Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A5 2016 Topicösszefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Dimebag88 válasza pepeSTAAR19 (#800) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Erdekes en semmi ilyesmi hibavsl nem talalkoztam!Uj keszulek?

A madár az ász!

(#802) pepeSTAAR19 válasza Dimebag88 (#801) üzenetére


pepeSTAAR19
csendes tag

3 órája vettem a MediaMarktban bontatlanként. Wifin ha csatlakozok a play áruházat kinkeservesen ha be is hozza.. akkor 927-es hibát ír ki letöltés előtt.. ha be se hozza akkor idő túllépést ír. mobilnettel semmi probléma.. (viszont a wifivel sincs baj, mert fb, net minden megy vele a telon.. ) A viber meg olyan, hogy az összes névjegyet behozza, de nem tesz különbséget köztük és mindenkire azt írja, hogy hívjam meg.. -.- :W

Mate 20 Pro

(#803) Dimebag88 válasza pepeSTAAR19 (#802) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Probalj meg egy gyari beallitasok visszaallitasat!Vagy frissitsd apk val a playservices-t vagy a playstore-t.

[ Szerkesztve ]

A madár az ász!

(#804) PaIika123 válasza pepeSTAAR19 (#800) üzenetére


PaIika123
csendes tag

Ilyen szerintem csak nálad van valamiért. Amiket leírsz, az nálam és szerintem mindenkinél hibátlanul megy. Gondolom nem feltételezed, hogy a több gigás játékokat mobiladaton töltik le? A Viber szinkron is megy szépen.
Sőt, ha mobiladaton akarok valamit letölteni, akkor jön a figyelmeztetés, hogy túl nagy adat és inkább wifire kapcsolna. Szóval mobilon csak akkor tölt le az áruházban, ha külön engedélyezem. Valamit elállítottál szerintem.

(#805) pepeSTAAR19 válasza PaIika123 (#804) üzenetére


pepeSTAAR19
csendes tag

Mit tudnék elállítani azon, mikor elínditom a telefon elsőnek és végig megyek az alap dolgokon? Beírom a gmail címem és kész. Mindennel működik a wifi, csak a play áruháznál tilt le valamiért. Ha visszaváltok mobilnetre tökéletesen megy ezt nem értem..

Mate 20 Pro

(#806) PaIika123 válasza pepeSTAAR19 (#805) üzenetére


PaIika123
csendes tag

Neked is még 5-ös droid van rajta, vagy már 6-ossal kaptad?

Hogy mit tudnál elállítani? "Ez nem kell, az nem kell, ez uninstall, azt lefagyaszt, ezt letilt az mi a francnak kell, nem kértem". És kész a baj. Ezért nem tartom okos dolognak azt sem, hogy az user letiltogatja majd a 6-os androidban az alkalmazások engedélyeit, mert aztán csodálkozik, hogy nem megy.

Egyébként pont a belakásnál szoktuk ugye elállítgatni, egyszerre 20-30 féle konfigolás amikre már fél óra múlva sem emlékszünk. Persze mielőtt megharagudnál, én magamból indulok ki, hogy régebben ezt csináltam. Ma már persze nem. A másik probléma, hogy lehet a router beállításainál is gond. A böngésző nem ugyanott megy mint a Play áruház. De találtam pár megoldást, hátha nem kell hardresetet csinálni.

https://youtu.be/AwaQbh42eIU

[ Szerkesztve ]

(#807) spider80 válasza pepeSTAAR19 (#802) üzenetére


spider80
őstag

Több telefonnál is volt ilyen mostanában,és mindenkinel kiderült hogy upc net van otthon. Őket kell felhívni,külden3k egy frissitést a modemre,és megy minden tökéletesen.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#808) mateus válasza pepeSTAAR19 (#802) üzenetére


mateus
senior tag

Megpróbálnám vmi másik wifin is vmi ismerősnél.
Nem hiszem hogy teló probléma, ha más programoknál meg megy a wifi:)

Viber-nél meg a Beállításokon belül van olyan, hogy minden kontaktot jelenítsen meg, vagy csak aki Viber-en van.

(#809) pepeSTAAR19 válasza spider80 (#807) üzenetére


pepeSTAAR19
csendes tag

Valóban UPC netem van.

