Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#821) retfirg válasza Llew (#819) üzenetére


retfirg
tag

Ha amúgy is ez a típus vagy, akkor vegyél rá vmi rendes fóliát (nem kell az üveglószar) előre meg hátulra is, és szard le. (Kivétel, ha abba a 20%-ba tartozol, aki kényszeresen mindig összetöri a telefonját)
Azért mindenálló, hogy ne kelljen ilyenekkel baszakodni és nem azért, hogy ezt ugyan úgy megpróbálja az ember megvédeni.
Van, akit a harci sérülések zavarnak (amik általában csak szépséghibák), van aki arra élvez, ha dobálhatja, DE nem szégyen az, ha téged meg a minden oldalról két rétegben ráragasztott szilikon, fém és üvegrétegek idegesítenek.
Az emberek többségének fogalma sincs arról, milyen vékony a telefonja és milyen kézben tartani tok meg egyebek nélkül :DDD

... (Drughi) és az a nyamvadt telefon max. két éven belül elveszíti értékének 80%-át, ha bontatlanul elrakod, akkor is. Mi a francnak akarod megvédeni? Egy ilyen sebességgel avuló dolgot nem kell megvédeni semmitől, magadtal kell megvédeni tőle :P

Egyébként linkeltem egy tokot korábban, ha olcsón de tisztességesen meg akarod úszni: nekem azóta is hibátlanul szolgál, mérethelyes, gombok tökéletesek, a fóliák szépen ráfértek, tehát patent. És hogy a paradoxont feloldjam: nálam alap a matt fólia és szeretem, ha nem csúszik ki a kezemből a telefon. Mert amúgy egyik se lenne rajta, ha mondjuk matt képernyője és menő gumírozott pereme lenne körbe ;)

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.