Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A5 2016 Topicösszefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) TechArtist válasza zolikaDB (#1149) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Be lehet állítani vesszőre, csak tarts nyomva és válaszd ki a veszőt.

[ Szerkesztve ]

(#1152) Pttypang válasza zolikaDB (#1149) üzenetére


Pttypang
veterán

A bal oldalira hosszan nyomva valtoztathato. En rengeteg alkalommal melleutok, ez a problemam vele, lehetett volna szigetes kialakitas helyett nagyobb gombokkal megoldanai, kitoltve a helyet. Habar valoszinuleg nem lehet ket gomb koze utni, de akkor is fura.

Everybody lies.

(#1153) Pttypang válasza zolikaDB (#1134) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem tudom linkelni, mobilboltos ismerossel beszelgettem, o emlitette, hogy van hozza.

Everybody lies.

(#1154) Bibic72 válasza Pttypang (#1152) üzenetére


Bibic72
tag

Én úgy látom, hogy neked csak nyűg ez a telefon. Annyi a problémád vele. Nekem legalább 5 percet kellene gondolkozni azon, hogy mi nem tetszik ezen a típuson.
Amúgy én is szoktam mellé ütni (pontosabban húzni), de kitalálja mit akarok írni. Ettől (is) okostelefon. Kiválasztom a megfelelő szót és kész. Az ismerőseim mindig kérdezik, hogyan tudok ilyen gyorsan válaszolni. Aztán szivatom őket, hogy diktálom és a telefon beírja 😁.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1155) Pttypang válasza Bibic72 (#1154) üzenetére


Pttypang
veterán

Remek, ezek alapjan szamodra tokeletes ez a keszulek, en realista vagyok, a leiras szep, a keszulek maga szep, de ettol meg nem tokeletes. Igen, szamomra tobb negativumot nyujtott eddig a telefon, mint pozitivumot.

Everybody lies.

(#1156) no more


no more
addikt

Aki nem használ SwiftKey-t, az amúgy is rosszul csinálja! :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1157) Pttypang válasza no more (#1156) üzenetére


Pttypang
veterán

Laggol.

Everybody lies.

(#1158) no more válasza Pttypang (#1157) üzenetére


no more
addikt

Nem.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1159) Pttypang válasza no more (#1158) üzenetére


Pttypang
veterán

De.

Everybody lies.

(#1160) no more válasza Pttypang (#1159) üzenetére


no more
addikt

De nem.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1161) rvgy75 válasza no more (#1156) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Én is azt használtam eddig de ezen jó a gyári is.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1162) Pttypang válasza no more (#1160) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem laggolt, mikor kiprobaltam, neked pedig gondolom ezek alapjan, hogy nem.

Everybody lies.

(#1163) no more válasza Pttypang (#1162) üzenetére


no more
addikt

Szerintem inkább pont, hogy a gyári lagol, legalábbis SK-hez képest lassabban érzékel. Az emoji görgetés is nagyon akadozik... Mindegy, úgy globálisan jellemző az egész TouchWiz-re, hogy olyan kis lassúcska. A Sense sokkal pörgősebb volt, nem voltak ilyen késések, lagok, pl. amikor bedugom a headsetet, nekem automatikusan elindul a PowerAmp, megnyomom a fülesen a gombot és indul a zene... Ez HTC-n 10-ből 10-szer működött is azonnali gombnyomásra, semmi késés, itt 10-ből 8-szor (legalább) vagy 10 másodperc, mire reagál. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1164) Bibic72 válasza Pttypang (#1155) üzenetére


Bibic72
tag

Akkor iPhone-t pláne ne vegyél, mert fejjel lebontod a falat már az első nap. Már csak azért is, mert nem hogy nem rezeg, de nincsen érintős menü és visszagomb. És nem rosszból mondom, de nem lehet, hogy valami telefontól független problémád van és ezért nem tudsz apróságokat tolerálni? Nekem volt pár telefonom és hidd el tudom milyen az amikor használhatatlan valami.

A SwifKeyre meg semmi szükség, tökéletes a gyári bill.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1165) no more válasza Bibic72 (#1164) üzenetére


no more
addikt

Szerintem hülyét is kapnék, ha nem lenne vissza gombom... Tényleg, hogy bírják ezt elviselni mondjuk a 6+ felhasználók? Olyan nagy készüléknél már jó kényelmetlen lehet mindig a vissza nyilat nyomkodni a kijelző tetején...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1166) zolikaDB válasza no more (#1165) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ipad Air 2-n olyan jól elvagyok vissza nélkül... :DDD Másképp működik, más a logika, de nem rossz. Megszokás kérdése.
Mint a Nokia 3650 körbillentyűzete volt. Azont tudtam a leggyorsabban SMS-t írni. :)

(#1167) HaZse válasza no more (#1163) üzenetére


HaZse
őstag

Akkor miért nem HTC-t vettél az A5 helyett?

