Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A5 2016 Topicösszefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Bibic72 válasza no more (#1197) üzenetére


Bibic72
tag

Én sem érek át mindent. Swype-ot használok a gyári billentyűzeten és az tökéletesen megfelel :).

(#1199) dionaea:

Mert nincsen baja a telefonnak, így nem kell megoldás sem. Amilyen problémákat itt látok, az inkább hiszti szerintem mint probléma :). Ezért nem pörög. Igazából fóliakérdésben is én előbb fordulok a guglihoz, mint hogy órákat várjak a válaszra, de nem használok fóliát. És ezzel szerintem sokan vannak így a nem fórumozók között is. Tokból is megvettem a gyári Samsung tokot, szerintem más is így van ezzel. Aki meg occsóskodni akar, az kimegy a vásárba vagy vesz a Tescoban. Nem itt kérdezi mások véleményét amire aztán jó esetben órák múlva kap választ. Nincsen kérdés, nincsen pörgés.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1202) Pttypang válasza dionaea (#1199) üzenetére


Pttypang
veterán

Csak vannak akiknek vannak problemai vele, van akinek meg ez az alomtelefon. Aprosagokrol van szo, de legalabb nagy baja nincs :D

Everybody lies.

(#1203) Pttypang válasza Bibic72 (#1194) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez nem szemelyeskedes, csak meglepodtem, hogy mi lehet az elkepzelesed.
A processzor "felebresztese" az energiatakarekos, alvo, alacsony orajelu, csokkentett magszamu modbol elegge szamottevo energiafogyasztast jelent, a memoriat pedig folyamatosan aram alatt kell tartani, hiszen ha elveszed a tapfeszt, elvesziti a tartalmat.
Amire te gondolsz, az inkabb a memoria vezerloje lenne, de minimalis a processzorhoz kepest azert, meg integralt is a soc-be jo esetben, de nem ismerem a mostani felepiteset a soc-eknek

Everybody lies.

(#1204) floatr válasza dionaea (#1199) üzenetére


floatr
veterán

Általában ennek két oka szokott lenni. Vagy senki nem használja a telefont, vagy kevés vele a gond. Mivel az A3/A5 telefonokat agyonreklámozzák, valószínűleg az első lehetőség kiesik. :) Amúgy tényleg eseménymentes a telefon használata. Kicsit tartok is attól, hogy mit hoz a következő android verzió.

(#1202) Crytec210 ha gondolod, nézd meg az SP topicot, hogy ott milyen problémák voltak, és milyen hossza tárgyalták :) agyhalál...

[ Szerkesztve ]

(#1205) Stylerr


Stylerr
addikt

Jelenleg milyen verzióval fut a telefon? Ha nem 6.0 android, akkor mikorra várható rá?

(#1206) floatr válasza Stylerr (#1205) üzenetére


floatr
veterán

Már elkezdték teríteni 1-2 hete. Gondolom itthon a telekomos változat lesz a legutolsó, amire megérkezik.

(#1207) zolikaDB válasza Stylerr (#1205) üzenetére


zolikaDB
veterán

Vodafone -> 6.0.1

(#1208) dionaea


dionaea
őstag

Ok ok nekem sincs bajom vele csak fura, hogy minden topic úgy pörög itt meg nyugi van

(#1209) Bibic72 válasza Stylerr (#1205) üzenetére


Bibic72
tag

Jövő hét szerda 14.50-kor.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1210) no more válasza dionaea (#1208) üzenetére


no more
addikt

Akkor nézz meg egy HTC topicot... Ott aztán tényleg semmi sincs, csak "milyen tokot ajánlotok, milyen autós töltőt vegyek?" Még ROM-ot sem kérdeznek, mert a gyári 100% stabil, bugmentes szó szerint. :))

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1211) floatr válasza no more (#1210) üzenetére


floatr
veterán

Nemtom de ez a topic február óta jutott el 1200 hozzászólásig, de a HTC 10-es június óta 1500+ :)

[ Szerkesztve ]

(#1212) Pttypang válasza floatr (#1211) üzenetére


Pttypang
veterán

Vagyis a htcre tobb a tok?

Everybody lies.

(#1213) Bibic72 válasza Pttypang (#1212) üzenetére


Bibic72
tag

Ehhehe 😂

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1214) floatr válasza Pttypang (#1212) üzenetére


floatr
veterán

SP-re meg még több...

