Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A5 2016 Topicösszefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) kmóricka válasza kmóricka (#1700) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Közben lefrissítettem, s szomorúan látom, h az a5 nem kapta meg ezt a beállítást..
Meg amúgy tulképp kb semmi nem változott ezzel..hurrá
De várjátok már a 7est, biztos megváltás lesz, sőt kávét is tud majd főzni:D

Na mindegy, azt hittem megkapja mint az s6, edge is...de csalódnom kellett...

[ Szerkesztve ]

(#1702) alexman válasza Dr_Senkihazi (#1699) üzenetére


alexman
csendes tag

Szia! Azt meg tudod mondani, hogy nálad a Facebook app a 360 fokos képeket megjeleníti rendesen, mármint a telefont körbe forgatva "körbe tudsz nézni" vele? Nálam is béta app van fent, de csak a 360 fokos gömb forog... A 360 fokos videókat zokszó nélkül megjeleníti. A régi Samsung S4 minimen ott működik rendesen mind a kép, mind a videó. Ha esetleg másnak van róla infója, h mi lehet a hiba, az kérem, ossza meg. Köszi!

(#1703) mateus válasza kmóricka (#1701) üzenetére


mateus
senior tag

Valamivel muszáj ösztönözni a vásárlókat, hogy ha ilyen feature-ökre vágynak, akkor vegyék meg az adott márka csúcsmobilját, üzleti szempontból érthető.

(#1704) dionaea válasza kmóricka (#1701) üzenetére


dionaea
őstag

Azét nem kapta meg mert nem ugyan az a kamera modul van benne sajnos. Ezért nem tud egy csomó funkciót.

(#1705) floatr válasza kmóricka (#1700) üzenetére


floatr
veterán

Hát nagy csodát, meg ajándékokat ne várj a frissítéstől. Nekem egy kicsit smúzabb lett a rendszer, szerencsére nem az üzemidő rovására, jobb lett az ujjlenyomat scanner, meg ilyenek.

(#1706) redface


redface
tag

Sziasztok! Ma én is tulajdonosa lettem egy ilyen telónak! Az lenne a kérdésem,hogy hol lehet ki ès bekapcsolni a gyorstőltést? Előre is köszi a válaszokat!

(#1707) ivzso1 válasza redface (#1706) üzenetére


ivzso1
csendes tag

Tudtommal sehol. Ne gyorstöltőt használj és akkor normál töltés van.

(#1708) Pttypang


Pttypang
veterán

A kodos ujjlenyomat feloldasi lehetoseghez meg annyit, hogy ha hamlik az ujjadrol valmiert a bor, akkor szinten felejtos a felismeres :D

Everybody lies.

(#1709) Dimebag88 válasza Pttypang (#1708) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Elég ha már picit koszosabb lesz a kelleténél :D

A madár az ász!

(#1710) floatr válasza Pttypang (#1708) üzenetére


floatr
veterán

Nemtom nekem most egész jól műxik a frissítés után.

(#1711) Humbucker


Humbucker
senior tag

Erre a telóra mióta van már Marshmallow?

(#1712) mazsiii92 válasza Humbucker (#1711) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

van.

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#1713) floatr válasza Humbucker (#1711) üzenetére


floatr
veterán

Telekomosra pár napja

(#1714) Humbucker válasza mazsiii92 (#1712) üzenetére


Humbucker
senior tag

:DD :DD :DD Úgy értem hogy mióta van?

(#1715) mazsiii92 válasza Humbucker (#1714) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Bocs, most vagy úgy olvastam, hogy kihagytam azt a szót, hogy mióta, vagy utólag raktad hozzá :D

Telekomosra pár napja, függetlenre talán 1 hónapja vagy kicsit több. Nekem nincs ilyen telefonom de nagyjából olvasom a fórumot.

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#1716) Kittiih


Kittiih
csendes tag

Sziasztok. Telefont szeretnék venni és nézegettem a Galaxy A5 (2016) telefont. Olvasgattam a hozzászólásokat, de szinte csak olyanokat olvastam, amiben a frissítésről van szó. Valaki le tudná írni, hogy milyen maga a telefon? Most az MM-ben 90 körül lehet megvásárolni. Annyit szerintetek megér? Gondolkoztam még az LG G4-en, de azt már csak használtam tudnám megvásárolni, mert már csak ilyen ismeretlen webshopokban találtam, onnan pedig nem szeretnék venni. Melyik lenne szerintetek jobb? G4 használtan, vagy ez az A5 újonnan?

(#1717) ovics válasza Kittiih (#1716) üzenetére


ovics
aktív tag

én személy szerint ezt a telefont nem cserélném el egy g4-re. hardveresen meg ilyen olyan téren tuti jobb a g4, azért az mégis csak egy tavalyi zászlóshajó, de felhasználástól függően ez is elég lehet a mindennapokra. a többségünk szerintem jóval többért vette mint 90, szóval ja, ha most vennék telefont szerintem annyiért gondolkozás nélkül megvenném.