Nekem csak a gyári billentyűzetnél a helyesírés ellenörző idegesít. A W10-es Lumia 930-asomon jobb volt vagyis sokkal kevesebb szót nem tudott. De már megszoktam, hogy inkább diktálok és kerülöm a speciális szavakat.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#1168) iMagic7 válasza no more (#1165) üzenetére


iMagic7
tag

Balról jobbra kell csak húzni az ujjat és visszalép...

(#1169) Bibic72 válasza iMagic7 (#1168) üzenetére


Bibic72
tag

Már amikor...

A szójavítás kikapcsolható.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1170) no more válasza HaZse (#1167) üzenetére


no more
addikt

Ez egy hosszú történet :D HTC One-om volt, csak a Telekom Biztosító erre cserélte ki. Elcserélhettem volna ezt a telefont rég egy M8-ra, csak félek a használt cuccoktól, túl lutri az egész. Ezt legalább én bontottam ki és van rá 1 év gari. Ha majd lejár a gari, akkor lecserélem.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1171) Pantal válasza no more (#1170) üzenetére


Pantal
senior tag

Összesen 2 év gari van Samsung telefonokra, csak regisztráld itt.

(#1172) gabenh


gabenh
tag

Odinnal probáltam frissíteni de failed lett és meg állt a download, és nem tudom se újraindítani a telefont se semmit. Ilyenkor mi a teendő? :S

Galaxy S23 Ultra

(#1173) Bibic72 válasza gabenh (#1172) üzenetére


Bibic72
tag

Gondolom elviszed a szerelőhöz és többet nem nyúlsz olyanhoz, amihez nem értesz.

Recovery módban sem reagál semmire?

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1174) rvgy75 válasza gabenh (#1172) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Multkor root közben én is igy jártam öcsém tabletjén. Nem kapcsolt be. Megpróbáltam a download modot is de semmi csak rezgett néha. Kijelzön semmi nem látszott semmi. Emlékeztem hogy hogy léptem download modba. Azt végig csináltam és be is lépett csak kijelző volt halott. Na igy raktam vissza rá odinnal az eredti romot. Nem tom érthető e :)

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#1175) no more válasza Pantal (#1171) üzenetére


no more
addikt

Azt a...!!! Köszönöm, ez király! :Y :R

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1176) dionaea


dionaea
őstag

Megjött a készülék pezsgő metál :D . Hát SP után felüdülés. Szép gyors.
még nem tudom maradjon a touch wiz vagy ne, launcherek közzül a smart launcher vállt be igaz SP n

(#1177) no more válasza dionaea (#1176) üzenetére


no more
addikt

SP után minden felüdülés, a világ legrosszabb telefonja. Fúj, de utáltam! :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1178) Tonyo


Tonyo
őstag

Sziasztok,

5.1.1 frissítés után Nektek nem merül gyorsabban?

(#1179) no more


no more
addikt

Emberek, komolyan, ezt a telefont nem lehet megölni, én nem tudom, mit művel a Samsung a SAMOLED-del, meg a szoftverrel, meg blabla, de ezt a telefont nem lehet lemeríteni! Reggel 4:45-kor vettem le töltőről a telefont, zenét hallgattam rajta, Facebook (böngészőből) reggel is, maaajd, hazafelé végig Pokémon GO, zene, Messenger + böngésző együtt, majd amikor mentem edzésre, ugye szintén zene + hazafelé dettó. Most van így 57%-on!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1180) diegho válasza no more (#1179) üzenetére


diegho
nagyúr

Az amoled és a szoftver nem sokat ad az üzemidőhöz, az a soc energiagazdálkodásától függ leginkább.

(#1181) Humbucker


Humbucker
senior tag

Üdv.

A telefon hátlapja mennyire bírja az eséseket?Nehezen törik\reped az üveg a hátlapon?
Ezen a telón variálok, illetve a sima a5-ösön, ez az ami hátráltat igazából

(#1182) no more válasza diegho (#1180) üzenetére


no more
addikt

Full fekete a témám, fekete háttérképpel. :) Úgy gazdaságos az AMOLED azért.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1183) rsanyi20 válasza no more (#1182) üzenetére


rsanyi20
tag

Nekem is... gazdaságos és jól is néz ki :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#1184) mateus válasza diegho (#1180) üzenetére


mateus
senior tag

Egy jól optimalizált rendszer ugyancsak sokat hozzá tud adni (pl gyakori a beragadt progi szindróma androidnál, ami képes meríteni a telót rendesen).
Plusz az amoled is köztudottan akksi kímélőbb mint a led, főleg sötét/fekete háttérnél.
És ehhez valóban hozzájön a soc is, hogy mennyire van hajtva.

