Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A5 2016 Topicösszefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Bibic72 válasza Sofian (#1248) üzenetére


Bibic72
tag

Igen, addig fut míg az android be nem zárja kihasználatlanság és memóriahiány miatt.

No more: Te mit nézel, öcsi? Cseh 2-t? Írtam már, hogy a készülék árának nincsen köze a lagghoz. Sokat kell még tanulnod. Laggol az S7 is meg az iPhone 7S is. Nekem mégse laggol ennyi apptól sem [link]

De megakad a majd 2 millás Tag Heuer telefon is az aligátorbőrrel együtt. Annyira gyerek vagy, hogy azt hiszed, hogy minél drágább egy termék, annál megbízhatóbb. Akkor segítek neked. Nem megbízhatóbb, csak jobb anyagból készül és jobb asszisztens szolgáltatás jár hozzá.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1252) no more válasza Bibic72 (#1251) üzenetére


no more
addikt

Milyen öcsi, te? :D Megennélek reggelire... És még mindig nem. Az S7 nem hiszem, hogy belassul mint ez, de Pl. A HTC10,az új LG-k, vagy Zenfone-ok nem akadnak meg, pláne nem lassulnak be, főleg nem lagolnak. Életedben nem volt még csúcstelefon a kezedben, honnan tudnád?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1253) Bibic72 válasza no more (#1252) üzenetére


Bibic72
tag

Te már csak tudod. Amúgy ne válaszolj nekem. Nem fogok egy taknyossal vitatkozni.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1254) no more válasza Bibic72 (#1253) üzenetére


no more
addikt

Rendben, szerintem is hagyjuk egymást. :K

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1255) lacibattya


lacibattya
csendes tag

Hali! Rendeltem egy ilyen telót a MédiaMarktból,házhoz.Ha minden igaz hét elején érkezik,kérdés:
felbontják a dobozt vagy nem?(a garancia papír miatt).Utánvéttel rendeltem.

(#1256) Bibic72 válasza lacibattya (#1255) üzenetére


Bibic72
tag

Én is ott vettem. Az összes fel volt bontva. Mielőtt megvettem, már akkor észleltem ezt a dolgot. Rá is kérdeztem levélben az áruháztól, hogy miért bontogatják fel az összeset. És kerekperec megírtam a frankót, hogy attól tartok, hogy kivesznek belőle valamit, illetve kicserélik az eredeti tartozékot valami kajferszarra. Azt válaszolta az áruház, hogy kizárólag azért bontják fel, hogy meggyőződjenek róla, hogy benne van-e a készülék és nem tégla van benne. Írtam nekik, hogy rá is van írva a hologramcimkére angolul, hogy semmi esetben se vegyem át a készüléket, ha az meg van sértve (felvágva). De igazából nem kaptam normális választ, csak nyugtatgattak, hogy bízzam bennük és bármi gond van, vigyem vissza. Igen ám, csak én honnan tudjam, hogy ha fel van bontva, hogy az nem egy kirakatból kivett szarfos, amit 5000000 ember végignyomkorászott és amit 0-24 órán át töltőn tartanak. Így úgy döntöttem, hogy a garanciapultnál mikor lepecsételik, megnézem. És bármi gyanúsat látok rajta (felkunkorodott fólia ami arra utal, hogy már levették és utólag lett visszatéve, vagy porszemek a fólia alatt, karcolások az usb-nél vagy bármi), akkor visszadobom, hogy nem kell. De nem volt semmi gond.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1257) lacibattya válasza Bibic72 (#1256) üzenetére


lacibattya
csendes tag

Értem én,csak ezt a posta hozza házhoz.A postás nem adja át csak ha kifizetem és ő elhúz.
Ki hiszi el nekem ha használt(nak-tűnik) a készülék? A Médiában 60 napos visszavásárlás van,
ill. online vételnél 14 nap.Honnét tudjam hogy nem egy hónapos használatból visszavett kütyüt kapok?
Ez így nem tiszta üzlet. Mi lehet akkor egy sufni gsm-bem? :W
ui.:az hogy karcmentes semmit nem jelent,két éves telefonokat karcmentesen adok tovább a kölyköknek.
Ja és nincs olyan hogy előre felbontják,(pont így lehet majd hiányos) max az ügyfélszolgálaton a garipapír miatt.

