Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#352) darkmann válasza vond (#350) üzenetére


darkmann
őstag

Igen, érdekes, hogy a Note 7-nél gyártói garanciát ír, de pl. a Mi9-nél már csak 12 hónap garanciát!

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#353) vond válasza darkmann (#352) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Akkor várjuk meg, hátha kelzsoca tud mondani biztosat. 65-ért is erősen gondolkodóba ejtett, 59-ért meg aztán pláne bevállalnám. ;]

Kész csoda, de még megy az Alcatel Hero-m. Pár hónap múlva lesz 5 éves. ;] Alapvetően elvagyok vele, a 6" FullHD és 2GB RAM nekem eddig nagyjából elég volt mindenre, de az akksija már nem bír ki egy lazább napot se, meg amióta megjelent, azóta nem kaptunk rá szoftverfrissítést (csak ígérgetést), így még Android 4.2-n púpozok. :DDD

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#354) pilu01 válasza m0py (#351) üzenetére


pilu01
senior tag

Köszi

(#355) novinyul válasza vond (#353) üzenetére


novinyul
veterán

Még hogy nem elég mindenre a 2GB :D Nem semmi hogy még mindig megy.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#356) vond válasza novinyul (#355) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ja, komolyan, meg is fogom siratni, ha egyszer lecserélem. Kiszolgálta az idejét, az biztos. :) Már 2-3 éve "várom", hogy mikor mondja be az unalmast. De még mindig megy. A két fenti problémát leszámítva teljesen rendben van. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#357) azimut


azimut
aktív tag

Videó készítés közben monitorozás kérdését ezzel próbálom megoldani. Szempont: a lehető legegyszerűbben, kis monitor és egy kábel. A kis monitor egy kibelezett Asus eee képernyő, amit kínai monitorvezérlő áramkörrel hajtok meg (korábban orangepi-t teszteltem vele). HDMI bemenete van, 12V-os adapterről működik, tehát csak egy 220-as kábel.

Dolgozom valamit több órán keresztül, erről készül videó. Telefon állványon, usb-c HDMI kábel a monitorhoz csatlakoztatva, élőben látom, hogy mit vesz fel a teló. Wifi nem játszik, mert kicsi a térerő, az időtartam hosszú.

Köszönet jFox kollégának :R , irányt mutatott, talán a Miracast felesleges ezzel a kábel megoldással. Esetleg valami app kellhet a vezetékes tükrözéshez?

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#358) aelod válasza azimut (#357) üzenetére


aelod
veterán

Tudja a telefon ezt a funkciót, hogy kiküldöd a képét usb type-c-n?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#359) kelzsoca válasza darkmann (#352) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ahol 1 év garanciát ír a Likestore, ott olyan készülékekről van szó, amit nem az eustocktól vásárolt, ilyen például az Mi 9 is, ami hivatalosan még nincs forgalomban Magyarországon.

(#353) vond

Valós, 2 év gyári jótállás lesz a Note 7 esetén.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#360) darkmann válasza kelzsoca (#359) üzenetére


darkmann
őstag

Köszönjük, hogy tisztáztad! :R

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#361) vond válasza kelzsoca (#359) üzenetére


vond
MODERÁTOR

:R

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#362) vadászcsiga válasza vond (#350) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez jó hír. 1 hónapja amikor vettem még 1 volt.
Ja, mert nekem is a likestore-bol van.

[ Szerkesztve ]

(#363) G48 válasza aelod (#358) üzenetére


G48
senior tag

Hááát, necces.

(#364) cerka


cerka
csendes tag

Na megvan végre nekem is a teló, nagyon fasza. Redmi 4x-ről váltottam, azt hittem nagyobb lesz a méretben a különbség, de kb csak 1 centivel magasabb, a kijelző meg persze jóval nagyobb :)

(#365) kelzsoca válasza vadászcsiga (#362) üzenetére


kelzsoca
félisten

Valószínűleg az a készülék még nem tőlünk volt vásárolva, ezért az 1 év jótállás.

https://vertigostore.eu

(#366) vadászcsiga válasza kelzsoca (#365) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Értem. Akkor remelem 1 év után sem lesz vele gond.

