Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#792) bajonett válasza nikkor (#791) üzenetére


bajonett
tag

Hat ez nagyon szubjektiv, en igazabol egyedul a merete miatt vettem z5c-t (meg anno z3c-t is, de arrol is visszavaltottam moto X 1st gen-re), alapjaraton nekem nagyon nem jon be a sony szoftvere, a kamera app miatt meg egyenesen falhoz csaptam volna neha a telot. Jo keszulek nem vitas de kinek a pap...

Amiben eddig jobban tetszik az A3:

- Fogasra sokkal kenyelmesebb, hiaba nagyobb picit
- Szoftveres finomsagok: Regebben irtoztam a touchwizztol de ez az uj samu felulet nagyon bejon, bar en Nova-val hasznalom minden telom. Meg van egy csomo hasznos cucc, pl temerdek valaszthato tema, testreszabhato egy csomo minden, a sonynal ez kozel sem volt meg csak 3rd party appokkal, az meg ugye eszik.
- Amoled. Ezt nem kell hogy magyarazzam. AOD, meg led hianya sokaknak minusz, nekem baromi nagy plusz
- Az ujjlenyomat olvaso nalam ezerszer jobban mukodik a samun, a sonyn kinlodas volt ki is kapcsoltam.
- Uzemido eddig verhetetlennek tunik, bar az a sonynal sem volt annyira rossz

Amiben nem:
-Kamera nyilvan jobb volt a sonyn (bar a szoftver kvara nem), de nappal a samu is nagyon jo fotokat lo.
-Ez most lehet hulyen hangzik de nekem jobban bejonnek a minosegi muanyagok mint az uveg+fem kombo.. A samu picit torekenyebbnek erzodik a kezben. Jo jo "premium" meg minden de emlekszem anno az elso moto Xemre, az nem kicsit volt strapabiro azzal a minosegi gumirozott szeru burkolattal. Ez a mai uvegcipelloknel felejtos. A sonynak jo volt az a muanyag kerete, protektivabb volt, a samu csupasz es torekeny

...most igy hirtelen ennyi jut eszembe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.