Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Gloob válasza pilu01 (#1544) üzenetére


Gloob
addikt

A gyári eredeti töltő az nem! gyorstöltő! Azzal nem is fogod látni. Én is ezen a romon vagyok, és kipróbáltam egy Ugreen, tényleges gyorstöltővel. Látszik a jele, és a zárképernyőn ki is írja!

Samsung Galaxy A52S

(#1552) laca1052 válasza fa4hu (#1547) üzenetére


laca1052
tag

Szerinted érdemesebb az összefoglalóban lévő frissítést letölteni.Gondolom a belső tárhelyre kell letölteni és nem az sd kártyára.

(#1553) fa4hu válasza laca1052 (#1552) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Ha magától nem jön le a frissítés, akkor másképp nem fog menni. Én a belső tárhelyre töltöttem, mivel nincsen SD-kártya a telefonomban (a két SIM mellé nem fér be).

(#1554) G48 válasza xigris (#1545) üzenetére


G48
senior tag

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-7/how-to/one-redmi-note-7-unlock-bootloader-t3890751
Ez alapján nekem jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#1555) Tomek979


Tomek979
tag

Sziasztok! Valaki linkelne egy működő google camera app letöltési oldalt?
Köszi előre is!

(#1556) Hegezoo válasza Tomek979 (#1555) üzenetére


Hegezoo
tag

Parancsolj :)

[link]

iPhone 12 Pro Max

(#1557) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Sziasztok! Kézhez véve ;)

Ezt frissìtette be magátòl első körben.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#1558) laca1052 válasza fa4hu (#1553) üzenetére


laca1052
tag

Oké le töltöttem de nem tudom a frissítést elindítani a letöltések között van.
Az nem gond hogy az enyémen 10.3.2,0 PFGEUXM és a letöltött 10.3.4.0.PFGEUXM
köszi a segítsége.Az összefoglalót olvasva a kézi frissítés nincs leírva redmi 3s nél a frissítésnél a 3 pöty-nél kitudtam választani hogy honnan akarom frissíteni.itt nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1559) Joker88 válasza laca1052 (#1558) üzenetére


Joker88
őstag

" Ehhez először a megjelenő 10-es számra koppints tízszer, és a jobb felső sarokban található 3 pontos menüben megjelenik a "Frissítőcsomag kiválasztása" opció, ahol már be lehet tallózni a letöltött ROM-ot. "

Összefoglalóban..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1560) laca1052 válasza Joker88 (#1559) üzenetére


laca1052
tag

oké köszi megvan. :R

(#1561) Tomek979 válasza Hegezoo (#1556) üzenetére


Tomek979
tag

Köszi! :DD

(#1562) dave987 válasza Pityu. (#1469) üzenetére


dave987
aktív tag

Adj neki egy FR-t és jó lesz az.

(#1563) laca1052 válasza Joker88 (#1559) üzenetére


laca1052
tag

Köszönöm mindenkinek a segítségét,a frissítés sikerült 10.3.4.0 :R

(#1564) fa4hu válasza Lacuss20 (#1557) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Erre vagy erről frissített? Ha erre, akkor még van tovább, ajánlom az összefoglalót elolvasni.

(#1565) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Mennyire érdemes ráhasalni miui-s appokra? Nincs rejtegetni valòm, de mennyire adathalász a rendszer? Vagy mennyire fogja magát (össze szemetelni?) Pl saját tèma frissìtés stb...

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#1566) tomsolo


tomsolo
őstag

26 óra után több mint 9 óra képernyővel : most vagyok 30%-on.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1567) fa4hu válasza tomsolo (#1566) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Milyen ROM, hány aktív SIM, mennyi WIFI-n, ill. mobiladaton töltött idő, mennyi telefonálás? Van valami speciális beállításod?

(#1565) Lacuss20:

Valamit és valamennyit biztos halásznak, de nem hiszem, hogy érzékeny adatok lennének azok, mert akkor már kiborult volna a bili.