(#367) cerka


cerka
csendes tag

Arra van valami megoldás hogy az értesítés ikonok ne tűnjenek el a felső sávból? Meg nem értem, hogy az ébresztő, ne zavarj és a fülhallgató ikonok miért lettek átapkolva az óra mellé, van hely bőven másik oldalon :U

(#368) 30z.Samu válasza cerka (#367) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én azt nem értem, hogy néha miért szólal meg az ébresztő más hangon, mint ami be van állítva. Természetesen amikor megnézem a beállításokban akkor az van, amit beállítottam, de pár alkalommal előfordult, hogy valami más szólalt meg. Nem húsba vágó a dolog, de azért na.. :U

Sic Parvis Magna

(#369) fa4hu


fa4hu
Topikgazda

Akinek MIUI 10.3.3.0 stabil gyári szoftvere van, annak milyen régió mellett sikerült letöltenie az OTA-n keresztül? A családban két Redmi Note 7 is van, de egyik sem akar a 10.3.2.0-ról frissülni.

(#370) aelod válasza fa4hu (#369) üzenetére


aelod
veterán

Már van V10.3.5.0.PFGMIXM (MIUI10) is. Itt letöltöd és gyári updaterrel felrakod.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#371) fa4hu válasza aelod (#370) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Köszi! Annak van jelentősége, hogy a mostani, fennlévő PFGEUXM jelű?

(#372) aelod válasza fa4hu (#371) üzenetére


aelod
veterán

Az a ROM verziószáma, itt annak van jelentősége, hogy global stabil (vagy éppen nem az amit fel akarsz rakni). A linken szereplő ROM global stable.

Előtte egy adatmentés nem árt és ROM telepítés után egy gyári visszaállítás :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#373) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

Sziasztok, nézzétek meg kérlek, hogy a fejlesztői menüben milyen opciók vannak a bluetooth részen!
Tényleg kimaradt az aptxHD támogatás?

Erre a részre gondolok (RN5)

[ Szerkesztve ]

(#374) cerka válasza Z.É.T. (#373) üzenetére


cerka
csendes tag


10.3.2 Global Stable

[ Szerkesztve ]

(#375) Z.É.T. válasza cerka (#374) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Nagyon köszi!
(10.3.3 GS?)

(#376) miqlas válasza cerka (#374) üzenetére


miqlas
őstag

Ez jó hír! Fõleg annak fényében, hogy AliceWake azt írta a tesztben, hogy „... a Bluetooth modemből a aptX HD protokoll is kimaradt.”

Amúgy ez mire jó? :U

42

(#377) novinyul válasza miqlas (#376) üzenetére


novinyul
veterán

Bluetooth füleseknél a hangminőségben van fontos szerepe.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#378) aelod válasza miqlas (#376) üzenetére


aelod
veterán

Alapos teszt lehetett akkor...

Képes kezelni a 24 bites, vezeték nélküli Hi-Res Audio zenei fájlokat ergo jobb lesz a zenei minőség vezetékmentes eszközökön.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#379) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Tegnap jött elő, hogy napfényben felveszi a telefon a fényerőt maximumra. Pár perc múlva úgy felforrósodik, mint a picsa! (Bocs). Elkezd laggolni a telefon. Gondolom visszavesz az órajelekből. Valaki tapasztalt ilyen jelenséget vagy ez normális?

(#380) novinyul válasza Tomtailor85 (#379) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam semmi ilyen nincs, fényerő felmegy a maximumra de, nem melegszik nem laggol. Nem lehet hogy valamelyik alkalmazásod okozta a problémát?

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#381) Tomtailor85 válasza novinyul (#380) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Videót néztem. Más alkalmazás nem ment!

(#382) xigris


xigris
őstag

Sziasztok! Megpróbáltam bl-t nyitni

Ezt írja de a készülék zárva van
Mi fiók hozzáadva usb hibakeresés ok Oem feloldás ok.
Mi lehet a baj? :R

(#383) 30z.Samu válasza xigris (#382) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én úgy tudom, hogy engedélyt kell kérni.

