetére


floatr
veterán

Ha lesz gyereked, megtudod h mit keres a kezében. A fülbevalós dologhoz meg annyit csak, hogy nem tudod, amíg nem találkozol a problémával, de igaza van a korábban hozzászólónak is, hogy bármilyen problémásabb anyagnak a pora is rusnya karcokat tud hagyni az edzett üvegen is.

FYI nekem eddig egy telefonomon sem volt fólia, csak tokot használtam. Az asszonynak már van fólia, amit félévente cserélni kell, de inkább azt, mint a kijelzőt. Nekem a kijelzővel nem is volt gondom, de amikor tok nélkül akaratlanul is kiejti az ember a kezéből, és akár csak a konyhakövön landol, már okozhat magának több tízezres kárt. Nagyon dizájnos ez az A5-ös, de inkább beteszem egy bugyiba. Ismerőseim az i6-okat zúztak le, pedig igazán bele vannak bolondulva.

Nem az elvárásokkal van itt a baj, hanem hogy ki mennyire előrelátó.

(#415) bihariszabi válasza floatr (#414) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Ki mondta, hogy nincs gyerekem? Csak vannak gyerekjátékok, kisautó, baba és van a telefon. Igazából nem is értem miért nem adtok a gyereknek egy köteg húszezrest, hadd játsszon vele, hajtogatna belőle repülőt. Legfeljebb ha elhagy belőle tizet, majd szidjuk a szelet meg a bankjegynyomdát, hogy milyen béna a húszezres, hogy nem gyerekbiztos. Gyermekkoromban nem került egy átlagfizetésbe egy zsebrádió, mégis tudtam, hogy az "tilos mert apáé". Csak a mai felnőttek inkább odaadják a gyereknek az ájfónt, mert az leköti 10 percig. Utána meg sz@r a gorillaglass mert megkarcolódik ha dobálja a gyerek. Pedig csak meg kell nevelni, meg kell mondani neki mit szabad. Nekem is megmondták és felfogtam. Verést se kaptam, mégis megértettem. Arrafelé gond van a gyerekek felfogásával? Volt is anno ilyen mondás, hogy "kés villa olló gyerek kezébe nem való". Ma kiegészíteném a mobiltelefonnal. Ha meg azt gondolod, hogy rossz szülő az aki nem ad egy havi fizetésnyi eszközt játszani a gyereknek, hát akkor ne is haragudj, de nem én megyek szembe az autópályán. Ezért nincsen ma már tisztelet a gyerekek felől a felnőttek felé, mert te és a hozzád hasonlók valamiért azt hiszik, hogy egy 5 éves gyereknek minden megjár ami a szüleinek. Hát tévedsz. És én pont ezért vigyázok a cuccaimra, mert én is ilyen neveltetést kaptam. Nekem nem lesz egy görény fólia a telefonom, mert 1. gyerek kezébe nem adom, 2, kapáláskor nem viszem magammal, 3, ejtőernyőzéskor zacskóba és puhazsebbe, 4, falbontás közben nem fészbukozok -szabályokat betartom. Ilyen egyszerű. Ez az előrelátás, nem pdig az, hogy fóliát teszek rá. Ha meg leejtem, akkor b@szhatom a fóliát. Amúgy meg ejtettem már le az előzőt és semmi baja nem lett a kijelzőnek.

A fülbevalózásra meg azt mondom, hogy nem rendeltetésszerű használat. Persze lehet olyan dolgokat játszani, hogy kihelyezek egy doboz tojást az útra és az ablakból szurkolok, hogy ne menjen rá egy autó se. És vannak az olyan emberek, akik a tojást a hűtőbe vagy a kamrába teszik. Ilyen egyszerű. Egyébként 4 női családtag van és mind fülbevalósak. Gumibugyit tesz valamelyik a telefonjára, de fóliát egy sem és láss csodát nincsen karc. Lehet, hogy nem nyomják a válluk és az arcuk közé (mert előrelátóak, hogy onnan ki is eshet).