Mate 20 Pro

(#810) Dimebag88 válasza pepeSTAAR19 (#809) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Akkor ne legy rest felemelni a telefont :)

A madár az ász!

(#811) pepeSTAAR19


pepeSTAAR19
csendes tag

Valóban ez volt a gond. Másik helyen működik. Holnapi nap felhívom a UPC-t mert ma természetesen csak a hagnrögzítő veszi. Ennek ellenére korrekt kis készülékek. Vannak esetleg apró trükkjei ? 5.1.1 van rajta ahogy néztem.. esetleg az újításra várunk ?

Mate 20 Pro

(#812) Dimebag88 válasza pepeSTAAR19 (#811) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Igen egy par posztal feljebb mar irtam az ujitasrol :)Europai keszulekekre nemtudpm mikor erkezik.En feltettem az orosz kiadast es minden rendben ment!Azota szepen fut a rendszer ;)

A madár az ász!

(#813) PaIika123 válasza Dimebag88 (#812) üzenetére


PaIika123
csendes tag

Na, ha szépen fut a rendszer már négy és fél órája, akkor nagy baj nem lehet vele. Várom én is a frissítést :D

(#814) Dimebag88 válasza PaIika123 (#813) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Joval porgosebb mint a lollipop :) A memoriat is szebben kezelni.Akksirol meg nemtudok nyilatkozni azt majd kis ido elteltevel.

A madár az ász!

(#815) HaZse válasza Dimebag88 (#814) üzenetére


HaZse
őstag

Downgrade megy?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#816) Dimebag88 válasza HaZse (#815) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Azt nemprobaltam meg :)De holnap megejthetem ha szeretned :)

A madár az ász!

(#817) fulton válasza PaIika123 (#797) üzenetére


fulton
addikt

6.5.4.3.2.1
de ne monddd senkinek

[ Szerkesztve ]

(#818) Dicker


Dicker
őstag

Ez milyennek számít a telefonnál?

Ma néztem online meccset is, aztán kicsit tovább merítettem, és használtam a kijelzőt. Ebből több óra volt max. fényerőn, mert tükröződött nagyon az irodában. Ha odafigyeltem volna rá, meg non-stop rajt lettem volna, akkor 10 óra is elérhető?

[ Szerkesztve ]

(#819) Dimebag88 válasza Dicker (#818) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Kulturaltnak :)

A madár az ász!

(#820) fulton válasza Dicker (#818) üzenetére


fulton
addikt

Teljesen jo. Nekem is ennyi jon ki az uj frissitessel. Bar ez fugg a lefedettsegtol is, hogy mobil net vagy wifi...annyi hogy ha ezek kedvezotlenebbek akkor a 7o kijelzohoz pl8 % hatralevo ku parosul nem 2x %

(#821) TechArtist válasza Dimebag88 (#793) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Hali!

Kamerán javított a MM?

Mostanában akarok telót cserélni, de ahogy nézem teszteket inkább csak közepes kamerája van, túlexponál, nem a leggyorsabb a fókuszálás, hdr sem az igazi stb. (Pl. amikről itt beszél [5:34 után] a csaj azok mennyire vannak jelen, átlag felhasználás során mennyire zavaró?

Wifi jelerősség milyen? A tesztben szereplő 'max. átlagos' kifejezés nem a legbíztatóbb..

A fentiek egyike sem feltétlenül deal breaker, de azért jó tudni, hogy mire számíthatok.

Egyébként force close-ok, fagyások mennyire jellemzik a telót úgy általánosságban? Pl. több tucat böngésző lappal egyszerre megbirkózik?

(#822) rsanyi20 válasza TechArtist (#821) üzenetére


rsanyi20
tag

Igaz hogy nem engem kérdeztél, és én még 5.1.1-en vagyok, de a kameráról csak annyit hogy a teszt képeknél bőven jobb képeket lő az enyém, a fókusz is tökéletes. A HDR talán ami tényleg nem igazi, de ennél jobb képeket én már csak felsőkategóriás készülékektől láttam. A Wifi erőségge nálam tökéletes, nem tudom mire értették a "maximum átlagos" kifejezést, de ott ahol az eddigi Lenovo S580-asom 2-3as jelszinten volt, most maxon van mindig.
Force close nálam ~3 hét alatt egyszer se volt.
Most lehet azt fogod mondani az elfogultság beszél belőlem, de hidd el nem, tényleg nincs probléma a telefonnal. :)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#823) PaIika123 válasza TechArtist (#821) üzenetére


PaIika123
csendes tag

Arra számíthatsz, amit láttál a videón. Miért gondolod, hogy nekünk más mint amilyen a videón, vagy akár az itteni tesztben? Ráadásul mindenki dicsérni fogja, hiszen védi a mundér becsületét. Engem hidegen hagy teljesen, hogy megveszed-e ezt a készüléket vagy sem, csak nem értek pár dolgot. Magyar fórumon miért nem lehet rendesen magyarul beszélni?