De most komolyan, sokat babrálom a telefont, de ez eddig a legjobb megbízhatóság szempontjából. Nem csodálom, hogy másoknak sem akad vele problémája nagy átlagban.

[ Szerkesztve ]

(#1215) no more


no more
addikt

Másnak is crashelget a Play Áruház? Vagy 2-3 naponta biztos összeomlik... Még ilyet sosem láttam "A Google Play alkalmazás leállt". Nem valami optimalizált ez a szoftver, remélem jobb lesz a 6.0. Szeret nagyon belassulgatni is... Vagy lehet én vagyok túl HC user a Touchwiznek (lol). :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1216) Dimebag88 válasza no more (#1215) üzenetére


Dimebag88
aktív tag

Nalam 6.0.1 en is crashel eleget a play aruhaz :) de csak miota frissult :( remelem hamarosan javitjak!Egyepkent mas problemam nincs az MM-el :)

A madár az ász!

(#1217) Bibic72 válasza no more (#1215) üzenetére


Bibic72
tag

Az szerintem a PlayÁruház problémája lesz. Onnan tudom, hogy másik készüléken is leáll néha. De mit nevzünk gyakori leállásnak? Fél év alatt azt hiszem kétszer állt le.

Egyébként most rossz hírt szeretnék veled közölni, kérlek ülj le. Megvan? Ülsz? Minden telefonon van szoftver összeomlás. Ha most elszaladsz venni fél milláért telefont, azon is lesz. iPhoneon is van, meg Samsung S7-en is. Ugyanis tökéletes szoftver nem létezik. Még a digitális quartz-órák is összeomlanak egyszer egyszer. Legalábbis nekem egy rázós bringázás után érdekes dolgokat írt ki... Szóval jobb, ha hozzászoksz.
Egyébként ha te ilyen lelkes playáruház rajongó vagy, akkor arra gondolok, hogy legkevesebb 400 alkalmazás van a telefonodon Ezért van a belassulás. Mert én semmi olyan lassulást nem vettem észre, amire most emlékeznék, egyedül a fényképezőnél volt ilyen, az is nyár elején valamikor. Szerintem ettől teljesen használható a telefon. Persze ha mások az igények és szerinted ez nem elfogadható, akkor javaslom, hogy írj a Samsung képviseletnek, hogy ezt mégis hogyan gondolták :). Örülni fognak neked. AZt viszont nem n e m h i s z e m e l, hogy más telefon ugyanilyen használat mellett nem produkál ilyen jelenségeket :).

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1218) dionaea válasza no more (#1215) üzenetére


dionaea
őstag

Igen nálam is két naponta. Engem nem zavar. Napi egyszer-kétszer felmegyek a playre megnézem a frissítéseket. 5.1.1 em van fent.

Bibic72: elég érdekes a stílusod. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1219) Bibic72 válasza dionaea (#1218) üzenetére


Bibic72
tag

Nálam akkor ez lehet a baj, hogy keveset járok a play áruházba. Ezért nem omlik össze gyakran az áruház. Ennek ellenére én az appot tartom ezért felelősnek, nem a telefont.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1220) Cannabis7 válasza no more (#1086) üzenetére


Cannabis7
senior tag

az utóbbi 3 évben nem kellett még újraindítanom a telefonom, ilyen anomáliák miatt
nem, nem android.

(#1221) diegho válasza Cannabis7 (#1220) üzenetére


diegho
nagyúr

Pridephone? Annyiért gáz lenne, ha bármi, akár csak egy apró pici hibája is lenne (pedig van és ez elég gáz is).
Mellesleg én sem indítottam újra magamtól telefont már évek óta, kivéve a Lumia735-öt, azt gyakran kellett, mert nem ébresztett, beragadt az adatkapcsolat ki/be kapcsoló, a GPS nem ment stb. Viszont droidon az ég világon semmi nem volt, most meg hetente jönnek a frissítések, így nem tudom milyen lehet 2000 üzemórával, de a Moto G-n és a Oneplus One-on tudtam. Ugyanolyan, mint 1 órával. Tény, Samsungot nem használtam, az A5-öt is 1 óra használat után visszacsomagoltam és visszaküldtem a boltba.