Sic Parvis Magna

(#384) xigris válasza 30z.Samu (#383) üzenetére


xigris
őstag

Azt nem tudom minden készüléknél meg kell kérni vagy elég egyszer mert egy éve nyitottam a note 5 telómat.

(#385) m0py válasza xigris (#382) üzenetére


m0py
tag

Biztos, hogy nincs nyitva? fastboot oem unlock -ra mit mond?

(#386) xigris válasza m0py (#385) üzenetére


xigris
őstag

'fastboot' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.

(#387) m0py válasza xigris (#386) üzenetére


m0py
tag

Ezt kapd le akkor, es utana probald :D [link]

(#388) xigris válasza m0py (#387) üzenetére


xigris
őstag

Királyság már csak 168 óra s mehet a buli :)

(#389) darkmann válasza miqlas (#376) üzenetére


darkmann
őstag

Hát én próbáltam bekapcsolni, de nem történt semmi. :O

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#390) forgonati


forgonati
őstag

Hello! Azt nem tudja valaki hogy a miui miért szivat állandó engedély megadásokkal? A hangouts 2 naponta engedélyt kér a mikrofon meg a kamera használatához. A shazam szintén. A fájlkezelő is heti 2x engedélyt kér a tárhely módosításához. Nem elég egyszer megadnom neki? Ilyet még nem láttam egyik telefonomon sem. Ez valami miui spéci dolog? Bosszantó. Esetleg az appok frissítésekor elvesznek ezek az engedélyek? Nem kellene nekik...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#391) 30z.Samu válasza forgonati (#390) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bepipálod hogy ne kérdezze meg újra?

Sic Parvis Magna

(#392) Tigryss76


Tigryss76
tag

Sziasztok!

Arra tud valaki megoldást, hogy a Chrome legyen az alapértelmezett böngésző akkor is, ha másik app-ból nyitok linket? Mindíg visszaáll a gyári böngésző az alapértelmezettnek.
Biztos rém egyszerű, den nem találom a megoldást.

Köszönöm előre is!

J

[ Szerkesztve ]

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#393) aelod válasza Tigryss76 (#392) üzenetére


aelod
veterán

Beállítások-telepített alkalmazások-böngésző és ott törlöd az alapértelmezést. Majd ha böngetsz akkor a felugró menüből kiválasztod alapértelmezettnek a chrome-ot.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#394) Z.É.T. válasza darkmann (#389) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Az ellenoldalon (BT füles, például) is aptx/aptxHD/LDAC képesnek kell lennie a készüléknek, az nem elég, ha a telefon képes rá.

(#395) darkmann válasza Z.É.T. (#394) üzenetére


darkmann
őstag

Jaaa, hogy előbb kapcsolódni kell egy BT füleshez? :D Ezt eddig nem mondta senki! :DDD :DD

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#396) Tigryss76 válasza aelod (#393) üzenetére


Tigryss76
tag

Köszi! Próbálom!

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#397) forgonati válasza 30z.Samu (#391) üzenetére


forgonati
őstag

Az alkalmazás beállításaiban aholmegadom az engedélyeket, nem találok olyat hogy jegyezze meg. Bekapcsolgatom az engedélyeket, erre holnaár megint kéri, ha hívásom jön...

Keelah Se'lai!

(#398) aelod válasza Z.É.T. (#394) üzenetére


aelod
veterán

Leteszteltem az alzában. Igaz egy mi max 3-on. Hát összehasonlíthatatlanul jobb a zenei élmény. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#399) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Én nagyon szeretem a teló hangját . Vezetekés fulessel, és bt hangszoron is kimagasló az eddigi telefonjaimhoz képest. A másik topikban kérdezte valaki milyen a hangja, erre elkezdtem tesztelni pedig addig nem hallgattam zenet telefonról, de teljesen beleszerettem a hangzásba. Azóta állandóan szól a zene a kocsiban.

(#400) Bl.Gyo. válasza Tomtailor85 (#379) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Én napozás közben nyomkodom (telibe süti a nap a hátulját) a telefont órákat max fényerön tokban, szegényke megvan terhelve, de ugyan ugy fut mint bármikor máskor, és nem érzem forrónak így se.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.