"A fentiek egyike sem feltétlenül deal breaker, de azért jó tudni, hogy mire számíthatok."

Erről csak sejtem mi lehet, de pontosan nem tudom. Ha nem deal breaker neked a felsorolásod, akkor egyáltalán miért említed meg? Ha nekem valami nem deal breaker, akkor nem is foglalkozom a témával. Viszont.
Fogalmam sincsen, hogy mi a problémád a fókusszal. Két másodpercnél hamarabb fókuszál. De ha neked nincsenek másodperceid a fotózáshoz, akkor minek veszed elő a fényképezőt? Vagy egyáltalán mi az elvárás? Hogy 0,00001 másodperc alatt fókuszáljon? Tényleg komolyan kérdezem, mert nem értem. Azt is megértem, ha neked erre van szükséged, csak akkor miért nem veszel valami profi fényképezőgépet fél millióért? Mondjuk annál csak az 5 perc lenne mire kiveszed a tokból és leveszed az objektívkupakot. Most ehhez képest előrántod a telefont és fényképezhetsz. Szóval komolyan várom a választ.

Az, hogy nem az igazi a HDR. Nem tudom milyen az igazi HDR. Azt sem tudom, hogy mire jó az, hogy készítesz egy olyan képet, mintha a CSI Miami című filmben járnék (természetellenes színek), de biztosan erre is van egy jó magyarázat. Viszont ha ez számodra fontos, akkor megint egy fél milliós gépet tudok csak javasolni.

"Egyébként force close-ok, fagyások mennyire jellemzik a telót úgy általánosságban? Pl. több tucat böngésző lappal egyszerre megbirkózik?"
Már megint nem lehet magyarul írni. Mi az a force close? Most guglizgassak? Nekem pl nem szokott fagyogatni sem. De ma éppen kilépett a LocusMap. Viszont nem hinném, hogy ez a telefon hibája, mert közben telepítettem valamit a Playről. Akkor most ezért nem veszed meg a telefont, mert én azt írtam, hogy kilépett egy program? Mire jó az, hogy nyitva van több tucat lap? Tudod mennyi egy tucat? 12. Több tucat az minimum 24. Aztán a három tucat az 36. Te komolyan átlátsz egy 36 lapos legyezőt? Ebben nem 12 GB ram van mint a Xiaomiban, szerintem nem bír el 36 nyitott lapot, de őszinte leszek. Max hármat szoktam kinyitni, mert 5-6 lapot már át sem lehet látni. Előbb újratöltöm gyorsikonból vagy könyvjelzőből mint a 36 nyitott lap között kikeresem amit akarok.

Szóval én az egész kérdéssorozatodat nem értem :). Ha ilyen kritériumok vannak, akkor szerintem ne vedd ezt meg. Ki tudja még milyen negatív meglepetésekkel fogsz találkozni, pl a hangerőnövelő sáv az elvárt 0,7 mm vastagságtól eltérően csak 0,3 mm, vagy nem tudom tényleg. Azt pl nem kérdezted meg, hogy az ujjlenyomatolvasó mennyire pontos, hogy a hangszórója mennyire hangos, torzít-e. Meg egy rakás mindennapos használatban borzasztó fontos tulajdonsága van egy telefonnak, de te azt kérdezed, hogy hány tized másodperc alatt fókuszál :D. Meg milyen a HDR, ami ráadásul egy szoftveres virtue nature (fú de jó idegen szavakat használni). Vagyis ha minden adequate (ááááááhhh) a telefonnal, csak a HDR nem, akkor is tudom helyettesíteni 3RD (fúúú) szoftverrel. Míg egy rossz hardvert aligha tudok kicserélni.
Amúgy nézd meg a Galaxy S7 képeit, én attól sem vagyok elájulva, pedig az duplaennyibe kerül. Na de akkor tegyük fel a kérdést, hogy mi felelne meg?

