Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok! Beszálltam én is a klubba, egy fekete példánnyal!
Minden tökéletes A telefonnal. Egy dolog talán ami érdekes. Fehér tartalmaknál, mintha alul kicsit, szürkébb sötétebb lenne a kijelző. De csak ha nagyon figyelem, lehet csak bebeszélem magamnak. Lehetséges, hogy nem teljesen egyenletes?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#802) Bl.Gyo. válasza zorzy4 (#801) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

hali. na végre egy másik fekete. mindenhol csak kéket látok :D .

az amit mondasz azt én is észre vettem de felül is van. ha egyre gondolunk. nagyon halványan de nem zavar.

[ Szerkesztve ]

(#803) 30z.Samu válasza Bl.Gyo. (#802) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is fekete van. :))

Sic Parvis Magna

(#804) Bl.Gyo. válasza 30z.Samu (#803) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

de a tied a józsefvárosiról van :D . az nem számít.

[ Szerkesztve ]

(#805) 30z.Samu válasza Bl.Gyo. (#804) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az igaz, lehet a korom miatt fekete, még nem pucoltam le. ;]

Sic Parvis Magna

(#806) zorzy4 válasza Bl.Gyo. (#802) üzenetére


zorzy4
őstag

Gondolom az eltérő kávák miatt, nem egyenletes a bevilágítás?!

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#807) lócitrom válasza zorzy4 (#806) üzenetére


lócitrom
őstag

hát meg maga a technológia és a minősége. szóval ez „normális”

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#808) Magicrat


Magicrat
tag

Sziasztok!

Tervezek egy ilyen teló beszerzését. Az eddigi összesen+ család mi szoktunk használni edzett üveget (tempered glass). Visszakeresve nem láttam erről bejegyzést, de használ ilyet valaki? Ha igen honnan vette? Pontosan passzol a kijelzőre?
Én most kis guglizással ITT találtam BP-en 1000Ft-ért vagy 2500 Ft-ért is.

Köszi
Magicrat

(#809) m0py válasza 30z.Samu (#805) üzenetére


m0py
tag

A korod befolyasolja a telo szinet? :F :DDD

(#810) Pityu. válasza lócitrom (#800) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem ez volt note 5-ön OEIMIXM aztán sokat olvasgattam a topikban voltak akik romoltak és eu romot is raktak fel de nem volt tökéletes fogyasztásban többet fogyasztott mint az általam fent említett verzió. Most raktam újra a telót netezgetek,néha fotózok majd meg látjuk mit hoz. De nekem érzésre a note 5 hamarabb el ment 2 vagy 2,5 napot. Tegnap töltöttem a telót este kis frissítés telepítés meg facebook meg böngészés pár perc telefonálás és most 61% on van.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#811) Plug Life válasza G48 (#534) üzenetére


Plug Life
senior tag

Hogyan ázott be?

(#812) 30z.Samu válasza m0py (#809) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, a hajam színe, még nem őszülök. :DDD

Sic Parvis Magna

(#813) vadászcsiga válasza Magicrat (#808) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem olyan van mint az első. Alirol 1,5$. Nem passzol tökéletesen a kijelzőre, minden oldalon kb 1mm-el kisebb de nem zavaró egyáltalán főleg tokban. Előlapi kamera lyuka passzol az a lényeg.

(#814) Z.É.T. válasza Pityu. (#810) üzenetére


Z.É.T.
őstag

3 nap használat után úgy látom, hogy kb 1-1.5 órával tud kevesebb SoT-ot a RN5-nél azonos használat mellett. (ott is Global Stabil, itt is)
Mielőtt megvettem, visszaolvastam a 2 vonatkozó topikot és kb erre is számítottam, szóval szerintem korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#815) G48 válasza Plug Life (#811) üzenetére


G48
senior tag

Water test videón felbuzdulva- mert hogy többet is bír- vizes kézzel körbe töröltem. Lehet bement a tok alá. Szépen kezdett az LCD-n felmászni a víz, utána csatt! mondjuk a kijelzőn kívül MINDEN működött.