[ Szerkesztve ]

(#1258) Bibic72 válasza lacibattya (#1257) üzenetére


Bibic72
tag

Ezt úgy szoktuk, hogy mikor jön a postás, akkor kifizetjük és átvesszük a csomagot. Ő a bontatlan csomagért felel. Tehát felőle búrkifli is lehet a dobozban, neki az a lényeg, hogy mikor átadja neked, akkor az ne legyen kilapítva, felbontva, lepisálva. Tehát esszük, nem esszük, látatlanban kifizetjük (ha sértetlen a csomag, mert ha sérült, akkor át sem vesszük és jegyzőkönyvet írunk). De tegyük fel, hogy sértetlen, átvesszük. Majd megkínáljuk kávéval, üccsivel és megkérjük, hogy várja meg amíg felbontjuk és lényegében ő lesz a tanu. Legalábbis tv-nél mi így csináltuk. De erre egyébként semmi szükség nincsen, hiszen pont ez a lényege a netes vásárlásnak. Hogy indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól. A használt telefon az használt telefon. Nincsen karcmentes használt telefon. Csak újszerű. Nem tudod úgy használni, hogy olyan állapotban legyen, mint amit a robotgépek összeraknak és amit cérnakesztyűben bedobozolnak a kis csíkszemű fiatalkorúak. Minden esetben látszik vagy por a mikrousb-nél vagy karc (icipici, de ott van, a hangszórókban a szösz). Ez 2 hét alatt odakerül ha az kibontva volt tárolva valahol.
Egyébként lehet, hogy csak abban a MM-ban bontják fel, ahol én vásároltam. Lehet, hogy máshol nem. Azt tudom, hogy a Telekom az nem bontja, ki, mert már rendeltem tőlük és minden full original volt, még a doboz is fóliázva. Sőt, a feltöltőkártyás sim-et is nekem kellett aktiválni, pedig ha üzletben veszem, akkor azt minden esetben ők aktiválják (ták).

[ Szerkesztve ]

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1259) lacibattya válasza Bibic72 (#1258) üzenetére


lacibattya
csendes tag

Jól mondod.Én is így terveztem,kifizetem megkérem a postást várja meg míg kibontom,(csak a postai
csomagolást)de ha nem oreginal bele se nézek, leszarom hogy poros-e vagy sem visszaküldöm.
Láttam pár unboxing videot mind bontatlan(ahol mutatták)
100000 forintért én is elvárom hogy az legyen.

(#1260) Humbucker


Humbucker
senior tag

Ennek a telónak mennyi a max kijelző ideje?Az A3 2016-ról meglepően jókat írnak.

(#1261) no more válasza Humbucker (#1260) üzenetére


no more
addikt

Nagyjából erre lehet számítani. :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1262) no more válasza no more (#1261) üzenetére


no more
addikt

Automatán van a fényerő nekem, maxra húzva a csúszka.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1263) Bibic72 válasza lacibattya (#1259) üzenetére


Bibic72
tag

Sajnos leszarják, hogy mit várunk el. Azt mondják, hogy akkor vegyek máshol. Őket nem érdekli, hogy te meg én mit várunk el. Megvonják a vállukat és kész. Alkalmazottak minimálbér közeli fizetésért, nekik teljesen mindegy, hogy mit csinálunk. Ők nem gondolnak abba bele, hogy "huha, ha a vásárlók elégedetlenek, akkor nem lesz munkánk mert máshová mennek vásárolni". De mondom, ettől függetlenül a tied lehet bontatlan, lehet, hogy itt a helyi bolt szórakozik. Azért majd írd meg légyszíves, hogy milyet küldtek.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1264) floatr válasza no more (#1252) üzenetére


floatr
veterán

Kezem elveszíteni a fonalat. Most tényleg az a vita téma, hogy egy 250eft-os telefonhoz képest egy 100eftos lassabb?
Szerintem aki nem zacskóban él, tisztában van vele, hogy vannak bizonyos kompromisszumok, amikor középkategóriás telefont vesz az ember. Ha te látsz laggolást, és zavar, akkor ez a telefon nem neked való, nem is értem h miért pocsékolod az idődet erre a fórumra, pláne ha tovább is adtál 1 órán belül rajta.