[ Szerkesztve ]

(#1568) Pityu. válasza dave987 (#1562) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem rég csináltam,kb másfél hete raktam újra nulláról a telót.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1569) Pityu. válasza tomsolo (#1566) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Az nem rossz,úgy még nem is rossz az egy nap készenléti idő. Nálam is lehetnének jó idők

Én most úgy vagyok 16bóra tétlenség,2óra 51perc képernyő idő és 54% töltöttség nem lessz valami frankó a képernyő idő már előre látom.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1570) KRISSTUS


KRISSTUS
tag

Sziasztok!

Egy ilyen készülék vásárlásán gondolkozom, ezért volna 1-2 kérdésem.

A nebula red "milyen" színű: rózsaszín/lila, piros vagy vörös? - a neten talált képek miatt nem egyértelmű számomra.

Használja valaki Digi-s kártyával (VOLTE/WIFI)?

(#1571) Joker88


Joker88
őstag

ha már ezen az akkus dolgon rugóztatok..

Állandóan bekapcsolva a mobilnet/WiFI illetve BlueTooth a Miband1S-hez. Képernyő-fényerő automatán.

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1572) Bl.Gyo. válasza KRISSTUS (#1570) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

youtube-on rákeresel, megtalálod hogy milyen is: [YouTube videó]
2:52-töl mutatja, forgatja.
végülis ahogy forgatod, úgy változik a színe.

[ Szerkesztve ]

(#1573) tomsolo válasza fa4hu (#1567) üzenetére


tomsolo
őstag

official eea 3.4 rom, 2 sim

nem sok extra beállítás van nálam, max hogy mit engedek a háttérben futni.

a wifi végig be volt kapcsolva, a simek csak reggeltől este 8 - ig, de kb 1 órát beszéltam vele

a 9 óra 80 %a internet + fotózás + meg vásárlós appok(aliexpress és társai)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1574) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

hm már kérdeztem de nem jött rá válasz, most talán:

ha 2 sim van a készülékbe de az egyik ki van kapcsolva akkor nem fogyaszt energiát mint ha benne se lenne? vagy ugyan úgy fogyaszt mindegy ki vagy be van kapcsolva?

(#1575) tomsolo válasza Bl.Gyo. (#1574) üzenetére


tomsolo
őstag

kb igen. ha spórolni akarsz azt is lehet hogy lerakod 3g-re/2g-re

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1576) Gloob válasza tomsolo (#1573) üzenetére


Gloob
addikt

Hát én az első képből annyit látok, hogy a 26,5 órának kb a 20%-ában volt mobilhálózaton a telefon. Így nem nehéz jó időt elérni. Egyébként, mint már írtam is, ha jó a térerő, akkor nem rossz az üzemidő sem.
Bi.Gyo.
Ha a sim ki van kapcsolva, akkor sokkal kevesebb energiát fogyaszt, hiszen nem kell neki a hálózaton lenni, nem kell a tornyokkal kommunikálni, nincs adatforgalom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#1577) fa4hu válasza Gloob (#1576) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

A mobilhálózati jel elég érdekesen jelenik meg, mert időnként nálam is szaggatottan mutatja, holott mindkét kártyámmal térerővel lefedett helyen, bekapcsolt, elérhető állapotban voltam.

(#1573) tomsolo:

Mit engedsz a háttérben futni?

[ Szerkesztve ]

(#1578) Gloob válasza fa4hu (#1577) üzenetére


Gloob
addikt

Lehet, de én még ilyet nem tapasztaltam. Nálam folyamatos, csak akkor nincs, amikor valóban rep módban van. Minden esetre fura, hogy az elején van szép erős jel, aztán utána végig semmi. Fura szaggatás ez így.

Samsung Galaxy A52S

(#1579) tomsolo válasza fa4hu (#1577) üzenetére


tomsolo
őstag

> Mit engedsz a háttérben futni?