(#816) lócitrom válasza Magicrat (#808) üzenetére


lócitrom
őstag

kínai vegyesbót. most elég jó ára van (~2200Ft). képeket értékelésekben érdemes megnézni előtte.van persze biztos kedvezőbb árú meg jobb, de ez pl. bevált. egyik ilyen üveg 7 nap alatt érkezett meg, ebből 2 nap nem is volt munkanap. ritka nagy mák.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#817) Bl.Gyo. válasza Z.É.T. (#814) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Talán a cpu többet eszik. :)

(#818) Pityu. válasza Z.É.T. (#814) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Akkor ez van

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#819) Plug Life válasza G48 (#815) üzenetére


Plug Life
senior tag

Ennyitől? :Y Pedig tömítések vannak benne meg nano bevonat, fröccsállónak kéne lennie.

[ Szerkesztve ]

(#820) zorzy4 válasza Z.É.T. (#814) üzenetére


zorzy4
őstag

Én nem méricskéltem, de úgy tűnik, hogy jobb az üzem idő, mint az amúgy kiváló RN5ön.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#821) aelod


aelod
veterán

Engineering módban (beállításoknál kernel verziót tapicskolni) meg tudnátok nézni a kamera device view-nél a kamera típusát?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#822) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok! Aki rendelt már a likesterbol, meg tudja mondani, hogy van-e rajta valilyen fólia. Esetleg matt?

Xiaomi Redmi note 7

(#823) vond válasza grafikus17 (#822) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nincs. Én hozzácsaptam egyet a boltból, mondván valami azért legyen rajta. De ez egy kacat. Mindegy, addig elleszek vele, míg megjön a Nillkin Aliról. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#824) darkmann


darkmann
őstag

Valaki írta, hogy beviszi szervízbe a távolságérzékelő hibája miatt, csak már nem emlékszem, hogy ki volt az. Érdekelne, hogy hogy oldották meg neki a dolgot. :F Cserélték-e, vagy csak szoftveres probléma volt.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#825) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Tegnap este sétáltam a városban, közben telefonáltam. Olyan gyönyörűen villódzott (fel-le kapcsolgatott megállsá nélkül) a kijelző, hogy csak na. Mindenféle szögben próbáltam és semmi nem segített. Ennyit arról, hogy rosszul van tartva a telefon...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#826) G48 válasza Plug Life (#819) üzenetére


G48
senior tag

Én is ezen csodálkozok. Nem is én lennék. 2 napos korában leesett... Stb.

(#827) Hegezoo


Hegezoo
tag

Gyors ez a Likestor. Ma reggel dolgozták fel a rendelésem, és holnap már jön is :DD Remélem a Terrafon is igyekszik a szervizeléssel.

iPhone 12 Pro Max

(#828) Gloob válasza KubanitoS (#825) üzenetére


Gloob
addikt

Próbáljátok meg a Playról a Proximity sensor reset (calibrate and repair) programot, és azzal kalibrálni a sensor-t. Nekem is előjött a hiba, de amióta fent van, azóta nincs ilyen, pedig volt már fél órás beszélgetésem is. Egy kalapács és csavarhúzó van az ikonon X-be rakva.

Samsung Galaxy A52S

(#829) Reverting válasza Hegezoo (#827) üzenetére


Reverting
őstag

Nem ugy volt h 14 napon beul jelezted h szar, es ilyenkor csere? Vagy elalhatsz a vasarlastol? Most el kezdik szervizeltetni? Mondtak h hol szervizelik majd?

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#830) 30z.Samu válasza Hegezoo (#827) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az még mindig nincs lezárva?

Sic Parvis Magna

(#831) Hegezoo


Hegezoo
tag

Még nincs lezárva a téma. Épp ma két hete, hogy a GLS le szállította a telefont a boltnak.Most várakozok. Hogy hová vitték, az passz.Ha hivatalos szervizbe, akkor Lengyelország.

iPhone 12 Pro Max

(#832) darkmann válasza Gloob (#828) üzenetére


darkmann
őstag

Ez műxik!!! :Y :CKöszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#833) KubanitoS válasza Gloob (#828) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszönöm, kipróbálom.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#834) szunyi777 válasza KubanitoS (#825) üzenetére


szunyi777
őstag

A proxy a kijelző jobb széle és a kijelző közepe között helyezkedik el és nem közepén. Hiába a kalibrácio, ha úgy tartják a készüléket akkor a proxyt nem takarja el semmi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#835) Gloob válasza KubanitoS (#833) üzenetére


Gloob
addikt

Azért csak próbáld ki. Semmivel sem tartottam máshogyan a telefont mint előtte. Nekem a RN4-en is segített hasonló probléma esetében. Aztán jött a MIUI10, és utána már nem volt rá szükség. Majd itt is megoldja a MIUI11. Arra lennék kíváncsi, hogy valami nem MIUI alapú rom esetében is rossz a sensor kalibrálása? Mert, hogy a hiba szoftveres, az szinte biztos.