Igen, lehetne kicsivel olcsóbb, lehetne kicsivel optimálisabb a touchwiz, de szerintem megnyugtatóan stabil, és megbízható a kategóriáján belül futó telefonokhoz képest is.

(#1265) Pttypang válasza floatr (#1264) üzenetére


Pttypang
veterán

A srac probalja bizonygatni, hogy a 100k-s telefon jobb a 250-esnel, vagy legalabbis ugyanolyan jo, vagy legalabbis nem rosszabb.

Everybody lies.

(#1266) floatr válasza Pttypang (#1265) üzenetére


floatr
veterán

Akkor eléggé elbeszélnek egymás mellett, mert én mást olvastam ki a mondandójából.

(#1267) rvgy75 válasza Pttypang (#1265) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Az ár nem feltétlenül arányos minőséggel. Vagy az erős hardver nem elég a gördülékenységhez. Nem futnak el rajta a legujabb játékok az vszinu de amire a legtobb ember hasznalja azt tudhatja jobban.

[ Szerkesztve ]

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1268) Pttypang válasza rvgy75 (#1267) üzenetére


Pttypang
veterán

Ezt miert nekem irod? :N

Everybody lies.

(#1269) rvgy75 válasza Pttypang (#1268) üzenetére


rvgy75
aktív tag

A hozzászólásodból én azt vettem le te is egyetértesz azzal, hogy ha vmi drággább az feltétlenül jobb is.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1270) Pttypang válasza rvgy75 (#1269) üzenetére


Pttypang
veterán

Szerintem mindegyik szar, kerem vissza a lumiamat :DDD

Everybody lies.

(#1271) Bibic72 válasza Pttypang (#1270) üzenetére


Bibic72
tag

Én meg ne is lássam azt a fos lumiát. 2 esélyt adtam neki, eljátszották. De azt nem értem, hogy te miért nem veszed meg a legutolsó modelljüket? Tényleg nem jövök rá. Én mikor láttam egy telefonnál, hogy az előbb-utóbb az idegklinikára juttat, hamar túl adtam rajta.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1272) Pttypang válasza Bibic72 (#1271) üzenetére


Pttypang
veterán

Mert nem juttat az idegklinikara, eleg turelmes ember vagyok. ;)

Everybody lies.

(#1273) Bibic72 válasza Pttypang (#1272) üzenetére


Bibic72
tag

Na jó, de igen sokat panaszkodsz rá :)

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1274) Pttypang válasza Bibic72 (#1273) üzenetére


Pttypang
veterán

Mert leirom a problemaimat a telefonnal kapcsolatban? Nem rojacin bubi a topic, errol is szol.

Everybody lies.

(#1275) Bibic72 válasza Pttypang (#1274) üzenetére


Bibic72
tag

Rojacin bubi? :D Ez mit jelent?

Amúgy nem gáz, jó az ha valaki leírja a hiányosságokat. Csak én nem szenvednék az biztos.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1276) Pttypang válasza Bibic72 (#1275) üzenetére


Pttypang
veterán

Rojacin bubi akkor lenne a topic, ha minden alkalommal, amikor valaki felhoz valamilyen problemat, kozolnek ,hogy user error es meg a hszt is torolnek es az egesz topic arrol szolna, hogy mindenki mennyire meg van elegdve a telefonnal, ez egy tokeletes keszulek mindenkinek, mindenre. Tudod, az idealis, rozsaszín világ... :N
Ugy mondod ezt, mintha a lumiakkal nem lettek volna problemaim, csupan megszokas kerdese a dolog, a meret viszont nem megszokas kerdese, valamit kezdenem kell majd a problemaval.
Ja ma megvolt az elso elkapott ujraindulas is, az aldinal epp megalltam, a kijelzo semmire se reagalt, nem tudtam felebreszteni, aztan egyszer csak telekom logoval koszontott a draga. Nem baj, velem nem b4szik ki, akkor se fogom foldhozvagni ;]

Everybody lies.