[ Szerkesztve ]

(#416) floatr válasza bihariszabi (#415) üzenetére


floatr
veterán

Őszintén szólva nem igazán érdekel, hogy mit látsz helyesnek. Mások mást látnak helyesnek. Ha szerinted nem rendeltetésszerű, ha valaki fülbevalót hord, vagy ha 10-15 éves gyerekének telefont vesz, akkor kár erre pazarolni a betűket.

(#417) HaZse


HaZse
őstag

Most mondjátok már el, hogy ez a pár hozzászólás hogy tartozik a Galaxy A5 (2016)-os topikhoz. Amúgy kedves biharszabi! A stílusodból egy kicsit visszább kellene venned.

És kérek mindenkit, hogy legyen ez a topik tiszta és ne offoljuk szét.

Amúgy a gyerek témához csak annyit, hogy mindenhol lehet baleset a telefonnal. A védőfólia dolog meg mindenki egyénileg dönti el, hogy akar-e rá, vagy nem. Én mindenféleképp tetettem rá üveget, mert nekem fontos, hogy a telefon ne úgy nézzen ki pár hónap alatt, mintha állandóan egy homokviharban használtam.

És a gorilla glass se egy űrtechnika. És az is karcolódik. Főlek a portól és a homoktól karcolúdik a legjobban. Én megpróbálom védeni a telefont, hamár egyszer drágán vettem.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#418) Hanok válasza bihariszabi (#408) üzenetére


Hanok
senior tag

Szervizes vagyok a telefont naponta sokszor rakom az autóstartóba, onnan a zsebembe, ki az asztalra, vagy éppen ahol van hely, ha azt mondom hogy nekem 1 napot alig bír ki a telefon töltés nélkül akkor el lehet képzelni milyen intenzíven használom. Persze ez még nem lenne indok a fóliára viszont csak egy nap kell amikor nem úgy fogod meg a telefont és mondjuk a kocsiból a betonra pattan, hát ezért kell rá nekem.

(#419) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Sziasztok!
Ismét kérdéssel fordulnék hozzátok. Néha random módon eldobja az sd kártyát, aztán újra csatlakoztatja. "Normális", vagy valami hiba?

(#420) bihariszabi válasza HaZse (#417) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Na idefigyelj öcsisajt. Amikor valaki ilyet írnekem: "De látom, te se jártál iskolába. A mezei üveget sem lehet megkarcolni ilyen közönséges eszközökkel. Az összes ilyen teszt baromság. Kvarc. Mond valamit?" Akkor ne nekem magyarázzál arról, hogy én vegyek vissza. Amikor teljesen normálisan és kultúráltan megkérdeztem, hogy miért kell törésálló kijelzőre fólia. Nem sértegettem, nem bántottam és akkor ilyen degradálóan ír mint az idétlen osztálytársainak, akivel egymás kukiját fogdossák a fiúvécében. Pontosan ezért beszélnek így, mert azt hiszik, hogy joguk van így beszélni, mert ugye megkapják apuci ájfónját, ezért azt hiszik, hogy én is a kispajtásuk vagyok. Élőben egy esetleges ilyen hangnemért úgy szájbaverem, hogy a betűtésztás paradicsomlevesébe köpi a drótos fogszabályzóját. Úgyhogy rossz helyen kopogtatsz a neveléssel. (Igen, ez az a rész ahol elszaladsz spionként moderátorért). Otthon nevelgessed a családtagjaidat. A fórumos kifogásokra megvan a hivatalos útvonal.