Csak amit akarok és kell. (Most nincs kedvem elregélni a saját profilomat minden appra, de böngésző, könyvolvasó plusz pár alapfunkción kívűl inkább tiltok amit lehet, ill be is állítom hogy zárja be őket ha nem aktívak.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1580) tomsolo válasza Gloob (#1578) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem teljesen lineáris a grafikon imho. Ha megnézed látszik mikor aludtam, pedig annyit volt aktív is a sim is.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1581) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Megáll az agyam,megint megfagyott a képernyő idő meg a tétlenség. Ez mitől van? az egyik 2 óránál a másik 16 óránál.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1582) Lacuss20 válasza fa4hu (#1564) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Még csak erre ez volt az első köre

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#1583) Archttila válasza vadászcsiga (#1536) üzenetére


Archttila
veterán

De van, Realme 3 pro, 199 dodo. (remelem hamaroasan megjelennek Magyarorszagon is) A realme x meg a K20 ellenfele lesz joval olcsobban.:)
Az Oppo inditotta a Redmi szeria ellen...

Egyebkent irtam nekik egy e-mailt a Magyararorszagi megjelenessel kapcsolatban, remelem minel hamarabb valaszolnak.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1584) MPeter87 válasza Archttila (#1583) üzenetére


MPeter87
őstag

Ez még csak indiában kapható? Snapi 710 miatt érdekes lehet, külsőre is pofás, de a support pl milyen? Oppo-t sem ismerem. Milyen gyakran, meddig frissítenek általában?

(#1585) Bl.Gyo. válasza Archttila (#1583) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

ezen a realme-n mindíg elmosolyodok :) . redmi - realme , és ugyan olyan betűtípussal van írva mint a redmi. copy of redmi.

(#1586) vadászcsiga válasza Archttila (#1583) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tudtam hogy valaki bedobja. Az itthon kapható telefonok közül gondoltam.

(#1587) Pityu. válasza Archttila (#1583) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Vajon a kamerája milyen lehet,vagyis a szenzora,képek minősége. A másik vajon jobb e az akku használata merülés szempontjából.

Na és amúgy senki se tudja mitől lehet a számlálók befagyása?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1588) Bl.Gyo. válasza Pityu. (#1587) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

gyári visszaállítást próbáltál már? attól nem jön rendbe?

(#1589) vond


vond
MODERÁTOR

Eddig is tudtam, de most egy gyors teszt után ismét megállapítom, hogy iszonyat jó kamerája van ennek a Redmi Note 7-nek. Főleg ha azt nézzük, hogy egy 60 ezer forintos készülékről van szó. :K

100% crop nagyjából a kép közepéről. 1920x1080 pixelre megvágva. Érdemes teljes méretben nézni.

1. kép: Gyári kamera alkalmazás alapbeállításokon

2. kép: GCam JPG alapbeállításokon

3. kép: GCam RAW LightRoom-ban megtekerve, főleg a dinamikára és a részletgazdagságra kihegyezve (ízlés szerint lehetne még egy kicsit zajt szűrni, de azt már a részletek bánják).

A megdolgozott RAW valami egészen elképesztő egy ilyen olcsó telefontól. :Y Ráadásul érzékenységben még egy fényértéket lehetett volna lejjebb menni, mivel ez ISO200-on készült.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1590) roti86 válasza Pityu. (#1587) üzenetére


roti86
őstag

Realme 3 pro teszt

Itt össze is lehet hasonlítani a Redmi Note 7-el :)

[ Szerkesztve ]

(#1591) Pityu. válasza Bl.Gyo. (#1588) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hisz a múltkor csináltam másfél hete. Most mindig factory reseteljek?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1592) Bl.Gyo. válasza Pityu. (#1591) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

megoldás lehet egy rendszerbeli hibára. nem biztos megoldja, de meg van az esély. mivel másnak nincs ilyen panasza (gondolom) akkor nálad lehet valami gebasz, amit lehet helyre hoz egy visszaállítás. csak javaslat, ha nagyon zavar a dolog, és nincs más megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#1593) Archttila válasza MPeter87 (#1584) üzenetére