(#1222) Bibic72 válasza diegho (#1221) üzenetére


Bibic72
tag

Na és akkor miért adtál túl a Moto-G készüléken? Ha nekem lenne egy atombaba készülékem, akkor nem keresném az utódját 😉

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1223) rvgy75 válasza Cannabis7 (#1220) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Ujrainditotta neked fél évenként a szerviz aksi meg kijelző csere kozbe :)

[ Szerkesztve ]

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1224) Bibic72 válasza rvgy75 (#1223) üzenetére


Bibic72
tag

Höhhöhö 😆

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1225) diegho válasza Bibic72 (#1222) üzenetére


diegho
nagyúr

Jobb kamera, nagyobb tárhely, nagyobb kijelző, gyorsabb SOC.

(#1226) Bibic72 válasza diegho (#1225) üzenetére


Bibic72
tag

De ha egyszer ez a telefon vacak, akkor sokra mész az erősebb hardverrel.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1227) diegho válasza Bibic72 (#1226) üzenetére


diegho
nagyúr

A kettő között volt kb 40 telefonom. Idén nem, de régebben úgy vásároltam, hogy megvettem a fél boltot, ami tetszett megmaradt.

(#1228) Juvespan


Juvespan
csendes tag

Őszintén gyerekek ilyen jó üzemidővel mint amit ez a telefon produkál még nem nagyon találkoztam.Szerettem volna Iphone 6-ra váltani mert ez előtt 5s-em volt és maga az ios nekem jobban bejön mint az android de kezdek aggódni hogy a 6-os Iphone nem tudja hozni majd ezt az üzemidőt :D Tudni kell hogy elég aktívan használom a telefonomat.

(#1229) Bibic72 válasza Juvespan (#1228) üzenetére


Bibic72
tag

Rendeld neten az iPhonet és akkor elálhatsz a vásárlástól ha nem tetszik.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1230) Juvespan válasza Bibic72 (#1229) üzenetére


Juvespan
csendes tag

tényleg ? hogy működik ez? :)

(#1231) Bibic72 válasza Juvespan (#1230) üzenetére


Bibic72
tag

Így

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1232) no more válasza Bibic72 (#1217) üzenetére


no more
addikt

Lol, milyen 400 alkalmazás? 1.5 oldalnyi appom van, abból 2 fut folyamatosan a háttérben (egyik AirDroid + egy automatizáló app), de összesen nem esznek szerintem 50 MB-ot. Úgy kezdtem, amikor megkaptam a telefont, hogy a bloatware-t töröltem, vagy tiltottam. Multitasking közben szeret a telefon teljesen meghalni, ahogy váltogatok kemény 3 app között... Böngésző, Messenger, Pokémon GO és még zenét is merek hallgatni PowerAmp-pel (juj, ez fut a háttérben és eszik 40MB-ot). Na most ez a 3 között előfordul, hogy az egyiket újra is tölti egy idő után szinte a teljes összeomlás határán (van, hogy 2-3 másodperc, mire reagál az érintésre, még a kijelzőt lezáró animáció is beszaggatott XD). Szerintem ez nem hardcore használat, és szintén tévedsz, a Sense 3000+ üzemóra esetén sem lassult be. Jó, azt elismerem, hogy ott is volt Play összeomlás, de meg tudom számolni egy kezemen, hogy hányszor (és ott is Lollipopnál kezdte). ;]

Kurva jó kis telefon ez, főleg az üzemidőt, meg a kijelzőt még a csúcstelefonok is megirigyelhetik (SŐT!), de azért van baja a szoftvernek (pl. 2 főképernyőm van, -az egyik egy S naptár widget-, de még azok közötti görgetés is szeret szaggatni). Te valószínűleg zsebórának használod, kétszer ránézel egy nap, hogy mennyi az idő azt ennyi. De azért, aki okostelefonként használja, annál látod jönnek elő problémák is. :)

A hibák nagy részét elvileg javítja majd a Marshmallow, ezért is várjuk sokan, reméljük kiadják végre már...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1233) Bibic72 válasza no more (#1232) üzenetére


Bibic72
tag

Hát nem is tudom. Zsebóra használatnak minősülne?

