Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) fa4hu válasza vond (#700) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Az értesítési hangos problémát meg fogja oldani a 10.3.3-as ROM.

(#702) szabacsik


szabacsik
őstag

Helló!

Valószínűleg ez lesz a kövi telóm végleg megszabadulok a sony vonaltól.

A kérdésem az lenne, hogy a fekete és a színesek anyaghasználatában van különbség? Csak mert árban 6-7ezer.

Gondolom android 9el jönne. Valaki használ hívásrögzítőt? Még mindig nem működnek pie alatt?

/\____/\

(#703) vadászcsiga válasza vond (#700) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sajnos sok minden butult azóta. Sokkal zártabb lett mint aminek indult

(#704) fa4hu válasza szabacsik (#702) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Szerintem nincsen különbség, mivel mindegyik üveg.

A MIUI hívásrögzítés működik rajta Android 9 esetén is.

(#705) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

(#706) cerka válasza fa4hu (#701) üzenetére


cerka
csendes tag

En mar azt varom hogy az ertesites ikonok ne tunjenek el vegre...

(#707) fa4hu válasza cerka (#706) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Mintha valaki azt írta volna, hogy a 10.3.5-ben már így van... De abból még nincs EEA-s, így azt nem tettem fel.

(#708) bobie válasza fa4hu (#707) üzenetére


bobie
tag

Sajna a 10.3.5 alatt is eltűnnek. Mondjuk már megszoktam de azért ezt javíthatnák.

Nullán, szimplán ahogy ringat a membrán..

(#709) cirkus


cirkus
aktív tag

A névjegyzékeknél a neveket szerkeszteném.
Mikor rámegyek egy névre majd átírom azt a kívántra, visszalépve a névjegyzék listába újból a régiként szerepel. Mi lehet a gond ?

(#710) forgonati válasza bobie (#708) üzenetére


forgonati
őstag

Szerintem ezt ők nem tartják hibának, szándékosan ilyen. Tehát javítani sem fogják. Aki hiányolta a sorok/oszlopok változtatását a gyári launcherből, most jött frissítés rá, már lehet változtatni. Bár még mindig csak korlátozottan.

Keelah Se'lai!

(#711) vlesi69 válasza vond (#697) üzenetére


vlesi69
senior tag

Jó a proci takarékos de elég gyors is, meg jó hogy a Xiaomi nagy 4000 akkukat rak a telefonokba évek óta. Már a Note 4-be is 4000 volt. Most szerintem az egyik legjobb ajánlat a középkategoriában.

(#712) vlesi69 válasza szabacsik (#702) üzenetére


vlesi69
senior tag

Régen én is Sony párti voltam, de felejtős lett számomra. Motanában Xiaomi vagy Huawei.

(#713) 30z.Samu válasza Bl.Gyo. (#705) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is feltettem, elérkezett ez az update az EU ROM-ra is, én azt hittem nagyobb méretű lesz. Tényleg smooth-abb a home screen-re visszatérés, meg mintha maga a rendszer is smooth-abb lenne.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#714) cerka válasza forgonati (#710) üzenetére


cerka
csendes tag

Valaki már említette hogy asszem a mi9 dev romon már javítva van, úgyhogy szerintem tényleg hiba, és nem kéne az ikonoknak eltűnniük

(#715) trassher válasza vond (#688) üzenetére


trassher
addikt

Nillkin frosted shield nekem is volt, tényleg minőségi csak sajnos kicsit vastag. Ezt a típust bátran ajánlom.

Én is ilyen fóliákat találok, szerintem nem véletlen. Meg is rendelem aztán majd látjuk milyen. Minőséggel nem hinném, hogy baj lehet és a notch íve is passzol kép alapján.

Redmi Note 7

(#716) trassher


trassher
addikt

Mi PC Suite használatához mire van szükségem? A szoftver verziója:3.2.1.3111. ADB 1.4.3 telepítve mégsem csatlakozik.

Redmi Note 7

(#717) Gloob válasza cerka (#714) üzenetére


Gloob
addikt

Az RN7 eu dev romon is javított, ha ezt javításnak vesszük. Az értesítési ikonok ott sem tűnnek el.

