Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A5 2016 Topicösszefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) fulton válasza bihariszabi (#550) üzenetére


fulton
addikt

:D de , mert megszeretnen csinalni rendben a ttelo. Inkabb legyszives ird le :)

(#552) bihariszabi válasza fulton (#551) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Nem tudok segíteni, én nem használok fóliát :)

(#553) fulton válasza bihariszabi (#552) üzenetére


fulton
addikt

Ertem
Es nem karcolodik? Olyan tokod van ami elo-hatlapot vedi?

(#554) bihariszabi válasza fulton (#553) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Végülis igen. Wallet tok. Nem karcolódik.

[ Szerkesztve ]

(#555) HaZse válasza bihariszabi (#550) üzenetére


HaZse
őstag

Olyan tanácstalan vagyok, vagy mégse? :D

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#556) fulton


fulton
addikt

Azért ez komoly, most hogy melozom és itt már nincs wifi + a E és H között kapcsolgat a hálózatom, hol van térerő hol nincs, bekapcsolt face meg messenger keményen szivja az akut. Otthon 2 óra alatt is még 100% on volt. Itt meg látványosan esik, ki is írta a telo hogy a messenger sok akut használ. Le is állítottam mind2 progit.

Úgy olvasgatom az android 6 elég szutyok még. Szerintem én nem fogom frissíteni a telomat rá egy darabig.
Ezzel most semmi bajom, kop kop kop. Nem akad nem indul újra...

(#557) bihariszabi válasza fulton (#556) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Én folyamatosan úton vagyok, így nekem is váltogat a hálózat. Azért egy napot vidáman kihúzok vele.
A 6-ossal én is várni fogok.

(#558) fulton válasza bihariszabi (#557) üzenetére


fulton
addikt

Hat nekem 5h 39p (kijelzo) / 1 nap 10 ora /8 % jott ki. Tudom nem valami fenyes de még beállhat, a lenyeg egy 18 orat kenyelmesen alljon.(nalam)

Kezdem atlatni es kiismerni magam az androidban. Tetszik a rendszer, picit osszetettebnek gondolom mint a wp-t.

[ Szerkesztve ]

(#559) bihariszabi válasza fulton (#558) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Az hát. Nem véletlenül szabadultam meg én is a WP-től. De a wp 10 topicban tegnap majdnem meglincseltek engem amiért ezt le mertem írni 😂

[ Szerkesztve ]

(#560) mateus válasza fulton (#558) üzenetére


mateus
senior tag

Hát ez a kijelző idő nem rossz azért, mai telók többsége meg se közelíti ezt.
A 2 nap használat meglesz vele szerintem.

(#561) fulton válasza mateus (#560) üzenetére


fulton
addikt

Most hogy keresgéltem progikat meg törölgettem vissza tettem...és már kiismertem a rendszert, csináltam egy gyári beállítást. És csak azokat tettem fel, ami kell. Facebook immár nem tettem fel, értelmét nem látom, névjegyeket nem egyesíti a névjegyzékkel mint a wp-n, így nem tettem fel. (funkciója nagyon nincs, viszont eszik) immár kilőve, messenger azért fent van.
Szépen sorba pontról pontra végig vettem minden beállítást beállítgattam amit kellett. Hagytam frissülni ami akart frissülni, és csináltam egy ujraindítást, feltöltöttem és letettem :D
holnap jön az átlátszó szilikon tok és üveg fólia rá.

Most úgy érzem jó, jó precizen be van lőve a telo. A szoft automatikus frissitést kivettem, még véletlenül se tegye fel a 6-ost.

[ Szerkesztve ]

(#562) fulton válasza bihariszabi (#559) üzenetére


fulton
addikt

a kis fanák jah :D

Én is feltettem a wp10 -et a lumia 830-ra (szerettem azért azt a telot) de azzal a rendszerrel, ami egyébként tetszetősebb lett, a névjegyzéke nagyon bejött, ahogy kis képekben hozzá illesztette a facebook-ot a nevekhez, az nagyon tetszett benne, de egyébként meg csinált furcsaságokat. Nem az igazi még az a rendszer. Gondolom olyan mint itt a And.6 :) szóval ami bevált nekem tökéletes. Ennek a lolipop-nak a felülete is bejön, szép kis témát nyaltam neki fel :D
Csak sajnálom hogy alkalmazásokhoz nem lehet hasznát venni az ujjlenyomat olvasónak :(

hát halljátok, "szegény" wp nagyon meg van lőve az alkalmazás hiánnyal...nagyon nagy érvágás szerintem androiddal szemben.