Floatr:

Engem meg az nem érdekel, hogy ki mit használ a telefonján, felőlem telefonálhattok tescos áruvédelmi kalodában is, ha nektek az felel meg. Én csak azt írtam, hogy az én környezetemben minden nő képes helyesen tartani a telefont és senkinek nem karcos a fülbevalótól a telefonja. Tehát ha te ismersz olyat, akinek fülbevalókarcos a telefonja, akkor az egészen egyszerűen helytelenül tartja a telefont. Ami érthető, hiszen még "új" a tepsitelefon intézménye, sokan érthetetlen okból úgy telefonálnak, mintha betárcsázós bakelittelefonjuk lenne. Holott ezek a készülékek nem olyanok, igen nehéz összekeverni. Tehát úgy telefonál sok nő, hogy a feje és a válla közé szorítja a telefont és félrehajtva a fejét mint valami dj, rohan, szalad, szeretne még közben főzni, vagy dolgozni. Tudom, mert láttam ilyet. Na ez a "nem rendeltetésszerű használat". Nem a fülbevaló. Látod én szívesen segítek neked ha valamit nem értesz. Egyébként régen pl azt nem értették a nők, hogy miért szakad meg a hívás telefonálás közben. Szidták a tepsimobilt. Kérdeztem tőlük, hogy "gyakran telefonáltok úgy, hogy a vállatok és a fületek közé teszitek a telefont?". A válasz igen volt. Mondom azért, mert kimozdul a telefon, a távolságérzékelő felold és a füleddel bontod a hívást. Erre biztosan jó védelem a fólia és olcsóbb mint a kijelző. Csak azt nem értem, hogy miért nem lehet megérteni, hogy egy tárgyat nem lehet minden körülmény között használni. Ja tényleg ne pazarold rám a betűidet, nem igénylem. Inkább majd társalgok olyanokkal, akiknek nincsen gond a szövegértelmezési problémáival. Köszönöm.

Biztos ami biztos elküldöm privátban is a válaszom, mert gyanúm szerint pár sértődés miatt tiltva leszek.

[ Szerkesztve ]

(#421) bihariszabi válasza Fr0z3n (#419) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Nekem kártyahiba volt. Onnan vettem észre, hogy gond van, hogy az OneDrive mindig hozzá akarta adni a kártyán lévő fotómappákat a szinkronizálandókhoz annak ellenére, hogy már hozzáadtam. Ezt akár naponta eljátszotta vagy napi kétszer. Aztán a fotókat nem mentette el, hanem egy szürke ikont tett helyette. Cseréltettem a kártyát, azóta minden rendben.

(#422) Fr0z3n válasza bihariszabi (#421) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Itt csak azt csinálja hogy sd váratlanul eltávolítva, aztán sd csatolva. És ezt napi többször eljátsza

(#423) bihariszabi válasza Fr0z3n (#422) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Ilyet nekem nem csinál. Még újraindulás után sem. Rosszul nem nagyon lehet beletenni a kártyát. Szóval esélyes, hogy kártya hiba. Csak azt tudom javasolni, hogy másik telefonban próbáld ki a kártyát. Mert a telefonnak nem alap viselkedése az amit írtál.

(#424) pockalap válasza Fr0z3n (#419) üzenetére


pockalap
csendes tag

Nekem is ezt csinálja, akkor ezek szerint inkább készülékhiba lesz. Bár nekem egyre ritkábban, heti egyszer fordul elő kb.

(#425) bihariszabi válasza pockalap (#424) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Akkor passz. Az előző telefonom az mindig kiírta, hogy külső tárolóeszköz csatlakoztatva. De abban a telefonban is a rossz kártyát használtam.

(#426) szabekala


szabekala
tag

Helló mindenkinek!
Másnak is van olyan gondja ezzel a készülékkel, hogy a tárcsázó menüben, miután létrejött a hívás, megjelenik a jobb felső sarokban egy "tart" felirat, és ha nem tökéletesen tartom a fülemhez, néha kicsit elemelem onnan beszélgetés közben, akkor a közelségérzékelő feloldja a képernyőzárat, és rendszeresen tartásba helyezi az ellenfelet, amikor visszakerül az arcomhoz a telefon felső része és még nem kapcsolt le a képernyő.
Lehet ezzel valamit kezdeni?
A hívástartás már kikapcsoltam, akkor is ott maradt a "tart" és ugyanúgy csinálja.

(#427) bihariszabi válasza szabekala (#426) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Nekem nincs ilyen gondom.

