Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) szunyi777 válasza kelzsoca (#1349) üzenetére


szunyi777
őstag

Nekem már úgy is mind1, bl nyitva :D
Nem szoktam foglalkozni a garival,de jó tudni amit írtál.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#1352) fa4hu válasza #22743424 (#1350) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Szívesen! (Általad linkelt dolgokat is átvettem!) Elkezdtem feltölteni, ha van vélemény, észrevétel, újabb javaslat, írjátok meg, jöhet privátban is! Ajánlott tokokra, fóliákra, kameravédőkre is várok javaslatokat!

[ Szerkesztve ]

(#1353) Reverting válasza fa4hu (#1352) üzenetére


Reverting
őstag

Az idojaras app magyar region nem indul el, egy regio valtas utan ok csak, ez is mehet, mert allando kerdes mert nem jo... ;)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#1354) m0py válasza kelzsoca (#1349) üzenetére


m0py
tag

Mi a gond a Gearbesttel?

(#1355) darkrock válasza kelzsoca (#1349) üzenetére


darkrock
aktív tag

Már megrendeltem onnan.
Melyik bolt ad gyártói garanciát?

(#1356) tomsolo


tomsolo
őstag

Official romhoz:

gyári böngésző itt a prohardveren a képfeltöltésre csak a kamera appokat ajánlja fel(vagyis csak fotózni lehetne)

más böngészők is furik, van amelyik kokrétan fagy ettől.(nekem ez 3.2-től így van)
opera, chrome jó vele.

ha olyan appot használsz ami állandó háttérfolyamatot használ és kapod fixen az android rendszer értesítést, ezzel eltüntheted:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iboalali.sysnotifsnooze

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1357) fa4hu válasza Reverting (#1353) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Próbáltam beleírni tomsolo leírása alapján, kérlek, nézd meg, mit hagytam ki, vagy mi lett elnagyolt benne.

(#1358) kelzsoca válasza darkrock (#1355) üzenetére


kelzsoca
félisten

A hivatalos csatornákon keresztül értékesített készülékekhez jár a gyártó jótállás, a WayteQ boltjaiban, Mi Store (offline bolt) xiaomi.hu (online bolt) eustock, és viszonteladó partnerei.

(#1354) m0py

Xiaomi zárt csoportokban (is) sok a panasz rá.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1359) Viktor0610 válasza kelzsoca (#1358) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pszt!
Szerintem a “viszonteladó partnerei” lista érdekelné népet. ;]

Samsung Galaxy A54

(#1360) tomsolo válasza fa4hu (#1357) üzenetére


tomsolo
őstag

A Voltes leíráshoz annyi hogy az első 2 kód nem aktivál semmit, a szolgatói ellenőrzést kacsolja ki-be. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1361) m0py válasza kelzsoca (#1358) üzenetére


m0py
tag

Hat ebbol jo sok mindent megtudtam. :D

(#1362) LSiki


LSiki
tag

Ha már kínai beszerzés. A Gearbesten a 128GB-os verziós is akciós ami két hete szintén leárazott volt a Banggood-on 57000-ért( szállítás+biztosítással).
[link]

(#1363) fa4hu válasza tomsolo (#1360) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Köszi, pontosítom!

(#1364) kelzsoca válasza m0py (#1361) üzenetére


kelzsoca
félisten

Itt PH-n is van Gearbest topic, kérdezz be ott, ha most rendelnél, de itt egy példa onnan is.

(#1359) Viktor0610

Ilyen például a Likestore. ;]

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1365) Viktor0610 válasza kelzsoca (#1364) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Meg az e-x.hu is hivatalos viszonteladó. Jól tudom? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1366) kelzsoca válasza Viktor0610 (#1365) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, ők is. :)

https://vertigostore.eu

(#1367) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Hát se a tétlenségem se a képernyő időm nem a legjobban alakul. Mindig le kell mennem 10%-ig is.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1368) m0py válasza kelzsoca (#1364) üzenetére


m0py
tag

Koszi az infot. Mar jo par eve rendelgetek gearbestrol is, banggoodrol is, de ilyesmi meg nem fordult elo. A legkomolyabb problemak kimerultek abban, hogy serulten erkezett a termek, visszakuldtem, es visszaadtak a penzt. Legutobb egy tolto erkezett kicsitt "megferdulve", vissza se kellett kuldenem, csak jovairtak store creditben. A toltot pedig visszahajlitottam, azota is mukodik. :D

(#1369) 22Dávid22 válasza kelzsoca (#1349) üzenetére


22Dávid22
aktív tag

Én is a Kingtelben vettem a telefonom, amikor megkérdeztem tőlük, hogy mi a helyzet a garanciával, azt mondták, hogy gyártói jótállás van rajta, de külföldi. Az illető Németországot mondott, de a Xiaomi hitelesítő oldala alapján az én telefonom Horvátországba lett leszállítva, úgyhogy némileg szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, amit mondott. Minden esetre biztos, hogy nem maga a Kingtel javít, a weboldalon ott van, hogy a náluk vásárolt új készülékeket a forgalmazóhoz küldik javításra.

