Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) novinyul válasza vadászcsiga (#450) üzenetére


novinyul
veterán

Na ez nekem is feltűnt, szerintem 1-2 óra kijelző idővel kevesebb. Viszont a hangminőség azért jobb.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#452) cerka válasza kormi0312 (#449) üzenetére


cerka
csendes tag

Szia!

A hotspotot nem tudom sajnos, esetleg ki lehet probalni hogy a regiot atvaltod EU-n kivuli orszagra.
Ha a gyari launchert szeretned hasznalni, akkor a xiaomi.eu ROM tamogatja az 5 ikont, azon kivul csak masik launcherrel oldhato meg. A POCO launcher nem rossz ha szereted a gyari ikon packot, en nova-t hasznalok.

(#453) Dauer válasza #22743424 (#443) üzenetére


Dauer
csendes tag

Köszönöm! Amúgy nincs vele gond csak azért a magyar nyelv híányzik!

(#454) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Érdekes ez a témák app. Ha rakeresek valamire, képek és témák mellett felhoz egy-egy csengőhangot is, de maga a hang kategória sehol nincs, vagy nem találom.

(#455) 30z.Samu válasza vadászcsiga (#454) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gondolom magához a témához biggyesztettek be egy csengőhangot, hogy kerek legyen a történet. Külön csengőhang kategóriát eddig én sem találtam.

Sic Parvis Magna

(#456) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Aki Nova Launchert használ attól kérdezem, hogy közvetlen tárcsázásos parancsikont sikerült valahogyan kitennie a főképernyőre?

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#457) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Egyik vevőmnek szintén Note 7-ese van, de neki a Global ROM van, nekem EU és a verzió szám is különbözik, neki 10.5.3 van azt hiszem. Jól gondolom, hogy ez is számít, hogy ki hogy kap update-et?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#458) novinyul válasza 30z.Samu (#457) üzenetére


novinyul
veterán

A hivatalos eu-ba szánt telefonok kapják az "EUXM" romokat. Eltér a két szoftver egymástól a frissítéseket tekintve.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#459) 30z.Samu válasza novinyul (#458) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi! :R

Sic Parvis Magna

(#460) G48 válasza Crvsh3R (#456) üzenetére


G48
senior tag

Igen.

(#461) Crvsh3R válasza G48 (#460) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Leírnád, hogy hogyan? Nálam, amikor kiválasztom a widgetnél a kontaktot és, hogy közvetlen hívás legyen, utána kiírja, hogy a főképernyőre kitéve, de nem jelenik meg. (10.3.3.0.PFGEUXM)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#462) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Az mégis mitől lehet, hogy gcam-mel fényképezve a képek minősége szinte ég és föld a gyári fényképezőhöz képest? A hardver ugye adott, elvileg nem lenne szabad ekkora különbségnek lenni csak azért, mert más a szoftver.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#463) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Úgy döntöttem a méltán népszerű Note 4 után ismét egy Redmi-t veszek méghozzá a Note 7 személyében.
Szóval a kérdés már csak az, hogy honnan érdemes most megrendelni ezt a telefont hivatalos, lehetőleg 2 év garral, maximum 60K környékén?

Előre is köszönöm!

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#464) Reverting válasza KubanitoS (#462) üzenetére


Reverting
őstag

Jelenleg a Google írja a legjobb szoftvert kamerára... Kb ennyi.

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#465) Z.É.T. válasza KubanitoS (#462) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Százalékosan nem merném saccolni, de a mobilos fotózásban a szoftver majdnem olyan fontos, mint a hardver.

(#466) roti86 válasza Archttila (#463) üzenetére


roti86
őstag

likestore.hu

(#467) 30z.Samu válasza Reverting (#464) üzenetére


30z.Samu
félisten

De egyébként a Store-ban miért nincs benne? Ha szabad kérdezni.