(#1185) mateus válasza Humbucker (#1181) üzenetére


mateus
senior tag

Szépen be tud törni akár egy eséstől az üveg hátlap, erre készülj fel:)

(#1186) no more válasza rsanyi20 (#1183) üzenetére


no more
addikt

Fú, de még milyen jól! Fekete + piros (a hátterem is fekete alapon ilyen piros hullámzás) . A telefon is fekete, szóval illik hozzá... Még a SwiftKey-ben is fekete témával nyomom! Az AMOLED hatalom! :DD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1187) Humbucker válasza mateus (#1185) üzenetére


Humbucker
senior tag

VAn itt olyan akinek már betört a hátlapja?

(#1188) mateus válasza Humbucker (#1187) üzenetére


mateus
senior tag

Nálunk van egy A3 2016 a családban (ami végülis ugyanez csak kisebb), és egy betonra esésnél betört, igen. Ilyen ez az üveg hátlap sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#1189) no more válasza Humbucker (#1187) üzenetére


no more
addikt

Nekem a jobb-alsó sarok karcolódott meg kicsit, de mivel fekete a telefon, nem látszik, csak ha nagyon figyeli az ember és úgy tartja a fény felé. Kb. derék magasságból ejtettem le betonra (balf*sz vagyok, ez van...), pattant egy párat, de különösebb baja nem lett. Pár ütődésnyom a kereten és a kis karcok a hátlapon. Törés nem volt szerencsére, gondolom bírja egy darabig (2-3 elejtés, akár betonra, vagy ilyesmi), aztán megadja magát.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1190) Bibic72 válasza mateus (#1184) üzenetére


Bibic72
tag

De látod, itt sok embernek az a baja, hogy a rendszer bezárogatja a programokat. Márpedig ha nem zárja be a rendszer a programokat, akkor merül és akkor fuccs a jó üzemidőnek. Sokan nem értik, hogy vagy magas üzemidő, vagy állandó nyitott programok. A kettő együtt nincsen.

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1191) Pttypang válasza Bibic72 (#1190) üzenetére


Pttypang
veterán

Memoriaban tarolt programot osszeteveszted a processzort terhelo programmal.

Everybody lies.

(#1192) Bibic72 válasza Pttypang (#1191) üzenetére


Bibic72
tag

A memória nem használ az akkumulátorból?

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1193) Pttypang válasza Bibic72 (#1192) üzenetére


Pttypang
veterán

Ajaj, itt vannak bajok.

Everybody lies.

(#1194) Bibic72 válasza Pttypang (#1193) üzenetére


Bibic72
tag

Válasz is lesz, vagy csak személyeskedés?

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1195) dionaea válasza no more (#1177) üzenetére


dionaea
őstag

Én amikor megkaptam szerettem arc s után. ÉS voltak vele bajok a kevés ram illetve a proci miatt, viszont maga a készülék nagyon strapabíró volt.1 éve bele esett egy pocsolyába éjszaka és nem találtam meg egyből, de kiszáradt és működött rendesen. Hiába ez egy más szint. Valahogy a sony elbénázza a dolgokat nagyon.

viszont egykezes mód hiányzik nekem gépelésnél, a billentyűzet jó de lehet cserélem vmi másra.
A tokon meg nagyon gondolkodom, csak nem találtam olyat ami tetszik, bár ez nem igaz mert találtam egyet 11e ft ért ami elég sok,

Esetleg tudtok olyan fotó app ot amin lehet a zár időt állítani? Vagy ez nem lehetségs.
Touch wiz helyett meg felugrott a smartlauncher 3 pro.

(#1196) Bibic72 válasza dionaea (#1195) üzenetére


Bibic72
tag

Te álló módban is kétkézzel gépelsz?

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#1197) no more válasza Bibic72 (#1196) üzenetére


no more
addikt

Én igen. SwiftKey-jel gyorsabban írok, mint amúgy PC-n. :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#1198) dionaea válasza Bibic72 (#1196) üzenetére


dionaea
őstag

nem csak kicsi a kezem és nem nagyon érem át.

(#1199) dionaea válasza dionaea (#1198) üzenetére


dionaea
őstag

érdekes hogy ez a topic annyira nem pörög mint mondjuk más készülékeké.

(#1200) Sofian válasza dionaea (#1199) üzenetére


Sofian
őstag

Szériahiba eddig nem jött elő, mindenki használja... ROMolni nem kell mert azért elég friss még a készülék... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.