(#1370) wanted5


wanted5
őstag

Ez a xiaomi aktivitás másnak is rengetegszer ébreszti a telefont? Wakelock detectorban ez a legmagasabb

(#1371) ooooobi válasza kelzsoca (#1349) üzenetére


ooooobi
senior tag

Bár mostanában mobilt nem de mást rendeltem tölük, semmi gond nem volt velük. De az is igaz gariztatni szerencsére nem kellett még semmit. szerk.: ja most látom a példát, ez gáz, nekem volt ilyen hogy nem jött meg, elküdték megint, bár az csak 50€-s tétel volt, és német címre.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#1372) Archttila válasza szunyi777 (#1351) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

De az minden gond nelkul (eszrevetlenul) visszaflashelheto fastboot image-el.:) Ilyenkor gyari allapotot kapsz, zart bl-el.

Egyebkent kis erdekesseg: tegnap megprobaltam nyitni a bl-t es valami oknal fogva egyszeruen fogja, es eldobja (disconnecteli) magat fastboot modba a telefon. Driver az adb fele van fent, de probaltam mar mindent, kabelcseret is.
Szerintem hetvegen megnezem Linux alatt, mert anno a Note 4-et ott flasheltem. (Nem kell a driverekkel szivni)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1373) Yszapos


Yszapos
tag

Sziasztok! Lenne pár kérdésem a telefonnal kapcsolatosan:

1.Kínából melyik fóliát érdemes megvenni? Valakinek valami tapasztalat kínából rendelt fóliával? (konkrét linket esetleg tudtok adni?)

2. A régi telefonomon egész jól meg volt oldva a hívásblokkolás, meg lehetett adni, hogy kik hívhatnak, ide beraktam pár fontos családtagot és más nem tudott hívni rajtuk kívül. Ezzel a telefonnal meg lehet oldani ezt valahogy?

3. Éjszakára milyen akkukímélő megoldások vannak, hogy az ébresztő azért felkeltsen 6:15kor?

4. Éjszakára hogyan lehet elnémítani úgy, hogy az ébresztő ne legyen néma?

[ Szerkesztve ]

(#1374) tomsolo válasza Yszapos (#1373) üzenetére


tomsolo
őstag

> Éjszakára milyen akkukímélő megoldások vannak, hogy az ébresztő azért felkeltsen 6:15kor?

A Repülőmód nem jó? Este kinyomom, reggel bekapcsolom kb 1%-t se merül :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1375) kelzsoca válasza 22Dávid22 (#1369) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem hivatalos csatornán keresztül beszerzett készülékeket értékesítenek (szürkeimport) és valahol Németországban történik a szervizelés, ezt egy zárt facebook csoportban is megerősítette a bolt tulaja, amikor a 2 év jótállásról kérdezték.

https://vertigostore.eu

(#1376) szunyi777 válasza Archttila (#1372) üzenetére


szunyi777
őstag

Vissza zár note 7 en a bl? Nyitott bl úgy tudom hogy nem megy vissza fastbootbol. Edl módban volt lehetőségem egyéb régebbi készüléken vissza flashalni de ott is nyitva maradt

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#1377) Archttila válasza szunyi777 (#1376) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Alapertelmezetten clean all and lock parameterrel fut le a Miflash (jobb also sarok) de atallithatod csak clean all-ra.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1378) zorzy4 válasza tomsolo (#1374) üzenetére


zorzy4
őstag

Bár gondolom neked ez sem opció, de a készülék ébreszt kikapcsolt állapotban

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#1379) vadászcsiga válasza Yszapos (#1373) üzenetére


vadászcsiga
félisten

3. Ébreszt kikapcsolt állapotban is.

[ Szerkesztve ]

(#1380) fa4hu válasza Yszapos (#1373) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

1. A lányom telefonjára ez került, rajta van még minden hiba nélkül.

2. Erre van a "Ne zavarjanak" menüpont a "Hangok és rezgések"-en belül.

4. Részben erre is jó a 2. pontban javasolt menüpont.

(#1381) 22Dávid22 válasza kelzsoca (#1375) üzenetére


22Dávid22
aktív tag

Erről tudunk esetleg még valamit? Nekem azt mondták, hogy a Xiaomi javítja a készülékeket, viszont ez alapján nem vagyok benne teljesen biztos. Mondjuk nekem mindegy ki javít, ameddig eredeti alkatrészt használnak, és nem barmolják szét a telefont javítás címszó alatt.

