Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) ates válasza jUUh (#61) üzenetére


ates
aktív tag

Na pont ezért marad a Note 4-5 nálunk is. "Régi" design pártiak vagyunk. :)

(#102) ates válasza SkyLine3000 (#33) üzenetére


ates
aktív tag

+1

(#103) vlesi69 válasza kislg (#16) üzenetére


vlesi69
senior tag

https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/xiaomi/redmi-note-7-64gb-4gb-ram-p454158867/?gclid=CjwKCAjw27jnBRBuEiwAdjQXDHcjsQnij8y0Q-1ySuej_muCMLgOkOA2TkDfT1LMzSJrjji7IWs1ZhoCsC8QAvD_BwE

(#104) samu74 válasza Wesder (#100) üzenetére


samu74
addikt

Jó telefon nagyon ,fiamnak vettem én is egy note 7-et. De azért na,videóban de akár fotóban is ne hasonlítsd a csúcsokhoz. 2 évvel ezelőtti csúcshoz se. Az ip védelmet, a vezetéknélküli töltést,NFC,a plusz ramot is keményen ki kell fizetni.Jó a kijelzője, de egy amoledhez képest nagyon nem. Az akksit viszont nagyon irigylem, durván jól bírja. :)

-----------

(#105) Tschubi


Tschubi
tag

Sziasztok, Most vettem meg, 4X-ről váltottam. A kezelés nagyjából megegyezik, ellenben, természetesen, minden sokkal gyorsabb. :) A fotó/videó képességeket majd később tudom megnézni.

(#106) martonx


martonx
veterán

Ami engem a MIUI-ban zavar, hogy vettem egy 6,26 hüvelykes képrnyős telefont, és képtelen vagyok beállítani, hogy egy sorba 4 helyett 5 ikont rakhassak ki...
Erre tudtok valami beállítást?

Én kérek elnézést!

(#107) junior11


junior11
veterán

Ebben a kategóriában a Xiaomi hogy áll a támogatással? Gondolok itt a főverzió és biztonsági frissítésekre...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#108) Viktor0610 válasza junior11 (#107) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztonsági frissítések a MIUI-frissítés miatt érkeznek majd előreláthatólag, egy főverzió is várható szokott lenni.
De pl. a Redmi Note 5 a teljes ciklusa alatt két főverziót kapott.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#109) novinyul válasza junior11 (#107) üzenetére


novinyul
veterán

Elég jól, nem szokott gond lenni.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#110) junior11 válasza Viktor0610 (#108) üzenetére


junior11
veterán

Köszi, a két főverzió mindenképp örvendetes, korábban mintha max egyet kaptak volna ebben a kategóriában.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#111) vegyszer válasza martonx (#106) üzenetére


vegyszer
addikt

Igen.
Van több út is.
Az egyszerűbb: másik launcher.
A nehezebb: bootloader nyitás, EU dev/EU stabil rom. Ott van más rácskiosztás is.

És a szemiempírikus út: van olyan téma, ami 5 soros, vagy hat, de hogy melyik működik jól, és melyik tetszik, azt csak tapasztalati úton tudod meg.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#112) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Kolléganőm most törte össze fullba az A1 kijelzőjé. Tavaly még nehéz volt meggyőzni hogy ne a szokásos szamszung szart vegye, de most nagyon örül hogy az 50-s telót kukázzuk és nem a százast és a telefont is nagyon szerette semmi baja nem volt vele. Szerintem már eljutott arra a szintre hogy a tiszta droid helyett miui legyen a telóján, így ezt fogom javasolni neki megint 50 körül és mindenben jobb. 😂

(#113) Kolondrum válasza pluhm (#82) üzenetére


Kolondrum
félisten

Szokás kérdése, nekem már fel sem tűnik. Látom sokaknak új a telefon. Pedig note 4,5,6 után nincs meglepetés.

(#114) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Snapi 660? MiA2.
A fény és közelség érzékelők már rendben vannak itt az alacsony kategóriában? Mert ez sokszor problémás a Xiaomi-nál...még a csúcskategóriában is...Mi9-nél is furán működött

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#115) novinyul válasza HarleyCustom (#114) üzenetére


novinyul
veterán

Alacsony kategória? Még a Redmi 7-l sincs baj az érzékelőkkel.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#116) HarleyCustom válasza novinyul (#115) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Miért? Mi, ha nem az?