(#824) Dupree1986


Dupree1986
újonc

Üdv! Hallott már valaki olyat, hogy a hálózati töltőt, hálózati töltést a telefon ( A5 2016 ) USB töltésnek ismeri fel? Ebből kifolyólag nincs gyors töltés sem, és 50 %ról 60ra kb egy óra alatt megy fel. Az egész töltés pedig kb 6 óra. :O A T-mobilban mondták, hogy elküldik szervizbe... Egy hetes a telefon. Nem lehet, hogy létezik valami szoftveres beállítás ami megoldja? Előre is köszönöm a hozzászólásokat!

(#825) Dimebag88 válasza PaIika123 (#823) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Palesz!Ez feldobta a night-omat (oooojeeee) :)

A madár az ász!

(#826) TechArtist válasza rsanyi20 (#822) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Persze, az elfogultságot mindig belekalkulálom egy ilyesmi jellegű topikban, de mindenképpen hasznos az ilyen "elfogult" vélemény is, mert pl. az elég egzakt, hogy 3 hét alatt egyszer sem volt force close, meg amit a wifiről írtál az is. :) :R

Palika123:

Miért gondolod, hogy nekünk más mint amilyen a videón, vagy akár az itteni tesztben?

Abból, hogy a teszt szubjektív, ahány ember, annyiféle megítélés, hadd ne fejtsem ki, hogy ez miért jó, talán rájössz magadtól is. A videó óta meg már volt szoftverfrissítés.Mint ahogy láthatod, rögtön az első válaszoló máshogy látta, mint a teszeltelő.

Magyar fórumon miért nem lehet rendesen magyarul beszélni?

Egyrészt ez egy IT/tech fórum, nem a Bivalyb*sznádi coop, másrészt sokkal könnyebb, gyorsabb kifejezni olyan dolgokat, amikre nincs valódi magyar kifejezés, vagy ami van az csak annak nem tűnik röhejesnek, aki nem tudja miről van szó, harmadrészt így esik jól, közöd? :) Ha nem érted a kérdést max. nem válaszolsz. Ennyi.

Térjünk át a szövegértésre:

"A fentiek egyike sem feltétlenül deal breaker, de azért jó tudni, hogy mire számíthatok."

Olvasd el még párszor ezt a mondatot, hátha sikerül értelmezni. Drukkolok!

Fényképezéshez: teljesen fogalmatlan vagy, mielőtt belekötsz valamibe, nézz utána mi mit jelent. A hdr lényege baromira nem az, amiről te írsz, az csak egy elfajzott felhasználási módja, esetleg elcseszett szoftver esetén tud előfordulni hasonló hatás, máskülönben nem az a lényege.
A többi halandzsára meg hadd ne reagálnak.

Több tucat:

[link]
Mindezt 1 Gb ramos telóról, gond nélkül, és még csak közelében sincs a max. megnyitott lapnak. 99 fölött pl. smile-val (bocs, magyarul: mosolygós fejecske ikonnal) jelöli a lapok számát, érdekes easter egg, (magyarul: [link]) nem de?!

Köszönöm a kioktatási kísérletet és a figyelmet!

[ Szerkesztve ]

(#827) PaIika123 válasza Dupree1986 (#824) üzenetére


PaIika123
csendes tag

Hallani nem hallottam, de olvastam. Azt írják, hogy akkor csinál ilyet, ha nem gyári kábelt használsz, vagy a kábel nincsen bedugva rendesen a töltőfejbe. Néhány típusnál kapcsolható ez szoftveresen, az A5 [6]-nál ilyet nem láttam.

TechArtist:

Én azt naiintindihan ko, hogy attól szerinred valaki menő, mert tud pár dayuhan szót és az meg hülye aki nem tudja azokat a szavakat. Csak azt nem naiintindihan ko, hogy ezt te el is hiszed?