[ Szerkesztve ]

(#563) bihariszabi válasza fulton (#562) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

De igen, össze lehet szinkronizálni a Facebookot a névjegyzékkel. Ezen a rendszeren mindent lehet. Nézz szét kicsit a neten ezzel kapcsolatban. Amúgy meg van haszna a Facebook appnak. Kényelmesebb és jobb a felülete mint a netes verziónak. És ezen a telefonon valamiért még gyorsabb is mint más rendszereken. Olyan, mintha erre lenne optimalizálva. Egyébként ha névjegyzékkel akarod összefésülni, akkor is kelleni fog szerintem a Facebook app.
Az ujjlenyomatolvasó alkalmazásbeli használatához fog éppen kelleni a android 6. Úgyhogy annyira ne temesd... Bár a gyári böngészőben most is lehet használni bejelentkezéshez. Nekem ez is nagyon tetszik.

(#564) HaZse válasza bihariszabi (#563) üzenetére


HaZse
őstag

Nálam miért nem megy az ujjlenyomat olvasóval történő jelszókérés a gyári böngészővel? Mit ronthattam el?

Nekem tökéletes az akkuidő. Igaz, sose nézem. Ha 15%-ra lemegy, akkor töltőre fel, ha nem lehetséges, átvált takarékos üzemmódra. Most tesztelés céljából 2 db. okosórát szinkronizálok egyszerre (Moto 360, Gear 2), pölusz a kocsiban ott a BT kihangosító is. 4G-n vagyok, de a házban átvált 3G-re, mert ez egy vegyes építésű ház és ugyebár a Faraday elv érvényesül. :D, De így is az átlag 2 nap megvan.

Végre megvan a szilikon ultra thin tokom is. A Gyári Samsung 2000 Ft-os tok annyira sz*r, hogy csak na. 3 hónap alatt teljesen szétrepedezett. Plusz a védelem is hagyott némi kivánnivalót.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#565) Tottalino válasza HaZse (#564) üzenetére


Tottalino
tag

" A Gyári Samsung 2000 Ft-os tok annyira sz*r, hogy csak na. 3 hónap alatt teljesen szétrepedezett"
Nekem egy hétig se bírta. Rendeltem egy "gagyi" kínai nillkin tokot, az tökéletes.

(#566) HaZse válasza Tottalino (#565) üzenetére


HaZse
őstag

Én is rendeltem egyet. Jó vékony szilikon tok. Körbe a gombokat is védi, ott szerencsére a nyomáspont nem nagyon csökkent. A mikrofon, töltő, 3.5-ös jack és a többi nyílás meg pont jó helyen van kivágva. Nem beszélve, hogy a kamera körül meg direkt vastagabb a szilikon, így az is védve van.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#567) fulton válasza bihariszabi (#563) üzenetére


fulton
addikt

Igen
"sync me". Ha jol emlékszem.

Na srácok most teszteltem a telót mig pihentem. 6ó 15 p alatt eddig 1 % ot csökkent. Nincs repcsi modban, normal, helyszolgaltats aktiv, wifi net,szinkronizacio, email, messenger....aktiv. Ez mar tetszik es nincs fent semmi tűzfal meg geenefy semmi hibernalo cucc .. Csak szepen be lett állítva . Csak meg érte Ennyit foglalkozni vele. Egybe van a készülék.

Ezzel a tokkal most .... Na hát f* lesz ha elszakad majd par nap alatt. Meg ha fog lefele esni rola...
Viszont egy ilyen xpro glass rendeltem még ra.

Viszont eszre vettem valamit: Igaz mintha most nem csinalna újraindítás utan....szoval telefon beszélgetés közben ...elnemul. Nem hallok semmit... Tapasztaltatok ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#568) bihariszabi válasza HaZse (#564) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Nem rontottál el semmit, csak nem kapcsoltad be 😃.
Viszont amiket eddig megjegyeztettél vele jelszavakat, azokat nem ajánlja fel mégegyszer ujjlenyomatosra, csak amiket újonnan írsz be. Ha a régieket is akarod ujjlenyomatozni, akkor a biztonsági beállításokban töröld a jelszakat és add meg újra. Akkor jó lesz 😊.

#Fulton:

A 6 óra 15 perc az készenlét ugye? A legfrissebb javítófolt fent van neked?

[ Szerkesztve ]

(#569) fulton válasza bihariszabi (#568) üzenetére


fulton
addikt

Igen, fogtam, képernyő lezár és pont.

Valami számot írj, pontosan mit nézzek meg, Így nem tudom.
Viszont ha rámegyek a szoftverfrissitésre, azt írja nincs új. (így azt gondolom igen).