Akkor mázli...nekem nem volt egyikkel sem...ezen a téren...de mintha olvastam volna többektől is ezt a problémát...akkor anno régen...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#117) novinyul válasza HarleyCustom (#116) üzenetére


novinyul
veterán

Esetleg egy Zs kategóriás gyártó telefonja az, de a Xiaomi telefonjai nem ilyenek. De még az "alacsony" kategóriás telefon is lehet jó.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#118) HarleyCustom válasza novinyul (#117) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hol mondtam olyat, hogy nem lehet jó? Ne láss bele olyat, ami el sem hangzott tőlem és azért, mert azt mondtam a telefonra, hogy “alacsony” kategóriás...
Akkor alsó kategóriás...vagy ez is sértő számodra? :) Távol áll tőlem, hogy megbántsalak.

Akkor egy másik kérdés: miért kellett ugyanazt a hardvert belerakni, mint a MiA2-be 1 éve?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#119) Wesder válasza HarleyCustom (#118) üzenetére


Wesder
félisten

Mert a Note7Pro-ban van friss hardver, az A2-n meg nem MIUI fut.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#120) novinyul válasza HarleyCustom (#118) üzenetére


novinyul
veterán

Akkor a mondat volt rosszul megfogalmazva. A 660 meg a 636 után rendben van, a MI9 SE megkapta a 712-t. A következő széria már majd megkapja a 700 szériát. Ebben az ársávban rendben van a 660, még mindig jobb mint a Kirin 710.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#121) HarleyCustom válasza Wesder (#119) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:F

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#122) Wesder válasza HarleyCustom (#121) üzenetére


Wesder
félisten

Mi nem tiszta? SD660-as Redmi nem volt. Most van. A Note7Pro-ban meg SD712-van. Az A2 SD660-nal Andriod One készülék.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#123) Bl.Gyo. válasza pluhm (#81) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

akkor kicsit módosítottak rajta a bétában mert: "it still goes away when you normally interact with the notification, so it isn’t literally permanent"

(#124) HarleyCustom válasza novinyul (#120) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...még mindig jobb mint a Kirin 710...”

Ezt nem tudom...

Csak azt nem értem, minek ennyi féle telefont kiadni, tavalyi hardert belerakni, meg ilyesmi...inkább egyszerűsödne, átláthatóbb lenne a paletta, de nem...na mindegy, az már az én gondom, hogy kesze-kusza az egész felhozatal... :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#125) HarleyCustom válasza Wesder (#122) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ja értem...Szóval azért raktak bele egy tavalyi hardvert ebbe, mert MIUI megy rajta...
nem,még sem értem... :D

na jó...nekem ez már magas :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#126) Bl.Gyo. válasza Wesder (#122) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

én úgytudom a note 7 pro-ban sd675 van: [link]

(#127) Wesder válasza Bl.Gyo. (#126) üzenetére


Wesder
félisten

Lehet az olcsóbb K20-szal kevertem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#128) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Nna? Már Te sem tudod melyik-melyik... :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#129) nyirog válasza vegyszer (#91) üzenetére


nyirog
tag

https://f.celsoazevedo.com/file/gcamera/GCam_6.1.021_N7P_test2.6.apk

Igen, készülékspecifikus. Viszont semmit sem kell csinálni vele, rámásolod az APK-t, telepited, használod

[ Szerkesztve ]

(#130) novinyul válasza HarleyCustom (#128) üzenetére


novinyul
veterán

Nincs semmi extra, Note szériában lépkednek felfelé minden évben: 625-636-660-675(Note 7 Pro, ez nem jelent meg Global szinten) Na meg mire nem elég a 660 a középkategóriában, ebben az árban ez így rendben van.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#131) nyirog válasza ben11 (#47) üzenetére


nyirog
tag

Igen, jobb. Video is, kép is

(#132) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Üdv.

Erősen vonzó ez az ár a telóért, érdekel a teló. Kérdezni szeretnék.

- A telefon hogyan jelzi azt , ha valaki írt FB-n, vagy jött email, vagy valami, mikor a telefon le van zárva?

- Kamera milyen ? ( Kérhetnék pár képet a hátlapi kamerával, illetve ha nem gond, akkor privátban a selfie kamerával készített képet? ) Fontos számomra a selfie kamera, illetve a hátlapi is, mert azért szeretek fotózni..

- Szerintetek melyik jobb? Honor 10 , Honor 8x, Xiaomi MI 9 SE vagy pedig ez ?