Sic Parvis Magna

(#468) novinyul válasza Archttila (#463) üzenetére


novinyul
veterán

Hivatalos garanciával a MI Store-l vedd 2 év garanciával, 5000ft különbség. De így garantáltan hivatalos helyről vetted.
467: A Pixelekre írt szoftvert nem adnák ki, de mint tudjuk mindent fel lehet törni. :))

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#469) novinyul válasza KubanitoS (#462) üzenetére


novinyul
veterán

Ahogy írták mások is, a szoftver legalább annyira fontos, na ebben a Google baromi jó. Én is meglepődtem hogy mit ki lehet hozni így a telefonból, mindezt a középkategóriában.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#470) Gloob válasza 30z.Samu (#467) üzenetére


Gloob
addikt

Ha ezen azt érted, hogy a playon miért nincs ott, akkor a gcam a google-s Pixel telefonok szoftvere. Erről portolják egyes készülékekre. Működéséhez kell a camera2 api, ami nem minden telefonon elérhető.

Samsung Galaxy A52S

(#471) Z.É.T. válasza novinyul (#468) üzenetére


Z.É.T.
őstag

A likestore is hivatalos 2 év garit ad. (Kelzsoca írta a 345-ös hsz-ben)

(#472) Gloob válasza Archttila (#463) üzenetére


Gloob
addikt

Szia Sati
No akkor a Note 4 után itt fogsz tevékenykedni? Jó lesz az!

Samsung Galaxy A52S

(#473) aelod válasza Z.É.T. (#471) üzenetére


aelod
veterán

Piros 3/32-es RN7 most 56e :Y

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#474) novinyul válasza Z.É.T. (#471) üzenetére


novinyul
veterán

Zsoca írta az más :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#475) Archttila válasza Gloob (#472) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Szia!

Remélhetőleg igen! Már böngészem az XDA-at :DDD

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#476) Gloob válasza Archttila (#475) üzenetére


Gloob
addikt

Attól függ, hogy mit szeretnél? Miui vonal, vagy valami más. Én maradtam a miui vonalon a xiaomi.eu dev rommal, de van miuihu is. A nem miui vonalat nem is nézegettem.

Samsung Galaxy A52S

(#477) Archttila válasza Gloob (#476) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Amikor 2017-ben megvettem a Note 4-et akkor azonnal ment fel a Resurrection Remix. (nagy FAN-ja voltam akkortájt :D ) Ezt kb egy évig használtam amikor is jött egy EDL mode-ban ragadó issue-m amiből a visszaállítást követően valami oknál fogva (időhiány a gyerek miatt és valami céges dolog is volt már nem emlékszem pontosan) szóval full factory image után fent hagytam a MIUI-t pár hónapig. Tetszett, (különösen az üzemidő) és nem volt vele úgy különösebb bajom de valahogy nekem annyira zárt és korlátozott lett egy idő után (és hiányzott a részletes testre szabhatóság is) szóval jött az AEX és egy Englezos Kernel :) amivel nagyon elégedett vagyok.

Egyelőre MIUI-val fogom használni az új telefont, aztán meg majd meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#478) 30z.Samu válasza Archttila (#477) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én ennyire még bele se merültem, hogy launcher-t cseréljek a telefonon. :B Eddig annyi volt az extra, hogy fejlesztői módban kikapcsoltam a MIUI optimalizációt. Amíg nincs gond a telefonnal, szerintem nem is nyúlok hozzá.

Sic Parvis Magna

(#479) kazsmerlaca válasza Archttila (#463) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Én 51-ért vettem (4/64, blue) az eustock-ban :DD

[ Szerkesztve ]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#480) Gloob válasza kazsmerlaca (#479) üzenetére


Gloob
addikt

EU-s adószámmal. Azt azért tedd hozzá.

Samsung Galaxy A52S

(#481) Kerni62


Kerni62
tag

Sziasztok! Tegnap vettem át az új RN7 készülékeket. (Már volt egy, de az hibás volt). Kérlek segítsetek mert nem tudom hogy lehet visszatölteni az alkalmazásaimat. Multkor simán minden visszament, jegyzeteimmel együtt. Mit nem csinálok jól? Köszi

(#482) G48 válasza Crvsh3R (#461) üzenetére


G48
senior tag

Nekem EU van. Azzal: Long touch->Modulok->Névjegyek...