Azt te komolyan mondod, hogy valaki arra hindi mapakali, hogy megnyitt 99 lapot és fél órát keresi azt a lapot ezek között, amit szeretne megnézni? Ez parang totoo. Sokkal inkább valami XXI. századi fétis, mint az, hogy valaki arra gyúr, hogy hany percig bírja a telója egy feltöltéssel, meg hány ezred másodperc alatt fókuszál a telefon. Félrreértesz, nem kötekszem, hanem kiröhöglek. Ilyet 12 éves gyerekek csinálnak. Konkrétan nektek nem is használni kell a telefon, hanem idétlen statisztikákat állítotok fel és azzal villogtok egymás előtt. Holott 80 féle függvénye van ezeknek a statisztikáknak. Én tudod miért vettem meg ezt a telefont? Mert 7 másodperc alatt tud a fémház 39 fokra hevülni és tök jól melegíti a fülem hehehe 😂. Más készülék ezt 12 másodperc alatt tudta. Istenem mekkora az állatkerted.
Ja, a dőlt betűs részt filippínó nyelven írtam. Ha nem érted, akkor hü...izé akkor ne válaszolj. Waaaaao mekkora ace vagyok.

(#828) Dimebag88 válasza PaIika123 (#827) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Sracok :) Legyunk felnottek es ne csipkelodjunk :)

A madár az ász!

(#829) TechArtist válasza PaIika123 (#827) üzenetére


TechArtist
aktív tag

A lapokat nem azért nyitom meg, hogy teszteljem, mennyit bír a telefon, és még csak véletlenül sem kell félórát keresgélnem köztük. Másrészt ha így lenne sem lenne hozzá semmi közöd.

Az ingerszegény életed miatt belekötsz mások felhasználási szokásaiba stb, érzed, hogy nagy a baj igaz?! A legjobb szándék mondatja velem, hogy keress fel egy szakembert, komolyan!

A továbbiakban nem asszisztálok a hisztidhez. Szánlak. Szép napot!

(#830) Dupree1986 válasza PaIika123 (#827) üzenetére


Dupree1986
újonc

Köszi a választ. Csak és kizárólag a gyári töltővel töltöttem ebben az egy hétben. Miután jött ez a jelenség kipróbáltam még 2 másik A3hoz kapott sima töltővel is de arra is ugyanez a hiba jött. Autós töltővel szintén. Az összes esetben azt kellene írnia a menüben, hogy töltés(AC) de mindenhol a töltésUSB felirat van...

(#831) ro3000


ro3000
tag

Az utolsó frissítéssel elrontották az üzemidőt. Legalább is nálam ez a helyzet.

(#832) rsanyi20 válasza ro3000 (#831) üzenetére


rsanyi20
tag

huha... akkor nem fogok én se egyből telepíteni, majd majd miután kijött megvárom a többi felhasználó véleményét, aztán ha úgy látom hogy jó akkor feltelepítem de ha nem akkor maradok inkább az 5.1.1-en mert amúgy ez is tökéletesen működik, legalábbis nálam :)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#833) ro3000 válasza rsanyi20 (#832) üzenetére


ro3000
tag

Ez még az 5.1.1 nem a hatos....

(#834) PaIika123 válasza Dupree1986 (#830) üzenetére


PaIika123
csendes tag

De a kábel is a gyári? Azt értettem, hogy a töltő gyári.

Én a helyedben azt csinálnám, hogy bemennék egy Telekom üzletbe és ott megkérném a csajokat, hogy ott az üzletben hadd próbáljam ki egy másik töltővel. És ha egy másik töltővel sem jó, akkor a telefonnal van valami. Ha pedig másik töltővel jó, akkor a saját töltőmet próbáltatnám ki más telefonnal. Egyébként nekem nem azt írja, hogy "Töltés AC", hanem hogy "gyorstöltő csatlakoztatva".
Azt tudni kell, hogy a gyorstöltés az kizárólag kikapcsolva vagy alvó módban működik. Tehát ha közben játszol vagy netezel, akkor elvileg csak sima 5 Volt 2 Amperrel tölt.

(#835) Dupree1986 válasza PaIika123 (#834) üzenetére


Dupree1986
újonc

Minden gyári. Kibontottam múlt szerdán és el kezdtem használni. Magára a hibára csak kb tegnap előtt jöttem rá, mert eddig éjjel töltöttem és nem vettem észre hogy 6!! óra kell ahhoz hogy 100 % legyen. T-mobilban annyit mondtak a hiba bemutatása után, hogy nem tudunk mit csinálni el küldjük szervizbe, 15 nap, cserekészüléket nem kapsz... Azóta regisztráltam a telefont a samsung.com-on és hétfőn jönnek érte háztól-házig garanciában... Cserekészüléket pedig adnak. Ennyit a Telekomos 15 éves hűségemről...