(#1718) alexman válasza alexman (#1702) üzenetére


alexman
csendes tag

Ha valakit érdekel, azért megosztom, h miért nem jeleníthetőek meg a 360 fokos képek pl. a Fb-on ezzel a telóval. Kiderült, h sajnos nincs benne Gyroscope... legalábbis csak Optical Image Stabilization (OIS) Gyro van benne. Ez annyit jelent, h ezzel VR-ozni nem lehet, de valszeg a Fb majd kitalál vmit, h legalább kézzel "körbe tudjunk nézni" a képek esetén is, mint a videóknál. Így működik a YouTube esetén is.

Kicsit fura, h 2-3 évvel ezelőtti telómban (S4 mini) van gyroscope, ebből meg kihagyták, főképp amikor a VR pont most kezd terjedni... Na mind1, ettől függetlenül ez a telefon még mindig baromi jó és annyira nem fogom hiányolni a VR-t.

(#1719) Kittiih válasza ovics (#1717) üzenetére


Kittiih
csendes tag

Köszönöm. :)

(#1720) djoei válasza Kittiih (#1716) üzenetére


djoei
tag

Szia nekem volt g4(kétszer is) nagyon jó telefon kamerában jobb jó a felület duplakopp gördülékeny a rendszer viszont ott van a bootlop... aksiban kb a fele mint az a5 kényelmesebb is a használata igazából jó választás az is az a lényeg kinek mik a fontossak tökéletes mobil ugye nincs....

(#1721) Kittiih válasza djoei (#1720) üzenetére


Kittiih
csendes tag

Köszönöm. :)

(#1722) ro3000 válasza Kittiih (#1716) üzenetére


ro3000
tag

Februárban vettem a telefont. Még sose volt olyan telefonom, ami ennyi frissítést kapott volna cirka fél év alatt mint az A5 2016.

(#1723) diegho válasza ro3000 (#1722) üzenetére


diegho
nagyúr

Az mennyit jelent? Nekem eddig március óta kb 25 jött.

(#1724) robogos10


robogos10
aktív tag

Sziasztok a5 2016 on hogy lehet leszedni es teljesen ujra tenni az androidot? Nem tudok belepni sajna a telefonba

(#1725) m1lan válasza no more (#1634) üzenetére


m1lan
őstag

Nem terjesztek hülyeséget. 21-én lesz két éve, hogy használom, eddig az én felhasználói szokásaimmal nem fordult még elő, hogy bármit is újratöltött volna. Tény, hogy nem szoktam 10 alkalmazást egymás mellett futtatni, de 5-6 simán megy egymás mellett.

A kedvedért most ki is próbáltam:
- megnyitottam a Facebookot, megvártam, amíg lefrissíti a hírfolyamot
- megnyitottam a Messengert, beléptem egy random beszélgetésbe
- megnyitottam a Twittert, lefrissítettem
- megnyitottam az Instagramot, megvártam, amíg lefrissíti a hírfolyamot
- megnyitottam a Chrome-ot, benne 3 mobil verziós oldalt (Mobilarena, Index, Origo)

Szabadon lépegethetek közöttük, mindegyik oda dob vissza, ahol előzőleg volt.
RAM használat jelenleg: 1,27 GB foglalt az 1,74 GB-ból.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#1726) taip


taip
senior tag

Sziasztok!

A páromnak keresem az S5 minije utódját és felmerült ez a telefon.
Viszont elég sok minden számít neki, még nem sikerült olyan telefont mutatnom neki, ami mindenben megfelelt volna. :) Pl. nem szereti a Lollival bejött színvilágot (világos háttér mindenütt). Az lenne a kérdésem, hogy van-e mód ennek megváltoztatására? Szóval szép dolog a Material Design, de mit tud tenni az, akinek ez nem jön be? Van-e mód pl. témázással lecserélni a világos hátteret, de mindenütt? Tehát a beépített progiknál, a beállítások menüben, stb. Az ikonok formája részletkérdés, ennyire nem akarok visszaállni KitKat-re, de a sötét alapszín kellene mindenütt.

Köszi.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#1727) djoei válasza taip (#1726) üzenetére


djoei
tag

Szia témázható teljes mértékben a Samsung hivatalos téma áruházából.

[ Szerkesztve ]

(#1728) taip válasza djoei (#1727) üzenetére


taip
senior tag

Köszi. :)
Azt láttam, hogy témázható, csak nem tudom, milyen mélységig változtatja meg a kinézetet. Az S5 mininél nem tudtam elérni, hogy a Lolli sötét alapszínű legyen.
De ha ennél lehet, akkor lehet, hogy ezt fogom neki javasolni.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#1729) floatr válasza taip (#1728) üzenetére


floatr
veterán

Szvsz ugyanazok a témázási lehetőségek vannak itt is. Talán még a téma motor is ugyanaz a két telefonhoz.