(#1382) kelzsoca válasza 22Dávid22 (#1381) üzenetére


kelzsoca
félisten

A Xiaominak Lengyelországban van szervizközpontja az EU-n belül, máshol nincs, nem tudom kivel javíttatnak Németországban, de biztosan nem a gyártóhoz tartozik.

https://vertigostore.eu

(#1383) Sayen


Sayen
csendes tag

Sziasztok! Most szeretnék vásárolni ilyen készüléket
Az lenne a kérdésem, hogy a kamera lencséje tokban tartva azon túl lóg vagy sem? A tok elég védelem a kamerának?
Köszönöm

(#1384) merlix


merlix
tag

Sziasztok!
Ha valakit érdekel:
A Banggood-on BG6N78 kuponkóddal 54.528 Ft-ért lehet megvenni a 4/128-es Global verziót. :DD

(#1385) Yszapos válasza fa4hu (#1380) üzenetére


Yszapos
tag

Köszönöm! Azt meg tudod mondani esetleg, hogy ez az üvegfólia mennyi idő alatt érkezett meg neked a rendelés leadástól számítva?

tomsolo, vadászcsiga köszi nektek is a segítséget! :R

(#1386) attila964 válasza Sayen (#1383) üzenetére


attila964
csendes tag

A gyári tok, amit a dobozban találsz, túl vékony sajnos.

703316805

(#1387) fa4hu válasza Sayen (#1383) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Tokfüggő, van amelyik elég vastag, így nem lóg ki belőle, van, amelyiknél külön perem védi. Emellett lehet rátenni a kamerára üvegfóliát is.

(#1385) Yszapos: Három hét volt, de most eléggé csúsznak a csomagok Kínából.

(#1388) Sayen válasza fa4hu (#1387) üzenetére


Sayen
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, attila964-nek is :R

(#1389) merlix válasza Bertiee (#962) üzenetére


merlix
tag

Szia!
Én a MOFI-t használom:
https://www.aliexpress.com/item/32972753225.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.6fc1228bKAt901&algo_pvid=486d5ac2-e8d0-41cc-bf58-949f8990aa90&algo_expid=486d5ac2-e8d0-41cc-bf58-949f8990aa90-33&btsid=f3d4dd35-6ce6-4d39-9214-d5ff7ee2e76b&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_9%2Csearchweb201603_52

Bevált, tartós darab (a Le Max2 telefonomon is ez a márka volt...)

(#1390) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Sziasztok! Pénteken érkezik a telefon... az érdekelne, hogy mi miatt toljátok a ROM cserét stb, úgy értve mivel jobb mi az elvárás a gyárihoz képest, ennél a telónál. Én egy elég régi konstrukcióról, p8 lite-ról váltok szerintem nekem így alapból is elég gyors/jó lesz. ( Legalábbis remélem) :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#1391) m0py válasza Lacuss20 (#1390) üzenetére


m0py
tag

En a xiaomi.eu dev romot hasznalom, roviden osszefoglalva: china weekly buildekbol keszul, szoval szinte azonnal kapod az uj feature-oket (nem kell heteket varni, mint a globalnal), viszont ki van belole herelve minden felesleges kinai bloatware meg reklam, cserebe tele van pakolva mindenfele tweakekkel meg finomhangolassal.

Ha reszletesebb leirast szeretnel, olvass bele az "Our ROMs features" reszbe: [link]

(#1392) Mikszi válasza m0py (#1391) üzenetére


Mikszi
tag

Szintén xiaomi.eu romot használok. Még anno Redmi 3s-nél kipróbáltam szinte az összes custom romot és a vége mindig az eu-s rom lett. (most is a legutolsó stabil xiaomi.eu-s rom van rajta. ) Illetve a Redmi Note 7-re is már felpakoltam, igaz itt fejlesztőit és nem a stabilt.

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#1393) laca1052 válasza Archttila (#1268) üzenetére


laca1052
tag

Ma belaktam Xiaomi Redmi Note 7 LTE 32GB, készülékem .simán tuja a volte hálózatot :R

(#1394) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na meg próbáltam felrakni a 10.3.4.0 updatét de újra indulásnál fekete képernyő rajta piros betűvel olyasmi,hogy update sikertelen,csak angolul.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1395) darkmann válasza Pityu. (#1394) üzenetére


darkmann
őstag

Csak az OTA, vagy a full verziót próbáltad?

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#1396) Pityu. válasza darkmann (#1395) üzenetére


Pityu.
nagyúr

OTA 384megás innen

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1397) Mercutio_ válasza Pityu. (#1396) üzenetére


Mercutio_
félisten

És az előző is EEA vonalú rendszer volt?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1398) laca1052


laca1052
tag

Sziasztok . Egy kérdésem lenne miért nem indul el az gyári időjárás apk.ezt az üzenetet dobja föl. Választ előre is köszönö

[ Szerkesztve ]

(#1399) Pityu. válasza Mercutio_ (#1397) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Már verzió számra kérdezed? Lehet az a baj nekem 10.3.3.0 van?

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1400) ozzyxx78


ozzyxx78
csendes tag

Gcammal (több verziónál, a legújabbnál is) előfordul, h indítás után semmire sem reagál, kép van, de exponálni nem lehet. Kilépés és újraindítás után tökéletes. Vkinek volt már hasonló hiba?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.