(#1277) Bibic72 válasza Pttypang (#1276) üzenetére


Bibic72
tag

Ilyen nekem nem volt még. Olyan volt, hogy az érintőgombokra nem reagált. De ez elenyésző probléma nálam a korábbi készülékekkel szemben.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1278) no more válasza Pttypang (#1276) üzenetére


no more
addikt

"Rojacin bubi akkor lenne a topic, ha minden alkalommal, amikor valaki felhoz valamilyen problemat, kozolnek ,hogy user error es meg a hszt is torolnek es az egesz topic arrol szolna, hogy mindenki mennyire meg van elegdve a telefonnal, ez egy tokeletes keszulek mindenkinek, mindenre. Tudod, az idealis, rozsaszín világ... :N"

Xperia SP topic. A legnagyobb hulladék az a telefon, de a büszke felhasználók (mint itt a Bibic) szerint hót tökéletes, és az, hogy néha újraindul, lefagy, nem működik a kijelző, hirtelen lemerül, mindent bezár még a launchert is, nem lehet felvenni a hívást, mert 10 másodpercet késik az érintés, stb.... nos, ezek "kis hibák" és minden telefonon előfordul. Szerintük naponta újra kell indítani és akkor minden rendben. Indítsa újra naponta a telefonját az, akinek 3 anyja van. Használni veszem a telefont, nem bohóckodni vele, könyörgöm! Aki ennyire barom, már bocsánat, az meg is érdemli, hogy olyan szart használjon!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1279) Pttypang válasza no more (#1278) üzenetére


Pttypang
veterán

Legutobb meg azt mondtatok, hogy ezt s inditgassam ujra.. :)
Na mindegy, engem annyira nem zavar, amig nem probalok meg hamis kepet kialakitani szerencsetlen keszulekrol. :)

Everybody lies.

(#1280) no more válasza Pttypang (#1279) üzenetére


no more
addikt

Én biztos nem! :D Én elvárom egy telefontól, hogy ne kelljen restartolgatni, mint egy hülyegyerek, hanem működjön rendesen, hiba nélkül... Ne is induljon újra, pláne ne fagyjon le. Ez már nem 2009, most már stabil az Android a Jelly Bean óta. Igazából ezt eddig tökéletesen csak a HTC One teljesítette eddig (több mint 3000 óra futás után is teljesen normálisan működött, 2 évesen), és ez a telefon sem szokott hülyeségeket csinálni. Egyedül ezeket a random újratöltögetéseket nem értem, de, ahogy néztem, ez szinte az összes Samsung telón előfordul... Elvileg megoldja majd a Marshmallow frissítés.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1281) Bibic72 válasza no more (#1278) üzenetére


Bibic72
tag

Nem úgy volt, hogy nem írsz nekem, hanem csak a játszópajtásaidnak, akivel együtt pokemonoztok? Meg akikkel együtt majerkodtok hogy már kiszolgálnak titeket a dohanyboltban? De mivel rám hivatkoztál, én is írok neked.

Ez a telefon nem indulgat újra, nem fagyogat ki és igen, nálam apró hibákat produkál. Fel lehet venni a hívást és nem késik. Működik a kijelző és nem merül le. Vidáman kibírja a másfél napot bekapcsolt wifivel, gps-el, nfc-vel. Olyan szinten aprókat, hogy gondolkoznom kell rajta, hogy mi is volt az. Legutóbb ez, hogy nem reagált az érintőgombokra. De erre is csak azért emlékszem, mert tegnap volt. Az, hogy te nem vagy képes használni mert pokemonszart teszel rá meg mindenféle gyerekes fingeffekt applikációt, azért ne a telefont hibáztasd. Ha én emberi használatra tudom használni a mindennapok során, azaz bankolok, csekket befizetek, navigálok, zenét hallgatok, irodai munkák, netes vásárlások, akkor ez a telefon igenis használható kategória. Az, hogy neked drága volt, az egyéni szociális problémád. Ez a telefon nem azért volt drága mert ennek semmilyen hibája nincsen. Hanem azért, mert drága technológiaval készült. És leírom neked huszadjára mert látom gond van a felfogásoddal: a másfél milliós Tag Hauer telefon is lefagy ha egy hülyegyerek kezébe kerül, akinek az a legnagyobb szórakozása, hogy pokemonokat vadásszon, meg figyelje a százalékos merülést, meg azt hiszi, hogy a ram optimslizáló appal ér valamit. Aztán minden nap felrak valami hányás kis programot, persze szigorúan ingyenesen mert pénze nincsen a full verzióra, aztán csodálkozik ha belassul a telefonja a sok program mellékszemetétől.
A 6.0 Pedig ezen nem fog változtatni, te a 6.0 mellett is itt fogsz nekem sírni, hogy ez a baj meg az nem jó. Holott a probléma veled van. -most akkor Rojacin Bubi voltam?