(#1730) taip válasza floatr (#1729) üzenetére


taip
senior tag

Szerintem az S5 témázható így, a mini nem, de ennyire nem merültem el benne, végül is nem az én telefonom.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#1731) yerico


yerico
senior tag

Egy dologban zseniális ez a telefon, és ez az üzemidő. Régi telefonom 1 napot vitt el, ez ugyanazon felhasználással 4-6 napot simán. Valamit tudnak Samsungék, és az üzemidő sokaknál fontos szempont.

(#1732) kmóricka válasza taip (#1728) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Mindenre témázható.
Én ezt szeretem, bár van egy két ikon ami kilóg:D

(#1733) taip válasza kmóricka (#1732) üzenetére


taip
senior tag

Igazából nem a főképernyő a kérdés, hanem a Beállítások, illetve a gyári app-ok. Hogy néz ki egy tárcsázó vagy egy számológép? Az is átveszi a téma jellemzőit?

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#1734) mateus válasza taip (#1733) üzenetére


mateus
senior tag

Igen,azok is átveszik a téma stílusát.

(#1735) taip válasza mateus (#1734) üzenetére


taip
senior tag

Ez jó hír, mert a párom nagyon idegenkedik attól, ahogy a gyári Lollipop kinéz, de akkor ezek szerint erre van gyógyír. :)

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#1736) mateus válasza taip (#1735) üzenetére


mateus
senior tag

Most már hatalmas választék van a téma áruházban, kezdve a full feketétől a csajos rózsaszínes témákig.

(#1737) rvgy75 válasza kmóricka (#1732) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Hát ez ritka randa :Y

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1738) Dimebag88 válasza rvgy75 (#1737) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Igazából egy értelmes téma nem található az áruházban :D

A madár az ász!

(#1739) mateus válasza Dimebag88 (#1738) üzenetére


mateus
senior tag

Na azért ezt nem mondanám,de tény,hogy a legtöbb használhatatlan:D
Én a darkos stílusra mentem rá, aztán saját háttérkép és kész.

(#1740) rvgy75 válasza mateus (#1739) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Miui témák egész jók lennének de az ikonok ugy sem lesznek egységesek. Másik launcherbe lehetne azt is cserélgetni, de azt meghagyom annak aki nagyon ráér :)

Telenorosra kijött már 6-s frissités?

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1741) kmóricka válasza rvgy75 (#1737) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Szar az izlésed..., ennyi :D

(#1742) rsanyi20 válasza mateus (#1739) üzenetére


rsanyi20
tag

Én is full feketét használok, fekete-fehér háttérrel :D Éjszaja nagyon jól néz ki :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#1743) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A fiamnak oldalra nyíló tokot vettem rá,csak kicsit kényelmetlen így használni,ill. a telefon szépségéből nem látszik semmi.
Az Ebay-ről tudtok- e ajánlani normális szilikon tokot?

(#1744) mateus válasza GEPESZ66 (#1743) üzenetére


mateus
senior tag

Egy sima átlagos szilikon tok 300ft-ból kijön onnan.
Ami jóval komolyabb szint az pl. a Nillkin Nature, de ez árban is fentebb van.
Én beruháztam rá, nagyon szeretem, de idővel ez is sárgul.

(#1745) rvgy75 válasza GEPESZ66 (#1743) üzenetére


rvgy75
aktív tag

http://vod.ebay.com/vod/FetchOrderDetails en ezt rendeltem igaz ebben sem latszik a telo. Van szilikon is de sztem az lejteskor nem sokat véd mert nincs pereme.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1746) rvgy75 válasza rvgy75 (#1745) üzenetére


rvgy75
aktív tag

ebayrol

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1747) bl4ze


bl4ze
veterán

sziasztok,

feleség céges telefonja A5 2016 lesz, arany szín.

milyen ajánlott tokok vannak hozzá? bőr kizárva, lehet ali és ebay is a forrás.
edzett üveg (tempered glass) szintén, ha van bevált modell - beszerzés is hely, megköszönöm.

Android 6.0.1 van rá ? Köszi :)

.:. bl4ze .:.

(#1748) ovics válasza bl4ze (#1747) üzenetére


ovics
aktív tag

üveg hülyén áll rajta
tokot passzolom
6.0.1 az elvileg már csak telenorra nincs

(#1749) bl4ze válasza ovics (#1748) üzenetére


bl4ze
veterán

Értem, ok. :)

Vodafone céges telefon lesz. Ott 6.0.1 várható ?

.:. bl4ze .:.

(#1750) rvgy75 válasza bl4ze (#1749) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Nem várható hanem már van 2 hónapja. :)

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.