Samsung Galaxy A52S

(#718) lócitrom válasza trassher (#716) üzenetére


lócitrom
őstag

semmire. felejtsd el. a Xiaomi évek óta nem fejleszti. Redmi/Note 3-ig volt jó kb.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#719) vond válasza trassher (#715) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nekem nincs bajom a vastagságával. Ráadásul itt még jól is jön, mivel így pont elfedi a kameraszigetet.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#720) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Kíváncsiságból megnézem a lassított felvételt gyári appal és Gcam-al is. Hát nem az erőssége továbbra sem, pedig a hardver adott lenne hozzá. Más ROM-mal is ilyen? Valaki próbálkozott már?

Sic Parvis Magna

(#721) trassher


trassher
addikt

Akkor hagyom a dolgot.

Próbáltam feltelepíteni a V10.3.5.0.PFGMIXM (MIUI10) global stabil rom-ot belső telepítéssel de nem működik. Az enyém jelenleg:10.3.2.0 (PFGEUXM) globál stabil. Megéri szenvedni vele, ad valamivel többet vagy sem?

Redmi Note 7

(#722) vadászcsiga válasza trassher (#721) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Rendszerszintű dark mode.

(#723) trassher válasza vadászcsiga (#722) üzenetére


trassher
addikt

Köszi, akkor nem szenvedek vele. Mondjuk érdekes, hogy egyet zip file-t lát a telefon amikor tallózom a csomagot. Ezen kívül 2 mappát amikben 1-1 üres mappa van és kész.

Redmi Note 7

(#724) vadászcsiga válasza trassher (#723) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Meg még az az újdonság hogy az arcfeloldas ne nyissa azonnal a képernyőzárat, bár állítólag ez a 10.3.2-ben is benne volt.
Én előtte sokszor csak rá akartam nézni hogy jött e valami, de rögtön feloldott.

Továbbá megkapta ezt a töltés animációt

És asszem ennyi. Többi nem látványos

[ Szerkesztve ]

(#725) cerka válasza trassher (#721) üzenetére


cerka
csendes tag

10.3.3.0-t tudod felrakni, a 10.3.5.0 global rom, neked pedig EU/EEA van

(#726) #65577472 válasza vadászcsiga (#724) üzenetére


#65577472
törölt tag

Az arcfeloldással kapcsolatos beállítás 10.3.2-ben is benne van, de a dark mode örvendetes.

(#727) Hegezoo


Hegezoo
tag

Nem bírtam ki, rendeltem a likestore-tól egy 4/64-es kék darabot :)) Ha a 128 gigás vissza tér a szervízből, eladó lesz :) Ha a pénzt adják vissza, úgy is jó. Remélem már nem leszek peches :DD

iPhone 12 Pro Max

(#728) trassher válasza vadászcsiga (#724) üzenetére


trassher
addikt

Igen, ez a 10.3.2-ben is elérhető nálam. A töltésanimáció mondjuk nem rossz, a jelenlegi inkább nincs mint van.

cerka: Köszi! :) Nem tudtam, hogy létezik global-ból "global global" és global eu is.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#729) pilu01 válasza 30z.Samu (#720) üzenetére


pilu01
senior tag

Hasonlóan próbálgattam, ezzel a rommal, de el sem indul a lassított felvétel!
Gcammal sem. :(

(#730) ooooobi


ooooobi
senior tag

Beléptem én is a note 7es táborba. K20ra vártam volna de meguntam, hogy a régi zuk2-es telomon a b20hiánya miatt kinlodni kell a mobilnettel. Játszani nem játszok igy hiába lassabb kicsit nekem jo lesz egy ideig. Elsöre egy gondom van, hogy a ledvillano fénye nem olyan fehésressárgás, hanem van egy kis zöldes beütése. Igazából nem használom sose fotózásra a ledet, csak az esti botorkáláshoz néha de akkor is izgat a dolog, hogy ez most hiba, vagy mindegyik ilyen?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#731) Gloob válasza pilu01 (#729) üzenetére


Gloob
addikt

Hát nem tudom. Nekem az EU Dev van fent, a mai kiadás 9.6.13. Most csak úgy este a szobában kipróbáltam a gcam lassított felvételt, és működik.
Kipróbáltam a rom kamera alkalmazását is. Abban is működik.