- Email
- SMS
- Telefon
- Viber
- Banki alkalmazás
- Mobil pénztárca
- Felhő alkalmazás
- Zene
- Navigáció
- Simple alkalmazás (parkolás, mozijegy vásárlás, kávé és üdítőautomaták QR kódos vásárlással)
- Pizza.hu app kajarendelés
- Internetezés
- Fényképezés
- Fotó szerkesztés
- Kompakt fényképező távirányítása, arról fotó átjátszása bluetoothon
- Youtube (osztott képernyőn, miközben csetelek böngészőben)
- Naptár
- Fordító program
- Jegyzet program felhőszolgaltatással
- Időjárás
- Mobil lottó
- Vodafone app
- Túrista térkép
- Asus mobile link (wifin keresztül file megosztás pc és táblagép között)

Ezeknek a 75%-át minden nap használom, a maradék 25%-ot hetente, 2 hetente. Az appok felét naponta több alkalommal használom. Ha ezt összevetem a pokemonoddal, látható, hogy komolyabb igénybevételnek teszem ki mint te. És érdekes, nekem megfelelő. Persze biztosan velem van a baj, mert igénytelen vagyok. Amúgy nekem egyetlen képernyőm van. Talán ezért nem látom a laggot. A taskváltót meg szinte soha nem használom. Te is tudod, hogy az nem taskváltó, hanem parasztvakítás. Csak kifagyasztott képek halmaza. Én mindig parancsikonról folytatom a munkát. Ugyanúgy folytatja és nem akad ki.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1234) Sofian válasza no more (#1232) üzenetére


Sofian
őstag

A problémád forrása a pokemon go... Eléggé böszme egy alkalmazás, felzabál mindent.

(#1235) Bibic72 válasza Sofian (#1234) üzenetére


Bibic72
tag

Hogy mondhatsz ilyet egy szakértőnek? Ő tudja mit csinál ;]

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1236) no more válasza Sofian (#1234) üzenetére


no more
addikt

Pokémon GO nélkül is belassul.

(#1233) Bibic72: kifagyasztott képek halmaza Nagyon nem... azoknak futniuk kéne valós időben. Látod, itt a bibi. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1237) Stylerr válasza Sofian (#1234) üzenetére


Stylerr
addikt

P9 Liteval nekem semmi problémám vele. :)

(#1238) floatr válasza no more (#1232) üzenetére


floatr
veterán

A felsorolt alkalmazások nagy része "bloatware". Mondjuk a touchwiz is az, de aki samu telefont vesz, az valószínűleg ezzel tisztában van

(#1239) rvgy75


rvgy75
aktív tag

Ahol mindig ugyanaz 3-4 ember panaszkodik ott valószínű nem telo gond van hanem user. :)

[ Szerkesztve ]

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1240) mateus válasza rvgy75 (#1239) üzenetére


mateus
senior tag

Pont ezért vannak a felső kategóriás telók mint S7 és társai, hogy akiknek ez valamiért nem elég, azok azt vegyék.
Ezért kell mindenkinek tisztában lennie a saját igényeivel és az adott teló paramétereivel.
Ez az A széria átlag használatra tökéletes és az eddigi legproblémamentesebb széria amivel találkoztam eddig. S7 fórumban is pl. több idegesítő problémáról lehet olvasni, na ott én is kiakadnék annyi pénzért:)

(#1241) Bibic72 válasza mateus (#1240) üzenetére


Bibic72
tag

Ezeknek az embereknek az S7 sem elég jó. És nem is értik meg, hogy nem létezik röccenésmentes telefon. Az iPhone 6S plus sem az és előre megmondom, hogy az iPhone 18S plus star manager retina limuzine prestige vagy milyen bohóc-fantázia nevet találnak majd ki neki, amit majd 2032-ben adnak ki, az is meg fog röccenni. Csak nem biztos, hogy érdemes leállni tizen-huszonéves gyerekekel vitázni, akik abban a hitben vannak, hogy az android taskváltó ugyanúgy működik mint az asztali windows, hogy valós idejű háttérben futás van.

Nomore:

Ráadásul nem értem továbbra sem, hogy miért kell ekkora körítést csinálni a 6.0-nak. Baromira nem azért várjátok ti a 6.0-át, mert akkor az "minden problémát meg röccenést és memóriagondot megold", hanem azért, hogy villanthassatok az isiben, hogy nektek six point zero yeeeahh van a telefonotokon. Elfelejtitek, hogy én is voltam gyerek, de te még nem voltál felnőtt. Ráadásul az android 3 esetén ugyanilyen nagy szívdobogással várták a 4-et, yeeee ájsz krém szendvics, mekkora királyság fuhuhúúú akinek 3.2 van a telláján, annak nem is köszönünk, jeee mekkora majerek vagyunk. Aztán a 4-es után várták az 5-öst, majd megbolondultak. Most ugyanez van a hatossal. Lemerem fogadni 50 ezer forintban, hogy a Galaxy S7 tulajok már a topicjukban a 7-es android után siránkoznak. Mikor jön már a hetes droid? Tudja valaki? Persze, én tudom mert a koreai Samsung tulajjal teáztam tegnapelőtt és mondta, hogy 3 hónap múlva este hatkor jön. Nevetséges.