[ Szerkesztve ]

(#570) HaZse válasza fulton (#569) üzenetére


HaZse
őstag

2016. aprilis 2. A legfrissebb biztonsagi frissites nalam.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#571) fulton válasza HaZse (#570) üzenetére


fulton
addikt

Biztos fent van mivel nincs új elerheto frissítés. (miert?)

Akku idore visszaterve igy normal használaton mellett tetszik
azert a lumiam joval gyorsabban merult.

Most e van benne: Akku használat : 22h 10p. - 38p kijelző idő - 18p hanghivas es 86% on ál.
Mi az az eszköz készenlétben 22 perc ?

(#572) HaZse válasza fulton (#571) üzenetére


HaZse
őstag

"Most e van benne" Ne haragudj, de milyen nyelven kérdezel?

Amúgy nem akarod már végre abbahagyni ezt az akkus dolgot? Szerintem itt elég sok embernek elege van már ezzel.

Ha úgy érzed, hogy nem jó a telefon, akkor bemész a szervízbe és elmondod a problémádat.

Innentől kezdve én magasról teszek az akkura. Ha a szokásomhoz mérten hosszú távon is rossz lesz az akkuidőm, akkor goto szervíz.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#573) fulton válasza HaZse (#572) üzenetére


fulton
addikt

Termeszetesen azoknak osztom meg az adatokat akiket érdekel :) senkinek nem nehezebb a napja ettol. Ez a fórum errol szol, segítsünk egymásnak. Aki majd kutat a telo utan hasznos infók ezek. (engem is erdekeltek volna hasonlo infók telo előtt)
Ui: Az nem kerdes volt hanem kijelentés :)

(#574) #91166208


#91166208
törölt tag

One drive-ot hasznal valaki ? Biztonsagos?

(#575) bihariszabi válasza #91166208 (#574) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Mit értesz biztonságos alatt?

Most adnak a telefon mellé 100 gigát. Teli pakolod, egy év múlva meg elveszik. Akkor hova rakod az összegyűjtött motyót? Vagy fizetsz a hiénáknak? Próbáltam, de közel nem olyan használható mint a Google drive. Meg alapból öklendezni kezdek a Microsoft név hallatán. Persze ettől még neked lehet, hogy bejön. Én tiltottam.

(#576) HaZse válasza bihariszabi (#575) üzenetére


HaZse
őstag

Nekem eleve 240GB-om van. Én nem is regelem be a telefont a plusz 100GB-ért.

Üdv.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#577) fulton válasza #91166208 (#574) üzenetére


fulton
addikt

Nekem volt one drive, nos egy nagyon negativ élményem van róla, egészen addig semmi bajom nem volt vele.

Nevezetesen csináltam egy hard reset-et a telon (nem elsőre), és most hogyy ettől vagy egébként volt valami gebasz a one drive-n, azt nem tudom, de egy biztos, minden addigi fényképem eltünt, néhányat a lomtárban találtam meg és állítottam vissza. Mai napig nem tudom mi történt, de nagyon a hard reset-el történt egyidőben szóval...

(#578) fulton válasza fulton (#567) üzenetére


fulton
addikt

No meglett az eredmény atlag felhasználás (net, Messenger, face nincs feltéve, es egyébb progik, jatek nincs, par foto készítés) repülő üzemmód nem játszott. belatasom szerint optimalizálva az alkalmazások.
2 nap 10 ora - 5 órás kijelző idő (automatikan) 13% maradt az akuban. 1 hetes telo. Beállt.

(#579) #91166208 válasza bihariszabi (#575) üzenetére


#91166208
törölt tag

Hat akkor hanyagolom inkabb.. koszonom.
Meg 1 kerdes... android 6.0 jon a galaxy a5 2016 ra is?ha igen akkor mikor?

(#580) #91166208


#91166208
törölt tag

Android 6.0 mikor jön az A5 2016 -ra? tudja esetleg valaki? köszönöm az infót !

(#581) bihariszabi válasza #91166208 (#580) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Gondolod nem látjuk az első kérdést? Ha nyolcszor teszed fel a kérdést, akkor sem tudjuk. Egyikünk sem dolgozik a Samsungnál. Honnan tudjuk? Nekünk is csak a Google adhat erőt és mindent lebíró akaratot. Hívd fel a Samsungot. 06-80-7267864

További elérhetőségük

[ Szerkesztve ]

(#582) #91166208 válasza bihariszabi (#581) üzenetére


#91166208
törölt tag

Sima nem tudjuk is elég lett volna.. nem kell link az elérhetőségről.. szerinted én nem néztem a google-ba? Ha megtalálom szerinted kérdezem!? NEM!... elnézésedet kérem, ha megzavarta szemeid világát a kérdésem! :))

[ Szerkesztve ]

(#583) bihariszabi válasza #91166208 (#582) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Azt hittem, azt vágod, hogy nem tudjuk, hiszen senki nem válaszolt rá...