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1282) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A3 2016-on a gyári időjárás app elég pontatlan.
13 fokot mutat, pedig 23 fok van, s frissült is.
Melyik appot használjátok A5 2016-on?
Időkép?

(#1283) Pttypang válasza GEPESZ66 (#1282) üzenetére


Pttypang
veterán

Gyarit.

Everybody lies.

(#1284) Atikusz


Atikusz
senior tag

Sziasztok!

Aki használja a készüléket Spotify-al, ahhoz lenne egy kérdésem.

Be lehet állítani, hogy a Spotify offline letöltött zenéket ne a készülék belső tárhelyére, hanem esetlegesen SD kártyára töltse le? Én nagyon sok számot töltenék le rá, és nem lenne jó, ha a belső tárhelyet foglalná el.

(#1285) dionaea válasza no more (#1278) üzenetére


dionaea
őstag

Nos ez olyan mint van akiknél a francia autó jó van akiknél nem. Nekem nem fagyott le talán 2 év alatt max 5 ször nem merült, és nem volt vele komolyabb bajom. Igaz a vége fele már elfogyott a memória és ezek a hibák ha nem is teljesen, de elő jöttek. De egy ép sarka nem volt, úszott egy elég nagyott párszor a gyerekek pingpongoztak vele.

És azért az sp soha nem volt A5 kategória.

De sztem ez már tényleg nagyon off

1 hét A5 használat után ezt tudom elmondani.
Akksi brutál jó. 2 nap kényelmesen(nem fb, zek twitterezek, pokemonozok, és navira más készüléke használok)
Kijelző szuper,
Fényképező Sp után felüdülés.
Kezelhetőség, hát az ujj lenyomat olvasó néha hagy maga után kiváni valót, természetesen amikor sietne az ember kicsit idegesítő.
Összességében nagyon elégedett vagyok vele Ok ingyen volt mert céges, és emiatt nem is vagyok annyira szörszáll hasogató, de bátran ajánlom mindenkinek

(#1286) Bibic72 válasza GEPESZ66 (#1282) üzenetére


Bibic72
tag

Gyárit. Atom pontos.

[ Szerkesztve ]

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1287) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Azt szokta mutatni, ami ezen az oldalon van:
http://www.accuweather.com/hu/hu/hungary-weather
De lehet, hogy mivel vidéken lakok, nem városban,ezért nem mindig pontos.
Most nagyjából jó lett, az Időkép 27 fokot, ez 24-et mutat.
A 8-10 fokos különbség tud zavaró lenni.

(#1288) Pttypang válasza GEPESZ66 (#1287) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem talaltad meg a falut, amiben laksz a keresovel? Fix helyre allitva talan jobb lenne.

Everybody lies.

(#1289) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az A3 2016 fórumon erre még nem kaptam választ, ezért elnézést, ha itt kérdezem meg.
A két telefon androidja gondolom hasonló.
1.Az Intelligens kezelőn belül mi a Készülék biztonsága?
Valami biztonsági szoftver?
Azért nem akarok rákattintani, mert céges a telefon, s már kötelezően rárakták a McAfee-t.
Nem akarom, hogy véletlenül kettő biztonsági szoftver fusson.
2.A gyári ébresztőn csak 5 perces szundi van?
3.A Bluetooth-nál nincs olyan beállítás, hogy mások ne lássák a készülékemet?

(#1290) GEPESZ66 válasza Pttypang (#1288) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Megtalálta a helyet a telefon, ill. a PC-n is, de reggel nagyon pontatlan volt.