[ Szerkesztve ]

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1242) no more válasza Bibic72 (#1241) üzenetére


no more
addikt

Nem, nem vagyok gyerek, ismét tévedsz (viszont neked a szinted valami elképesztően alacsony), ahogy abban is, hogy Androidon nem fut semmi valós időben. Androidon MINDEN valós időben fut, kevered az iOS-sel és WP-vel, amik lefagyasztják a háttérben lévő appokat. Azért kell a 6.0, mert a jelenlegi 5.1 nagyon gyéren optimalizált (mondjuk ez a tesztben is le van írva).

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1243) Bibic72 válasza no more (#1242) üzenetére


Bibic72
tag

Nem írtam, hogy semmi sem fut. A zenelejátszó pl fut. Azt akárhonnan indítod, sose kutyulja be a telefont. Pont azért mert fut. Tehát a főbb alkalmazások futnak. Ha minden futna a háttérben, akkor kb 6 óra alatt csontra merülne az akku teljes feltöltésről.. És de, gyerek vagy. Hiába nem 13 éves vagy, hanem 23, akkor is gyerek vagy és a szüleiddel élsz. Ezt úgy megmondom neked, hogy az életben nem láttalak. Erre a szövegedre (neked a szinted elképesztően alacsony) szövegedre milyen választ vársz? Vagy most kellene elszaladnom a moderátorért, mint a másik óvodás tette?

[ Szerkesztve ]

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1244) no more válasza Bibic72 (#1243) üzenetére


no more
addikt

Te viszont egy olyan ember vagy, aki egész nap otthon ül, és osztja a nem létező észt a neten mindenkinek. A saját életeddel foglalkozz, ne máséval. Te lelkes újonc.

Ismétlem: MINDEN fut a háttérben valós időben. Mit nem lehet ezen érteni? Melyik része érthetetlen számodra? Betűzzem? M I N D E N F U T A H Á T T É R B E E E E E E E N :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1245) Bibic72 válasza no more (#1244) üzenetére


Bibic72
tag

És ezt a jellemzést miből alapítottad meg? Abból, hogy nem PokemonGo-val játszom, hanem arra használom a telefont amire való? Vagy a turistatérkép használatából következtettél arra, hogy otthonülő vagyok?

Jól van jól van, fut a háttérben. Csak nehogy megöngyilkold magad mert nem az van amit te akarsz. A mai kölkök olyan hisztisek, hogy ha nem az van amit ők akarnak, akkor vagy drogoznak, vagy felkötik magukat. Egy ismerősöm gyereke is felkötötte magát mert nem akart vele járni valami kiscsaj. Szóval inkább igazad van, csak nyugodj meg.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1246) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A fiam az A5 2016-os telefonjára rakatott üvegfóliát (nem áll el a szélén, mivel kicsit kisebb, mint a kijelző teljes szélessége), ill vett oldalra nyíló flipp tokot.
Tudtok-e az Ebay-n olyan oldalt, ahonnan ezeket érdemes rendelni?
Tartaléknak szerezném be, mivel csak olcsóbb, mint Magyarországon.

(#1247) rvgy75 válasza Bibic72 (#1245) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Addig jó mig ilyen komoly gondok vannak a teloval :D Hogy a Pokemon megröccen :Y :W . csak nevetni tudok rajta

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1248) Sofian válasza Bibic72 (#1245) üzenetére


Sofian
őstag

Bármi futhat a háttérben, és fut is. Ha a fejlesztő úgy akarja. Ez nem hit kérdése.

(#1249) rvgy75 válasza GEPESZ66 (#1246) üzenetére


rvgy75
aktív tag

aliexpressen nagyobb a választék

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1250) no more válasza rvgy75 (#1247) üzenetére


no more
addikt

Bár, a Pokémon lenne a baj, nem a folyamatos lag. :D Játék nélkül is simán meg tudom akasztani... Már nagyjából 3x előfordult, hogy megfagyott néhány másodpercre, majd újra magához tért. De jah, még mindig ott a Play crashelése is...

(#1245) Bibic72: Ez egy okostelefon lenne, nem zsebóra. 100 ezerért illene működnie normálisan.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.