(#836) kovadam1 válasza Dupree1986 (#835) üzenetére


kovadam1
tag

Én nelekomnál kaptam cserekészüléket mikor az előző telómat beadtam szervízbe.

(#837) rsanyi20 válasza ro3000 (#833) üzenetére


rsanyi20
tag

Ja...akkor bocsánat :R

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#838) roli636


roli636
csendes tag

Sziasztok!

Ma vettem egy ilyen készüléket. A térerő ikon mellett megjelent egy olyan ikon, amin egy "N" betű van és a bal sarokban három kis ív. Olyasmi mint a Wifi jel. Mi lehet ez?
Köszi a választ!

Roland

(#839) Dupree1986 válasza roli636 (#838) üzenetére


Dupree1986
újonc

Az az NFC funkció. Telefonos fizetés stb. Fent az értesítési sávban ki tudod kapcsolni, ha zavar. ;)

(#840) roli636 válasza Dupree1986 (#839) üzenetére


roli636
csendes tag

Köszi!

(#841) PaIika123 válasza Dupree1986 (#835) üzenetére


PaIika123
csendes tag

Értem. Ott valami gebasz van sajnos. A gyors funkcióval tényleg pikpak lesz. Majd hogy fogod szeretni, ha visszakapod. Egyébként érdekességképp írom, hogy itt a fórumon sokan nem merik használni a gyorstöltő funkciót. Azt mondják, hogy gyilkolja az akkut. Én ettől függetlenül használom a gyorstöltést. Bár azt dídijaznám, ha lenne hozzá kapcsoló.
Sajnos a Telekom eléggé sajátosan kezeli a szerviz kérdést. Nem függ attól, hogy mióta vagy előfizető. Boltonként is változó. Egyik ad cseretelefont, másik nem.

Nekem nincsen ott az NFC jel, pedig folyamatosan be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#842) Dupree1986 válasza PaIika123 (#841) üzenetére


Dupree1986
újonc

Nekem nem feltetlenul a gyors toltes hianyzik. Nincsen sima toltesem sem. :D Hasznalat nelkul 50 %rol 60ra 1 ora alatt ment fel igy hogy szerinte USB toltes zajlik. Az egesz toltes tesztek alapjan 2 ora kellene hogy legyen. Csinal kalkulaciot ha toltore van rakva... utoljara 30 %rol inditottam azt irta még 6 ora a 100ig. :DD

(#843) Dimebag88 válasza Dupree1986 (#842) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Igen mert az usb-s toltes vagy 9-12 volton tortenik :)

A madár az ász!

(#844) Dupree1986 válasza Dimebag88 (#843) üzenetére


Dupree1986
újonc

Nem azon vagyok felhaborodva, hogy lassu az USB toltes ha nem, hogy jelenleg nincs sima toltesem. Lenne akkor eletemben nem toltenem USBn. :D

(#845) defcom


defcom
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy tudom a sim-ről a telefonra a névjegyzéket?

(#846) Dimebag88 válasza Dupree1986 (#844) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Vidd vissza es mutasd meg nekik :) Valoszinu a toltesert felelos chip a hibas :) Bar nemtudom hogy szoftveresen lehet e ilyen gond!Probald meg kikapcsolt allalotban tolteni es nezd meg mennyi ido alatt mennyi %-ot toltott :)

[ Szerkesztve ]

A madár az ász!

(#847) szabacsik


szabacsik
őstag

Helló. Ideiglenesen ilyen telefonom van mert az enyém a szervizben regenerálódik. Tudtok mondani egy hívásrögzítőt ami működik? Amit eddig használtam az nem vesz fel ezzel a telefonnal semmit.

/\____/\

(#848) Pttypang


Pttypang
veterán

Na bekoszonok mar, sikerult egy ilyet beszereznem a telekomnal.

Everybody lies.

(#849) Dimebag88 válasza Pttypang (#848) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Udv a kulbban Cry ;)

A madár az ász!

(#850) Pttypang


Pttypang
veterán

Van vmi beallitas az erinto gombok kijelzovel egyutt valo ebredesere es alvasara? Eleg fura, hogy neha varni kell, mire erzekel.

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.