(#483) Crvsh3R válasza G48 (#482) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Nálam ekkor "Hozzáadva a kezdőképernyőhöz" üzenet, de nem jelenik meg a ott.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#484) Viktor0610 válasza Crvsh3R (#483) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nézd meg az Alkalmazáskezelőben (Beállításokon belül), az adott appnál az Egyéb engedélyek részen a Kezdőképernyő-parancsikonok Engedélyezésen van-e.

Samsung Galaxy A54

(#485) Crvsh3R válasza Viktor0610 (#484) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Engedélyezve van. Minden engedélyt megadtam a Nova-nak (rendszergazdait is). Mielőtt valaki firtatná: igen, vásárolt az app.
Több éve használom különböző készülékeken, de ilyen problémával még nem találkoztam.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#486) Viktor0610 válasza Crvsh3R (#485) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Telepítsd újra a Novát.
Igaz, Note 5, és EU dev. ROM, de simán ment a parancsikon kihelyezése, alapbeállításban. Semmi extrát nem bütyköltem rajta. :F

Samsung Galaxy A54

(#487) Crvsh3R válasza Viktor0610 (#486) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Újratelepítettem, sőt a beta-t is próbáltam. Érdekes, hogy ha a névjegyet akarok csak kitenni azt kiteszi, csak a közvetlen tárcsázást nem.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#488) Crvsh3R válasza Crvsh3R (#487) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Ez egyre érdekesebb. Próbáltam több névjegynél eljátszani ugyanezt és valamelyiknél engedi a közvetlen tárcsázást, valamelyiknél nem. Nem értem, mert az összes névjegyemet a Google fiókomból importálja, mint mindig.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#489) Gloob válasza Crvsh3R (#488) üzenetére


Gloob
addikt

Hülye kérdés, de minden névjegy nemzetközi formában van mentve? Tehát +36 xx yyyyyyy!

Samsung Galaxy A52S

(#490) Archttila válasza kazsmerlaca (#479) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Nem vennéd meg nekem is? :DDD

(#478) 30z.Samu

A ROM illetve kernel azért kicsit több mint egy Launcher csere. :K

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#491) Viktor0610 válasza Gloob (#489) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kipróbáltam 06-tal, +36-tal is, nincs különbség, mindkettő működik.
Igaz, én csak egy névjeggyel próbáltam.

Samsung Galaxy A54

(#492) Crvsh3R válasza Gloob (#489) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Igen, az összes nemzetközi formátumban van megadva.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#493) Reverting


Reverting
őstag

Note 5 topikban epp aktualis...

Kinek honnet valo a teloja... :) Enyem Terrafone kb 1.5 honapja 64.500ft. ingyenes hazhoz szallitasal...

Szerbia :DDD

[link]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#494) Gloob válasza Reverting (#493) üzenetére


Gloob
addikt

XiaomiShop.hu, kb 3 hónapos, ingyenes szállítás, 64800 Ft, 30 hónap garancia

Samsung Galaxy A52S

(#495) Reverting válasza Gloob (#494) üzenetére


Reverting
őstag

Pont a lényeg maradt le....;)))) Lásd link!!!

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#496) vadászcsiga válasza Reverting (#493) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az én imeimet nem fogadja el.

(#497) Reverting válasza vadászcsiga (#496) üzenetére


Reverting
őstag

Akkor az nagyon csempeszaru.... :)))))

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#498) vadászcsiga válasza Reverting (#497) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:DD

(#499) Bl.Gyo. válasza Reverting (#493) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

bestemobile.com

64e

[ Szerkesztve ]

(#500) Bl.Gyo. válasza vadászcsiga (#496) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Jól írtad be? Lehet is másolni a számot vágólapra, úgy tuti nem téveszted el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.