(#428) HaZse válasza szabekala (#426) üzenetére


HaZse
őstag

Nálam sincs ilyen probléma. Lehet, hogy a távolságérzékelő hülyült meg?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#429) szabekala válasza HaZse (#428) üzenetére


szabekala
tag

Köszönöm a válaszokat, rossznak nem tűnik, max. túl közeli neki amit már távolnak gondol.
Mindenesetre ha nem ott lenne ez a kapcsoló, már előrébb lennék, és ezt a részét meg tudomásom szerint nem is lehet konfigurálni.

(#430) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Tervezem átállni valami androidos telóra, és külsőleg bejön az a510 (2016) de akár az a500 is.
Milyen gondok vannak ezzel(ekkel) a telokkal, ajánlanátok?

(#431) floatr válasza fulton (#430) üzenetére


floatr
veterán

Eddig az egyetlen "gondom" az volt, hogy már találtam egy olyan játékot, ami akadozva fut ezen, miközben egy Xperia SP-n vidáman pörög. A játék maga érdektelen, viszont mutatja, hogy a felbontáshoz képest néha elfogy az ereje. De hogy megnyugtassalak pl egy NFS Most Wanted tökéletesen fut. Az ára egy kicsit riasztó, max ennyi számomra a negatívum.

(#432) fulton válasza floatr (#431) üzenetére


fulton
addikt

Nem játékra kell. Csak ne akadjon. Fagyjon. Kamerája jo legyen.

(#433) bihariszabi válasza fulton (#432) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Én ugyan nem játszom vele, tehát erről nincsen véleményem. De írod is, hogy nem arra kell.
Fagyni még sosem fagyott, gyorsak az alkalmazások. A kamera app fagyott ki nekem 2 alkalommal, de kiderült, hogy azért mert hibás volt az sd kártya. Kártyacsere óta hibátlan. A fényképező kiváló fénynél elmegy, nem rossz. De láttam már jobbat is. Viszont azt mondom, hogy ha műtermi minőségét szeretnél, akkor egy DSLR kompakt kamerát javaslok. Szerintem egy körömnyi optikához képest nem rossz. Ha ez fő szempont neked, akkor kicsit olvass vissza, a tulajok linkeltek ilyennel készült képet.
Az ujjlenyomat olvasó egy áldás, nekem ez majdnem fő szempont volt. Én szeretem. Mobiltárca is szépen működik, akku nagyon bivaly. A telefon minősége nagyon patent, mintha itt állna mellettem akivel beszélek.
Hátránya az ára.

(#434) floatr válasza fulton (#432) üzenetére


floatr
veterán

A képernyőkre kipakoltam pár keep és naptár widgetet, galéria, óra/időjárás. Edig sem akadás, fagyás, vagy memóriaproblémára utaló dolog nem volt.
A fényképezője nekem bevált, a videó része az OIS miatt sokkal jobb, mint a mezőny.

Egyedül a waze vacakol, de úgy tűnik, az alkalmazásprobléma a korábbi update miatt. Az más telefonokon is elhasal, míg a maps nem.

(#435) kovadam1


kovadam1
tag

Most a hülye azért nem vagyok boltban lehet részletre venni 0% thm el érdemes onnan egyáltalán telefont venni?

(#436) bihariszabi válasza kovadam1 (#435) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Miért ne lenne érdemes? Mi rosszat hallottál? Én ott vettem.
Inkább ott mint az Euronicsban.

[ Szerkesztve ]

(#437) mateus válasza kovadam1 (#435) üzenetére


mateus
senior tag

Teljesen jó. Gyári garival adják, így viheted közvetlenül a szakszervízbe is.

(#438) fulton válasza bihariszabi (#433) üzenetére


fulton
addikt

Köszönöm a válaszokat.
Nem igazán tudok dönteni
Samsung A5 500 és Samsung A5 2016 (510) között.

Viszont a 2015-ös modelt 45e forintal olcsóbban megkapnám.