Samsung Galaxy A52S

(#732) ooooobi


ooooobi
senior tag

Gyári idöjárás app nem indul, nyitná de azonnal eltünik. Aztán meg kündené is jelentésre. Ezzel mit lehet kezdeni?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#733) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Állítsd át a régiót, indítsd el az appot, majd vissza.

Samsung Galaxy A54

(#734) ooooobi válasza Viktor0610 (#733) üzenetére


ooooobi
senior tag

:C

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#735) #65577472 válasza Viktor0610 (#733) üzenetére


#65577472
törölt tag

Köszi!

(#736) lócitrom válasza trassher (#721) üzenetére


lócitrom
őstag

mi a konkrét cél? Mi Flash és XiaoMiTool lehet még megoldás, ha frissíteni akarsz.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#737) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Nekem most olyan problémám van, hogy 2-3 naponta ha reggel ébreszt a telefonom nem tudom leállítani az ébresztőt. Egy - két napig megy utána meg hiába húzom az ujjam a kijelzőn semmi nem történik. Csak akkor áll le ha kikapcsolom. Az értesítések csengőhangja is visszaáll pár nap után a buborékra. Valaki találkozott már ilyen hibával??

(#738) pilu01 válasza Gloob (#731) üzenetére


pilu01
senior tag

Köszi hogy megnézted. Frissítem én is a romot, meglátjuk.
a gcam verziót berakod még ide?
Köszi

(#739) Z.É.T. válasza Viktor0610 (#680) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Mennyi az a valamennyi? :D
2 nap alatt sem változott a helyzet :(

(#740) vadászcsiga válasza Z.É.T. (#679) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Töltsd le az apkmirrorról. Amúgy meg gyanús hogy az Instagram nem kompatibilis. Screenshotot légyszi.

(#741) Z.É.T. válasza vadászcsiga (#740) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Pont most húztam le onnan, simán működik.

Előtte még a bétába is jelentkeztem, hátha. Ja és témát is váltottam, mert ki tudja, de a gyárival is ugyanaz (volt).

[ Szerkesztve ]

(#742) Gloob válasza pilu01 (#738) üzenetére


Gloob
addikt

[link]
Ez az ami nálam van.

Samsung Galaxy A52S

(#743) Viktor0610 válasza Z.É.T. (#739) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Háttö, ez érdekes.
Évekkel ezelőtti Xiaomin találkoztam ilyennel, de azon max. egy nap után már ment a telepítés. :F

Újraindítás nyilván volt már, az összes frissítés (appok, rendszer, stb ) feltelepítve?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#744) Z.É.T. válasza Viktor0610 (#743) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Volt minden.
10.3.3 GS, minden frissítve, volt gyári visszaállítás is (FR), kikapcsoltam a sötét módot, gyári téma, stb.
Ez a szeretett "Xiaomi együttható" lesz :D

(#745) Bl.Gyo. válasza Z.É.T. (#744) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Csekkold le a telodat hogy eredeti-e ITT . Ezt azért mondom, mert régen hamisitották a MI4 telokat, kamu android verzio, kamu soc, minden.

Csak egy ötlet...

[ Szerkesztve ]

(#746) Z.É.T. válasza Bl.Gyo. (#745) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Eustock vásárlás, 2 év gyári gari és itt is O.K.
Egyébként mindegy már, de csak az apkmirroros megy továbbra is.

[ Szerkesztve ]

(#747) vadászcsiga válasza Z.É.T. (#741) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sose legyen vele nagyobb baj mint hogy az instagam nem kompatibilis :D

(#748) Z.É.T. válasza vadászcsiga (#747) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Nyilván, de azért kicsit bosszant. Nincs is RN7-re találat, míg RN5-re csomó. Azon meg pont nem volt bajom. Ezek azért nagyon tipikus Sáomis dolgok, ezek miatt nem vettem még tőlük drága telót, mert 50-80 ezresért még nem izgat, 150+ körül már morcos lennék.

(#749) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Pedig kompatibilis az Insta.

Sic Parvis Magna

(#750) Z.É.T. válasza 30z.Samu (#749) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Közben meglett a hiba.
A play frissítést és alkalmazásadatokat töröltem, most engedett frissíteni.
Köszi mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.