(#1291) Pttypang válasza GEPESZ66 (#1289) üzenetére


Pttypang
veterán

Bt-nal irja is, hogy csak addig megtalalhato a keszulek, amig az adott panelen vagy, vagyis ameddig keresed a tobbi eszkozt kvazi.
lol, minek ra mcafee?
A szundi pedig igen, 3 alkalommal, 5 percenkent a gyariban.
Gondolom mas ebreszto programmal ez helyettesitheto, amelyikben ez beallithato.

Everybody lies.

(#1292) GEPESZ66 válasza Pttypang (#1291) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Amikor megkapjuk a telefont, akkor az informatika a McAfee Antivírust, s az EMM-t felrakja.
Kötelező megtenni nekik.
Egyébként böngészés közben a másik telefonomnál is jelzett, hogy veszélyes oldal.
Ha megkapjuk a 6-os androidot, gondolom nemsokára, akkor csinálok egy Hard reset-et, s akkor esetleg nem rakom rá.
Az Eszköz biztonsága milyen Intel programot akar aktiválni?

(#1293) mateus válasza Atikusz (#1284) üzenetére


mateus
senior tag

Igen, be lehet állítani hogy SD-re mentsen.

(#1294) dionaea válasza GEPESZ66 (#1282) üzenetére


dionaea
őstag

Én 2 t tudok ajánlani amik nagyon jók.
Csak kérdés tetszik vagy nem

Meteogram Widget, vagy a weather hd.

(#1295) gabenh


gabenh
tag

6.0-án lehet a fényképezőbe a záridőt állítani, ez az egy dolog ami nagyon hiányzik nekem...
Vagy netán van olyan app áruházba amiben lehet? létezik ilyen alternatív megoldás ha nemtudja alapból a telefon? :O

Galaxy S23 Ultra

(#1296) dionaea válasza gabenh (#1295) üzenetére


dionaea
őstag

az a baj hogy az A5 6 nem api2 es igy a "jobb" féle cmaera appok nem nagyon mennek rajta sajnos

(#1297) Bibic72 válasza gabenh (#1295) üzenetére


Bibic72
tag

Van rajta éjszakai mód, amin nyilván hosszabb a záridő. De kétlem, hogy terminátor vagy és atomstabilan tudod tartani 4-10 másodpercig a fényképezőt. Márpedig ha nem teszed, akkor elmosódott lesz a kép. Szóval megint egy olyan kívánság, ami abszolút kihasználhatatlan egy telefonon. Hosszú záridőt kizárólag állványon szokás alkalmazni. Ez viszont egy telefon. Arra van kitalálva, hogy hirtelen legyen az embernél egy fényképező amit előránt ha le kell valamit hirtelen fotózni. Nem azért van, hogy ezentúl ne kelljen egy világhírű fotósnak a 3 kilós fényképezőt magával vinnie 5 millióért.

[ Szerkesztve ]

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1298) Pttypang válasza Bibic72 (#1297) üzenetére


Pttypang
veterán

Ne viccelodj, kerlek.
Kihasznalhato, nem kell 4-5 masodpercig tartani a telefont, a zarido allitasa nem annyit jelent, hogy felhuzod maximumra es kesz..
Le lehet tamasztani a keszuleket es allvanyra is teheted, egy par szaz forintos tetel egy mobilos allvany, en is hasznaltam ilyet nemreg.
Teljesen normalis igeny, a keszulek pedig nem tudja ezt a beallitast.

Everybody lies.

(#1299) dionaea válasza Bibic72 (#1297) üzenetére


dionaea
őstag

és a svájci bicska mire van kitalálva?

a mobil telefon a 21.századi ember svájci bicskája.

https://mobilarena.hu/tema/szerkesztett_es_makrofotok_mobillal/friss.html

ha lehet miért lenne baj, hogy tudja. Vki nem facebookozik hanem fotóz telefonnal.

egyépbként 1/8s a záridő csak jó lenne egy 2 másodperces legalább. DE arra ott a Lumia 1020 vagy 808

(#1300) Pttypang válasza dionaea (#1299) üzenetére


Pttypang
veterán

A 735-om 4 seces zaridovel csodas ejszakai kepeket csinalt :)

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.