Archttila
veterán

Snapi 710
Andreno 616
Sony felsokat. 25MP camera.
(3840x2160 @ 30 fps, 1920x1080 @ 120 fps)

Anglian kivul egyelore sajnos csak ket orszagba szallitanak, de ez allitolag hamarosan valtozni fog. Nyilvan a szervizhatter hianya miatt jobb vetel (itthon) a Redmi.

Az X-es verzio (ami azert mar komolyabb) olyan 90k kornyeken lesz. (Egyelore csak Indiaba kapni, illetve kinabol rendelheto 85k kornyeken Kinai ROM-al)

Mobilarenan tobbszor is cikkeztek mar rola.:)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1594) Pityu. válasza Bl.Gyo. (#1592) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Valaki ugyan ezt kérdezte már itt a múltkor,szóval nem egyedi hiba.Valami frankó updatet küldhetne már a xiaomi.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1595) Archttila


Archttila
veterán

Elnezest elirtam a kamerat:
Front 25mp
Rear 16+5mp

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1596) Pityu. válasza Archttila (#1593) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Azért kíváncsi lennék,tud e többet a realme szenzora mint a redmi note 7-esé mert ez is elég jó képeket csinál már.25 megapixelt meg az előlapi szelfi kamerára ír a realmi-nél de mi a francnak ezek már csak vetítések.Ezek a megeapixel növelések már akkora vetítések,semmi más mert minél nagyobbat írnak rá a tömegek akiknek fingjuk nincs a dologról csak úgy lapátolják ki a lóvét a megapixelek végett.

Redmi Note 7 Pro vs. Realme 3 Pro: comparing performance, cameras and prices

Én kicsit paráztam a samsung szenzortól mikor olvastam,hogy majd jön a redmi note 7 pro és majd sony szenzor meg minden,de van tartalék a kis samsung szenzorban szóval elég jó.
Ha jól leszűkítem a kört nekem a redmi note 7 el egy nagy bajom van az üzemidő,szóval igazán csinálhatnának neki valamit szoftveresen,hogy tovább húzza.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1597) #22743424 válasza Archttila (#1583) üzenetére


#22743424
törölt tag

Szerintem soha nem fog itthon megjelenni de ne legyen igazam Se B20 se B7 nincs benne . Globális verziója sztem nem lesz ennek a készüléknek. Sajnos

(#1598) Bl.Gyo. válasza Pityu. (#1596) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

pontosan. nem a megapixeletől függ egy kép minősége. az csak a felbontás... de mit ér a felbontás ha életlen, fakult, beég, meg homályos a kép stb . legtöbb ember nem ért hozzá és azt hiszik a mpx határozza meg a képminőséget. NEM! és ezt ki használják a gyártók is.
meg mire jó a sok mpx? talán valaki kinyomtatja pószterba a képeket? nem hiszem. monitoron meg telón face-en fogja nézegetni. arra a 8-12 is elég ;) . parasztvakítás.

Én is tartottam a samsung szenzortól a note 7 ben, és sok tesztet fotót végig néztem a netem hogy mégis milyeneket csinál, és meggyőzött. nem is csalódtam, nagyon jó! egy piros pont a samsungnak.

[ Szerkesztve ]

(#1599) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na meg olvasgattam a realme 3 pro tesztjét,nekem kamera képre főként hátsóra szerintem kicsit jobb a redmi note 7 pro,szelfi kamerában meg kicsit a realme képe jobban tetszett.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1600) G48


G48
senior tag

Használ valaki F2FS-t Note 7-el?
Továbbá erről valakinek vélemény: https://forum.xda-developers.com/redmi-note-7/how-to/guide-extreme-battery-life-8-10h-sot-t3938694

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.