Samsung Galaxy A52S

(#836) Bl.Gyo. válasza Hegezoo (#827) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

A terrafon eladta a rossz telodat a likestore-nak. És most azt hozzák ki holnap neked. :D

(#837) 30z.Samu válasza Bl.Gyo. (#836) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gyaaa! :DD

Sic Parvis Magna

(#838) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

(#839) 30z.Samu válasza vadászcsiga (#838) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi! Egyébként konkrétan az szokott lenni a frissítésben, amit leírnak vagy amellett tartalmaz mást is, csak a legfontosabbakat említik?

Sic Parvis Magna

(#840) vadászcsiga válasza 30z.Samu (#839) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az előző olyat is említett ami már megvolt az egyel azelőttiben. A töltés animációt pl nem írta a 10.3.3. úgyhogy passz.
Mert mit szeretnél hogy benne legyen? :)

[ Szerkesztve ]

(#841) 30z.Samu válasza vadászcsiga (#840) üzenetére


30z.Samu
félisten

Slowmotion bug fix. :D Egyébként nem tudom, csak kíváncsiságból kérdeztem. :))

Sic Parvis Magna

(#842) Plug Life válasza vadászcsiga (#838) üzenetére


Plug Life
senior tag

Nekem is PFGEUXM, de 10.3.2-re nem mutat update-et... Mi a retek?

(#843) vadászcsiga válasza Plug Life (#842) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Manuálisan sem? Amúgy nekem egy újraindítás után dobta fel rögtön ahogy bebootolt.

(#844) Hegezoo válasza Bl.Gyo. (#836) üzenetére


Hegezoo
tag

Ajjaj. Akkor már most probléma lesz vele, mert hiányozni fog belőle 64 giga :D Át se merem venni :DD

iPhone 12 Pro Max

(#845) Reverting válasza Plug Life (#842) üzenetére


Reverting
őstag

Majd jön az, ha a világon egyszerre jönne mindenkinek kigyulladt a xiaomi kínában... ;) ;) :)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#846) Reverting válasza Hegezoo (#844) üzenetére


Reverting
őstag

Mert nem a terrafonal vetted, az új 4/64 est? Most nagyon jó áron nyomják... ;)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#847) ozzyxx78


ozzyxx78
csendes tag

Sziasztok!
Tapasztalatot osztanék meg veletek. (ha valaki már találkozott ilyennel, attól elnézést kérek :))
Aliról rendeltem hydrogel fóliát és tempred glass védőket. A hydrogel jött meg előbb, ezért azt raktam fel a telóra.
Rögtön kettőt rendeltem, ha elsőre elcseszném. Az első nem lett túl rossz, de sok bubi maradt alatta. Nehezen sikerült kisebb bubikká redukálni, de nagyon zavarta az összképet.
Le is kaptam róla. Jött a második fólia. Na ez sem lett sokkal jobb, de mivel más lehetőség egyenlőre nem volt ezért maradt így.
A LÉNYEG: fél óra telón netezés és nyomkodás után azt vettem észre, h úgy rásimult a fólia a kijelzőre, h sztem gyárilag nem teszik rá így :)
SRY ha sok voltam!

[ Szerkesztve ]

(#848) Hegezoo válasza Reverting (#846) üzenetére


Hegezoo
tag

Onnan? Soha a b.dös életbe :D Annak is örülök, ha pereskedés nélkül vissza kapom a telefont, vagy a pénzt.

iPhone 12 Pro Max

(#849) Viktor0610 válasza ozzyxx78 (#847) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hydrofel fóliák ilyenek. ;)
A csomagoláson fel szokták tüntetni.

Samsung Galaxy A54

(#850) ozzyxx78 válasza Viktor0610 (#849) üzenetére


ozzyxx78
csendes tag

Ja, ezen semmi infó nem volt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.