Kérdés ér e ennyit a kamera az A5 ben, ujlenyomat olvasó nem hoz lázba (megvagyok nélküle is) 5,2 col sem igazán.

Nos, nem tudom mi tévő legyek. Nekem 5 col is elég, és most hogy 300ppi nem 400 hát istenem. Viszont a kamerája... abban , eddig egy LUMIA 830 készülékem volt, és nem szeretnék kamera tekintetben vissza fele fejlődni. Meg ugye a képstabi, az sem hülyeség szerintem.

Nagyon jó a lumia 830 telo, imádom, minden térn, de ez a windows kikészit, semmi nincs rá, és vannak fontos app-ok amik jó lennének nekem.

[ Szerkesztve ]

(#439) Tottalino válasza fulton (#438) üzenetére


Tottalino
tag

Ha ez szempont, a 2016-os modellre tegnap este tettem fel a 3. nagy frissítés - javítást február óta. Nem tudom, hogy a 2015-ös mennyire kap még frissítést.

(#440) bihariszabi


bihariszabi
aktív tag

Ja, az új frissítéssel megszűntek az apró laggok a menüben. Most már frankó.
Azt viszont nem értettem, hogy miért kérdezte valaki, hogy mi volt a frissítő csomagban. Hiszen a telepítő kiírta a változásokat...

Viszont minek frissítés a 2015-re, ha működik szépen?

[ Szerkesztve ]

(#441) fulton válasza Tottalino (#439) üzenetére


fulton
addikt

A hátlapja gorilla glass üveg?

nagyon karcolódik a hétköznapok során? mennyire vészes ez a csuszása ?

(#442) bihariszabi válasza fulton (#441) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Mindegy miből van. Vegyél rá fóliát.

(#443) pockalap válasza fulton (#441) üzenetére


pockalap
csendes tag

Már a gorilla glass 2-t is szinte lehetetlen volt megkarcolni, ennek az elő és hátlapján is gorilla glass 4 van. Nyilván nem törhetetlen, de a karcállósága nagyon jó.
Egyébként nagyon csúszik a hátlap, szóval ha veszel rá tokot vagy üvegfóliát akkor ezért érdemes.

(#444) bihariszabi


bihariszabi
aktív tag

Én wallet tokot használok, de a tokra is tettem fóliát biztos ami biztos. Így nem sérül meg a bőr. Végülis 8 ropi volt a tok a Mediamarktban. És egyszerűbb cserélni a fóliát mint új tokot venni.

(#445) fulton válasza pockalap (#443) üzenetére


fulton
addikt

De kézben gondolom nem? Igaz? (marmint nem csúszik ki az ember kezéből ) ha erted hogy kerdem

(#446) floatr válasza fulton (#438) üzenetére


floatr
veterán

Kamera, kijelző, design, erősebb proci és aksi, meg vszeg a támogatás tovább tart az újabbnál. MHL ugyanúgy nincsen egyikben sem.

(#447) fulton válasza floatr (#446) üzenetére


fulton
addikt

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Ez a flip hogy működik? érdekes

Mint valami glance screen. Be lehet valahogy állítani azt is hogy állandóan mutassa az időt? ( netán valami app segítségével?)
És azt is mutatja ilyenkor ha van nem fogadott hívásom?

(#448) Tottalino válasza bihariszabi (#440) üzenetére


Tottalino
tag

"Viszont minek frissítés a 2015-re, ha működik szépen?"

Miután tökéletes szoftver nincs, így bármikor lehetne kiadni javítást, optimalizációt bármelyik telefonra. Esetleg új szolgáltatást, jobb aksi időt.....sorolhatnám.

(#449) fulton válasza fulton (#447) üzenetére


fulton
addikt

Illetve azt szeretném még kérdezni, van rá mód hogy a Lumia telefonomról átszöktessem a telefonkönyvem ?

(#450) Tottalino válasza fulton (#449) üzenetére


Tottalino
tag

Az MS fiókot be lehet állítani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.