(#584) #91166208 válasza bihariszabi (#583) üzenetére


#91166208
törölt tag

Csak 5 napja senki semmit nem irt a toppikba
. Azt sajnos nem latom, hogy elolvasta e valaki... mindegy hagyjuk.. nem tudja senki es kesz.. koszi.. sziasztok

(#585) Tottalino válasza #91166208 (#584) üzenetére


Tottalino
tag

Még is mit vársz a 6.0-tól? Nekem tökéletes így a telefonom, nem hiányzik rá.

(#586) bihariszabi válasza Tottalino (#585) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Én az ujjlenyomatos alkalmazás azonosítást. Az OTP-nél azt a Háború és békét befirkálni állandóan..

(#587) HaZse válasza bihariszabi (#586) üzenetére


HaZse
őstag

Szerintem a lAst pass tudja. Igaz en nem probaltam. Az otp nel nem probaltam. Mashol ment.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#588) bihariszabi válasza HaZse (#587) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Lehet, hogy tudja ez az alkalmazás, csak én nem fogom feltelepíteni a telefonomra egy ismeretlen cég ismeretlen alkalmazását. Ezt házon belül kell megoldani. Nem életbevágóan fontos amúgy, végülis ha nagyon akarnám, megjegyeztethetném az alkalmazással is az adatokat. Szóval jobban bízom a Samsungban mint egy kulibuli külső appban. De azért kösz a segítséget :).

(#589) floatr válasza bihariszabi (#586) üzenetére


floatr
veterán

Ez mennyiben másabb, mint pl a cib mobil app ujjlenyomatos azonosítása, ami a telefon API-ját használja? Csak azért kérdezem, mert nekem ez egy most is létező dolognak tűnik, bár lehet h én nézek be valamit.

(#590) bihariszabi válasza floatr (#589) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Én OTP-s vagyok. Az OTP alkalmazás nem ajánlja fel. Egyedül a gyári böngésző kezeli nálam az ujjlenyomatolvasót.

[ Szerkesztve ]

(#591) floatr válasza bihariszabi (#590) üzenetére


floatr
veterán

De ez akkor nem annyira 6.0 feature, nem?

(#592) bihariszabi válasza floatr (#591) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

A nagyok azt mondják, hogy de. Mert akkor majd bármelyik alkalmazásnál működik ez. Mindjárt megkérdezem az S7 tulajokat.

(#593) bihariszabi válasza floatr (#591) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Na megkérdeztem az S7-eseket. Azt írja egy fickó, hogy az appnak is kell támogatnia. Nem automatikusan jó mindennel. Így neked van igazad. Akkor én már tuti nem teszem fel majd a hatost. Felesleges.

Amúgy meg azt csináltam, hogy betettem a Knoxba azt amit féltek és máris nem férnek hozzá 😊. Az meg jelszavas / ujjlenyomatos

[ Szerkesztve ]

(#594) Tottalino válasza bihariszabi (#593) üzenetére


Tottalino
tag

Ehhez külön le kell tölteni a Knox-ot?

(#595) bihariszabi válasza Tottalino (#594) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Igen. Valaminél kérte és én feltettem.

(#596) floatr válasza bihariszabi (#593) üzenetére


floatr
veterán

Szerintem valami olyasmi lehet, hogy az Android Pay-ben lesz ujjlenyomatos fizetés, meg új APi érkezik. Nem teljesen tiszta a sajtóanyagból, amennyit én láttam belőle.

(#597) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv
Érdemes az s5 lecserélni erre a típusra?

(#598) manokaki válasza gyuri2008 (#597) üzenetére


manokaki
őstag

Ha nem zavar hogy visszajelző Led nincs akkor feltétlen ,csak előnyei vannak , : akksi idő , kivitelezés , sd kártya..

(#599) gyuri2008 válasza manokaki (#598) üzenetére


gyuri2008
veterán

Mit értesz a visszajelző Led hiányára?
Ez a típus tudja a qi töltés?

Visszaolvastam, sajnos nem. :(

[ Szerkesztve ]

(#600) manokaki válasza gyuri2008 (#599) üzenetére


manokaki
őstag

ami az előlapon van fent baloldalt ! viszont 2x annyi az üzemideje mint az S5-nek !

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.