UI : Kicsit szedett-vedett írás, kérés, munkából írok..

(#133) junior11 válasza zeus_2k14 (#132) üzenetére


junior11
veterán

MI9 SE szerintem jobb, erősebb proci, amoled display, UFS tárhely... Viszont gyengébb uzemidő.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#134) kelzsoca válasza junior11 (#133) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az viszont már az Mi széria tagja, tehát nem a középkategóriás Redmi sorozathoz tartozik.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#135) junior11 válasza kelzsoca (#134) üzenetére


junior11
veterán

Igen tudom, csak kérdezte melyik jobb, erre válaszoltam.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#136) vadászcsiga válasza zeus_2k14 (#132) üzenetére


vadászcsiga
félisten

- A telefon hogyan jelzi azt , ha valaki írt FB-n, vagy jött email, vagy valami, mikor a telefon le van zárva?

Ugy ahogy a tobbi. Megjelenik az értesítés. Amúgy meg iPhone-osan. Felvillan a kijelző, ami ki is kapcsolható.

(#137) wanted5 válasza martonx (#106) üzenetére


wanted5
őstag

Még nem volt annyi időm hogy ezen kipróbáljam, de 4x-en ezt úgy lehetett megcsinálni hogy régiót eun kívülre kell állítani és a témák appban keresni egy 5x5 témát. Abból csak az asztal részét alkalmazni.
Így 5 ikon van egy sorban, de mást nem változtat meg.

(#138) pluhm válasza Bl.Gyo. (#123) üzenetére


pluhm
aktív tag

Ezen szerintem értsd azt, ha megnézed, utánna eltűnik.

(#139) whited válasza junior11 (#133) üzenetére


whited
addikt

És más ársávban is indul

gergo: alul van egy értesítő LED ami jelzi

[ Szerkesztve ]

(#140) Gloob válasza martonx (#106) üzenetére


Gloob
addikt

Bootloader nyitás, TWRP, és custom rom. Nálam az EU Dev rom van, és 6x6-os. A telefont április eleje óta használom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#141) vadászcsiga válasza whited (#139) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ami nem túl feltűnő és csak fehéren pulzál.

(#142) novinyul válasza vadászcsiga (#141) üzenetére


novinyul
veterán

Simán lehet látni amúgy, elég jól lehet látni. A MI 9SE-n míg használtam, ott jobban zavart a hiánya hiába volt AOD.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#143) janeszgol válasza AliceWake (#26) üzenetére


janeszgol
félisten

Ne fáradj, Samsung hater. Minden Samsung cikknél bohóckodik.

(#144) janeszgol válasza Wesder (#100) üzenetére


janeszgol
félisten

Kamera, hangfelvétel, szoftver, garancia. Persze ha valakinek az okostelefon még mindig egyenlő a puszta hardverrel, annak mindegy.
Az viszont igaz ha törik, akkor mindegy a gari.

[ Szerkesztve ]

(#145) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Látom az értesítések sokakat érdekelnek. Első nap zavaró, azután szót sem érdemel.

(#146) bobie


bobie
tag

Én Samsung S9-ről váltottam. Egyszerűen vállalhatatlan volt az S9 aksija. (délután 4.kor már töltőt kerestem ) Még sosem próbáltam Xiaomit. Megdöbbentő, hogy szinte mindenben jobb mint a Samu volt, (nyilván nem a tesztekre recskázok), de a mindennapi használat során nekem megfelelőbb. 2 hete megelégedve nyomogatom.

Nullán, szimplán ahogy ringat a membrán..

(#147) aelod válasza bobie (#146) üzenetére


aelod
veterán

Ilyent is ritkán olvasni. 🤗

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148) novinyul válasza bobie (#146) üzenetére


novinyul
veterán

Jó ilyet olvasni :) Szerintem is egy nagyon jó telefon lett(ismét).

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#149) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Üdv.

Előlapi kamerával készült képet, képeket tud valaki küldeni? Mert találtam képeket, amik a hátsóval készültek, azok szépek. Viszont az előlapival nem. Privátban kérhetnék?

Köszönöm.

(#150) Kolondrum válasza bobie (#146) üzenetére


Kolondrum
félisten

A 4000-es akku köt, úgy értve nem adja lejjebb az ember. Ugyan a 7-es üzemideje kisebb mint az elődöknek, de még mindig simán belefér abba amibe használom. Még ezzel a 30-90% közötti használattal is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.